שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder - עמוד 6 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לעכבר Razer DeathAdder

torrentspy

Recommended Posts

ידידי היקרים והמלומדים, הרזולוציה האופטימלית מבחינת יחס ראייה/ביצועים היא 1024x786 או 800x600. כשאני מתכוון לביצועים אני מדבר על FPS גבוה ויציב ואפילו חשוב יותר קצב רענון מסך גבוה שלא ניתן להשיג ברזולוציות גבוהות, בד"כ 85-100hz במסכי CRT. תשובה מספיק טובה בשבילך? אף פעם לא.

אבל אתה מוזמן להמשיך לשחק על רזולוציות מטורפות ולקרוע לעצמך תעיניים עם קצב רענון 60hz, כמובן שתגיד שזה לא משנה ולא מורגש בעת גיימינג, אתה הרי מבין כל כך.

מצטער לנפץ לך את הבועה :

אני על CRT 1600x1200 בקצב רענון 75hz או 1280x1024 85hz. ב-source ה-FPS לעולם לא יורד מקצב הרענון (75/85) עם AA+AF והגדרות הכי גבוהות. כל של היום (וגם של 2 דורות אחורה) לא רואים את ה-CSS ממטר, איפה אתה חיי ? המסך זו ההגבלה היחידה -

האם העכבר שאתה ממליץ מגיע בעסקת חבילה עם מסך CRT ? :s07: הרי כל מי שיש לו LCD לא יכול לקבל למסך יותר מ-60FPS בכל מקרה ובכל רזולוציה. הטכנולוגיה הזאת בכלל לא מתבססת על קצב רענון זו סתם אמולציה לטכנו' ישנה וזה הכי נעים בעיניים שיש..

שלא נדבר על זה שאם מורידים רזולוציה במסך LCD איכות התמונה יורדת \ הפקסלים נמרחים. ב-LCD משתמשים ב-native res שהיא המקסימום.

יש לך מושג כמה אנשים עם מסך LCD צריכים להקשיב לשטויות שלך שזה לא נוגע להם בכלל ? הרוב המוחלט !

אתה חיי בעבר בנאדם. צריך לקחת את העיצות שלך בעירבון מוגבל שהרי המידע עליו אתה מתבסס בכלל לא רלוונטי לימינו. :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אעשה לכם קצת סדר ואני מציע שתסיימו תויכוח בזה.

רונלדו,או גיא אם תרצו,הוא שחקן האנריל הכי טוב בארץ בהפרש עצום,וכנראה שגם באירופה.

מי שרוצה להתרשם מהביצועים שלו,ומכיר קצת את סדרת אנריל מוזמן-

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1120603

דבר שני,כאחד שהיה לו MX510,518,INTELLI 3.0

אני לא רציני כמו ויק [גיא] [שממש מעצבן אותי לפעמים אבל הסקיל שלו בלתי ניתן לויכוח],אבל אני יכול להגיד לכם שהאינטלי לוקח בקילומטר.

אין משחק שדורש יותר ביצועי עכבר מאנריל,פשוט לא יצא משחק כזה עד היום,יש לכם פה שני שחקני אנריל שאומרים לכם שהאינטלי לוקח כל עכבר שהם ניסו בהפרש דיי רציני,אולי תפסיקו להתווכח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר עכשיו כמה פראגים הוא עושה בתחרויות של vgames ? מה איכפת לנו כמה הוא שחקן טוב או לא ?

קרא תגובה אחת מעליך שוב ונסה להבין. תראה אילו טענות צולעות הוא נותן כבסיס להמלצותיו. מצידי שיקח אליפות עם עכבר כדור - זה לא אומר כלום.

אני מציע שתחזרו למקום ממנו באתם...

2s5z9sj.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם.

אבל זה בוודאות ידוע שבמשחקי אסרטגיה סטייל C&C וכו'.

עדיף רזולציה גבוהה.

אתה רואה יותר פרטים, יותר יחידות וכו' במסך אחד.

