Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

ח'ברה אני צריך את עזרתכם...

אני די חדש במשחק הזה ובדרך כלל לא משחק בכלל את הסגנון הזה.

בקיצור יצאתי מהבסיס הזה שמתחת לאדמה אל פני האדמה...

המקום ממש עצום ואין לי מושג לאן ללכת...

מה עושים עכשיו?

אני מתכוון ממש לתחילת המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הquests מופיעים בpipboy תחת data ואפשר להחליף בינהם וזה משנה את הסמן ה"מלא" במצפן (את הסמן הריק אתה יכול לקבוע על המפות גם הlocal וגם הglobal ). עדיין אתה לא מחויב לעשות אף quest אתה יכול ללכת להרוג אנשים באופן רנדומאלי אם זה מה שאתה רוצה. עדיין יש על רצח מגבלות: אי אפשר להרוג ילדים ואי אפשר להרוג NPC שקשורים לחלק מה quests .

יש עוד אופציות להיות רשע חוץ מלהרוג כל מי שאתה פוגש ואת זה אתה תגלה במהלך המשחק. חוץ מזה כשאתה פורץ למחשבים זה לפעמים נותן לך אינפורמציה שקשורה לquest לפעמים זה מעדכן את הquest ולפעמים הבנת הנקרא עוזרת לך להשיג כל מני דברים במשחק כמו לדעת איפה מוחבאים חפצים. עדיין יש המון טקסטים במשחק שלא מצאתי להם שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הquests מופיעים בpipboy תחת data ואפשר להחליף בינהם וזה משנה את הסמן ה"מלא" במצפן (את הסמן הריק אתה יכול לקבוע על המפות גם הlocal וגם הglobal ). עדיין אתה לא מחויב לעשות אף quest אתה יכול ללכת להרוג אנשים באופן רנדומאלי אם זה מה שאתה רוצה. עדיין יש על רצח מגבלות: אי אפשר להרוג ילדים ואי אפשר להרוג NPC שקשורים לחלק מה quests .

יש עוד אופציות להיות רשע חוץ מלהרוג כל מי שאתה פוגש ואת זה אתה תגלה במהלך המשחק. חוץ מזה כשאתה פורץ למחשבים זה לפעמים נותן לך אינפורמציה שקשורה לquest לפעמים זה מעדכן את הquest ולפעמים הבנת הנקרא עוזרת לך להשיג כל מני דברים במשחק כמו לדעת איפה מוחבאים חפצים. עדיין יש המון טקסטים במשחק שלא מצאתי להם שימוש.

בטח שאפשר להרוג NPC שקשורים לקווסטים כי רוב הקווסטים יש יותר מאפשרות אחת לסיים אותו

אז אם אתה הורג את הNPC זה כי יש עוד אפשרות לעשות את הקווסט או שפשוט הקווסט הזה לא ראשי אז אתה פשוט לא עושה אותו

דבר שני ממה שאני למדתי מהמשחק רוב הפעמים אפשר לדבר עם אנשים בכלל בלי לקרוא מה שהם אומרים

פשוט להעביר את כל השיחה.

זה יכול לעזור לך אם אתה מקשיב אבל הקטע זה שאם הוא אומר לך משהו באמת חשוב אז זה מעדכן את הקווסט

שאר הדברים זה כמו טיפים אז זה לא ממש חשוב להקשיב להם

לבחור ששאל על מה לעשות....

בעקרון כמו שאמרו אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה בעולם הזה

הקווסט ראשי יהיה לך מסומן בראדר הזה עם חץ מלא.

אתה יכול להחליף קווסטים בPIPBOY באפשרות של DATA

או שאתה פשוט יכול להסתובב בעולם לחפש כל מיני אנשים שלפעמים נותנים לך משימות, יצורים שאתה צריך להרוג, או סתם לחפש גרוטאות כדי למכור אותם (יש גם דברים שימושיים)

(דרך אגב אתה ניגש לPIPBOY עם מקש הTAB)

בהצלחה אתה תהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני ממה שאני למדתי מהמשחק רוב הפעמים אפשר לדבר עם אנשים בכלל בלי לקרוא מה שהם אומרים

פשוט להעביר את כל השיחה.

זה יכול לעזור לך אם אתה מקשיב אבל הקטע זה שאם הוא אומר לך משהו באמת חשוב אז זה מעדכן את הקווסט

אז למה בכלל לשחק במשחק הזה ולא ב COD ?!

