Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 68 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לגבי תחמושת שנגמרת - ממליץ להשקיע במיומנות של UNARMED או MELEE. אפילו בתור "נשק משני". זה גם מאוד יעיל במיוחד ברמות הגבוהות, וגם אף פעם לא צריך לדאוג שתגמר לך תחמושת, במיוחד בכל מיני מצבים לא נעימים.

UNARMED מאוד חזק ברמה גבוהה כשאתה מקבל PARALIZING TOUCH,

MELEE גם נחמד אם אתה משיג כמה נשקים מיוחדים.

מאוד מיותר לדעתי

עדיף לשמור את הנקודות האלה לדברים יותר שימושיים

וגם אין בעיה של תחמושת ברגע שאתה קצת מתקדם במשחק

רק בהתחלה זה קצת קשה להתחיל מ0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מיותר לדעתי

עדיף לשמור את הנקודות האלה לדברים יותר שימושיים

וגם אין בעיה של תחמושת ברגע שאתה קצת מתקדם במשחק

רק בהתחלה זה קצת קשה להתחיל מ0

אם תרביץ פעם למישהו עם כפפה של DEATHCLAW ותעשה לו PARALIZE TOUCH, או אם תשמש פעם ב"שישקבאב" עם היכולת של פירמוניאק (שמגביר נזק של אש) אתה לא תגיד שזה לא שימושי.

המגע המשתק מאוד שימושי במיוחד אם אתה משחק בדרגת קושי גבוהה, שאז אתה יכול בקלות לשתק אויבים מאוד חזקים ואז להתעלל בהם כשהם לא מסוגלים להתקיף אותך בחזרה.

בכל אופן, לא אמרתי שזה חובה, אפשר להסתדר גם בלי זה (אפשר להסתדר למעשה בלי כל מיומנות שיש במשחק, שום דבר זה לא חובה), אבל זה עושה את החיים קלים במצבים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אתה צודק

הכוונה שלי שבמשחק הזה אין מספיק נקודות להיות טוב בהכל

או שאתה טוב במשהו אחד, מקסימום 2 או שאתה לא משהו בהכל

לפי דעתי (וזה נכון לכל משחקי הRPG שצריך לשפר דמות) צריך לבחור יכולת או סקיל מסויים ולשפר אותו עד הסוף כדי לקבל את מלוא היתרונות שלו

ואם נשאר עוד נקודות עד לבחור עוד אחד

אצלי אני בחרתי ברובים קטנים, פריצת מנעולים, (לא משהו כי אני גם ככה לא משתמש בסטימפאק האלה, אני פשוט יושן) ולא זוכר מה עוד אבל בעקרון זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל ב FO זה קצת יותר מורכב, לפחות לגבי נשקים. כי SMALL GUNS זה טוב בהתחלה כשאלה הנשקים הכי חזקים, אבל אח"כ יש לך ENERGY WEAPON שהם הרבה יותר קטלניים, וכמובן HEAVY GUNS שזה גם טוב במצבים קשים.

אי אפשר כמובן להיות טוב בהכל, אבל בדר"כ בכל המשחקים מסדרת FO תמיד יצא לי להשקיע בכמה נשקים.

אגב, אחד המיומנויות הכי חשובות ב FO3 שהרבה אנשים מתעלמים ממנה זה REPAIR. אם יש לך יכולת גבוהה לתקן נשקים הם עושים נזק הרבה הרבה יותר גדול ממה שבדרך כלל (רוב הנשקים שאתה מוצא הם ב40% מהיכולת שלהם, ועם ריפייר במקסימום אתה יכול להעלות אותם ל100% נזק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נכון עכשיו נזכרתי

יש לי גם תיקון 100

כל הדברים שלי תמיד 95%-100%

דבר שני נשקי האנרגיה הם יעילים רק נגד בני אדם

נגד רובוטים, יצורים, מוטנטים וכו' הם לא ממש משפיעים

כל סוג של משפיע על סוג אחר של אוייבים ועל השאר משפיע פחות

אבל לפי דעתי הנשקים עם התחמושת הרגילה (שיורים כדורים) הם משפיעים על כולם חוץ מרובוטים

ובגלל זה אני תמיד מסתובב גם עם כמה רימונים ומוקשי PULSE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת בHEAVY לא ממש השתמשתי כי הם לוקחים הרבה מאוד משקל

ואתה גם לא ממש משתמש בהם לעיתים קרובות

אז במקום הטילים העדפתי מוקשים ורימונים ששוקלים הרבה פחות אז אני מעמיס פי 10 בכמות

במקום סנייפר השתמשתי במגנום עם סקופ שבתכלס זה אותו דבר רק שוקל פחות ויורה תחמושת שונה

כמו שכבר אמרו

אין פה סקילים גרועים ומעולים

הכל תלוי בצורת המשחק שלך

הדבר היחיד שאני יכול להגיד לך לא לעשות זה לא לקחת את הSWIFT LEARNER

זה ביזבוז 3 נקודות

אתה לא צריך לעלות רמות מהר כי אתה גם ככה מגיע לרמה 20 הרבההההההההההההה לפני סוף המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם heavy weapons

משפיעים על?

