מחשב מותג.... מ6ורף!!! (עד 20KKK ) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מותג.... מ6ורף!!! (עד 20KKK )

intermaster

Recommended Posts

מחפש מחשב מותג פ33תי.

המחיר פחות חשוב מהביצועים ולכן אני לא נוקב מחיר.

המחשב יחובר ל 6 מסכי LCD שיציגו 6 תמונות שונות.

לא שאני חושב שיש למותגים יתרון או משהו אבל הבחור שרוצה מחשב רוצה רק מותג.

והמפרט שאני מחפש הוא כדילקמן:

מעבד: Core2Duo 8400

לוח: P5Q-E s775 C2Q

זיכרונות: 4GB 800Mhz

כרטיסי מסך: Saphire HD 3650 512MB (שלושה כרטיסים כאלה)

דיסק קשיח: 500GB

צורב DL

ספק 600W איכותי.

האם מחשבי מותג בכלל מגיעים בקונפיגורציות כאלה??

ואם למישהו יש רעיונות אחרים לקונפיגורציה אני גם אשמח לשמוע.

המחשב אמור לשמש לזירת מסחר בורסאית - תוכנות עולמיות, גליונות Excel בעלי קישורים מרובים,

ועבודה ללא הפסקה 26 שעות ביממה. אין צורך בגרפיקה חזקה. ואין אובר קלוק בכלל.

מקווה שאין מה לערוך עוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נו קדימה!!!

מחכה להצעות אמיתיות.

או לאן כדאי לי לפנות.

לא חושב שאני יכול להיות ברור יותר.

המחשב יחובר ל 6 מסכים שונים וכל אחד מהם יציג משהו אחר.

אחד באאוטלוק, אחד באקסל, 2 בתוכנת בורסה ועוד 2 באינטרנט, אחרון בחדשות עולמיות.

האם הלוח שהצעתי יחזיק 3 כרטיסים גרפיים כאלה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שלא לקחת את זה ללב יותר מדיי.

פרסמתי שאלה והתגובות היחידות שקיבלתי זה מה לא בסדר.

אני שאלתי שאלה פשוטה שאין לי תשובה.

מי שיכול לעזור אז אני אשמח.

מי שלא... שיישב ביציע ולא יציע.

ותודה על ההבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אתה עדיין רוצה את הדיון פתוח ערוך את הכותרת שלך בהתאם לחוקים כי אחת כזאת שמכילה את המשפט "ללא בעיית תקציב" לא מקובלת.

אתה מוזמן להוסיף סכום מקסימום שמצידי יכול להיות 10-15K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי איך אתה מתכוון לחבר 3 (ATI 3650) במקביל,

נניח ואתה לוקח 790I עם 3-way-sli, ואז 3 כרטיסים פשוטים של .

איך אתה בדיוק מתכנן להביא 6 שונות? :kopfpatsch::kopfpatsch:

אם התקציב "לא מוגבל" - תקנה 6 מחשבים פשוטים. (או 6 מחשבים שבכל אחד מהם CF 4780X2..בהנחה שהתקציב לא מוגבל)

גאוני, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני כרטיסי NVS440 יאפשרו לך להריץ 8 מסכים. לחילופין אתה יכול להתקין NVS440 יחיד וכרטיס בסיסי אחר על מנת להריץ 6 מסכים (4+2). כרטיסי NVS440 גם באים בגרסת PCIe X1, כך שאתה לא חייב שלושה ערוצי X16. אאל"ט יש מספר פתרונות של עם כרטיסים כאלו. הכרטיסים האלו מיועדים במיוחד לתחנות עבודה כמו שאתה מתכנן, אבל הם לא זולים. אופציה אחרת היא כמו שהציעו פה - לרכוש מחשב עם שלושה ערוצי X16 ולהתקין שלושה כרטיסי 3650 או משהו בסגנון, יש היום לוחות אם מבוססי X48 או P45 במחירים סבירים יחסית עם 3 ערוצים כאלו.

חמש דקות חיפוש ברשת + overhead יוצא 500 אירו לא כולל מע"מ. אני מוכן לקבל . אני מתפלא שבכלל טרחתי לענות לך עם סגנון הכתיבה המתנשא הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שלכם בכלל לא לעניין.

אולי הבנאדם לא ממש הצליח להעביר לכם את המשמעות של מה שהוא צריך בצורה טובה ביותר אבל אתם זורקים תגובות שממש לא לעניין.

דבר ראשון אני לא יודע למה הוא צריך את המחשב אבל למחשב מותג יש מספר יתרונות בהם השילוב של החומרה יהיה אופטימלי

וכזה שעבר בדיקות קפדניות ע"י החברה כך שכל החומרה עובדת בצורה תקינה ללא בעיות תאימות וכו'

כמו כן יש לך ראש שקט מבחינה של אחריות, אתה מגיע לחברה עם המחשב והם מחליפים לך מה שצריך על המקום ויש אפילו שמגיעים

לבית הלקוח כך שאם זה מחשב לעסק זה מאוד חשוב.