אחרכך אנשים מדברים על כל מיני בסיסים שהם יצאו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות את המשחק אבל אני לא מוצא אותו בשום מקום!!!!

אני לא יכול לקנות מסטים כי אין לי זמן להוריד...

חיפשתי בPCGAMES אבל רשום שהמלאי אזל ובפריק הוא יקר מאוד

חיפשתי גם בBUG בירושלים אבל התירוץ שלהם הוא שהמשחק ישן מידי(ומה שמצחיק שהיה להם שם CRYSIS :kopfpatsch: )

מישהו יכול למצוא לי חנות?? (באזור ירושלים יהיה הכי טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי למה אתה מתכוון.......

COD משחק יריות FPS

FO3 משחק RPG

פשוט להעביר את כל השיחה.

למה לקרוא? פשוט תרוץ לכיוון הסמן ותהרוג כל מה שזז, COD לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אהה עכשיו הבנתי אותך

לא לא התכוונתי שככה אני משחק

פשוט ציינתי את זה כנקודת חסרון של המשחק

האמת יש בזה משהו, חשבתי על זה באמת לא מזמן. פעם במשחקי תפקידים היית ממש חייב להקשיב לכל דבר שאומרים לך במשחק וגם לעשות הרבה חיפושים כדי למצוא דברים מסויימים. במשחקים שבשנים האחרונות יש יותר מדי עזרה, בעיקר מצפן שמראה לך בדיוק לאיפה אתה צריך ללכת במשחק.

ככה למשל אם פעם במשחק היו אומרים לך לחפש מישהו שמסתתר בעיר מסויימת, היית ממש צריך ללכת ולחפש בכל פינה עד שמצאת אותו. היום יש לך מצפן שמראה לך בדיוק איפה אותו אדם נמצא (באובליביון ובFO3 זה ממש בולט).

קצת מוציא את האתגר מהמשחקים. אני עדיין נהנה לשחק אותם, אבל חסר לי האתגר שפעם היה במשחקים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק בפולאוט 1 לא מזמן(הורדתי מgog.com), הגעתי לShady משהו(עיר בין הכספת שלך לכספת היעד), ואמרו לי שראש העיר נמצא בTown Hall בדרום... נכנסתי לכל בית שם, ובאף אחד הוא לא היה, מאיפה אני יודע איפה לעזאזל הtown hall?

אז נכון, במשחקים היום יש טיפה יותר מדי עזרה(בMorrowind למשל אני זוכר משימה מסויימת שהיו לה ממש הוראות(די קשות) איך להגיע (משהו כמו "Between Ald-Ruhn and Balmora, East of the crossroads with Saren, near the mines").

באובליביון ובפולאווט 3 זה מסתכם ב"לך לאן שהמצפן מכוון אותך".

אז כן, היום זה קל מדי, אבל פעם זה היה קשה מדי(ופעם לא שווה מורווינד, אלא פולאווט 1).

האמת היא שאחד הדברים שמעצבנים אותי בפולאאוט 3 זה החוסר ביומן... באובליביון לכל "Stage" בקווסט היה Journal Entry עם כל מיני פיסות מידע כאלו ואחרות.

עכשיו זה פשוט "Kill Dave and get his key" - למה? מי נתן לי את הקווסט? איפה הוא אמור להיות הדייב הזה? מה האופציות שלי? נאדה.

אין Journal.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת יש בזה משהו, חשבתי על זה באמת לא מזמן. פעם במשחקי תפקידים היית ממש חייב להקשיב לכל דבר שאומרים לך במשחק וגם לעשות הרבה חיפושים כדי למצוא דברים מסויימים. במשחקים שבשנים האחרונות יש יותר מדי עזרה, בעיקר מצפן שמראה לך בדיוק לאיפה אתה צריך ללכת במשחק.

ככה למשל אם פעם במשחק היו אומרים לך לחפש מישהו שמסתתר בעיר מסויימת, היית ממש צריך ללכת ולחפש בכל פינה עד שמצאת אותו. היום יש לך מצפן שמראה לך בדיוק איפה אותו אדם נמצא (באובליביון ובFO3 זה ממש בולט).

קצת מוציא את האתגר מהמשחקים. אני עדיין נהנה לשחק אותם, אבל חסר לי האתגר שפעם היה במשחקים האלה.