מה יותר טוב מזה?

בכלל

לשחק כיום בכל משחק שהוא ברזולציה שהיא פחות מ1280 על 1024 זה ממש לא משהו (לא במקרה זה מתחיל להיות הרזולציית מינימום בבאנצ'מארקים)

עכשו

זה שאדם התרגל לרזולציה נמוכה - סבבה.

אבל

אני יכול להריץ משחק כמו COD4 (משחק מעולה לכל הדעות), ברזולציה של 1920 על 1200 עם הכל על VERY HIGH וכו', באיזה 150 פריימים לשניה.

אז למה לי בכלל להוריד רזולציה ?!

ו60HZ זה מעולה, ומסכי CRT פועלים אחרת לגמרי, לכן 85HZ בCRT זה לא יותר טוב מ60 בLCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר עכשיו כמה פראגים הוא עושה בתחרויות של vgames ? מה איכפת לנו כמה הוא שחקן טוב או לא ?

קרא תגובה אחת מעליך שוב ונסה להבין. תראה אילו טענות צולעות הוא נותן כבסיס להמלצותיו. מצידי שיקח אליפות עם עכבר כדור - זה לא אומר כלום.

אני מציע שתחזרו למקום ממנו באתם...

2s5z9sj.jpg

אההה אוקיי,אז הניסיון שלו לא אומר כלום,אבל הכתבות שאתה קורא וההצהרות שאתה יוצא לגביי עכברים שלא ניסית בחיים שלך אפילו שוות יותר.

אתה מתנהג כמו ילד קטן,אתה מוריד את הרמה של המקצועית של הפורום,בויכוחים שמבוססים על מה שקראת,כשהצד השני אומר לך מה שהוא ניסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה אוקיי,אז הניסיון שלו לא אומר כלום,אבל הכתבות שאתה קורא וההצהרות שאתה יוצא לגביי עכברים שלא ניסית בחיים שלך אפילו שוות יותר.

אתה מתנהג כמו ילד קטן,אתה מוריד את הרמה של המקצועית של הפורום,בויכוחים שמבוססים על מה שקראת,כשהצד השני אומר לך מה שהוא ניסה.

מה לא ניסיתי, עכברי ? עשה טובה בכל חור יש כאלה.

כבר אמרתי לך, "הצד השני" יכול לנסות את כל המוצרים ולקחת את כל התחרויות בארץ, זה לא אומר שהוא יודע איזה עכבר טוב לי ולשאר האוכלוסיה.

אם אני מוצא לך מידע רלוונטי בכתבות זה רק בכדי להוכיח\לחזק את טענותי (מה שאתם לא מסוגלים לעשות) שמן הסתם מבוססות קודם כל על נסיון אישי.

מה אתם באים לי פה עם רזולוציות נמוכות של פעם + עכברים ברגישות חילזון בטענה שיש לכם נסיון והבנה בתחום ה precision.

אתה יכול להמליץ על פלסטיקים ושלדות עכבר כמה שאתה רוצה, כל עוד "הבפנוכו" זבל זה לא מעניין.

עדיף פורום ב"רמה נמוכה" מאשר רמה גבוהה של BULLSHIT.

אני לא מתכוון לוותר בעניין הזה, אם זה עדיין לא ברור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מסכים איתך במשהו אחד

מצידי עד מחר אנשים יכולים להגיד לי שעכבר כמו IME 3 הוא טוב.

אבל

לשחק ב400 DPI ?!

ניסיתם את זה ב1920 על 1200

ומה עם יש לי מסך שמגיע ל2560 על 1600 ?

כמה זמן יקח לי להגיע מקצה אחד לקצה שני - שעה ?!

לדעתי כיום, עכברים שנותנים פחות מ1600-1800 DPI כשאתה משחק ברזולציה גבוהה, זה מאוד בעייתי.

(ברור ש4000 או 3200 כמו G9 ולכסיס זה קצת יותר מידי, אבל 2000 לדוגמא זה מעולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מסכים איתך במשהו אחד

מצידי עד מחר אנשים יכולים להגיד לי שעכבר כמו IME 3 הוא טוב.

