מהי משמעות החיים ? - עמוד 9 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי משמעות החיים ?

zorgi

Recommended Posts

מישהו שלומד קבלה פעם אמר לי שה"נשמה" מחליטה לאן ללכת, אצל מי להוולד. :s05:

מישהו שלמד קבלה - למד לקח - הנשמה אולי מחליטה אצל מי להיוולד שלא כמו אצל השקל ו / או הדולר שאצלו ההחלטה מתקבלת אצל המורה לקבלה - הוא זה שמחליט לאן השקל ( שקלים ) ילכו ( בעיקר לכיסו שלו ) ומכאן צא ולמד שיש אלוהים לעולם והוא זה שנותן את המשמעות לחיים , כמו שהמקובל קובע לאן השקל ילך ואיזו מטרה הוא ( השקל ) יגשים לו ( אוטו / בית / מניות וכו' ) כך גם בורא הנשמות מחליט לאן תלך הנשמה ומה תהיה המשמעות שלה לחיים .

"יש'ך חמש שקל להלוות לי ?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועכשיו כיוצא מכך, מהי משמעות החיים? אוביקטיבית: כול המשמעות שלנו בחיים זה להביא לסיפוק הצרכים שלנו ,אשר בסופו של דבר יגרמו לנו לישרוד ולהתרבות.

אבל מה, אני רואה את החיים כמתוחכמים למדי,איך שהוא הם הצליחו ( לא יודע מיזה הם :האבולוציה, חוקי היקום, אלוהים, שכול אחד יחליט בשבילו) לגרום לכול העסק הזה להיות מאוד מאוד סוביקטיבי ואישי לכול אחד מאיתנו.

כולנו צריכים לספק את הצרכים שלנו שהם בדיוק אותם צרכים ! אוכל, מים, לישרוד ולהתרבות

והוסיף: אז נכון שכאשר אתה תראה תמונת לויין של האנשים בארץ הכול יראה לך אותו הדבר אבל כאמור, כול הייחוד של היקום הזה הוא שאתה "הנמלה הקטנה" יכול לחוות את העולם כמו עולם ומלואו.

אני מסכים שנוצרנו כדי "להביא לסיפוק הצרכים שלנו", וזה ברור, אבל גם כל בעל חיים נוצר בשביל זה. בוא ניקח... תוכי. הוא נולד, יונק, אוכל, ישן, מתרבה וכך הלאה. וטוב להם בחיים, מה שהם רוצים זה לעשות בדיוק את מה שהטבע רצה.

הרי איך הם נוצרו? אם לא היו להם את הדחפים האלה לכל הדברים הבסיסיים, הם לא היו עושים אותם, והם היו נכחדים. רק מי שהיו לו את כל הצרכים האלה נשאר בחיים, ומכך כל זן שיש היום ממלא אחר הפקודות הקבועות האלו.

אבל אני חושב שבני אדם יכולים להיות שונים - אנחנו לא כמו כל בעלי החיים. נכון שלרוב האנשים לחיות בשלווה ובאופן נורמלי יתאים להם, אבל לי זה נראה כאילו מישהו שולט עליי... יש לנו כוח לחשוב, לעשות דברים, ואם נעשה את הדברים ה"רגילים" פשוט נמות וזהו... אנחנו סתם עוד פרט שולי אחד במערכת...

שאלה שמטרידה אותי מהמסקנה הזאת היא למה אנחנו נימצאים בעכשיו דווקא עכשיו. בקצת יותר הפשטה: למה אנחנו נימצאים כרגע דווקא בשנת 2008 ולא בשנת 40,000 לפני או אחרי הספירה.

דווקא לשאלה הזאת אני יכול לענות במילה: ככה.

יש כל כך הרבה זמן, דורות שונים, עידנים שונים, ובמקרה נולדנו דווקא עכשיו, בשנות האלפיים. מה שמוזר זה שיהיו חיים גם עוד אלפי שנים.. תאר לך שבשנת 10000 לספירה מישהו ידבר על מה שאנחנו מדברים עכשיו.. ואיך החיים שלהם יהיו...

ובכלל אני מת לחיות ( :s07:) עוד איזה ככה 300 שנה, כשנשלוט בתחום החלל ויהיו טיסות לכוכבים שונים, ויהיו כמו שהיום יש ארצות - יהיה כוכב לכל לאום... זה יהיה אחרת.

ואנחנו כאן במקרה, בשנת 2008, בתור מקרה מוזר ש"נבחרנו" להיוולד מתוך מיליוני תאי זרע, וכל מטרתנו היא להמשיך את השושלת..

אותי זה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקפצו עלי שאני אידיוט בגלל הלינק הזה- תבדקו תסתכלו ואולי זה יעניין אותכם :xyxthumbs:

להתעניין לא יכאיב גם אם זה שטויות

www.kab.co.il

;)

עריכה: עוד דבר אם מסקרן אותכם אולי לדעת

אז באתר www.kab.tv

יש בצד שמאל תיבת סקרול תבחרו אותה ולכו להרצאות בבית קבלה לעם תגלגלו עד הסוף ותתחילו לראות משם (ההתחלה-נראה לי רעיון טוב להתחיל להסתכל משם)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שלמד קבלה - למד לקח - הנשמה אולי מחליטה אצל מי להיוולד שלא כמו אצל השקל ו / או הדולר שאצלו ההחלטה מתקבלת אצל המורה לקבלה - הוא זה שמחליט לאן השקל ( שקלים ) ילכו ( בעיקר לכיסו שלו ) ומכאן צא ולמד שיש אלוהים לעולם והוא זה שנותן את המשמעות לחיים ' date=' כמו שהמקובל קובע לאן השקל ילך ואיזו מטרה הוא ( השקל ) יגשים לו ( אוטו / בית / מניות וכו' ) כך גם בורא הנשמות מחליט לאן תלך הנשמה ומה תהיה המשמעות שלה לחיים .