אם אתה רוצה משחק קווסטים מאתגר ובלי רבה רמזים תשיג GRIM FANDANGO

אני חושב שהוא כבר ניתן להורדה חינמית

תאמין לי אם תצליח לראות מעבר לגראפיקה ה(בא נגיד ש)לא ממש חדשנית והממשק לא הכי נוח, אתה לא תוכל לעזוב את המשחק!!! (עד הסיום שלו כמובן :smile1:)

אני עדיין לא מצתי משחק שמשתווה לגרים פנדנגו פשוט מדהים

אני אשכרה הייתי עצוב שהמשחק נגמר (עם יד על הלב- אני לא זוכר שזה קרה לי בעוד משחק)

אבל תחשוב על זה

אתה יודע מה יקרה אם יורידו לך את המצפן ולא יכוונו אותך במפה בשילוב עם העולה הע-נ-ק-י של אובליביון ו FO3............ (גם ב STALKER היתה מפה פשוט עצומה ועוד היית מתעייף מלרוץ תמיד)

לפי דעתי צריכים לתת לך מפה עם כל היעדים מוכרים (כאילו שלא יהיו מוסתרים כמו בFO3 בהתחלה) ואז שאתה מגיע לכל יעד אתה תוכל גם לחזור אליו בFAST TRAVEL

אבל לשלב את זה עם הסרת כל הרמזים הכל כך ברורים בסגנון "לך לעיר X ותדבר עם Y"

שישימו לך כל מיני כניסות ביומן ושאתה לבד תצטרך להבין מה לעשות

או אפילו בלי יומן בכלל

כי אז אתה יודע שרק מה שנכנס ליומן הוא רלונטי

מסקנה......

שחקו ב GRIM FANDANGO!!!!

אתם תודו לי :jump:

עריכה:

בדיוק אחרי שכתבתי פה את התגובה התמלתי רגשי נוסטלגיה והלכתי לקרוא קצת על המשחק באתרים שונים

ותראה מה מצאתי בGAMESPOT

The one real problem with Grim Fandango is that the end comes too soon. This isn't because it's too short (it should take most a good two- to three-dozen hours), but because the designers have created a rich world that you won't want to leave, filled with memorable characters that are hard to say goodbye to. Don't be surprised if you're sad when it's over.

בדיוק מה שכתבתי למעלה

עריכה 2:

לא שמתי לב שסטינו מהנושא לגמרי

סליחה

חוזרים לFO3 :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק בפולאוט 1 לא מזמן(הורדתי מgog.com), הגעתי לShady משהו(עיר בין הכספת שלך לכספת היעד), ואמרו לי שראש העיר נמצא בTown Hall בדרום... נכנסתי לכל בית שם, ובאף אחד הוא לא היה, מאיפה אני יודע איפה לעזאזל הtown hall?

ואווווו זה היה מזמן .............. אתה מדבר על SHADY SANDS המקום הראשון שאתה לרוב נתקל בו אחרי שאתה יוצא מהמקלט.

יתכן ואתה מדבר על המשימה שאתה צריך להציל את Tandi ואז לחזור לעיר (דרך אגב זאת ה TANDI שבFO2 הופכת לנשיאה של NCR)

אבל תחשוב על זה

אתה יודע מה יקרה אם יורידו לך את המצפן ולא יכוונו אותך במפה בשילוב עם העולה הע-נ-ק-י של אובליביון ו FO3............ (גם ב STALKER היתה מפה פשוט עצומה ועוד היית מתעייף מלרוץ תמיד)

לפי דעתי צריכים לתת לך מפה עם כל היעדים מוכרים (כאילו שלא יהיו מוסתרים כמו בFO3 בהתחלה) ואז שאתה מגיע לכל יעד אתה תוכל גם לחזור אליו בFAST TRAVEL

אבל לשלב את זה עם הסרת כל הרמזים הכל כך ברורים בסגנון "לך לעיר X ותדבר עם Y"

שישימו לך כל מיני כניסות ביומן ושאתה לבד תצטרך להבין מה לעשות

או אפילו בלי יומן בכלל

כי אז אתה יודע שרק מה שנכנס ליומן הוא רלונטי

אני חושב שבלי הסמן יהיה קצת מעיק לשחק בעולם הפתוח, אבל אולי אפשר היה לעשות שהוא יעבוד רק כהכוונה כללית וכשאתה מתקרב מספיק למשימה אז הוא נעלם?

כדי שכמו פעם יהיה קצת אתגר יהי צורך לשים לב לפרטים כדי לעשות את המשימה ולא סתם לרוץ ממקום למקום ולירות בכל מה שזז שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...