שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder

torrentspy

Recommended Posts

syndrome

רואים שאין לך ניסיון רב במשחקי רשת

כמישהו בעל ניסיון רב במשחקי CoD (עד היום היו 2 תחרויות בארץ בcod4 ואת שתיהן לקחתי עם הקלאן שלי =])

אני יודע שאני שחקן יותר טוב ב800*600 מאשר ברזולוציות גבוהות יותר . בחינה די מדוקדקת של שחקנים מטופ האירופאי והעולמי גם העלתה את אותה המסקנה (אם מסתכלים על קונפיגים שלהם רואים שהם לא עוברים את ה1024*768 אפילו אם יש להם מסך 24'' וGTX280)

כמו שאתה בטח יודע , בהרבה תחומים התיאוריה לא תמיד תואמת את המציאות .

אתה יכול להסביר למה כדאי לשחק על רזולוציה נמוכה ולא על גבוהה?

אני לא מצליח להבין פשוט. רק אני אידיוט?

הוא לא יענה, זה סוד מקצועי (אף אחד לא באמת יודע, ששששש...)

סתם, בוא אני יעזור לך להפריח את המיתוס אחת ולתמיד (זהירות זה יקח זמן)

כשאתה עובר מרזולוציה נמוכה בה שיחקת רוב הזמן כמו מכונה משומנת (עם עכבר DPI נמוך) לרזולוציה גבוהה אתה חוטף סטירה רצינית. זה עולם אחר.

הכוונת קטנה, הגבולות לא ברורים. אתה מגלה שאתה מעדיף פיקסל אחד ענק על 4 קטנים מאחר ויותר קל לך לזהות פיקסל אחד ענק ויותר קל לך להתכוונן על פיקסל אחד ענק. בנוסף, הרגישות לא מספיקה לך אתה צריך להעלות אותה ואז אתה פתאום מפספס פיקסלים (כפי שהוכחנו קודם) ואתה לא פוגע כמו שהיית פוגע . אם זה לא מספיק אז גם ה-FPS וקצב רענון יורד,בתלות בחומרה. אז אתה מוריד את הרזולוציה בחזרה ופתאום זה מרגיש טוב, "כמו תמיד"

כל החיים שלי אני מה אני לא מכיר את זה ? לא הייתי שם? זה הכל בראש ובחומרה שלכם. שחקו על רזולוציה גבוהה זמן ממושך עם עכבר DPI גבוה, מסך איכותי ופתאום תשימו לב שחייתם באשלייה, אתם וכל הילדודס מהקלאנים שלכם שלא מבינים הרבה מעבר ללשחק על ההגדרות המועדפות שלהם מימי הביניים ולהעתיק קונפיגורציות אחד מהשני (התורה מסיני), במקום להפעיל את הראש ולנסות להבין לבד מה אתם עושים.

שחקנים רציניים יסתדרו עם כל רזולוציה, נמוכה וגבוהה כאחד. אין ספק שרזולוציה גבוהה לא תשפר איימינג מיידית (אפילו להיפך) אבל בהחלט הפוטנציאל

קיים, ואם אתה שחקן חכם אתה תדע לנצל את הפוטנציאל הזה במקום לרדת חזרה ברזולוציה ולהתקבע על BULLSHIT שתקוע לך עמוק עמוק בנשמה.

יום יבוא ותגיע להבנה וליכולת לכוון על "דמות בתמונה" במקום לכוון על קבוצת פיקסלים כמטרות נעות ולחשוב שאתה מרוויח דיוק (אפילו שככה עשית

יותר FRAGS בהתחלה - ראה פסקה ראשונה)

giloman, זה שאתה בקלאן לא עושה עלי רושם. אני תמיד מסרב להזמנות קלאנים (והיו מספר) ...

כולכם blockers ו-campers שמבלבלים תשכל במיקרופון (לא משהו אישי) - מעדיף לשחוט אותכם אחד אחד (לא בהכרח כשאתם מגבים אחד את

השני בהרכב מלא + ייתרונות תקשורת) ולצחוק כל הדרך לראש הרשימה באיכות תמונה גבוהה. שחקני קלאנים משחקים גם ב-Publics, הלא כך?

