טיפים+הפקת לקחים מדייט. - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים+הפקת לקחים מדייט.

pain_killer12

Recommended Posts

urib , זה פשוט לא נכון.

זה נכון שמרבית האנשים פשוט לא לוקחים יוזמה, מרימים את התחת שלהם מהכסא ויוצאים החוצה במטרה ברורה להשיג בת זוג (לכל סוג של קשר)

לכן, אתה רואה את התוצאה העקיפה שבה מרבית הקשרים נרקמים עקב סיטואציה כלשהי שבה עלולים להפגש (עבודה , לימודים וכד')

אבל, אם תסתכל על האנשים שחרתו על דגלם לא להשאר בבית ולקוות שמישהי מהעבודה/לימודים/מכון תסכים לצאת איתם , אלא ממש יצאו החוצה ועשו סיבוב בארים פעמיים-שלוש בשבוע במשך חודשיים במטרה להשיג לעצמם זיון/קשר עמוק יותר , אז אתה תראה ססטיסטיקה שונה לחלוטין.

וזה משהו שחשוב להבחין.

חוץ מזה, הקשר "העמוק" שאתה מדבר עליו , הוא בכלל לא תנאי מקדים לקשר טוב.

אם הבנתי אותך נכון, אתה אומר שקשר טוב הוא קשר שמשלב גם מיניות וגם "אפלטוניות" , כלומר, החברים הכי טובים שגם מזיינים זה את זה.

אבל, אין שום מניעה שהכרות עמוקה כל כך תתפתח גם אחרי שכבר יש משיכה מינית (ובד"כ יש יותר הגיון שמשיכה מינית תהיה קודמת ל"אהבה". אחרי הכל "אהבה ממבט ראשון" זה די המצאה של הולייווד).

לכותב המקורי של הת'רד,

תקשיב לאנשים כמו EvilSt!ng ו - galz.

הם יודעים על מה הם מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד תגיד שמחפשים קשר רציני במועדונים... בחייך, מדובר במקומות שנועדו להשיג זיון חד פעמי. שני המינים מגיעים לשם עם אותה כוונה. לפעמים זה מתפתח למשהו יותר מזה, אבל ברוב המקרים שם זה מסתיים. קשרים רציניים, כאלה שמובילים למערכת יחסים ארוכה ואף נישואים נוצרים לרוב במסגרת צבא/אוניברסיטה/עבודה/טיול משותף ארוך. לא מאמין? תשאל זוגות איפה הם הכירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד תגיד שמחפשים קשר רציני במועדונים... בחייך, מדובר במקומות שנועדו להשיג זיון חד פעמי. שני המינים מגיעים לשם עם אותה כוונה. לפעמים זה מתפתח למשהו יותר מזה, אבל ברוב המקרים שם זה מסתיים. קשרים רציניים, כאלה שמובילים למערכת יחסים ארוכה ואף נישואים נוצרים לרוב במסגרת צבא/אוניברסיטה/עבודה/טיול משותף ארוך. לא מאמין? תשאל זוגות איפה הם הכירו.

אפשר לדעת את הכתובת של האתרים האלה? אני מחפש קשר רציני וארוך

סתם, מסכים, לא שאני מבין משהו, סתם התחשק לי להידחף

2 מתוך 2 שאני יודע שיש להם חברה פגשו אותה בביצפר (זה אומנם עדיין לא משהו רציני כמו נישואים, אבל זה ארוך יחסית לגיל הזה)

1 בטיול משותף ארוך

ואני כבר רואה אחד שלומד איתי באוניברסיטה דלוק על מישהי אחרת... נראה לי :P

ואולי יש 2 שלא מאף אחד מאלה, אני לא בטוח לגביהם

ויש עוד אחת שנראה לי מהצבא

ואיך שכחתי את אחותי? מהצבא

ואני לא מחשיב כאלה שביחד מעט זמן

סה"כ 5 מתוך 7^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

לא אמרתי שלא.

קשרים רציניים בד"כ מושגים אחרי הכרות במסגרת שהיא לא דייט.

ניסיתי להסביר (עד כמה שאני משער) את הסיבה , מדוע זה נכון.

urib אמר שאיכות הקשר מושפעת מהמסגרת בה הוא התחיל.

ואילו אני אמרתי שזה לא נכון, האיכות של הקשר אינה תלויה במסגרת בה הוא התחיל.

לדעתי, להיפך, אם שני בני הזוג שנפגשו במועדון היו במקום בחיים שלהם שהם רוצים קשר רציני וקבוע, אני משער שהנוכחות המוקדמת של משיכה מינית ( או כל סוג אחר שיוביל לדייט) תוביל להכרות מעמיקה יותר בין בני הזוג.