לגבי המחיר, ייתכן שהמחשב הזה באמת יהיה יקר יותר ממה שהוא חושב לרשום וזה יגביל את התוצאות שלו כך שהוא הוא ירשום מחשב ב 15K

אבל המחשב שבאמת יתאים לו הוא 20K אתם בכלל לא תעלו אותו על הפרק לכן זה נשאר פתוח.

ולגבי מי שרשם , אתה יכל להפעיל יופי 2,4,8 או לא משנה כמה מסכים ללא כל מערך של או crossfire. פשוט לשים את הכרטיס וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות שלכם בכלל לא לעניין.

אולי הבנאדם לא ממש הצליח להעביר לכם את המשמעות של מה שהוא צריך בצורה טובה ביותר אבל אתם זורקים תגובות שממש לא לעניין.

דבר ראשון אני לא יודע למה הוא צריך את המחשב אבל למחשב מותג יש מספר יתרונות בהם השילוב של החומרה יהיה אופטימלי

וכזה שעבר בדיקות קפדניות ע"י החברה כך שכל החומרה עובדת בצורה תקינה ללא בעיות תאימות וכו'

כמו כן יש לך ראש שקט מבחינה של אחריות, אתה מגיע לחברה עם המחשב והם מחליפים לך מה שצריך על המקום ויש אפילו שמגיעים

לבית הלקוח כך שאם זה מחשב לעסק זה מאוד חשוב.

לגבי המחיר, ייתכן שהמחשב הזה באמת יהיה יקר יותר ממה שהוא חושב לרשום וזה יגביל את התוצאות שלו כך שהוא הוא ירשום מחשב ב 15K

אבל המחשב שבאמת יתאים לו הוא 20K אתם בכלל לא תעלו אותו על הפרק לכן זה נשאר פתוח.

ולגבי מי שרשם , אתה יכל להפעיל יופי 2,4,8 או לא משנה כמה מסכים ללא כל מערך של או crossfire. פשוט לשים את הכרטיס וזהו.

מדובר בפורום שמגיבים בו בהתנדבות, פותח הדיון כתב באופן מתנשא כאילו אנחנו עובדים (עבדים?) שלו. הוא לא כתב תקציב (שהוא תמיד חשוב, תקציב לא מוגבל מוביל למפרטים לא טובים), לא ציין צרכים מדויקים והשתמש בסגנון סלנג שמתאים להודעות SMS של ילדות בנות 12.

מי שלא... שיישב ביציע ולא יציע.

זה בדיוק סגנון הכתיבה הלא מכובד שאני מתכוון אליו.

למרות זאת, ניסו (כולל אנוכי) לתת לו כיוון כלשהו. אני חושב שהפתרון הטוב ביותר הוא שפותח הדיון יתקשר לנציגים של מספר חברות גדולות ויבקש מהם הצעות מחיר למפרט מתאים ויחזור לכאן להתיעץ לגבי אותן הצעות קונקרטיות. אני גם מקווה שזה יעשה בטון מכובד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם אומר שהתקציב לא מוגבל עבור הדרישה, לא בשביל שטויות. הוא לא צריך OC ולא לקחת כרטיסים שסתם יקרים וטובים למשחקים.

הוא לא צריך כרטיסי מסך מקצועיים כי היתרון של אלה הוא בתוכנות מקצועיות.

הפתרון שהצאת, פותח הת'רד, הוא בהחלט יעיל.

אם כי בנושא הלוח הייתי ממליץ לך לחפש משהו אחר, המרווח בין 2 חריצי ה PCIE התחתונים שם ממש מזעריים.

יש לוחות בהם המצב יותר טוב: http://www.lamir.co.il/product.asp?product=15211

המהירות של חריץ ה PCIE לא ממש משנה עבור המטרה הזו.

עוד אפשרות היא לקחת לוח רגיל עם כרטיס PCIE ולקחת שני כרטיסי PCI.

(זה בעצם הפתרון ה"סטנדרטי" עד עידן ה SLI\CF).

אני בספק אם תמצא את התצורה הזו אצל היצרניות הגדולות, בטח שלא את הראשונה.

אני ממליץ לך ללכת ל"למיר מחשבים" ולהתיעץ איתם. הם גם מוכרי מחשבי מותג וגם אם מזמינים הם- הרי שהם מקצוענים מהשורה הראשונה.

נ"ב:

1. אולי עדיף לך לקחת מרובע ליבות עבור הדרישות האלה.

2. סגנון הכתיבה שלך, פותח הת'רד, הוא בהחלט מוגזם. אף אחד פה לא עובד בשבילך.

מה שכן- אני מסכים עם זה שיש אנשים שסתם מגיבים הודעות חסרות תועלת ושטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...