ועל שוק התחרויות המקצועיות בארץ אני מעדיף שלא לדבר... :-X

("המתנשא על מתנשא פטור" as "הגונב מגנב פטור")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ

לדעתי לשחק ברזולציה גבוהה זה תמיד עדיף!!!

אתה רואה הרבה יותר על המסך, ככה שבסופו של דבר אתה כן משתפר עם הזמן.

ולגבי עכברים - DA טוב, אבל אני מאמין שזה רק עניין של זמן עד שיצאו דברים הרבה יותר טובים ממנו, בסופו של דבר טכנו' היא טכנו' טובה יותר.

אם יוציאו עכבר עם הנוחות של רייזר (פלוס כמה שיפורים, כמו נניח מקום נוח יותר לבוהן וכו'), ועם חיישן איכותי (איכותי, בלי קפיצות או תקלות), אז בהחלט יהיה עכבר מנצח.

דרך אגב

מעניין אותי

העכבר HABU של מיקרוסופט שנעשה יחד עם רייזר, לעומת הDA

איך הוא?

הוא מבוסס ובעל 2000DPI ונראה די נוח

לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה טכנית החיישן שלו על הפנים.

תאמת אני לא יודע אם תרגיש את ההבדל בכלל.

בכל מקרה נכון להיום אופטי נחשב יותר טוב, כי הוא עוקב כמו שצריך גם כשאתה מזיז את העכבר מהר יותר ביחס לליזר.

האם אתה תרגיש את זה? אני לא יודע.

ככל שתשחק על רגישות יותר נמוכה יהיה יותר סיכוי שתבחין בהבדל.

אני למשל לקחתי MX518, ואני נהנה גם מ 1800DPI וגם מחיישן אופטי עדיף כביכול.

בתכלס, אם היית מחליף לי אותו ל G5 לא נראה לי שהייתי שם לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיאר ענה על לך על השאלה. בניסוח שונה:

אם אתה משחק ברגישות נמוכה \ צריך להזיז את העכבר מרחקים גדולים ובמהירות, ה-DA יהיה עדיף בזכות החיישן האופטי שלו

* לרגישות נמוכה מאוד גם עכברים פשוטים של 400DPI יכולים לתת מענה ראוי ובמחיר נמוך.

אם אתה משחק ברגישות גבוהה \ מרחקים קצרים, לא תרגיש הבדלים בין DA ל-HABU מבחינת ביצועי חיישן.

לגבי אחיזה ונוחות אני לא יודע לא שיחקתי איתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי לא ראיתי משתמש שמשקיע בלכתוב הודעה כל כך ארוכה... שאם תסחט את העיקר יצא לך 99% שטויות במיץ.

אני אקצר את ההודעה שלך : אני NOOB .

זה כל מה שאמרת .

אם אתה ממליץ על עכבר מיקרוסופט, אתה לא צריך להוסיף יותר כלום . אתה פשוט NOOB . אם אתה חושב שהעכבר הזה שאתה מדבר עליו זה עכבר גיימרים מקצועי . וטוב לאיימינג עם ה DPI הנמוך שלך והרזולוציית 768 שלך שיהיה לך לבריאות .

לפרוטוקול, מעולם לא ראיתי כל כך הרבה שטויות בהודעה אחת .

טחנת את אותה אימרה מאה שורות :

"אני NOOB , אני NOOB , אני NOOB" .

נתחיל מזה שבכל משחק שאני אשחק אני יאכל אותך אחרי חודש של אימונים מכל בחינה ואני מוכן לחתום לך על כך. רב המשתמשים של הפורום הזה הם זונות גרפיקה שמשחקים במחשב רק בשביל לבדוק על כמה FPS המחשב שלהם מריץ את המשחק הכי חדש היום בשוק וכמה יפה הוא נראה על המסך החדש שלהם, ההודעות שלי מופנות לאלה שאכפת להם מהביצועים שלהם במשחקי רשת ולא משום דבר אחר, אתה לא רוצה להקשיב לי? אתה רוצה להתעלם מכל העובדות שאני מציג ומכל הדברים שאני מוכיח? זאת זכותך, אבל אל תבוא לפה ותזיין לי תמוח או תלמד אותי על מה טוב ומה לא טוב לגיימינג, עם כל העכברים שבדקתי, עם כל הזמן ששיחקתי ועם כל המאמרים שקראתי תאמין לי שאני מבין בזה הרבה יותר ממך.

