טיפים+הפקת לקחים מדייט. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים+הפקת לקחים מדייט.

pain_killer12

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היחיד שאני מסכים איתו פה!

ולגבי כל הריב הזה פה על מגע...או כל שאר הטיפים...

אלו דברים שלא צריכים להיות מתוכננים מראש...זה אמור לבוא מעצמו.

אם אתה מתכנן את זה מראש כי אתה חושב שזה מה שיביא לך זיון, אז מה הטעם? לך לזונה! :nixweiss:

(^המשפט האחרון לא מתייחס למישהו ספציפי פה כמובן)

באמת שלא ברור לי למה אתה ומיוטיישן לקחתם את זה ישר לקטע של זיון. לגעת לבחורה בגב כף היד בעדינות זה לא זיון.

זה שאתם יש קופצים לזיונים זה תעודת עניות בשבילכם, לא למי שנתנו כאן טיפים שקשורים למגע.

הגוף שלה לא קדוש. מותר לך לגעת בו ולראות איך היא מגיבה (כמובן שלא למחוץ לה תשד ולצפות שהיא תחייך).

ולתת לבחורה להחליט? פחחח. מי הגבר? אתה או היא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שלא ברור לי למה אתה ומיוטיישן לקחתם את זה ישר לקטע של זיון. לגעת לבחורה בגב כף היד בעדינות זה לא זיון.

זה שאתם יש קופצים לזיונים זה תעודת עניות בשבילכם, לא למי שנתנו כאן טיפים שקשורים למגע.

הגוף שלה לא קדוש. מותר לך לגעת בו ולראות איך היא מגיבה (כמובן שלא למחוץ לה תשד ולצפות שהיא תחייך).

ולתת לבחורה להחליט? פחחח. מי הגבר? אתה או היא?

בלי שום קשר לזיון או לא....כמו שאמרתי - לא משנה איזה מגע או ליטוף או מה שאתה רוצה, זה צריך לבוא מעצמו, אם אתה איתה ויש רגע טעון שבו אתה מרגיש שאתה צריך לגעת בה/ללטף אותה/לנשק אותה/לזרוק אותה על הספה ולזיין אותה - תעשה את זה!!

אבל אל תגיד לעצמך כמה שעות לפני הדייט: "אמממ...נלך לארוחה רומנטית, נשתה קצת...בלה בלה בלה ואז אני ינשק אותה בלה בלה בלה ואז יהיה לי סיכוי יותר טוב איתה..."

^^או משהו כזה :silly:

חח...בקיצור - החיבור בין גבר לאישה צריך לבוא מעצמו בלי שאחד משני הצדדים יתכנן משהו מראש, ואם החיבור הזה קיים הדברים יקרו בדיוק איך שהם אמורים לקרות ושום דבר לא ישנה את זה כי זה אמיתי.

ואם לא, אז לא. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום קשר לזיון או לא....כמו שאמרתי - לא משנה איזה מגע או ליטוף או מה שאתה רוצה, זה צריך לבוא מעצמו, אם אתה איתה ויש רגע טעון שבו אתה מרגיש שאתה צריך לגעת בה/ללטף אותה/לנשק אותה/לזרוק אותה על הספה ולזיין אותה - תעשה את זה!!

אבל אל תגיד לעצמך כמה שעות לפני הדייט: "אמממ...נלך לארוחה רומנטית, נשתה קצת...בלה בלה בלה ואז אני ינשק אותה בלה בלה בלה ואז יהיה לי סיכוי יותר טוב איתה..."

^^או משהו כזה :silly:

חח...בקיצור - החיבור בין גבר לאישה צריך לבוא מעצמו בלי שאחד משני הצדדים יתכנן משהו מראש, ואם החיבור הזה קיים הדברים יקרו בדיוק איך שהם אמורים לקרות ושום דבר לא ישנה את זה כי זה אמיתי.

ואם לא, אז לא. :nixweiss:

שוב אתה לוקח את זה לקטע מיני. רגע טעון? מי מדבר על רגע טעון?

