טיפים+הפקת לקחים מדייט. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים+הפקת לקחים מדייט.

pain_killer12

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב טיפ מנסיון החיים שלי, ואני כבר לא רווק חח... ;)

מי דייטים לא יוצא כלום! אולי מיזמוז+, בסופו של דבר החברה שלכם תגיע מלימודים יחד או מעבודה משותפת, יכול להיות גם טיול משותף.

רוב המכרים שלי גם להם לא יצא משהו רציני מדייט, אתם לא לבד.

ופעם קראנו לזה "פגישה עיוורת" אוחחחח... "דייט" נשמע טוב יותר, אבל זאת אותה הגברת בשינוי אדרת.

מאוד נדיר שזוגיות מופלאה תצמח מדייט.

מה הקשר? מישהי שהכרת בעבודה הופכת להיות בת הזוג שלך תוך כדי העבודה? אתם יוצאים לפגישה בערב. זה דייט.

ואבאטר צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרציתי לומר הוא שגישה שלך, חוץ מזה שהיא לא ממש חוקית, יכולה לגרום לך לאבד קשרים בעלי פוטנציאל. שלב "הכיבוש" יגיע, אבל כמו במלחמה, הגישה החזיתית לרוב מובילה רק ליותר אבידות וכשלונות.

אתה יודע מה לא חוקי? זה לא חוקי לא לזיין.

אתה יכול לבחור להיות נחמד ואולי להשיג קשר רציני עם בחורה אחרי הרבה מאוד זמן, או להיות יותר אגרסיבי ולהשיג קשר רציני עם בחורה ואפילו כמה קשרים רציניים, ובדר גם לזיין והרבה. הבחירה שלך.

לגבי איבוד קשרים בעלי פוטנציאל, יש הרבה דגים בים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיצר, רק רציתי לומר דבר אחד...

תפסיקה לחשוב מה היא רוצה, ואיך צריך להתנהג כדי שהיא תאפשר לכם את המעבר לשלב הבא!.

בדייט, אתה!, (הגבר) תעשה מה בראש שלך, (כל עוד זה חוקי כמובן חחח). אל תתרכז בה!

..כך היא תרגיש קצת בצד, עזובה ותרגיש תסכול קל אבל מדי פעם חשוב לתת לה הרגשה שהיא כן מעניינת אותך.

ככה שהיא תרגיש שאתה לא לגמרי שם זין עליה, אבל אתה עדיין לא בכיס שלה..

זה ייתן לה אתגר, והיא לא תרפה ממך עד שלא תקבל הוכחה חותכת וחד משמעית שהיא שולטת בך.

אתה גבר ואתה צריך להיות זה שמחליט בכל דבר!, ככה אתה מחנך אותה עד לשלבים שהיא כבר לא מסוגלת להחליט החלטות בעצמה בלי התמיכה שלך היא לא תוכל לזוז מטר.

אגב, זו מדיניות שחייבים ליישם אותה גם בחיי נישואין, כלומר בכל השלבים של מערכת היחסים. אף פעם לא לתת לה הרגשה שמה שהיא רוצה באמת יתממש

כי ברגע שהיא קולטת שאתה לא חזק, אתה עף בשניה!

ותחשבו על זה!... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבחור להיות נחמד ואולי להשיג קשר רציני עם בחורה אחרי הרבה מאוד זמן, או להיות יותר אגרסיבי ולהשיג קשר רציני עם בחורה ואפילו כמה קשרים רציניים, ובדר גם לזיין והרבה. הבחירה שלך.

מאחר שתקופה מסוימת עסקתי בתחום של "תקיפה ברשות החוק", אני דווקא מעורה בעניין הזה. כן, אתה אולי משיג הרבה ז**נים, אתה גם הולך על חבל מאוד דק, פוגע בהרבה בחורות בדרך ומפספס הרבה בחורות שדווקא מאוד היו רוצות להיות איתך אבל נבהלו או נפגעו מהגישה התוקפנית הזאת.