אני פשוט מתאפק לא להביא לפה פרופילים של שחקנים מקצועיים בשביל להראות לך אחד אחד באיזה עכבר הם משתמשים, אני מציע לך לראות קצת תמונות מתוך תחרויות כמו ESWC WCG וכ"ו לפני שאתה פותח תפה, תראה במה כל הגיימרים הטובים באמת משתמשים, אתה לא חושב שיש לזה סיבה מסויימת? ברור שלא.

אתה יכול להסביר למה כדאי לשחק על רזולוציה נמוכה ולא על גבוהה?

אני לא מצליח להבין פשוט. רק אני אידיוט?

הוא לא יענה, זה סוד מקצועי (אף אחד לא באמת יודע, ששששש...)

כי, ידידי היקרים והמלומדים, הרזולוציה האופטימלית מבחינת יחס ראייה/ביצועים היא 1024x786 או 800x600. כשאני מתכוון לביצועים אני מדבר על FPS גבוה ויציב ואפילו חשוב יותר קצב רענון מסך גבוה שלא ניתן להשיג ברזולוציות גבוהות, בד"כ 85-100hz במסכי CRT. תשובה מספיק טובה בשבילך? אף פעם לא.

אבל אתה מוזמן להמשיך לשחק על רזולוציות מטורפות ולקרוע לעצמך תעיניים עם קצב רענון 60hz, כמובן שתגיד שזה לא משנה ולא מורגש בעת גיימינג, אתה הרי מבין כל כך.

SyndromE ההודעה הלפני אחרונה שלך היא מיותרת לגמרי כי היא התעלמה מעיקר הדברים שאמרתי. אני אמרתי שאין שום דבר פסול ב-DPI גבוה יותר ושזה כן מוסיף דיוק מסויים, ממש לא ברמות שאתה עושה מזה אבל כן יש הבדל, כמובן שברזולוציות שעליהם אתה משחק אתה תרגיש אותם, אלה שמשחקים על רזולוציות נורמליות לא. בכל אופן העיקרון של ההודעה שלי היה שהעכברים שעליהם אני מדבר לא עולים על העכברים החדשים בגלל שיש להם DPI נמוך יותר אלא בגלל שהם טובים יותר לגיימינג מבחינת אחיזה, ואת היכולת שלך לכוון במדויק לאזור מסויים ( שזה לא משנה אם זה איזור שמדוייק על הפיקסל או על 2 פיקסלים, כך שגם ברזולוציות גבוהות היתרון הזה מתגמד ) קובעת רק היד שלך בהנחה שהחיישן יציב מספיק. את העקרון הזה אתה כנראה מסרב להבין כי לא השתמשת בחיים שלך בעכבר כמו ה-IME3.0 ואתה מתייחס רק לדברים שוליים יחסית כמו כמות DPI. אם השחקנים הכי טובים בעולם מחליפים מעכברים של 1600DPI בחזרה לעכברים של 400DPI כי הם נוחים להם יותר בגיימינג אני בטוח שגם הוד רוממותו המבין הגדול SyndromE יצליח גם הוא להשיג שיפור מסויים גם אם מדובר בעכבר עם פחות DPI. אתה פשוט הולך ראש בקיר על סמך נסיון אפסי בעכברים, אני אומר לך בתור מישהו לא משוחד שניסה גם את העכבר שיש ברשותך כרגע ואתה ממשיך להתווכח איתי על קטנות ועל עם DPI גבוה יותר משפיע על דיוק, שכבר ממזמן אמרתי שכן אבל זה כלום יחסית לצורה של העכבר שקובעת את האיים, נקודה שאתה ממשיך להתעלם ממנה.

