מהי משמעות החיים ? - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי משמעות החיים ?

zorgi

Recommended Posts

משמעות החיים? לא מצאתי אותה עדיין... ולכול אחד יש יעוד.

אבל תנו לי להסביר משהו.

החיים שלנו לא מוכתבים ע"י איזהשהו גורם חיצוני. החיים מוכתבים על ידנו ואך ורק על ידנו.

ראיתי שהתייחסו פה לאלוהים.

אני אישית לא מאמין בדת (יהדות נצרות, איסלאם, בודהיזם וכו' )למרות שאני מאד מאמין בהרבה דברים שיש בדת היהודית. אני מאמין באלוהים(או מה שהוא מייצג) רק שאני קורא לו- היקום (פשוט לאלוהים יש קשר לדת).והקאע זה שאחנו פועלים ומכתיבים לעצמנו את החיים והיקום הוא העזר שלנו, ולא ההפך.

אני לא מאמין בכול הטקסים והתפילות שיש. אני מאמין בעצמי שזה בעצם די הכול.

אני יודע שמה שאני ארצה- יקרה הכול ע"י התחלת מחשבה ואמונה באותה מחשבה שהיקום יביא לי את מה שרציתי בדרכים לא דרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החיים שלנו לא מוכתבים ע"י איזהשהו גורם חיצוני. החיים מוכתבים על ידנו ואך ורק על ידנו.

דבר ראשון תגדיר גורם חיצוני.

לגבי זה שהחיים מוכתבים רק על ידינו, קבל כמה נקודות למחשבה:

1. אתה לא יכול לקבוע למי אתה נמשך: לאיזה סוג של בחורות תימשך, או למשל אנשים הומוסקסואילים, אשר לא יכולים להחליט פיתאום שהם אוהבים בנות, כי זה פשוט בגנים שלהם.

2. אוכל: אתה לא קובע מה אתה אוהב ומה לא, זה פשוט קורה.

3.כמעט כול בני האדם על פני כדור הארץ חשים פחד .

אגב בדיוק אתמול יצא לי ליצפות בסדרה שאני מאוד מאוד ממליץ ליראות אותה :" הכוכב בכחול" של ה - BBC. אני מציע לך ליראות אותה. זה עשוי ליגרום לך להבין כמה אנחנו וכול שאר היצורים תלויים בעצם בכול שאר המערכת. הידעת שבני האדם תלויים לחלוטין ביצורים חיים ? הפלנקטון(יצורים מיזערים), שמספקים לנו אולי 60% מהחמצן שלנו בעולם. אנחנו תלויים בצמחים ירוקים שגם הם מספקים לנו חמצן. חיידקים:מליוני חיידקים חיים בגופך בכול רגע נתון אשר בלעדיהם לא בטוח שהייתה יכול לחיות.

דבורים:אנשטיין אמר פעם שאם לא יהיו דבורים בעולם, ישאר למין האנושי אולי 4 שנים לישרוד!(לא יודע אם זה באמת נכון) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמעות החיים? לא מצאתי אותה עדיין... ולכול אחד יש יעוד.

אבל תנו לי להסביר משהו.

זה מה שהיהדות סוברת, לאדם יש את כוח הבחירה [אנחנו לא רובוטים שמוכתבים על איזשהו גורם חיצוני]אבל ויש אבל רק בבחירה יש לנו חופשיות, כל שאר הדברים אין לאדם לדוגמא אם עשיר,עני וכו.. וכו.. זה אלוקים קובע, אבל לאדם יש כוח לשנות.מציע לראות את הסוד -

http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=9606&CategoryID=9&subID=9143&StrCategory=הסוד

ראיתי שהתייחסו פה לאלוהים.

אני אישית לא מאמין בדת (יהדות נצרות, איסלאם, בודהיזם וכו' )למרות שאני מאד מאמין בהרבה דברים שיש בדת היהודית. אני מאמין באלוהים(או מה שהוא מייצג) רק שאני קורא לו- היקום (פשוט לאלוהים יש קשר לדת).והקאע זה שאחנו פועלים ומכתיבים לעצמנו את החיים והיקום הוא העזר שלנו, ולא ההפך.

אני לא מאמין בכול הטקסים והתפילות שיש. אני מאמין בעצמי שזה בעצם די הכול.

אני יודע שמה שאני ארצה- יקרה הכול ע"י התחלת מחשבה ואמונה באותה מחשבה שהיקום יביא לי את מה שרציתי בדרכים לא דרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

".כמעט כול בני האדם על פני כדור הארץ חשים פחד ."

נמק?

הוא טען שהחיים מוכתבים אך ורק על ידנו. פחד זה דוגמא לכך שאין לנו שליטה על כול דבר שקורה. כשבן אדם רואה צוק גבוה הוא יפחד ליקפוץ מימנו ואין לו שליטה על הפחד הזה. אני יכול לתת עוד דוגמאות רבות לפחד אבל לא נראה לי שיש צורך. הסיבה שבה אמרתי "שכמעט כולם" ולא כולם ,היא כי יש אנשים בודדים, אחוז מאוד מאוד קטן אשר מסיבות כול שהן(לדוגמא: לא מבדילים בין טוב לרע או לא מודעים לסביבתם) לא מפחדים מדברים.(אחוז מינורי לחלוטין). בעיקרון אפשר לומר שכול בני האדם מפחדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תגדיר גורם חיצוני.

