Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 71 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

על המנוע של המשחק, זה שגורם להכל להיראות כמו אובליביון עם רובים, והביא את הקריסות המקוללות שלו

דרך אגב, מי מחכה פה ל fook 2 ?( אחרי שיצא מהבטא) זה מוד של fallout 3 שמשנה מלא דברים ומוסיף מלא דברים, סוג של FCOM של אובליביון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LazyBoy עשיתי עדכון לדרייבר של הכרטיס מסך+לוח אם+כרטיס קול ואת העידכון הכי עדכני של המשחק ועדיין קורס,אני ממש מתוסכל מזה כי אני באמצע ולפעמים ממש שאני מעלה את השמירה הוא נתקע ולפעמים אחרי 5-10 דקות...אני לא מספיק להכנס לזה ונתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי שכבר סיים את המשחק מה עושה ?

אם למשל מישהו שסיים את המשחק רוצה לקנות הרחבה מה הוא עושה ?

איזו החלטה מטומטמת זאת לעשות שהמשחק נגמר אחרי העלילה הראשית !

במיוחד שהדגש הגדול פה הוא כל החקירה של העולם ושל כל המקומות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ברגע שאתה מתקין את ההרחבה סוף המשחק משתנה ואתה יכול להמשיך ולשחק

יהונתן - ניחוש פרוע אבל תנסה לבטל את ליבות 2+3+4

+

יש לך קריסות במשחקים אחרים?

כאשר המשחק קורס, מה אומרת ההודעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן לי להבין, אני כרגע במצב שכבר התקנתי את אנחורג', THE PITT וזאטה, כרגע אני יכול לסיים את המשחק ולהמשיך בצדדיות ?

ואתה בעצם אומר פה שאם לא היו לי הרחבות אז סיום המשחק היה משתנה ? ומה קורה אם מסיימים ואז מתקינית הרחבות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המנוע של המשחק, זה שגורם להכל להיראות כמו אובליביון עם רובים, והביא את הקריסות המקוללות שלו

דרך אגב, מי מחכה פה ל fook 2 ?( אחרי שיצא מהבטא) זה מוד של fallout 3 שמשנה מלא דברים ומוסיף מלא דברים, סוג של FCOM של אובליביון

לא שמעתי על FOOK

תאמת גם לא שמעתי על FCOM לאובליביון (תאמת כי די הפסקתי לשחק בו כי הוא נהיה קצת מחזורי, אפילו שהוא כיף בטירוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש בטא 1.1

http://fookunity.com/main/

זה מוד מטורף שמכיל מלא מודים אחרים ודברים יחודיים משלו, הוא מוסיף טונות של דברים חדשים ופשוט עושה את המשחק ליותר מעניין

הקודם היה fook1 1.6 אבל הוא לא היה משמעותי כמו שFOOK2 הולך להיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LazyBoy

סליחה אחי,זהו שלא,יש לי עוד כמה משחקים מותקנים על המחשב ואף אחד לא קורס,ובטח שלא כמו המשחק הזה,לפעמים המשחק קורס שאני מנסה להעלות שמירה,ולפעמים באמצע המשחק,בכל אופן,זה לא לוקח יותר מ5-10 דקות,חיפוש קטן באינטרנט נתן לי להבין שאני לא היחידי,אבל אין לאף אחד פתרון ספציפי,במקום אחד כתוב לבטל את הזכרון הוירטואלי,במקום אחר כתוב שזה בעיה של קודקים(FFFSHOW?),עשיתי הכל ושום דבר לא עובד....

LazyBoy

מה זה אומר לבטל 1-2-3 ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שיש לך הרבה הרחבות מותקנות ביחד, המשחק נוטה לקרוס יותר.

אם אין לך הרבה הרחבות, המשחק עדיין נוטה לקרוס אבל לעיתים דיי רחוקות.

תתקין עידכון 1.7

שווה לקנות את ZETA ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...