שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder - עמוד 7 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder

torrentspy

Recommended Posts

אני מגיע למהירות כזאת דיי בקלות כשאני עושה flicks או מסתובב במהירות סיבובים חדים והרגישות שלי בכלל לא נמוכה כל כך. אף אחד לא מדבר על 85 מטר של תזוזה אמיתית אלא על מהירות של 85 מטר בשנייה, זו מהירות שמשיגים דיי בקלות.

עובדה היא שמעולם לא הגעתי למהירות ה"malfunction" המדוברת. עם DPI גבוה לא צריך מהירות כזאת - פשוט לא צריך.

אני מציע לך להכנס לשם שוב ולראות שהוא לא הבנאדם היחיד שכתב את הדברים האלה, ועל הדרך לעבור עוד פעם על הדברים שהוא אמר כי הם מאוד נכונים והגיוניים, המשתמשים האלה בטח שמבינים הרבה יותר ממך ומ-syndrome בכל מה שקשור לנושא, להראות טיפת כבוד לאנשים שמבינים יותר ממכם לא יזיק בכלל, אחרי הכל, רק בגלל שזה נכתב בפורום ולא בתור מאמר בפני עצמו לא הופך את זה לפחות אמין, על אחת כמה וכמה אחרי שמי שהתגובה הופנתה אליו הודה בטעות שלו וגם אחרים תמכו בטענה הזאת.

אתה ממשיך וממשיך וממשיך... עברנו על זה 100 פעם. החברה שם לא מתכנתים הם רק שחקנים.

אני קראתי על מה מדברים בתרד הזה ואתה לא ציטטת את התשובות של Spin לטענות של Cheese.תקרא שוב ותראה ש-cheese סותם תפה בסוף.

זאת היתה תגובתו האחרונה של cheese:

well just use 320x240 and the enemy hitboxes will magically enlarge.

נו באמת... לקחת עצה מאנשים כאלה ? :nono:

לצורך העניין ונוחות הבדיקה, תעלה רגישות במשחק למקסימום - תזיז את העכבר הכי לאט שאתה יכול ותראה בבירור שהוא מדלג על פיקסלים.

עכשיו בוא ונסה לשכנע אותי שאם פיספסתי מטרה (בגודל פיקסל אחד לצורך העניין) ב-3 פיקסלים ימינה אני עדיין יפגע בה ...

(אני בכוונה לוקח מצבים קיצוניים כדוגמא ע"מ להמחיש את העניין בצורה הטובה ביותר)

כשאתה מדלג על פיקסל אתה בהכרח מדלג על נקודה בה יכולת לשים את הכוונת. איך אפשר לטעון שאין לזה משמעות. :nixweiss:

(וזה ממש לא רלוונטי אם אתה מדלג 3 פיקסלים או פותח זווית בקפיצות רדיאנים גדולות יותר בהתאמה, בתלות ברגישות סמן)

לגבי HITBOX :

HITBOX היא קופסא תלת מימדית בלתי ניראת אשר מקיפה אובייקט, מהווה את איזור הפגיעה בו ומגדירה את עוצמת הנזק per פגיעה.

במשחקים (ישנים בעיקר) ה-hitboxes מכסים שטח רחב יותר מהדמות עצמה, אם למשל במשחק של hitbox אחד לכל הדמות תפגע בין הראש לכתף זה ייחשב כפגיעה. זאת הסיבה היחידה שאתה עלול לפגוע במטרה אפילו שפיספסת את הפיקסלים עליהם מתפרסת הדמות עצמה.

משחקים מתקדמים עובדים עם hitbox יעודי לכל פלג גוף של הדמות (מה שמצמצם אפשרות לפגיעות "מזוייפות" אך לא מונע לגמרי)

המציאות היא שהטענה שלי (אי דיוק בדילוג פיקסלים) עדיין תקפה לגבי פריסת ה-hitboxes לפיקסלים. אפילו שאתה לא רואה אותם בזמן משחק

ז"א, אם במקום דמות היית רואה רק HITBOXES והיית מכוון (נאמר "בטעות") על פיקסל הנמצא מחוץ לשטח ה-hitbox - מן הסתם שלא היית פוגע!