לגבי זה שהחיים מוכתבים רק על ידינו, קבל כמה נקודות למחשבה:

1. אתה לא יכול לקבוע למי אתה נמשך: לאיזה סוג של בחורות תימשך, או למשל אנשים הומוסקסואילים, אשר לא יכולים להחליט פיתאום שהם אוהבים בנות, כי זה פשוט בגנים שלהם.

2. אוכל: אתה לא קובע מה אתה אוהב ומה לא, זה פשוט קורה.

3.כמעט כול בני האדם על פני כדור הארץ חשים פחד .

אגב בדיוק אתמול יצא לי ליצפות בסדרה שאני מאוד מאוד ממליץ ליראות אותה :" הכוכב בכחול" של ה - BBC. אני מציע לך ליראות אותה. זה עשוי ליגרום לך להבין כמה אנחנו וכול שאר היצורים תלויים בעצם בכול שאר המערכת. הידעת שבני האדם תלויים לחלוטין ביצורים חיים ? הפלנקטון(יצורים מיזערים), שמספקים לנו אולי 60% מהחמצן שלנו בעולם. אנחנו תלויים בצמחים ירוקים שגם הם מספקים לנו חמצן. חיידקים:מליוני חיידקים חיים בגופך בכול רגע נתון אשר בלעדיהם לא בטוח שהייתה יכול לחיות.

דבורים:אנשטיין אמר פעם שאם לא יהיו דבורים בעולם, ישאר למין האנושי אולי 4 שנים לישרוד!(לא יודע אם זה באמת נכון) .

אני מאמין בשיטה של הסוד. כי היא עבדת. מדעית (וכמובן שמעשית לי).

כול הדוגמאות שנתת אתה לא בוחר, אלא התת מודע שלך בוחר בעצם, זה כבר בתוכך.

בדיוק כמו ע"י הזמנת מציאות, אתה לא מזמין דרך המודע, אלא דרך התת מודע.

פחד- אפשר להעלים ובסה"כ, זה מנגנון טבעי שאמור להרחיק אותך מסכנות ומדברים לא רצויים.

ולגבי כול שאר הדברים שאמרת.. כן.. נו.. אז? זה ידוע שהעולם פועל עפ"י רצף מסוים והיקום פועל דרך כול בנאדם ובנאדם ויצור חי.

וכן בלי דבורים לא היינו יכולים להתקיים, אין לך מושג עד כמה הם חשובות.

ממליץ לראות את הסרט בליפ לכול החסרי אמונה שיגידו שהסוד הוא שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמעות החיים זה לנסות לשמוע כמה שפחות על הזיות כמו אלוהים לפני שמתים!

ואם כן שומעים אז חשוב לרחם ולתת תרופות פסיכולוגיות בהתאם...[br]פורסם בתאריך: 8.09.2008 בשעה 12:58:50

ודרך אגב הסוד זה רעיון חמוד שלא הובן...

כן אתה יכול לשנות את הסביבה מסביבך על ידי שימוש נכון בדרך מחשבה, אבל זה רק בגלל שבני אדם מחוברים ברשת בין אישית לעבודה בקבוצה.... (כן כן היינו קופים פעם)

ככה שאתה יכול לשנות מה שאנשים ירגישו ויעשו כלפיך פלוס לשנות את דפוסי המחשבה בראש שלך (החיבורים הסינפטים משתנים כשאתה מאמץ דרך מחשבה)

וככה לשלוט בחיים שלך...

אבל לא זה לא משנה שום דבר ביקום מסביבך שלא מופעל או קשור בדרך כולשהי לבני אדם..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משמעות החיים זה לנסות לשמוע כמה שפחות על הזיות כמו קופים לפני שמתים!

ואם כן שומעים אז חשוב לרחם ולתת תרופות פסיכולוגיות בהתאם...[br]פורסם בתאריך: 8.09.2008 בשעה 12:58:50

ודרך אגב הסוד זה רעיון חמוד שלא הובן...

כן אתה יכול לשנות את הסביבה מסביבך על ידי שימוש נכון בדרך מחשבה, אבל זה רק בגלל שבני אדם מחוברים ברשת בין אישית לעבודה בקבוצה.... (כן כן היינו קופים פעם,זה שמשפחתך באו מקופים, לא אומר שכולם באו, אני מציע לך ללכת לגן חיות ולבקר את קרוביך)

ככה שאתה יכול לשנות מה שאנשים ירגישו ויעשו כלפיך פלוס לשנות את דפוסי המחשבה בראש שלך (החיבורים הסינפטים משתנים כשאתה מאמץ דרך מחשבה)

וככה לשלוט בחיים שלך...

