חיבור ה-VGA של המסך נדפק מה עושים?(אחד מהפינים התעקם) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ה-VGA של המסך נדפק מה עושים?(אחד מהפינים התעקם)

Selinko

Recommended Posts

תנסה להתקין את הדריברים של המסך ושל הכרטיס מסך מחדש דרך הSafe Mode

זה קרה לי גם כמה פעמים רק שאצלי ב WIN ראיתי את בחירת המשתמשים אבל כשנכנסתי לאחד המשתמשים המסך נכבה

אבל זה היסתדר כשעשיתי Reset אבל כנראה שאצלי הבעיה הייתה בכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני לא יודע כמה זמן צריך לחכות עד שזה בטוח אבל אני במקומך לא הייתי נוקב במספר כלשהו ופשוט אומר לא לעשות את זה אם אתה טועה בן אדם יכול למות ואני לא חושב שאתה רוצה להרגיש אחריות על זה

ERANMOR אותו הדבר לגביך חשמל זה לא משחק

תראה אחרי שלושה ימים רוב המטען החשמלי כבר יתפרק מהקבל ואני לא מאמין שתיהיה סכנת חיים

אבל סכנת התחשמלות תמיד יש...

אבל באופן כללי לאהייתי ממליץ להתעסק עם זה

אבל אם בכל זאת הוא החליט להתעסק עם זה...

יש דרכים לבדוק אם נשאר חשמל

ויש דרך גם לפרוק קבלים...

בין כו וכו לא שווה את הטירחה והסיכון לתת לטכנאי וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המתח בתוך המסך,

לפי מה שאני יודע, המתח בכמה מהחלקים במסך CRT הוא גדול בהרבה מזה שברשת החשמל (220V) - בהחלט מסוכן - והוא גם נשאר לאחר ניתוק המסך מהחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן או בעצם גדול..

מה אתם חושבים כאשר מביאים את הטלוויזיה לטכנאי שיסדר אותה אז לוקח לו 4 ימים עד שהוא מסדר אותה? מה אתם חושבים שהוא יחקה 3 ימים עד שיצא המתח

כל מה שאמרתם זה בולשייט

מה שעושים פשוט זה מוציאים את החשמל מהתקע ולוחצים פעם אחת על הדלקת המסך וכל החשמל "מתפרק" מכיוון שהחשמל שנשאר מנסה להדליק את המסך "ונגמר" הזרם מהמסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ח'ברה... אם פתחנו את זה שוב אז אני יעדכן אתכם.

נתתי לחבר של אבא שלי את המסך וביקשתי ממנו להחליף את הקונקטור... הוא ראה שזה אפשרי ליישר ויישר אותו(בלי להחליף).

אבל הבעיה ממש לא נפתרה

להזכיר לכם רק.. הבעיה היא שהמסך לא עובד בווינדוס... ז"א שאני פותח את המחשב הוא עובד.. אני רואה את הרצת הזיכרון וכל הבולשיט

אבל שהוא נכנס לווינדוס לא רואים תמונה (בדקתי את המחשב עם מסך אחר ועבד בסדר)

אחרי שזה לא עבד לי כמה פעמים נכנסתי לסייף מוד ושם המסך כן עבד

מה שגורם לי לחשוב שהפין הזה דפוק ובגלל זה המסך יכול להראות עד 16 צבעים??? ??? זה מד מוזר

מה אתם חושבים?

עריכה: אל דאגה.. אומנם פתחתי את המסך אבל השתפנתי וישר החזרתי את הקופסה.. למרות שנגעתי שם בחלקים איזה מזל שאני עדיין חי ::)

:funn: אני חי!

לך תברך הגומל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי תקנה כבל כזה (ממעבדה או משהו בסגנון...) ואז תפרק את המסך תוריד את ההלחמות של הכבל ותחבר את אותם צבעי החוטים שיוצאים מהכבל החדש לאותם מקומות שבהם היה מחובר הכבל הישן... (זו לא עבודה כל כך קשה כמו שזה נשמע)

בהצלחה!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב :

א. קח פינצטה או משהו כזה ותנסה ליישר את הפין, ברוב המקרים זה יצליח

ב. אם זה כבר שבור או משהו כזה אני לא רואה טעם לפתוח את המסך, כי גם ככה הפלג הוא בלחיצה מיוחדת והדבקה

ואין לך אפשרות (גם לא לטכנאי) לסדר את זה אלא אם תשלח ת'מסך למעבדה שעובדים עם מסכים, יבואן או משהו כזה

תיקון שכזה מניסיון עולה כ 160 ש"ח להחלפת כל הכבל כולל פלג ,

כדאיות - זה כבר עניין שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לסדר את הפינים כמו שאמרו לך, עשיתי את זה אלף פעמים עם החיבור של המסך הישן והחדש שלי, וזה גם קרה לי בחיבור של העכבר והמקלדת וסידרתי, זה לא בעיה, אפשר לעשות את זה עם פינצטה וקצת סבלנות ועדינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...