Hitbox.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק שים לב ששוב אתה עושה את זה ומתעלם מעיקר ההודעה שלי בשביל התפל, ממשיך לגעת רק בנקודה של מתי ה-DPI הגבוה בא לידי ביטוי ומתי לא, לא נמאס לך ללכת סחור סחור? בכל מקרה, הוויכוח הזה לא הולך לשום מקום, זאת התגובה האחרונה שלי בנושא, נמאס לי להתווכח עם קיר.

עובדה היא שמעולם לא הגעתי למהירות ה"malfunction" המדוברת. עם DPI גבוה לא צריך מהירות כזאת - פשוט לא צריך.

אין שום קשר ל-DPI אתה לא מבין?! כמה פעמים אפשר להגיד לך? אני השתמשתי ב-G5 וב-CH למשך פרק זמן של חודשיים עם ה-G5 וקצת פחות מחודש עם ה-CH, עם שני העכברים הצלחתי להגיע למהירות הזאת בקלות, והרגישות שלי היא סבירה לגמרי 30cm/360. רק שחקן שמשחק במשחק סופר-איטי ועם רגישות סופר-גבוהה לא ירגיש את הדברים האלה לעתים קרובות כי הוא לא יצטרך להזיז את העכבר על מהירות כזאת, בוודאי שלא מישהו כמוך שמשתמש יותר במקלדת מאשר בעכבר לפי איך שזה נראה לי.

וסתם בשביל הרקורד, רשמת -

אני קראתי על מה מדברים בתרד הזה ואתה לא ציטטת את התשובות של Spin לטענות של Cheese. תקרא שוב ותראה ש-cheese סותם תפה בסוף
By spiN + - Reply to #123

Ok, I think I get what you guys are saying now. I'm sorry if this frustrated the three of you, but I guess I'm one of those people that needs to see the nitty gritty before something makes sense in my brain. Again I didn't really mean to be obtuse, thickheaded, or come off as abrasive I just needed to understand.

תלמד לקרוא?

משחקים חדשים כבר לא עובדים תמיד על hitbox בודד לדמות (אלא מתחלק על איברים או שבכלל עובדים בטכנולוגיה שונה?)

המציאות היא שהטענה שלי עדיין תקפה, כאשר במשחקים ישנים היא תקפה לגבי פריסת ה-hitbox לרזולוציה ולא בהכרח לגבי פריסת הדמות עצמה

גם אם זה היה נכון ( וזה ממש לא, אין לי מושג מאיפה הפלצת את זה ), המשחקים היחידים שמשוחקים היום בצורה מקצועית הם משחקים ישנים כמו CS, UT, Q3, Q4,PK בשאר המשחקים אני בספק אם באמת יפריע למישהו אם הוא מדייק על פיקסל או על 3 פיקסלים פחחחחח. חוץ מזה כמו שאמרתי, זה בכלל לא נכון, כל משחק עובד על מנגנון פגיעות מבוסס hitbox, אין דבר כזה שלא.

לגבי שאר הדברים שרשמת, אני מציע לך לנסות לקרוא עוד פעם את מה שהם כתבו, והפעם עד הסוף. אני לא מתכוון לפרש את זה בשבילך, כי השקעתי מספיק בשביל לנסות להסביר לך דברים וזה לא עבד יפה עד עכשיו, אין סיבה שזה ישתנה.

בכל מקרה, תחשוב מה שתחשוב, תשתמש במה שאתה רוצה, אני חושב שכבר הוכחתי פה לכל בנאדם עם ראש על הכתפיים את העקרון שרציתי להעביר לגבי עכברי גיימינג.

עיצוב ויציבות חיישן הרבה יותר חשובים מכל דבר אחר בעכברים לייעוד הזה, DPI גבוה מהווה רק בונוס אשלייתי ולא רלוונטי ברב המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא שוב את התגובה מעליך לגבי hitbox (ציטטת לפני שערכתי). אני מבטיח לך שלא תמצא שום טעות הפעם, אולי אפילו תלמד משהו:

המציאות היא שהטענה שלי (אי דיוק בדילוג פיקסלים) עדיין תקפה לגבי פריסת ה-hitboxes לפיקסלים.

