Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 52 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לגבי Van Buren זה ידועה וממש חבל שהם לא הצליחו לסימו, אבל זה לא משנה כלום

העובדה היא שמאז שהם פשטו את הרגל הם לא עשו שום דבר שיכול להקרא משחק.

וכרגע הסיכוי שלהם להוציא MMO טוב שואף לאפס, כי לעשות אותו בסגנון של FO המקורי הם לא יכולים (זה פשוט לא ימכור)

כך שנשאר להם לעשות FO3 MM ובשביל זה אין להם את הניסיון האנשים או איזה שהוא בסיס.

http://www.gamespot.com/news/6208041.html?om_act=convert&om_clk=morenews&tag=morenews;title;12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BlackDove from Joystiq:

"I notice that nobody realizes Feargus Urquhart, Chris Avellone and Chris Parker, the executives of Obsidian were the top people at Black Isle, who in turn made Fallout 1 and 2.

The news that Fallout is going back to the original creators is not only not reported in the article, but also spawns replies such as "where brotherhood expansion"?

Am I the only one that realizes the significance of this announcment? Every media outlet is reporting on Obsidian being the creator of KOTOR 2 and Alpha Protocol.

Shouldn't you mention that Obsidian is held by the people who made Fallout 1 and 2?

Doesn't that seem a bit important?"

חבל שביזבזתי כסף על המשחק הזה ... אילו רק יכולתי לדעת קודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה ממש חזק - לקח לי 45 דקות לחפש על מה אתה מזבל בשכל ....

משחק חדש על בסיס המנוע של fallout3 יפותח על ידי BATHESDA - בעצם על ידי אותם אנשים שבנו את fallout 2

ישוחרר אי שם ב2010

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי מה הקטע ב - Vault 106 ?

נכנסתי לשם, תקפו אותי כל מיני ניצולים משוגעים (insane survivor) , וכל הזמן היו פלאשבקים מוזרים לעבר כנראה. בסוף הגעתי למעבדה, שם היה ניצול אחד שלא היה משוגע, אבל גם הוא תקף אותי והייתי צריך להרוג אותו. בסוף הגעתי לאיזה טרמינל שסיפר ששיחררו שם גז או משהו.

פיספתי משהו? או שזה כל הקטע?

אני פשוט חייב לדעת מה באמת קרה שם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימת תעלילה הראשית...

אין דרך להמשיך משם תמשימות המשניות בגלל מה שעושים... :kopfpatsch:

מישו הצליח לעקוף את זה?

ב DLC שעתיד לצאת עוד מעט ישנו את הסוף ותוכל להמשיך לשחק גם אחרי שסיימת (אם אני זוכר נכון אתה גם חייב לסיים כדי להמשיך לשחק בDLC הזה, אבל אני לא בטוח).

אתה גם יכול תמיד להעלות פשוט שמירה אחת לפני הסוף ולהמשיך את המשימות הצדדיות, מה כל כך קשה בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב DLC שעתיד לצאת עוד מעט ישנו את הסוף ותוכל להמשיך לשחק גם אחרי שסיימת (אם אני זוכר נכון אתה גם חייב לסיים כדי להמשיך לשחק בDLC הזה, אבל אני לא בטוח).

אתה גם יכול תמיד להעלות פשוט שמירה אחת לפני הסוף ולהמשיך את המשימות הצדדיות, מה כל כך קשה בזה?

יש לי שריטה מאובליביון שרשום לך משימה והיא תקועה לך במשימות ואי אפשר להתפטר ממנה.

כנראה שהשריטה הזאת תוביל אותי למחלת נפש. :bash:

DLC? אתה מתכוון פאטץ? או תוספות לגמרי? תסביר את עצמך תראשי תיבות :S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי דרך להתפטר מהמשימה האחרונה של העלילה הראשית :cool2:.

פותחים תקונסול ~

רושמים:

completequest 14e93

עכשיו, אם אתם נעולים באיזור השל המשימה האחרונה פשוט תסמנו משימה אחרת ותרשמו בקונסול:

movetoqt

אין אני חולה על הקונסול, מאז ET התאהבתי בזה בשפת התיכנות וכול החרא עם הפקודות ^.^.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...