אתה נוגע בה קלות תוך כדי שיחה. אפילו כחלק מהשיחה עצמה (מזיין לה תשכל שאתה יודע לקרוא בכף היד ואז לוקח את היד שלה בשלך למשל) דברים כאלה. ואין דבר כזה חיבור שקורה מעצמו. זה לא סרט אמריקאי, ששניהם מסתכלים אחד לשני בעיניים ואז מתחילים להתקרב עם הראש לנשיקה בדיוק באותו רגע. אתה צריך ליצור את זה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, היה דייט מלא פאשלות. הוא אמר שהוא התקשר אליה היום בערב והיא לא ענתה לו.

אמרתי לו שינסה שוב מחר ואם היא לא חוזרת אליו עד יום שני, שיקבל את זה כתשובה שלילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לו שינסה שוב מחר ואם היא לא חוזרת אליו עד יום שני, שיקבל את זה כתשובה שלילית.

בטח הוא חושב לעצמו עכשיו - אוי לא, היא מסננת אותי, זה הסוף! בלה בלה בלה.

לא. יש מלא סיבות שלא עונים לפלאפון.

קיצור שבינתיים ירגע ויתקשר אליה מחר.

חוצמיזה יש עוד בחורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא.

מה שתגיד... :s07:

נראה לי שעליתי על סטארט-אפ. איך שאתה נפגש עם הבחורה, אתה מוחץ לה את הציצי (לא חזק מדי), מנענע אותו מהר למעלה ולמטה כאילו שאתה לוחץ לה את היד, ואומר (תוך כדי שאתה ממשיך לנענע לה את הציצי): "היי, נעים מאוד! אני xxx. מה נשמע?"

עכשיו, רוב הסיכויים שהיא פשוט תהיה המומה מדי מכדי להחטיף לך סטירה, ככה שאתה יכול לקחת את זה לקטע של צחוק, והיא יכולה לצחוק איתך גם אם זה רק ממבוכה. בכל מקרה, אם תעבור את השלב הזה בלי פנס בעין ו/או ביצים מרוסקות, אז הקרח נשבר ואתה בעצם דילגת על הבסיס הראשון והגעת ישר לבסיס השני.

מי מוכן להשתתף בניסוי ולדווח על התוצאות? ::)

ברור שהתשובה שלילית. בכלל, אני לא מבין את הקטע הזה של בחורות לא לענות לטלפון, ולתת לבחור להבין בעצמו שהיא לא מעוניינת. מה קרה ל"זה לא אתה, זה אני"?

תגיד לו שלא יעיז להתקשר אליה מחר, ושגם לא ישלח לה שום SMS. היא ראתה את המספר שלו על הטלפון שלה, ואם היא מעוניינת אז היא יכולה להחזיר טלפון. במידה והיא סיננה אותו, אז אם הוא לא יתקשר קיים סיכוי כלשהו שהיא כן תהיה מעוניינת (בחורות אוהבות גברים שלא שמים עליהן) ותתקשר אליו, אז הוא יצטרך לחשוב אם הוא מעניין לענות לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(בחורות אוהבות גברים שלא שמים עליהן)

תן לי לענות על זה בתשובה שלך -

מה שתגיד... :s07:.

בקשר לאי הענותה לשיחה,

או ש-galz צודק,לך תדע אם היא לא הייתה עסוקה או משהוא,

או שהיא משחקת אותה קשה להשגה,

או שהיא לא רוצה אותו (ואני לא מתפלא,עם כל העצות שהוא קיבל פה -> :lol:).

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעליתי על סטארט-אפ. איך שאתה נפגש עם הבחורה, אתה מוחץ לה את הציצי (לא חזק מדי), מנענע אותו מהר למעלה ולמטה כאילו שאתה לוחץ לה את היד, ואומר (תוך כדי שאתה ממשיך לנענע לה את הציצי): "היי, נעים מאוד! אני xxx. מה נשמע?"

עכשיו, רוב הסיכויים שהיא פשוט תהיה המומה מדי מכדי להחטיף לך סטירה, ככה שאתה יכול לקחת את זה לקטע של צחוק, והיא יכולה לצחוק איתך גם אם זה רק ממבוכה. בכל מקרה, אם תעבור את השלב הזה בלי פנס בעין ו/או ביצים מרוסקות, אז הקרח נשבר ואתה בעצם דילגת על הבסיס הראשון והגעת ישר לבסיס השני.