אבל

לשחק ב400 DPI ?!

ניסיתם את זה ב1920 על 1200

ומה עם יש לי מסך שמגיע ל2560 על 1600 ?

כמה זמן יקח לי להגיע מקצה אחד לקצה שני - שעה ?!

לדעתי כיום, עכברים שנותנים פחות מ1600-1800 DPI כשאתה משחק ברזולציה גבוהה, זה מאוד בעייתי.

(ברור ש4000 או 3200 כמו G9 ולכסיס זה קצת יותר מידי, אבל 2000 לדוגמא זה מעולה)

בשביל זה יש לי את הפאד הזה

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=444_445&products_id=4883

[תתעלמו מחוש ההומור של החברה שם]

אם היית בלאן פארטי איי פעם בטח שמת לב שלשחקנים הרציניים באמת יש תמיד פאד גדול

חוץ מזה תמיד אפשר להעלות קצת את הסנס במשחק.

אני עשיתי ניסויים עם ה518,שיחקתי לו עם הדיפיאיי,התוצאות הכי טובות השגתי ב400 וב800,ממש ממש לא ב1600,ב1600 הוא הרגיש נורא לא יציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקבל את זה!

לדעתי רגישות גבוהה זה מעולה

ברייזר אתה שם רגישות גבוהה, אבל מוריד את המהירות

היתרון?!

אתה מקבל תנועה הרבה יותר חלקה, הזמן שעובר מרגע שהזזת ועד שזז במסך יותר נמוך, העכבר כאילו "מחליק" יותר טוב.

אני שם גם על 1800

אבל מוריד מהירות או תאוצה, ואז זה פועל כמו שנניח הייתי שם על 800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לומר:

ככל שאתה יורד ברזולוציה ועולה ב-DPI כך השליטה שלך תהיה "פחות יציבה"

פתרון לרזולוציה נמוכה - להוריד רגישות עכבר ו\או להוריד DPI.

ככל שאתה עולה ברזולוציה ויורד ב-DPI כך השליטה שלך תהיה איטית ומגושמת.

פתרון לרזולוציה גבוהה - להעלות רגישות עכבר (מלווה בתופעת הלוואי - "דילוג פיקסלים") או להעלות DPI (ולהוריד רגישות עכבר במידת הצורך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לעלות DPI

ולהוריד רגישות עד שמוצאים את הנקודה שנוח לך ביותר איתה.

(לדעתי לפחות)

ובכל מקרה, מעדיף רזולציה גבוהה, אחרי שמשחק עם 1920 על 1200, זה כל כך נראה טוב יותר וגם אני רואה את האוייבים שלי בצורה הרבה יותר ברור ומפורטת, במיוחד שמשתמש בנשקים כמו רובה צלפים, הרבה יותר נוח.

ובמשחקי אסטרטגיה ממש עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יחפור לך יותר מדי פשוט יתן לך כמה לינקים שיוכיחו לך כמה שאתה טועה לגבי כל מה שאמרת -

אתה יכול להמליץ על פלסטיקים ושלדות עכבר כמה שאתה רוצה, כל עוד "הבפנוכו" זבל זה לא מעניין.

עדיף פורום ב"רמה נמוכה" מאשר רמה גבוהה של BULLSHIT.

עכשיו בוא תכנס לשני הלינקים הבאים ותגיד לי איזה מבין שני העכברים הוא זבל, וכמה ה-DPI באמת חשוב כשמדברים על ביצועי חיישן -

IME3.0 -

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=5

וסתם משהו שכתבו עליו - The next mouse to test was the Intellimouse Explorer 3.0, recently re-launched due to huge demand particularly from gamers.

