Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 55 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

הבעייה הייתה אצלי עם עותק מקורי, אחרי שעשיתי את כל מה שהציעו עם הקודקים והתקנתי את המשחק מחדש 4 פעמים וזה לא עזר השגתי התקנה שלו ממקור צד ג. כניראה שקיבלתי דיסק פגום כי עד לא מזמן הכל עבד פיקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתרשמות של מספר שעות

המפתחים איבדו את היצירה או שנתנו לכמה פקידים להמשיך את העלילה

משימות של: לך לשם ותביא את זה.

בדרך תהרוג כמה רעים. כשתחזור תקבל משימה חדשה.

איפה הגאוניות של העלילה המקורית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, גם אני בימים האחרונים התחלתי לשחק ב-Fallout 3. משחק ענק וממכר!

יש לי 2 שאלות:

1. במשימה The Replicated Man ( לאתר את האנדרואיד בשביל Dr. Zimmer ב-Rivet City ), יש אפשרות לשקר לזימר ולאמר לו שהאנדרואיד מת ואז אני מצטרף לאיזה חבורה של אנשים שנלחמים למען הצלת אנדרואידים מתקדמים או משהו כזה, זה שווה את זה? יש שם משימות או משהו בעל ערך בכלל?

2. עד עכשיו לא הבנתי את כל הקטע של פריצה למחשבים, אני מבין שיש כל מני רמות ושאתה צריך סקיל בהתאם של "science", ושלפעמים אתה מוצא מידע על הקוד ואוטומטית זה רושם לך אותו במחשב, אבל איך הולך כל הקטע של פיצוח הקוד לבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הפיתרון ה "קל " והלא מומלץ לקווסט הזה. ממליץ לך לנסות למצוא את האנדרואיד ואז להחליט אם להסגיר אותו או לא... זו כבר הבחירה שלך.

2. כשאתה מנסה לפרוץ מחשב מופיעות לך על המסך מספר סיסמאות (בשני טורים, ביחד עם עוד כל מיני ג'יבריש) עליך למצוא את הסיסמה הנכונה. כשאתה בוחר מילה, היא נרשמת בצד, ומופיע לך מספר האותיות הנכונות במילה. שים לב, מדובר על האותיות הנכונות ובמקום הנכון. לפי זה אתה צריך למצוא את הסיסמה הנכונה. יש לך 4 נסיונות. אם נכשלת בניסיון הרביעי, המסוף ננעל ולא תוכל לפרוץ אותו (אם כי תוכל לפתוח אותו ע"י קבלת הסיסמא מ-NPC או שהיא רשומה איפשהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הפיתרון ה "קל " והלא מומלץ לקווסט הזה. ממליץ לך לנסות למצוא את האנדרואיד ואז להחליט אם להסגיר אותו או לא... זו כבר הבחירה שלך.

2. כשאתה מנסה לפרוץ מחשב מופיעות לך על המסך מספר סיסמאות (בשני טורים, ביחד עם עוד כל מיני ג'יבריש) עליך למצוא את הסיסמה הנכונה. כשאתה בוחר מילה, היא נרשמת בצד, ומופיע לך מספר האותיות הנכונות במילה. שים לב, מדובר על האותיות הנכונות ובמקום הנכון. לפי זה אתה צריך למצוא את הסיסמה הנכונה. יש לך 4 נסיונות. אם נכשלת בניסיון הרביעי, המסוף ננעל ולא תוכל לפרוץ אותו (אם כי תוכל לפתוח אותו ע"י קבלת הסיסמא מ-NPC או שהיא רשומה איפשהו)

עוד דרך "להטעות" את המשחק זה פשוט אחרי 3 נסיונות כושלים (או 2 שאתה רואה שאתה לא תצליח לפצח את הקוד), פשוט לכבות את המערכת ולהפעילה מחדש.

ככה אפשר לנסות לנצח.

זה קצת כמו לרמות אבל...זה עובד D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דרך "להטעות" את המשחק זה פשוט אחרי 3 נסיונות כושלים (או 2 שאתה רואה שאתה לא תצליח לפצח את הקוד), פשוט לכבות את המערכת ולהפעילה מחדש.

ככה אפשר לנסות לנצח.

זה קצת כמו לרמות אבל...זה עובד D:

זו לא רמאות... ב tutorial מוסבר לך במפורש שאתה תמיד יכול לצאת כל עוד לא ניחשת 4 ניחושים ולהתחיל מחדש. מה שכן כשאתה מנסה שוב אלה לא אותן סיסמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...