ושוב פעם, לתפוס בחורה ולנשק אותה מבלי שהיא מעוניינת בכך, זאת תקיפה. לא יודע בן כמה אתה, אבל מעבר לגיל מסוים הגישה הזאת יכולה לסבך אותך בהרבה צרות (תשאל את "כבוד" השר רמון).

כי ברגע שהיא קולטת שאתה לא חזק, אתה עף בשניה!

ותחשבו על זה!... :)

בהקשר של דברים אלו, גישה תוקפנית כמו של 3D7 היא דווקא הפגנת חולשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הגישה אגרסיבית שאתה מציג ויש את הגישה היותר עדינה אותה מציג fungiman. כל אחד יחליט מה הוא רוצה - כמות או איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר שתקופה מסוימת עסקתי בתחום של "תקיפה ברשות החוק", אני דווקא מעורה בעניין הזה. כן, אתה אולי משיג הרבה ז**נים, אתה גם הולך על חבל מאוד דק, פוגע בהרבה בחורות בדרך ומפספס הרבה בחורות שדווקא מאוד היו רוצות להיות איתך אבל נבהלו או נפגעו מהגישה התוקפנית הזאת.

ושוב פעם, לתפוס בחורה ולנשק אותה מבלי שהיא מעוניינת בכך, זאת תקיפה. לא יודע בן כמה אתה, אבל מעבר לגיל מסוים הגישה הזאת יכולה לסבך אותך בהרבה צרות (תשאל את "כבוד" השר רמון).

בהקשר של דברים אלו, גישה תוקפנית כמו של 3D7 היא דווקא הפגנת חולשה...

,תשמע, כתבתי הרבה דברים כדי שמה שאני מתכוון אליו יהיה ברור ככל האפשר, אבל אני רואה שכנראה זה לא כ"כ ברור לך.

אני לא הצעתי שום גישה אגרסיבית.

אני הצעתי פחות או יותר לשים זין. אבל לא יותר מדי - וגם לגרום לה לחוסר ביטחון, ככה שהיא תרגיש ביטחון אך ורק כאשר אתה תומך בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי קטן דווקא הייתי מאוד נחמד לבחורות. מה להגיד, הרבה זיונים לא יצא לי מזה, וגם לא קשרים רציניים משמעותיים. מאז ששיניתי גישה, יש זיונים בשפע. אני אמנם לא מזיין כל אחת שאני יוצא איתה, אבל כאמור יש הרבה דגים בים והזמן קצר. כמובן שיוצא גם קשרים יותר רציניים מסתם זיונים. אבל, מה רע ברק זיון?

אני דווקא חושב שבגישה הקודמת שלי פיספתי כמה קשרים עם בחורות שיתכן והיו מעוניינות להיות איתי, אבל דחו אותי מחוסר עניין או שפשוט הניחו שאני לא מעוניין מספיק ולא רצו להיראות להוטות מדי, או משהו כזה.

לגבי "כבוד השר", אני לא אישיות ציבורית ידועה וגם לא מליונר, ככה שאף אחת לא תרדוף אותי בגין הטרדה מינית (כולה נשיקה, אפשר לחשוב).

יש את הגישה אגרסיבית שאתה מציג ויש את הגישה היותר עדינה אותה מציג fungiman. כל אחד יחליט מה הוא רוצה - כמות או איכות.

זה לא מדוייק. כל אחד רוצה איכות. השאלה היא האם אתה מעוניין גם בכמות (איכותית) בדרך לאיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)אמרתי בערך

2)נכון. אבל היו גם מקרים אחרים (נישואי חטיפה היו פופולריים בזמן מסויים-לא שזה מכבד את האשה אבל מילא)

דופקים לה נבוט בראש ואז לוקחים אותה. השיטה הכי טובה. חבל שעזבנו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...