אבל לא זה לא משנה שום דבר ביקום מסביבך שלא מופעל או קשור בדרך כולשהי לבני אדם..!

תגיד שלום לסבא

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קצת אמת אצל דרווין , בוא תראה מה יש ביהדות.

את המנהיגים בדור הפלגה, מספר התלמוד, שהפך הקב''ה אותם מבני אדם לקופים. כך, שאכן יש אמת בדבריו של דרווין שיש דמיון בין הקוף לאדם, אך לא כפי שהוא סבור מתוך דמיונו, שאם הקוף והאדם דומים אזי הקוף הוא הקדום מבין שניהם והאדם התפתח ממנו, אלא להיפך. עם כי היו גם קופים בזמן הבריאה, אולם קופי-אדם, שורשם באותם בני-אדם שהפכו להיות קופים, דבר שהתרחש לפני כ- 4000 שנה, כך מספרים חז''ל במסכת סנהדרין [קט א].

וזה לשונם: ''דור הפלגה אין להם חלק לעולם הבא, ...אמר רבי ירמיה בר אלעזר: נחלקו לשלש כיתות, אחת אומרת: נעלה ונשב שם, ואחת אומרת: נעלה ונעבוד עבודה זרה, ואחת אומרת: נעלה ונעשה מלחמה, זו שאומרת נעלה ונשב שם - הפיצם ה', וזו שאומרת נעלה ונעשה מלחמה - נעשו קופים ורוחות ושידים ולילין, וזו שאומרת נעלה ונעבוד עבודה זרה, כי שם בלל ה' שפת כל הארץ. תניא, רבי נתן אומר: כולם לשם עבודה זרה נתכוונו.

ובמדרש אגדה [בראשית פרק יא אות ח] מוסיף כך: ''בעת שהפיצם מה שנפלו במים נעשו רוח המים, ומה שנפלו ביער נעשו קופים, ומה שנפלו במדבר נעשו שדים''.

וזה אחד הטעמים למה שנפסק בהלכה כדברי התלמוד במסכת ברכות שהראוה קוף מברך 'ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם - משנה הבריות'

תודה לדרווין שהוא חיזק את דברי הגמרא [תלמוד]

רגע חשבתי שאלוהים הוא יצר גם את הקופים... אז אני לא מבין למה להעלב.

נכון, אבל האדם לא התפתח מהקוף, אלה בריאת האדם היתה בדיוק כמו שכתוב בתורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי בעיות יש פה בטיעונים שלך. (ומה שיותר מצחיק שזה בכלל לא טיעון מה שהבאתה)

קודם כול בספר של מפלצת הספגטי המעופפת כתוב שהיא לא אוהבת אננס ככה שזה בכלל לא הגיוני מה שאתה טוען!

ואם תעמיק, תשים לב שלא כתוב בספר של מפלצת הספגטי המעופפת שום דבר על בני אדם שקשורים לקופים.

אז מכאן אני נוגד את תענתך שאלוהים הוא דארווין, ושהוא אוכל אננס.

אהה וגם נאמר שיש למפלצת שתי כדורי בשר שיכול להיות גם זכר וגם נקווה מה שלא קורה אצל קופים ככה שאין הגיון בתענותיך...[br]פורסם בתאריך: 9.09.2008 בשעה 12:21:30

ציטוט:"מפלצת הספגטי המעופפת היא דבר מושלם.

קיום הוא חלק משלמות.

מסקנה: מפלצת הספגטי המעופפת, "הוד אטריותה" קיימת."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור פה מפלצת הספגטי?

סך הכל לפני שדארווין דיבר על קופים ובני אדם התורה כבר ציינה זאת, והוא חיזק את דברי התורה.

לא הבאת הפרכה לדברי, לכן תמשיך לחיות בשקר, אבל במקודם ובמאוחר תגלה תאמת [עד אז כבר יהיה מאוחר]

תצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור פה מפלצת הספגטי?

סך הכל לפני שדארווין דיבר על קופים ובני אדם התורה כבר ציינה זאת, והוא חיזק את דברי התורה.

לא הבאת הפרכה לדברי, לכן תמשיך לחיות בשקר, אבל במקודם ובמאוחר תגלה תאמת [עד אז כבר יהיה מאוחר]

תצליח

לא לא... לפני שהתורה ציינה זאת, כבר היה כתוב בספר המתכונים של מפלצת הספגטי שקוף אינו אלא האוכל של הספגטי ככה ששוב הטיעון שלך לא תקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצליח

אתה טועה בכל כך הרבה מובנים שאין לי כח\רצון להסביר לך.

באמת, אם היית מראה קצת פחות בורות הייתי מנסה לעזור לך לצאת מהעולם הדמיוני שאתה חי בו. אבל אתה כנראה חסר תקנה.

ואני ממש לא מנסה להעליב או משהו כזה, הלוואי והייתי עיוור כמוך. זה היה חוסך לי הרבה שעות מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור פה מפלצת הספגטי?

מה ?!?

תחזור דחוף לכיתה א', או איפה שלא לומדים את ספר בראשית וסיפור הקמת העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...