אגב, 30cm/360 גם אם תעשה את זה בפחות מחצי שנייה (לפחות 352ms ליתר דיוק) לא תגיע למגבלה של ה-CH (שהיא כאמור 85cm לשנייה)

* אם אתה לא רואה הבדל בין דיוק של פיקסל אחד לדיוק של 3 פיקסלים ... אין לי מה לומר לך יותר.

* אם אתה חושב ש-DPI זה "בונוס אשלייתי" אחרי כל מה שנאמר... אין לי מה לומר לך יותר.

* אם אחד שהיה לו ראש על הכתפיים בפורום ESR קיפל את הזנב כי "המקצוענים" נפלו עליו.... עוד אחד נפל וחבל. (גם אותי כמעט ושכנעתם בהתחלה)

בקיצור, לעולם לא תבין. אתה מקובע ברזולוציה שלך ובעכבר שלך, אתה חושב שאני הולך סחור סחור עם עניין ה-DPI מאחר וזה לא נוגע לך. בעקבות זאת אתה מסיק שזה לא נוגע לכולם למרות שהסברנו לך כבר שאתה וחבריך הם יוצאי הדופן בכל הסיפור הזה בניגוד לכלל האוכלוסייה, מה שאתה מסרב להבין בתוקף וחבל.

לא נשאר על מה להתווכח. עם זאת אני מקווה שהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות זאת אתה מסיק שזה לא נוגע לכולם למרות שהסברנו לך כבר שאתה וחבריך הם יוצאי הדופן בכל הסיפור הזה בניגוד לכלל האוכלוסייה, מה שאתה מסרב להבין בתוקף וחבל.

אתה זה שיוצא דופן כי אני מדבר על עכבר לגיימרים תחרותיים שצריכים עכבר אופטימלי לגיימינג ולא עכבר בשביל להתפאר שיש לו DPI גבוה והוא עלה 500 שקל.

ביינתים אני אחד מהטובים בעולם במשחק שלי בזכות העכבר הזה, וביינתים כל שחקן ששואף להגיע לטופ או נמצא שם משתמש בגרסה כזו או אחרת של ה-Intelli, ואתה סתם איזה אחד שמשחק פעם בשבועיים באיזה שרת של נובים ומחזיק מעצמו שחקן כי יש לו עכבר עם חיישן ואורות בצדדים, הייתי אומר שהעובדות מדברות בעד עצמן.

בקיצור, לעולם לא תבין. אתה מקובע ברזולוציה שלך ובעכבר שלך

מצחיק שאתה אומר את זה כי להזכירך בניגוד אליך אני בדקתי את שני העכברים, ואין לי שום אינטרס להיות משוחד כלפי עכבר מסויים. אני משתמש במה שהכי טוב בשבילי, עברתי מהפאקינג DA ל-IME3.0 והצלחתי לשפר עוד יותר את המשחק שלי, מי אתה בכלל שתתווכח עם זה? להבא כדאי שתבדוק את שני העכברים לפני שאתה בכלל נכנס לכל הקטע של התיאוריה שבכל מקרה גורם לך לצאת מאוד לא חכם, אם היית בודק את שניהם לא היית מתווכח איתי לשנייה, אבל כפי שאמרתי, כואב לך כי הוכחתי לך שהעכבר הזה הוא בזבוז כסף טהור אז כמובן שתיצא נגד כל מה שאני אומר, זה לא ישנה את העובדה שאני צודק.

"מעניין" זה לא היה, לפחות לא בשבילי, אבל אני בטוח שחידשתי לך כמה דברים בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה השתפרת לא אומר שכולם ישתפרו,

ועם כל הכבוד, זה שאתה הכי טוב במשחק שלך לא אומר שאתה יודע הכל, ובמיוחד מה יותר נוח לאחרים.

ועוד דבר, ברזולוציה שאתה משחק זה באמת לא נורא עם עכבר שיש לו קצת DPI אבל על רזולוציה של 1680*1050 זה כבר נהיה מעצבן מאוד.