Perfect Control: 1.00 m/s (40"/s) [1.55 m/s (60"/s) @ 1000Hz]

Malfunction Speed: 2.10 m/s (83"/s)

Razer CH -

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=11

וסתם משהו שכתבו עליו - The results for the Copperhead were actually worse than the Habu. Perfect Control only goes up to 0.83 m/s (32.5"/s) and the mouse reaches its Malfunction Speed at 0.85 m/s (33.5"/s). Again, I made absolutely sure that the mouse was clamped down in contact with the mousepad constantly for these readings so they would not be distorted by any accidentally lift. The DPI came out as 2000, as expected.

For high game sensitivity players the low range of Perfect Control won't be such a problem since they are unlikely to want to flick the mouse at that speed anyway, but this mouse will be a disappointment for gamers that prefer low sensitivity. Similarly to the Diamondback, the buttons on the side are badly positioned in my opinion. It was difficult to get a good grip on the Copperhead without accidentally hitting a button, and eventually I had to unbind them all just to play a game without interuption.

Perfect Control: 0.83 m/s (32.5"/s)

Malfunction Speed: 0.85 m/s (33.5"/s)

מסתבר שבחיישן יש יותר מ-DPI. אני מקווה שלפחות את הגרפים תצליח להבין למרות שאני בספק. מה תגיד עכשיו? שהסקירה לא מקצועית ונערכה על ידי אתר קיקיוני בלי שום ידע בעכברים?

ועוד משהו שנתקלתי בו במקרה באותו אתר -

http://www.esreality.com/?a=post&id=1586787

דיון לגבי עכבר הגיימינג הטוב ביותר ( באתר הגיימינג המקצועי ביותר שיש ), אני חושב שתמצא את התגובות שם מאוד מענייניות, אם כי ברור שלאף אחד מהם אין את הנסיון והידע שלך, ושכולם "חיים בעבר" כמוני. תחפש כמה פעמים מופיע שם ה- CH שלך :)

אגב, לגבי החרטא על DPI גבוה עוזר ברזולוציות גבוהות בגיימינג ( שאני חייב להודות שגם אני האמנתי לזה כי זה הגיוני ), כנראה שזה גם זה לא נכון -

By spiN + - Reply to #70

Because it'll skip pixels @ 1680x1050 with my preferred sensitivity (22.5cm/360). I need 800dpi for that and call me crazy, but my G3 works perfectly fine for that.

That aside, if I wasn't using that monitor, I'd be using the wmo. << Comment #100 @ 19:36 BST, 14 August 2008 >>

(Link, Reply)By Cheese, LoL | - Reply to #89

You still get the same precision relative to the gameworld regardless of which resolution you're running... << Comment #101 @ 21:21 BST, 14 August 2008 >>

(Link, Reply)By spiN + - Reply to #100

So basically, based on what you just said, that even if my cursor is...lets say 3 pixels to the left of my intended target that I will still hit said target because I'm not losing any precision? << Comment #102 @ 00:04 BST, 16 August 2008 >>

(Link, Reply)By Cheese, LoL | - Reply to #101

Mouse movement modifies the players view angle in the game world, a variable that operates independent of screen resolution. This information is merely handed off to the renderer to be drawn onto a planar . Hit detection is a mathematical process which takes into acount the location of a hitbox, the player's position in the world, and his view angles. You can't think about aiming in terms of pixels--the game doesn't operate that way. You need to start thinking about it in terms of degrees. If your sensitivity is so coarse that you can't hit a target at 1600x1200, you won't be able to hit him at 640x480 either.

And do yourself a favor. Think long and hard about this before replying.

I REST MY CASE? יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אמרת פה?

שהטווח של הפגיעה לא קשור לפיקסלים, אלא לזוויות.

יכול להיות, אבל גם תזכור שזה כולה משתמש באיזה פורום כתב את זה.

בכל מקרה, אפילו אם זה נכון זה עדיין לא קשור לנושא, כי איך בדיוק המשחק יחשב את הזווית?! לפי איפה שהסמן של העכבר.

הרגישות עולה באמצעות תוכנה ולא מובנית בעכבר, ובגלל זה הדילוג על פיקסלים במקרה כזה תקף גם כאן.