כמובן, לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ורבים הם האנשים שלא טורחים להכיר את בן הזוג השני ורק משתגלים כל היום, ואחר כך מתבאסים מזה שכל הקשר מתמוטט.

מצד שני, רבים הרבה יותר הם האנשים שקודם נהיים חברים טובים ואז לא נהיים בני זוג.

בסופו של דבר , הויכוח הזה הוא תפל , כי בשביל לראות תוצאות שיפריכו או יאמתו את ההשערה שלי , צריך שמספיק אנשים יצאו ויתחילו עם בחורות באופן קבוע. כלומר, לצאת פעמיים -שלוש בשבוע. ואז אפשר יהיה לראות סטטיסטיקה אחרת של איפה מתחילים קשרים.

כמובן, כמו בכל מצב אחר (לימודים , עבודה וכד') צריך שהבחור /בחורה המדוברים יהיו במקום בחיים שלהם שהם מחפשים קשר.

אחרת, זה באמת לא משנה איפה הם הכירו, אם אין עניין בקשר , אז לא יהיה קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר כלום.

אני הייתי שנתיים וכמה חודשים עם מישהי שהתחילה איתי במועדון. אם הייתי כמו רוב האנשים שמפחדים להודות שהם רוצים להתנסות בעוד דברים, בקלות הייתי יכול להישאר איתה עד.... לסוף הבלתי נמנע, חתונה.

יש לי חבר שנמצא עם מישהי איזה שלוש-ארבע שנים (מי כבר סופר?). הוא כל הזמן היה מבלבל את המוח עד כמה שנמאס לו לזיין את אותו כוס.

אבל מה? הוא עצלן. הוא חושב שהיא בחורה סבבה (והיא אכן) ולא "יקח סיכון" ויראה מה עוד יש "בים". הרוב המוחלט של האנשים הם כאלה.

(ואחרי זה מזיינים מהצד בגיל 40)

בכל מקרה, זה שבן אדם "מחפש זיון" (שזה בהחלט חלק בלתי נפרד מקשר עם המין השני, אחרי שתזיינו ותהיו עם מישהי כמה זמן תבינו), לדוגמה, לא אומר שהקשר הזה לא יכול להתפתח למקומות אחרים. בדיוק כמו אני יכול לרצות לצאת לדייט כדי להכיר כלה ולקבל קדחת מהבחורה.

בסופו של דבר רוב האנשים לא מכירים בנות (או בנים) בכוונה תחילה מסיבה פשוטה- כי הם לא מנסים. אז מן הסתם, רוב הקשרים לטווח ארוך נבראים כתוצאה מהיכרות כתוצאה ממעגל חברתי אחר ולא סתם "התחלה".

בנוגע לבחורה שכבר הייתה עם כמה גברים או לא:

ברור שיש משהו "לא בסדר" ומרתיע בליצור קשר רציני עם בחורה ששכבה עם המון גברים. לא ניכנס לסיבות.

אבל אם בחורה הייתה עם כמה גברים, אז מה? זה לא מעיד על כלום, עם כל הכבוד. זה לא מעיד על אינטליגנציה, זה לא מעיד על חוכמה, זה לא מעיד על חינוך וזה בעצם לא מעיד על שום דבר. לחשוב ככה זו פשוט בורות וילדותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו חברים, זה שיש לכם 10 ואפילו 20 חברים שאתם יודעים שיצרו קשרים ככה וככה, ממש לא אומר שזה מה שקורה בקרב כל האוכלוסיה.

נסיון חיים זה סבבה, אבל בתחום כל כך גדול כמו הכרויות בין המינים, הוא לא שווה כלום.

אם אני מתחיל עם מישהי בסופר מרקט וקובע דייט, בדייט אנחנו נהנים מאד, יצאנו לדייט שני ושלישי, ואני מחליט שאני רוצה אותה לקשר רציני, למה שזה יגמר בסטוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, בנים נוטים "לזיין מהצד" בסביבות גיל 40-45, רוצה גם הספר פסיכולוגי? :cool2:

ולזה שמעלי - מי אמר שזה יגמר בסטוץ? רק אומרים שבד"כ זה במסגרת כלשהי כמו שמישהו שם כבר ציין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, בנים נוטים "לזיין מהצד" בסביבות גיל 40-45, רוצה גם הספר פסיכולוגי? :cool2:

ולזה שמעלי - מי אמר שזה יגמר בסטוץ? רק אומרים שבד"כ זה במסגרת כלשהי כמו שמישהו שם כבר ציין

הוא אמר שקשר רציני מפתח בעקבות הכרות עמוקה יותר שנוצרת בזמן הרב שמבלים יחד בעבודה\לימודים\אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי כמה אתם אוהבים לחפור, כמו ש galz\ The Avatar\abstract אמרו, הסיבה שרוב הקשרים נרקמים במעגלים חברתיים היא בגלל שרוב הגברים אפסים שלא יוצאים ויודעים כיצד להתחיל עם בחורות, ואלה שיש להם כבר את הבייצים לעשות את זה אז מעדיפים לטעום יותר ולא להתפשר על מישהי אחת אם היא לא ממש מוצאת חן בעינייהם בניגוד לאפסים שעד שהם הצליחו לדוג משהו אז הם חותמים קבע על הכוס ל60 שנה עם משכנתא ו4 ילדים.