תשחק ככה ואז תגיד שה DPI לא משמעותי.

אני לא מכיר הרבה אנשים שקונים עכבר טוב ומשחקים על רזולוציה נמוכה מאוד כמוך.

הרוב הגדול משחק על רזולוציות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלוץ נפוח זה כל מה שהוא ומה שישאר. (זאת הסיבה שהוא מקבל יחס דומה ממני, למי שלא הבין)

אני משתמש במה שהכי טוב בשבילי

^ זאת מילת המפתח. הדבר היחיד שיאמר לזכותך. כל השאר בולשיט.

אין לך הבנה בסיסית בקשר בין Input ל-Output. לך תרצה על עכבר למשחקים במקום אחר.

הדבר היחיד שחישדת לי זה כמה "מקצועיים" לא מבינים שום דבר מעבר ללעשות פראגים \ להרשם לתחרויות ילדותיות ולחשוב שהם בטופ.

קיצר מה אתה עושה פה בכלל? עוף לכבוש את העולם עם המשחקים המזדקנים שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה קצת סדר.

הטענה של רונאלדו היא שהמייקרוסופט הפשוטים יותר מותאמים באחיזה לגיימינג ובגלל זה הם יותר טובים.

אז ככה, לחלק כן ולחלק לא. כמו שלמישהו עכבר מסויים לא יהיה נוח, ככה גם המייקרוסופטים יכולים לא להתאים. כל אחד והטעם שלו ואין פה מה להתווכח בכלל.

אתה גם טוען שעכברי ובייחוד ה HC וההאבו גרועים מאוד.

אז ככה, למי שמשחק על סנס נמוך יותר סביר שיגיע למהירויות שהעכבר לא מתפקד בהם כמו שצריך ולגביו המשפט הזה נכון. לגבי מי שמשחק על סנס גבוה, זה לא משנה לו למעט מקרים נדירים.

הוא גם אומר שה DPI לא מהווה פקטור ברכישה של עכבר ו 400DPI זה מספיק וזה שולי מאוד ביחס למבנה של העכבר.

כבר אמרנו קודם שנוחות זה עניין אישי. דבר שני, אתה משחק על רזולוציות ממש נמוכות, ככה שההבדל ב DPI באמת לא בא לביטוי יותר מדי.

תשחק על רזולוציות נורמאליות כמו 1680*1050 ואז תראה שהעכבר מדלג על מספר פיקסלים בהנחה שיש לו 400DPI ואתה מעלה רגישות דרך המשחק, וזה משפיע מאוד על הדיוק. אמרת שהמשחק מחשב את הפגיעה לפי זוויות, סבבה. גם אם זה נכון, אז עדיין הוא מחשב את הזווית לפי איפה שנמצאת הכוונת, ככה שזה לא משנה. על זה ועל הרזולוציה לא ענית.

אני אומר שהרוב המוחלט משחק על רזולוציה נורמאלית ובגלל זה ה DPI משנה מאוד.

המבנה זה כל אחד ומה שנוח לו.

עכברי - כמו מה שכתבתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק ב1920 על 1200

ובמשחקי FPS זה לא ממש משנה הDPI (צריך יותר דיוק מאשר לעבור מרחקים)

אבל

שאני משחק במשחק כמו WORLD IN CONFLICT

פחות מ1000DPI ואני מרגיש שאני צריך לעבוד "שעות נוספות" עם העכבר.

נוראי!!

איך שאני רואה את זה כיום

עכבר עם פחות מ1600DPI עלול להוות בעיה רצינית עבור רזולציות גבוהות, במיוחד לRTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ברור לי

אבל איך שאני רואה את זה, אני מקבל עם DPI גבוה לא רק דיוק, אלא גם תאוצה טובה יותר.

בעיקר משמעותי במשחקי RTS.

בכלל

אם רוצים לבדוק איכות של עכבר - קחו RTS !!