חחח גדול

אפשר עם שתי ידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהתשובה שלילית. בכלל, אני לא מבין את הקטע הזה של בחורות לא לענות לטלפון, ולתת לבחור להבין בעצמו שהיא לא מעוניינת. מה קרה ל"זה לא אתה, זה אני"?

תגיד לו שלא יעיז להתקשר אליה מחר, ושגם לא ישלח לה שום SMS. היא ראתה את המספר שלו על הטלפון שלה, ואם היא מעוניינת אז היא יכולה להחזיר טלפון. במידה והיא סיננה אותו, אז אם הוא לא יתקשר קיים סיכוי כלשהו שהיא כן תהיה מעוניינת (בחורות אוהבות גברים שלא שמים עליהן) ותתקשר אליו, אז הוא יצטרך לחשוב אם הוא מעניין לענות לה.

אויי נו עוד טמבל, מה תגיד לי אם אני יגיד לך שאני יוצא עכשיו עם בחורה שלא נישקתי אותה לא בדייט הראשון ולא בדייט השני וגם לא בשלישי, הפסקתי לספור כמה סטירות היא הביאה לי כבר מכול הפעמים שעצבנתי אותה (בכוונה) עד כדי כך שהיא אמרה לי שהיא לא רוצה לראות אותי יותר ואז שנפגשנו שוב אחרי זה היא מצאה את עצמה ערומה איתי במיטה?

ולא שיחקנו דוקים.

ושיתקשר מחר, או שהעדפה שלי זה לשלוח SMS מעניין שקשור למשהו שהיה בדייט, משהו שיהיה לה קל להשיב אליו. SMS זה הרבה פחות מאיים משיחת טלפון. וגם אין לך את הקטע הזה של אוייי היא לא ענתה לי זה בכוונה או לא?. ככה אתה שולח והיא כבר תראה את זה מתי שהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לענות על זה בתשובה שלך -

בקשר לאי הענותה לשיחה,

או ש-galz צודק,לך תדע אם היא לא הייתה עסוקה או משהוא,

או שהיא משחקת אותה קשה להשגה,

או שהיא לא רוצה אותו (ואני לא מתפלא,עם כל העצות שהוא קיבל פה -> :lol:).

MuTaTiOn.

לצערי, הוא צודק. למדתי את זה מניסיון חיים (לא כל כך רב אבל עדיין-17), אם אתה מתעניין בבחורה, באופן קצת יותר מהרגיל, אתה כאילו מקבל סטטוס של מובן מאליו ואז החיים יותר קשים. אם אתה מיוחד/שם זין (באופן חיובי לא מעליב) היא תשים לב אליך. אין מה לעשות, גיליתי שזה נכון למרות שלא האמנתי.

בכלליות, עם אתה מגיע עם מנטליות של "סבבה הולך להיות פצצות ולא מעניין אותי מה קורה" בדרך כלל ילך טוב בדייט, בתנאי שאתה יודע לזרום.

בחורים נלחצים מכל הקטע של ה"מתי להתקשר" לאחר הדייט ואז דופקים את הכל. היא לא ענתה? אז על הזין עוברים לבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצר, תפסיקו לזיין את השכל.

זה כמו שיהיה דוקטור לפיזיקה ותלמיד שסיים תיכון. למה תקשיבו? לדוקטור.

הדוקטור זה evilsting (גם GALZ מבין מסתבר) ואתם תלמידי התיכון. בקושי.

תבינו שהבן אדם מדבר מנסיון וידע, לעומתכם.

אם היא לא עונה לו- זה אומר דבר אחד בדיוק: שהיא פשוט לא ענתה לטלפון. למה? לא ידוע.