וכול הדוגמאות שלכם לא אומרות הרבה, זה שלמישהו יש חברה לא אומר שהקשר שלהם הוא טוב או שהוא לא היה מעדיף מישהי אחרת אם הוא רק היה יכול.

ואני יכול להביא לכם גם המון דוגמאות לזה.

כשאני מתחיל עם בחורה אני מושך את זה לכיוון שאני רוצה לפי כמה שהיא מצאה חן בעיניי, יש בחורות שאני אפילו לא מתקשר אליהן לאחר אותו יום שבו אפילו הגענו להתמזמזות קשה או אפילו יותר מזה ויש כאלה שמוצאות חן בעיניי אז אני מושך את זה לכיוון היותר ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי כמה אתם אוהבים לחפור, כמו ש galz\ The Avatar\abstract אמרו, הסיבה שרוב הקשרים נרקמים במעגלים חברתיים היא בגלל שרוב הגברים אפסים שלא יוצאים ויודעים כיצד להתחיל עם בחורות, ואלה שיש להם כבר את הבייצים לעשות את זה אז מעדיפים לטעום יותר ולא להתפשר על מישהי אחת אם היא לא ממש מוצאת חן בעינייהם בניגוד לאפסים שעד שהם הצליחו לדוג משהו אז הם חותמים קבע על הכוס ל60 שנה עם משכנתא ו4 ילדים.

וכול הדוגמאות שלכם לא אומרות הרבה, זה שלמישהו יש חברה לא אומר שהקשר שלהם הוא טוב או שהוא לא היה מעדיף מישהי אחרת אם הוא רק היה יכול.

ואני יכול להביא לכם גם המון דוגמאות לזה.

כשאני מתחיל עם בחורה אני מושך את זה לכיוון שאני רוצה לפי כמה שהיא מצאה חן בעיניי, יש בחורות שאני אפילו לא מתקשר אליהן לאחר אותו יום שבו אפילו הגענו להתמזמזות קשה או אפילו יותר מזה ויש כאלה שמוצאות חן בעיניי אז אני מושך את זה לכיוון היותר ארוך.

אבל אבל אבל, כל החברים שלי הכירו בחורות בעבודה וגם התחתנו איתן!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... אז אם את אשתי הכרתי במעגל חברתי כלשהו, אז לפי דבריך אני אפס.

אספר לך סיפור מהחיים, יש לי בחוג החברים הנשואים חבר רווק, שכל יום כמעט משכיב בחורות.

עכשיו נחש מה...? הוא כבר לא מוצא עניין בבחורות חוץ מאקט מיני, ועד שהוא מכיר בחורה באמת מיוחדת הוא מקפל את הזנב ומחפש את הבחורות הקלות להשגה.

הבעיה שלך שעדיין לא טעמת אהבה אמיתית, ברגע שתטעם תכתוב אחרת.

ותזכור שאהבה לא מתחברת למאצ'ו כמוך, שנה גישה תכיר באהבה אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני פשוט אומר שמי שמתפשר הוא אפס.

קשה לי לאמין שיש מתפשרים במגזר החילוני, למעט אולי אנשים מאליטות שמחפשים ליצור הזדמנויות עסקיות דרך מיזוג משתי משפחות עשירות.

חשבתי שזה קורה רק בסרטים, אבל כבר יצא לי להכיר מישהו שהתחתן מהסיבות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לבחורה שכבר הייתה עם כמה גברים או לא:

ברור שיש משהו "לא בסדר" ומרתיע בליצור קשר רציני עם בחורה ששכבה עם המון גברים. לא ניכנס לסיבות.

אבל אם בחורה הייתה עם כמה גברים, אז מה? זה לא מעיד על כלום, עם כל הכבוד. זה לא מעיד על אינטליגנציה, זה לא מעיד על חוכמה, זה לא מעיד על חינוך וזה בעצם לא מעיד על שום דבר. לחשוב ככה זו פשוט בורות וילדותיות.

מה לגבי בחור ששכב עם המון בחורות? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...