ובכלל יש סקילים שאתם יכולים להמליץ עליהם?

כמו שאמרתי, אין כאן טוב ורע רק סגנון משחק. אבל מה שאני יכול להמליץ:

1. REPAIR - מאוד מאוד יעיל (והרבה אנשים מתעלמים בזה) לא משנה באיזה נשקים אתה משתמש. רוב החנויות מתקנים לך נשקים רק עד 40% (כלומר 40% מהנזק המקסימלי שהנשק יכול לגרום), ולעומת זאת בעצמך אתה יכול לתקן ל 100%. ככה שאתה יכול יותר מלהכפיל את הנזק שאתה גורם עם נשקים. כנ"ל לשריונות.

2. פריצת מנעולים - מיומנות שלא קשה להשתמש בה (בניגוד ל SCIENCE שזה די מעצבן לשחק במשחק הניחושים הזה), והרבה פעמים אתה יכול להשיג אוצרות או פשוט לעשות את החיים קלים יותר כשצריך לפתוח דלת.

3. MEDIC - מאוד חשוב, משפיע בצורה רצינית על כמות הנזק שאתה מרפא עם ה STIMPAKC.

4. כמו שכבר אמרתי, חוץ מסוג אחד לפחות של כלי , רצוי גם לקחת UNARMED או MELEE. לפחות להשקיע בזה קצת נקודות למקרה חירום שתתקע בלי תחמושת באיזה מערה תת קרקעית.

דברים לא כ"כ שימושיים (אבל עדיין אתה יכול לקחת אותם כמובן):

1. HEAVY WEAPONS - לא משתמשים בזה הרבה במשחק, וגם ככה יש מעט מאוד תחמושת לזה.

2. SCIENCE - אמנם יכול לעזור, אבל משחק הניחושים הזה די מעצבן, וזה ממש לא הכרחי

3. SNEAK - לא ממש הכרחי, נחמד שזה מעניק התקפה קריטית אבל תכל'ס ללכת ולהתגנב כל הזמן ב FO3 זה לא ממש כיף.

4. SPEACH - השקעתי בזה המון בפעם השניה והעלתי את זה ל 100%. בפועל זה לא ממש שינה את העלילה, רק במקרים מאוד מאוד ספורים, וגם אז זה לא השפיעה בצורה ממש משמעותית. אז אפשר להגיד שזה די בזבוז של נקודות.

5. EXPLOSIONS - כנ"ל לגבי נשקים כבדים.

___

אגב אני מסכים ש SWIFT LEARNER זה גרוע. כי:

1. אתה במילא עולה רמות די מהר במשחק, אז לא הבדל כזה רציני.

2. אין מה למהר להעלות רמות, כי במילא גם ככה האויבים שלך מתחזקים, אז מה הטעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת בHEAVY לא ממש השתמשתי כי הם לוקחים הרבה מאוד משקל

ואתה גם לא ממש משתמש בהם לעיתים קרובות

אז במקום הטילים העדפתי מוקשים ורימונים ששוקלים הרבה פחות אז אני מעמיס פי 10 בכמות

במקום סנייפר השתמשתי במגנום עם סקופ שבתכלס זה אותו דבר רק שוקל פחות ויורה תחמושת שונה

בולשיט. קודם כל, הטילים לא שוקלים כלום, כמו כל תחמושת במשחק הזה, ואילו לרימונים ומוקשים דווקא יש משקל. שנית, קרבות כנגד BEHEMOTHS יכולים להתקצר באופן מפתיע אם יש לך איזה FAT MAN בשלוף. לגבי המגנום - יעיל מאוד כנגד מטרות בודדות בשריון קל, לא יעיל בשיט נגד מטרות משוריינות כמו הENCLAVE או כנגד אוייבים רבים בו זמנית - וזאת בנוסף לתחמושת הנדירה יחסית שלו ואי-זמינות חלקי החילוף. באופן כללי - להתקלויות מטווח קרוב בתחילת המשחק (עד החצי בערך) אין על הCOMBAT SHOTGUN, בהנחה שיש לך כישורי תיקון סבירים (כי הוא נשבר ממש מהר).