נסכם ונאמר שהבעיה הכי גדולה שלך בכל הנושא זה לגבי סדר העדיפויות שלך. אתה מעדיף DPI גבוה לפני עיצוב ואתה מעדיף רזולוצית מסך גבוהה שמתאימה רק ל-DPI גבוה על פני רזולוצית מסך אופטימלית יותר לביצועים שמתאימה לכל DPI, אבל זאת זכותך המלאה כמובן, רק אל תבוא ותלמד אותי.

ל-EAD -

כרגע חיישני הלייזר רחוקים מלהיות טובים לגיימינג גם בעתיד הקרוב מסיבה שלא אכנס אליה אבל מוסברות בפירוט באתר שהבאתי ל-SyndromE לפני כמה עמודים, אני מציע לך לעיין בשביל להבין.

לגבי ה-HABU נגד ה-DA, אין פה מה לחשוב בכלל פעמיים. בידיוק כמו ב-G5VSMX518, גם להאבו ולדטאדר יש אותו עיצוב בידיוק כשל-DA חיישן הרבה יותר טוב ויציב, ול-HABU יש אחד החיישנים הכי מחורבנים בשוק, והוא גם עולה יותר. אין שום סיבה לקנות אותו כשיש DA.

ה-liftoff הגבוה קיים רק ב-DA מהעכברים האופטיים שבדקתי, וגם זה רק על פאדים מבד. בכל עכבר אופטי אחר ה-liftoff הוא מינימלי, אמנם הלייזר מגיב רק כשיש מגע על הפאד אבל אני לא חושב שמישהו באמת ירגיש liftoff של 1 מ"מ.

יאר -

הסברתי כבר למה אתה תרגיש את התופעות האלה בלי קשר לרזולוציה גבוהה או נמוכה, הדבר היחיד שמשתנה זה התדירויות שבהם זה יקרה. הבעיות קורות בגלל הזזה מהירה של העכבר על הפאד לכל מרחק בין אם קצר או ארוך, זה משתנה לפי סוג הפאד והבעיה נפוצה פחות על פאד קשיח אבל היא בכל זאת תקרה. אני לא מבין את ההגיון של "לא תרגיש את זה", בפועל ועובדתית זה קיים, גם אם הוא לא ירגיש את זה ( ואני מבטיח לך שאם הוא , לא משנה על איזו רגישות או באיזה משחק, הוא ירגיש ), זה עדיין אידיוטי לקנות עכבר שאתה יודע שהוא פחות טוב ביותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל שאלות שכבר עניתי עליהם בתגובות קודמות ואני סתם חוזר עליהם.

ה-IME3.0/IMO1.1 גדולים במקצת מה-DA, קלים ממנו, ובאופן כללי גם טובים יותר בשביל גיימינג.

ה-WMO 1.1a בערך בגודל של ה-DA אבל הרבה יותר קל ממנו ומשני ה-Intelli, והוא גם כן נחשב לעכבר מצויין לגיימינג, אבל ביקשת עכבר גדול יותר אז לא בטוח שהוא יתאים.

בכל אופן אל תצפה לעכבר יותר נוח משמעותית מה-DA, לא קיים כזה דבר. יש כאלה שמעדיפים את הצורה של ה-MX518 בשביל עבודה שוטפת כי היא יותר "ארגונומית" ומתלבשת על כל היד, זה פשוט עניין של העדפה. יש כאלה שיעדיפו את החופש היחסי שה-DA נותן ליד שמתיישבת עליו נהדר, תנסה ותראה.

מבחינת נוחות לגיימינג ( כלומר ביצועים ) אין לי ספק שה-DA וכמובן גם המייקרוסופטים, טובים יותר מה-MX518.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש הבדל בין נוחות לשימושים כלליים לבין נוחות בזמן משחק, DA אמור להיות בעל עיצוב מעולה ל"דיוק" במשחק ופחות (ודאי שמהעכברים הארגונומיים של לוג'יטק) לשימושים כלליים.

ולמה אתה לא מת על לוג'יטר אם אפשר לשאול? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...