טיפים+הפקת לקחים מדייט. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים+הפקת לקחים מדייט.

pain_killer12

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העיפו את דריה? עלק... מישהו יכול לחלוק איתנו את הסיפור המלא? אני מת לשמוע אותו.

בקשר לעניין של מגע - זה מאוד מאוד חשוב, אבל זה באמת לא 200% קריטי לדייט/פגישה ראשונה.

עם האקסית שלי(שהיא אקסית שלי רק מאתמול בלילה, אז זרקה אותי - ואתם יותר ממוזמנים לנחם, כי אני עדיין בשלב של "אוי יו יוי! היא הייתה כזו מושלמת! בחיים לא תהיה לי מישהי כזו!") - בפעם הראשונה שנפגשנו(וזה לא היה דייט כי היינו עם עוד אנשים) היה בנינו 0 מגע.

בפעם השנייה שנפגשנו, שזה היה כבר על תקן של "מעוניין + מעוניינת" החזקנו ידיים כל הזמן, ליטפתי לה את השיער המון(בחורות מתות על זה, נקודה - וזה גם כיף ללטף באופן כללי) ובסוף היום התנשקנו על השפתיים קלות(כנשיקת "פרידה"), וכן - אני יזמתי את הנשיקה הזו.

בפעם הבאה שנפגשנו כבר התנשקנו באופן רציני("צרפתית").

מוסר השכל? זה שלא הייתה נשיקה "צרפתית" על הפעם הראשונה שנפגשתם לא אומר שהיא לא תבוא אף פעם.

אה וזה בונוס נחמד שבנשיקה הראשונה תהיה קצת ברגע, לאו דווקא רומנטית(אבל לא ראפ של Smack her with a dick smack her with a dick) אבל משרה אווירה כזו - זה תורם ומעצים את הרגע.

כדאי ליזום ולפעול, אבל צריך לעשות את זה מתוך ה"רגע" ומתוך הסיטואציה עצמה.

וכמובן בגבול החוקי, לבוא ולמשש לה את השדיים כך סתם ובציבור זה דבר שבד"כ לא בא בברכה.

אח"כ, שאתם לבד מתמזמזים בחדר שלה/שלך או משהו כזה אז לשלוח ידיים לאזורים שבהם אתה רוצה לגעת זה בסדר - במקסימום היא תזיז לך אותם או תגיד לך "עדיין לא" או משהו כזה - אבל שום דבר ממש רע לא יקרה מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שחובה נשיקה צרפתית ישר בפגישה הראשונה. אבל, צריך איזושהי נשיקה (לפחות נשיקה על הלחי, או נשיקה קלה על השפתיים בלי לשון).

אה וזה בונוס נחמד שבנשיקה הראשונה תהיה קצת ברגע, לאו דווקא רומנטית(אבל לא ראפ של Smack her with a dick smack her with a dick) אבל משרה אווירה כזו - זה תורם ומעצים את הרגע.

הרגת אותי! :lol:

לגבי ה"עדיין לא", זה ממש ילדותי, ומאפיין ילדות בנות 24 ומטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...