יש שם המון תזוזות של עכבר, ואם זאתי צריך דיוק מסויים שרוצים לבחור יחידות קטנות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

רק שים לב ששוב אתה עושה את זה ומתעלם מעיקר ההודעה שלי בשביל התפל, ממשיך לגעת רק בנקודה של מתי ה-DPI הגבוה בא לידי ביטוי ומתי לא, לא נמאס לך ללכת סחור סחור? בכל מקרה, הוויכוח הזה לא הולך לשום מקום, זאת התגובה האחרונה שלי בנושא, נמאס לי להתווכח עם קיר.

אין שום קשר ל-DPI אתה לא מבין?! כמה פעמים אפשר להגיד לך? אני השתמשתי ב-G5 וב-CH למשך פרק זמן של חודשיים עם ה-G5 וקצת פחות מחודש עם ה-CH, עם שני העכברים הצלחתי להגיע למהירות הזאת בקלות, והרגישות שלי היא סבירה לגמרי 30cm/360. רק שחקן שמשחק במשחק סופר-איטי ועם רגישות סופר-גבוהה לא ירגיש את הדברים האלה לעתים קרובות כי הוא לא יצטרך להזיז את העכבר על מהירות כזאת, בוודאי שלא מישהו כמוך שמשתמש יותר במקלדת מאשר בעכבר לפי איך שזה נראה לי.

וסתם בשביל הרקורד, רשמת -

תלמד לקרוא?

גם אם זה היה נכון ( וזה ממש לא, אין לי מושג מאיפה הפלצת את זה ), המשחקים היחידים שמשוחקים היום בצורה מקצועית הם משחקים ישנים כמו CS, UT, Q3, Q4,PK בשאר המשחקים אני בספק אם באמת יפריע למישהו אם הוא מדייק על פיקסל או על 3 פיקסלים פחחחחח. חוץ מזה כמו שאמרתי, זה בכלל לא נכון, כל משחק עובד על מנגנון פגיעות מבוסס hitbox, אין דבר כזה שלא.

לגבי שאר הדברים שרשמת, אני מציע לך לנסות לקרוא עוד פעם את מה שהם כתבו, והפעם עד הסוף. אני לא מתכוון לפרש את זה בשבילך, כי השקעתי מספיק בשביל לנסות להסביר לך דברים וזה לא עבד יפה עד עכשיו, אין סיבה שזה ישתנה.

בכל מקרה, תחשוב מה שתחשוב, תשתמש במה שאתה רוצה, אני חושב שכבר הוכחתי פה לכל בנאדם עם ראש על הכתפיים את העקרון שרציתי להעביר לגבי עכברי גיימינג.

עיצוב ויציבות חיישן הרבה יותר חשובים מכל דבר אחר בעכברים לייעוד הזה, DPI גבוה מהווה רק בונוס אשלייתי ולא רלוונטי ברב המקרים.

עתיק, נכון ... זה מקפיץ , נכון ..

אבל קראתי את כל הפוסט הזה שוב... ואני לא מצליח להתעלם מהעובדה הפשוטה, של כמה אתה טיפש..

תזכיר לי רק באיזה משחק אתה הכי טוב?

"משחק שקר כלשהו" .

בליגת שקר כלשהי עם חברי שקר כלשהם לא ?

תקח את גישת הגיימבוי-קומדור שלך ותחזור לשחק טטריס. כי מסתבר שבמחשבים, עכברים ומהחיים שלך אתה בטח לא מבין...

אחרי כל מה שנכתב אתה מנסה לשכנע אנשים שעכבר זבל "אופיום להמונים" זה הטופ של הטופ ? אתה גם בטח משחק - GOLDEN-AXE ואומר , תלכו לעזאזל אתם והGTA שלכם .