בכל מקרה מה שהוא אמר ואם זה נכון זה רק חיזק את הטענה שלי שזה שטות לשחק על רזולוציות נמוכות, בטח ובטח שיש לך מסך LCD שזה הרוב המוחלט של האנשים שמשחקים במחשב, וכשהחומרה שלך מספיק חזקה. במקרים של CS החומרה תמיד מספיקה לתת FPS גבוה, אלא אם באמת המחשב עתיק או עם כרטיס מסך מובנה/מאעפן.

ובקשר ל CH, אפילו הכותב כתב שכנראה שזה לא ישנה לשחקנים שמשחקים על רגישות גבוהה. על נמוכה אני מסכים שזה משנה, אבל זה לא המקרה עם SyndromE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הוא לא אמר הרבה - הסברת את זה בצורה יפה יאר.

לגבי העכבר שלי (CH) שאגב לא המלצתי עליו פה אפילו פעם אחת, אם הוא טוב או לא טוב (וברור לי שהוא טוב) :

Perfect Control: 0.83 m/s (32.5"/s)

Malfunction Speed: 0.85 m/s (33.5"/s)

אתה שם לב שהמהירות תזוזה הבעייתית מתחילה מ- 33.5 אינץ' לשנייה (85cm/sec) - אתה בכלל מבין כמה זה 85cm ? זה מרחק עצום לעכבר.

מי צריך מרחק גרירה כזה בכלל :lol: (ועוד עם DPI גבוה) גם אם הייתי מאוד רוצה לא היה לי מקום על השולחן בשביל זה - הייתי צריך לעבור לרצפה

לגבי התלונות על התנגשות האחיזה עם הכפתורים הצידיים - רואים שכותב הביקורת לא הבין שהוא אמור לאחוז בגומי המקיף במקום לשים את האגודל על הכפתורים הצידיים בברירת מחדל. ובכל מקרה who cares...

בנוגע לדיון ב-ESR, פותח התרד מתייחס בפירוש לעיצוב \ נוחות אחיזה:

(the mouse that feels the best and the most comfortable shapewise)

חשבתי שהבהרנו כבר שנושא העיצוב זה עניין 1. אינדבידואלי ו- 2. לא שייך לביצועי חיישן.

ולגבי הציטוט שנתת בויכוח בין Spin ל-Cheese (מה שיאר כבר התייחס) מוזר שעצרת את הציטוטים בדיוק אחרי המילה האחרונה של cheese.

קרא קצת קדימה ותראה איך משתיקים את מר. cheese והוא לא חוזר לבלבל שכל יותר בתראד זה.

I REST MY CASE?

not yet ronaldo, not yet...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

אוי איך אתה נתפס לקטנות, ברור שהוא ישאל על עיצוב ונוחות כי אלה הדברים המרכזיים, זה לא אומר שגם שאר הדברים לא חשובים. עובדה שאף אחד לא המליץ לו על ה-G5 אבל על ה-MX518 כן, אף אחד לא המליץ לו על ה-habu ועל ה-DA כן ואף אחד לא המליץ על CH אבל על ה-DB כן. בקיצור תפסיק לחפש.

אתה בכלל מבין כמה זה 85cm ? זה מרחק עצום לעכבר.

מי צריך מהירות גרירה כזאת בכלל (ועוד עם DPI גבוה) גם אם הייתי מאוד רוצה לא היה לי מקום על השולחן בשביל זה - הייתי צריך לעבור לרצפה

ברור שאין לך מושג אה?

אני מגיע למהירות כזאת דיי בקלות כשאני עושה flicks או מסתובב במהירות סיבובים חדים והרגישות שלי בכלל לא נמוכה כל כך. אף אחד לא מדבר על 85 מטר של תזוזה אמיתית אלא על מהירות של 85 מטר בשנייה, זו מהירות שמשיגים דיי בקלות.