בנוגע לנשיקה: זוהי פשוט עובדה בשטח שזה לא קריטי אם מנשקים בפגישה ראשונה או לא (זה לא אומר שעדיף כן, אבל קריטי- זה לא). יש פה מישהו שיש לו נסיון ברור (ואני לא מדבר על פעם אחת) שיכול להגיד אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס רוב הסיכויים שהיא לא ענתה לו כי היא רוצה להרגיש שהוא רודף אחריה. היא עושה את זה בלי להיות מודעת לזה אפילו. יש גם בנות שאם תנסה לנשק אותן פעם ראשונה הן יתנגדו, ואם תנסה שוב אחרי כמה דקות הן יזרמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא לא עונה לו- זה אומר דבר אחד בדיוק: שהיא פשוט לא ענתה לטלפון. למה? לא ידוע.

בנוגע לנשיקה: זוהי פשוט עובדה בשטח שזה לא קריטי אם מנשקים בפגישה ראשונה או לא (זה לא אומר שעדיף כן, אבל קריטי- זה לא). יש פה מישהו שיש לו נסיון ברור (ואני לא מדבר על פעם אחת) שיכול להגיד אחרת?

תלוי באופי הבחורה ואיך שהיא רואה את הקשר. אני באופן עקרוני תמיד הייתי נגד נשיקות וחיכוכים בדייט הראשון (אני כבר מחוץ לשוק הזה). זה אולי נשמע מוזר, אבל להערכתי התנהגות כזאת מפגינה יותר רצינות (וגם אלמנט של מיסתוריות) ומשפר את הסיכוי לקשר משמעותי בהמשך הדרך (אם זה יתפתח בכלל). רוב הנשים אוהבות גברים שמכבדים אותן ומשקיעים את הדייטים הראשונים להכיר את האישיות שלהן (בשיחות) ולא את יכולות המיטה שלהן. התקרבות הדרגתית החל מהדייט השלישי, תהיה מוצלחת, חלקה וטבעית יותר.

אני מדבר כמובן על דייטים למטרות קשר רציני ולא סטוצים, שם הכללים שונים בד"כ.

בתכלס רוב הסיכויים שהיא לא ענתה לו כי היא רוצה להרגיש שהוא רודף אחריה. היא עושה את זה בלי להיות מודעת לזה אפילו.

מתקשרים פעם-פעמיים וזהו, אולי משאירים הודעה/SMS. היום בעידן השיחות המזוהות, לא צריך יותר. אם היא מעוניינת, היא כבר תתקשר ותגיד משהו בסגנון "ראיתי שחיפשת אותי" (כדי לא לצאת להוטה מדי כמובן).

ועוד הערה חשובה - שליש עד חצי מהנשים הבוגרות עברו סוג של חוויה מינית לא נעימה, החל מהטרדה בעלת אופי מיני ועד תקיפה ואונס של ממש. ניסיון לחבק/לנשק/להתערטל בלי שיתוף פעולה מהצד השני הוא סוג של הטרדה או תקיפה מינית, המקום היחיד שזה מצליח "לקדם עניינים" זה רק בטלנובלות ובסרטי פורנו. אם אתה מנסה להתקרב לבחורה ואתה רואה שהיא נרתעת, תוותר על זה, זה לא אומר בהכרח שהיא לא מעוניינת בך, ייתכן והיא עדיין לא חושבת שהקשר בשל מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה לוקח את זה לקטע מיני. רגע טעון? מי מדבר על רגע טעון?

אתה נוגע בה קלות תוך כדי שיחה. אפילו כחלק מהשיחה עצמה (מזיין לה תשכל שאתה יודע לקרוא בכף היד ואז לוקח את היד שלה בשלך למשל) דברים כאלה. ואין דבר כזה חיבור שקורה מעצמו. זה לא סרט אמריקאי, ששניהם מסתכלים אחד לשני בעיניים ואז מתחילים להתקרב עם הראש לנשיקה בדיוק באותו רגע. אתה צריך ליצור את זה בעצמך.

חחחחחחח...קרעת אותי עם הסרט האמריקאי!

ולגבי "אתה צריך ליצור את זה בעצמך" - אין בעיה, אבל תיצור את זה כשאתה בדייט ואל תתכנן את זה לפני. זה העיקר.

ואתה תמיד נאחז בזה שאני לוקח את זה לקטע מיני...חח... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...