************ספויילר*************

כמובן שיש גם את הנשקים המיוחדים, אלה שאתה מוצא במקומות מוזרים או אצל אנשים ספציפיים, כגון רובה הפלזמה שאתה מקבל מהאנדרואיד בריבט סיטי אם אתה בוחר לעזור לו. הנשק הקטלני ביותר במשחק (חוץ מהFAT MAN אולי...) הוא גטלינג מסויים שאפשר למצוא במערה מסויימת המלאה בDEATHCLAWS. הדבר הזה קוצר כל דבר תוך שניות בודדות, בהנחה שיש לך מספיק תחמושת כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה גם ככה לא הולך קבוע עם בעל כוונת

זה רק כדי להוריד מטרות מרחוק

כבר זה כבר קורה??

אז בשביל זה תסחוב סנייפר? ממש לא מתאים לי

אותו דבר לגבי הFATMAN

הוא איזה 60

60 קילו ברימונים ומוקשים זה 120

120!!!!!

אתה מה אני יכול לעשות ב120?!?!?!?

אני בדרך כלל הייתי מסתובב עם 15 רימונים ו15 מוקשים רגילים ועוד 15 ו15 של PULSE

זה יוצא 60 שזה 30 קילו. חצי מהFATMAN

אז עזוב אותה משטויות אל תתלהב מהגודל והעוצמה שלו

קרבות נגד בהמות' (אולי פעמיים שלוש בכל המשחק!!) הייתי נכנס לאיזה מקום קטן שהם לא יכולים להכנס מכוון לראש ודופק בו איזה 4-5 יריות

מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הסתובבת במקומות הנכונים, חבר.

יש מקומות מפוצצים בהם. ותאמין לי זה ממש לא כיף כשקופצים עליך שניים כאלה ואין לך איפה להתחבא ואתה לבד, בחושך, בלי תחמושת וכל מה שאתה רואה זה ציפורניים.... :P

אבל ברצינות, הדבר הכי יעיל שמצאתי נגדם זה פשוט להטמין 2 bottlecap mines, לירות עליהם יריה שישימו לב אליך, ואז לברוח ולראות אותם מתפוצצים מרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) המשקל במשחק נמדד בפאונדים, לא בקילוגרמים. סתם לידע כללי.

2) הFAT MAN לא שוקל 60 פאונד עד כמה שאני זוכר. אולי 30. 30 פאונד זה 60 רימונים, כאשר נניח 10 מהם לא יעשו את הנזק שיעשה טיל FAT MAN יחיד (יוצאים מהכלל הם רימוני ה PULSE שאכן יעילים מאוד) - וגם זה רק בהנחה שאתה תפגע עם כולם.

3) במשחק יש 5 בהמות'ים, לא 2-3. מעבר לזה יש גם DEATHCLAWS ושאר ירקות.

4) וגם אם נעזוב את הFATMAN בשקט - עדיין יש את הבזוקה ה"רגילה". היא קטלנית יותר מהרימון הממוצע, בעלת טווח גדול לעין ערוך ודיוק טוב בהרבה (בהנחה שהשקעת קצת ביכולת המתאימה.

5) נשקים כבדים לעולם לא יוכלו לשמש כנשק עיקרי, לפחות מאז שהוציאו את המקלעים הקלים יחסית מהסדרה, שכן הם סובלים מקצב אש נמוך ונדירות תחמושת. מצד שני - הם גיבוי מצויין נגד כל מה שזז בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני יכול להגיד לך לא לעשות זה לא לקחת את הSWIFT LEARNER

זה ביזבוז 3 נקודות

אתה לא צריך לעלות רמות מהר כי אתה גם ככה מגיע לרמה 20 הרבההההההההההההה לפני סוף המשחק

פאק...

אם כבר קניתי את זה אתה ממליץ להתחיל מהתחלה ?

אני לא מאמין שיש הגבלת רמות ! הייתי בטוח שפשוט אחרי רמה 20 הכול פתוח ואתה עדיין עולה רמות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק...

אם כבר קניתי את זה אתה ממליץ להתחיל מהתחלה ?

אני לא מאמין שיש הגבלת רמות ! הייתי בטוח שפשוט אחרי רמה 20 הכול פתוח ואתה עדיין עולה רמות...

לא צריך להסחף, אם אתה לא ממש ממש בהתחלה אז לא צריך בגלל זה להתחיל מחדש. פשוט אל תשקיע בזה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...