חשבתי שהבהרנו כבר שנושא העיצוב זה עניין 1. אינדבידואלי ו- 2. לא שייך לביצועי חיישן.

וחשבתי שלפני בידיוק 2 הודעות הבאתי לך הוכחה לכך שה-IME3.0 ובעצם כל עכבר אחר ברשימה מתפקד טוב יותר מה-CH. אז אלא אם כן גם ביצועי החיישן הם סובייקטיבים מבחינתך, הטיעונים שלך נפלו אחד אחרי השני.

מה בדיוק אמרת פה?

שהטווח של הפגיעה לא קשור לפיקסלים, אלא לזוויות.

יכול להיות, אבל גם תזכור שזה כולה משתמש באיזה פורום כתב את זה.

בכל מקרה, אפילו אם זה נכון זה עדיין לא קשור לנושא, כי איך בדיוק המשחק יחשב את הזווית?! לפי איפה שהסמן של העכבר.

הרגישות עולה באמצעות תוכנה ולא מובנית בעכבר, ובגלל זה הדילוג על פיקסלים במקרה כזה תקף גם כאן.

אני מציע לך להכנס לשם שוב ולראות שהוא לא הבנאדם היחיד שכתב את הדברים האלה, ועל הדרך לעבור עוד פעם על הדברים שהוא אמר כי הם מאוד נכונים והגיוניים, המשתמשים האלה בטח שמבינים הרבה יותר ממך ומ-syndrome בכל מה שקשור לנושא, להראות טיפת כבוד לאנשים שמבינים יותר ממכם לא יזיק בכלל, אחרי הכל, רק בגלל שזה נכתב בפורום ולא בתור מאמר בפני עצמו לא הופך את זה לפחות אמין, על אחת כמה וכמה אחרי שמי שהתגובה הופנתה אליו הודה בטעות שלו וגם אחרים תמכו בטענה הזאת.

ובקשר ל CH, אפילו הכותב כתב שכנראה שזה לא ישנה לשחקנים שמשחקים על רגישות גבוהה. על נמוכה אני מסכים שזה משנה, אבל זה לא המקרה עם SyndromE.

אתה בכוח מנסה להתווכח? אני גם אמרתי שזה לא ישנה לשחקנים ברגישות גבוהה כל כך, כי הם לא ירגישו את זה לעיתים קרובות כמו על רגישות נמוכה, אז מה המטרה של המשפט הזה שלך? לא אמרתי ל-SyndromE באיזה רזולוציה ועכבר להשתמש, אבל שלא יבוא ויטעה אנשים אחרים רק בגלל שניפצתי לו את האשליה לגבי עכברי גיימינג ופגעתי בכבוד האינטרנטי שלו, הוא מנסה לשכנע את כולם שעכבר DPI גבוה וה- ch בפרט הוא עכבר טוב בשביל להצדיק את הכסף המיותר שהוא הוציא על העכבר ולהרגיש פחות מטומטם, זה הכל. העיקרון שלי היה בסה"כ לגבי סדרי העדיפויות בעכברים, הוא שם את ה-DPI לפני כל דבר אחר ומחשיב את זה לאיזשהו אינדקציה ל"ביצועי החיישן" למרות שכרגע הוכחתי שאין שום קשר בין שני הדברים, וכמו כן הבאתי לו תגובות של תחרותיים שכמעט כולם המליצו שם על אותם העכברים שעליהם אני המלצתי, כי הם נוחים בהרבה לגיימינג מכל עכבר אחר היום.

לגבי העכבר שלי (CH) שאגב לא המלצתי עליו פה אפילו פעם אחת, אם הוא טוב או לא טוב (וברור לי שהוא טוב) :

אין ספק שהוא טוב, אבל יחסית למחיר שלו ובהשוואה לעכברים אחרים שטובים ממנו ועולים פחות הוא הופך לעכבר הכי פחות כדאי היום, כדאי הרבה פחות אגב, מה-Diamondback שלו יש עיצוב דומה וחיישן הרבה יותר טוב, והוא גם עולה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...