מה עדיף-PC MAGAZINE או PC PLUS? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף-PC MAGAZINE או PC PLUS?

casio222

Recommended Posts

אני רוצה לעשות מנוי השנה לאחד מהם...

הייתי מנוי ל- PLUS במשך שנתיים ואני די מתלבט אם להמשיך...

בשנה האחרונה הם די אכזבו- יותר מידי כתבות שפנו לבעלי עסקים, ופחות לאנשים "רגילים".

בנוסף חלק ניכר מהעיתון הוא סקירות, אבל לפעמים זה די משעמם לקרוא אותם אם אתה לא באותו חודש מעוניין לקנות באלפי שקלים...

PC MAGAZINE נראה לי יותר מעניין, אך הוא עולה כ-60 ש"ח יותר לשנה...

אשמח לדעות בנושא, יש לי עד סוף השבוע להחליט...

תודה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את PCPLUS אני לא מכיר. בקשר לPC MAGAZINE - בזבוז זמן. 50% מהעיתון זה פירסומות (כל עמוד שני - אם אתה לא מאמין

לי תבדוק בעצמך) וה50% השני אלו כתבות על המוצרים שמפורסמים באותו חודש. ועוד דורשים ממך איזה 40 ומשהו שקל

כדי שידחפו לך פרסומת אחת גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים.

MAGAZINE הוא מגזין גרוע וחובבני לחלוטין שמתאים להדיוטים מוחלטים. המגזין הזה מכוון ל"אנשי עסקים" אשר יותר מתעניינים בעולם המחשבים באופן כללי מאוד. הסקירות, הביקורות והכתבות שיש שם הן חובבניות ועלובות לעומת מה שאפשר למצוא ברשת בחינם (אני מסכים עם זה שהרבה יותר כיף לקרוא מדפי כרומו איכותיים, אבל זה רק אם התוכן הוא באותה רמה).

PC PLUS בהחלט עדיף מ MAGAZINE. יש בו יותר כתבות מקצועיות והוא קצת פחות "פרסומי". אבל גם בו הסקירות והביקורות פשוט עלובות.

אבל אם לענות על השאלה שלך- PLUS עדיף בהרבה על MAGAZINE (הייתי מנוי של שניהם בעבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הנוגע לביקורות מקצועיות על חומרה וציוד היקפי, לפי מיטב ידעתי, לא קיימת חיה כזו.

DJ, אני חייב לציין שלפעמים אין כמו לקרוא מנייר כרומו. קודם כל, זה יותר נוח מלקרוא מהמסך. ההרגשה והריח של הנייר הוא מאוד "נעימים" לדעתי (קשישא שכמוני).

שנית, אפשר לקרוא בזמן האוכל\חרבון. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...