תחזור לחיים הפתטים נובים שלך ... ותפסיק לשכנע אנשים לקנות זבל , זה שאתה אוהב זבל לא אומר שאחרים אוהבים.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב נוב אידיוט

אני חותם לך על 100-0 בכל 1על1 בכל משחק FPS שקיים היום כולל זה שאתה משחק בו.. אה רגע שחכתי אתה בטח אחד משחקני ה-GTA ה"מקצועניים" ROFL משחק שאני משחק בשביל להרגע אחרי UT2K4 ו-Q3 אתה משחק בשביל להתחרות יאפס מפגר ועוד מתרברב בזה מולי

אין לך מושג בכלל עם מי אתה מדבר יא חתיכת אהבל אז עדיף שתשתוק, אתה רק מוציא את עצמך טיפש, מילא לדבר איתי על עכברים, ברור לי שזה נושא שנוי במחלוקת ושלהרבה אנשים טיפשים כמוך קשה לקבל את העובדות שאני מציג כאן פעם אחר פעם, בטח בגלל שהם נדפקו בעצמם עם עכבר לייזר DPI גבוה שעלה להם פי 5 על עכבר שפוטנציאלית הרבה יותר טוב, לא חסר אנשים כאלה, אבל מי אתה בכלל יחתכת מסכן שתדבר איתי על תחרותיות בגיימינג יא פלצן?

מה שאני כבר שכחתי בנושא הזה אתה לא תלמד בחיים אז תוריד קצת תפרופיל שלך ותחשוב טוב פעם באה לפני שאתה פותח תפה, כי אני יכול לתת לך מעכשיו 10 שנים לחרוש על המשחק שלי ואתה לא תגיע לעשירית מהרמה שאני נמצא בה עכשיו יאהבל..

ורק בשביל לסתום לך תפה -

מעניין שכל כך הרבה מקצוענים ( כלומר שחקנים שלא תגיע לרמה שלהם בחיים ) משתמשים ב"זבל" הזה שאני ממליץ עליו -

serious.razer.cypher ( השחקן הכי טוב בעולם היום ב-Q3 ) -

http://farm4.static.flickr.com/3281/2651039069_3c8b0bf4f7.jpg?v=0

mouz.cooller ( השחקן עם הכי הרבה תארים ב-Q3 בכל הזמנים ) -

http://www.esreality.com/files/images/2008/67169-res_IMG_3845.JPG

toxic ( השחקן הכי טוב ב-Q4 ואחד מהאיימרים הכי מטורפים ב-Q3 ) -

http://www.esreality.com/files/images/2008/67149-res_IMG_3761.JPG

Razer.Jibo ( אחד השחקנים הכי טובים בעולם ב-Q3 ) -

http://www.esreality.com/files/images/2008/66983-DSC02028.jpg

ה-SET של LLL*fox ( השחקן הכי טוב בעולם ב-Q3 TDM ) -

http://www.esreality.com/files/images/2008/66906-DSC01990.jpg

2GD ( שיחק פעם Q4 ) -

http://www.esreality.com/files/images/2007/60722-3-quakepractice.jpg

PURRI ( אחד הטובים בעולם ב-Q4 ) -

http://www.esreality.com/files/images/2007/58735-SNV30350.JPG

וסתם דיון שנפתח לגבי עכברים ב-esreality.com -

http://www.esreality.com/?a=post&id=1609364#pid1609364

אבל כמובן שאף אחד מהם לא שפיץ כמוך במשחקים, כולם נובים שחקני GOLDEN-AXE שלא מבינים כלום מהחיים שלהם כי הם לא משחקים עם עכברים שעלו להם 300-400 שקל. כמובן שאף אחד לא בדק כל עכבר ועכבר שקיים היום בשוק לפני שהם בחרו במה להשתמש, כי בסה"כ הגיימינג בשבילם זה תחביב ולא מקצוע שהם מרוויחים ממנו כסף.

וזה רק מרפרוף קצר בגלריות ב-esreality, שמסקר בעיקר תחרויות של QUAKE. אני מבטיח לך שגם במשחקי FPS אחרים, בעיקר UT ו-CS, העכברים האלה הכי פופולריים.

אבל אתה מוזמן גם להשאר בבועה שבנית לעצמך ולקנות את כל החרא שדוחפים לך ב-300 שקל ולהרגיש טוב עם עצמך שישך עכבר מדליק שמדייק על החצי פיקסל ואז לבוא לפורום לגלות שזה לא נכון ולהוציא עליי את התסכול שלך, בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...