"יש'ך חמש שקל להלוות לי ?"

[/quote']

מה הנקודה שלך? שכל מי שמלמד קבלה הוא שרלטן וכל מה שהוא מלמד זה שטויות :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה

הכוונה שלי שמי שלומד קבלה הוא עלול להיות שרלטן ( לשקר את עצמו ) וכל מה שהוא מאמין זה שטויות .

מי שמלמד הוא דווקא "חכם" כי הוא מרוויח גם כסף וגם אישוש לתאוריות שלו .

והכי שרלטן זה זה שעושה קידום מכירות לדבר שהוא לא מבין כי הוא גם מבלף את עצמו וגם מנסה לבלף אחרים ( יש שרלטנים שעושים זאת - חד וחלק עבור בצע כסף בצורה הכי ישירה שיש ויש כאלו שהם אפילו טיפשים מהראשונים שעושים זאת מתוך האמונה שלהם ( פחח ) ולא מקבלים אפילו כסף עבור זה )

"קבלה" כמו כל דבר אחר הינה מוצר צריכה - נקודה .

מוצר צריכה זה היחס היחידי הראוי לה ממש כמו דת וכמו סמים שבאים לסמם את המודעות הפגומה של הבני אדם "הדפוקים".

אז אם אתה מבין מדבריי שאני בעד בני אדם בריאים ושמחים באופן טיבעי (ללא צורך "בתיקונים" למינהם ו/ או נוסחאות פאגניות וכדומה ) - אז אתה מבין נכון - כל דבר אחר הוא לא פירוש שלי ועל אחראיות המשתמש בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואווי

איך הבנת שכתבתי שדימיון מודרך זה דפוק?

מלבד זה ששמתי את הדפוק במרכאות כפולות ?

ולמה אתה חושב שדיברתי עליך ?

ולמי "הקבלה" באה לעזור ?

זה שבן אדם מטפל בעצמו זה מראה על ולא על דפיקות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד בני אדם בריאים ושמחים באופן טיבעי

לפני שאתה קורא לי האדיוט מהסוג הכי גדול תקשיב שניה למשהוא:

אני אמרתי לך להאמין במשהוא? אני אמרתי לך שאני מאמין במשהוא?

אמרתי בסך הכל להסתכל ואולי להתעניין

מה זה אמונה? להגיד שמשהוא מסוים הוא אמת בלי הוכחות, ובלי שראיתה בעצמך איזה שהוא משהוא שהוא הוכחה גמורה ובמילים אחרות להאמין במשהוא= ליהיות מטומטם

ובקשר לציטוט- זה הקטע אנשים לא שמחים באופן טבעי באופן טבעי אנשים או מרגישים רע או מרגישים לא רע ולא טוב אבל אף פעם לא טוב (חוץ מאולי כמה פעמים מגיל 0-6 או משהוא)

ואם אתה אומר לי שאתה מרגיש טוב זה אתה שעובד על עצמך כי אתה פשוט לא מרגיש טוב רק רע או שום דבר

(חוץ ממצבים שמאוד רציתה משהוא ואז השגת את המשהוא ואז הרגשת טוב לדקה ונשארת בלי שום הרגשה טובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי

איחרת את המועד

אבל אל תאשים אותי , אני לא קראתי לאף אחד ספציפי , אתה שאבת ( ובצדק ) את הרעיון מדברי .

עם כל הכבוד אל תגיד: "בסך הכל " ותצפה שאני אתפס על "קטנות" המעשה - לשחק על קלף היחסיות ? סך הכל ביחס למה ?

בקשר לעיניין ההשוואה שלך , שמע נא זה לא ה"מה" זה האיך , כלומר זה שאתה מאמין ( בדרך כלל ועם הרבה יוצאים מהכלל - לצערי ) זה עדיין לא עושה אותך מטומטם ( אני משתמש במילה שלך ^^^) " איך" שאתה את האמונה שלך היא שעושה או לא עושה אותך למה שאתה , ואני יצאתי והצבעתי על אלו שאינם יודעים ואינם מרויחים מזה דבר והולכים ומסיתים ומדיחים אנשים אחרים לצורך בצע כסף של אנשים אחרים ( קרי גוף שלישי ) .

ובקשר לקטע - זהו שזה הקטע - אנשים מרגישים מצויין - רק מה שיש חארות רודפי בצע וכח תאבי שליטה המונעת מתוך הפחדים שלהם ( קרי דפוקים ) שזקוקים לאנשים השמחים והמאושרים ולאנרגיה שלהם במובן הרחב ואז הם "מחרבנים " להם את החיים כי זה לכמה דקות סותם לחארות את החור שיש להם בנשמה .

את סיפור "גן עדן" אתה מכיר ?

זהו - מי שמדיח הוא ה"נחש" - מבין ?

אני מדבר על אלגוריה - כן ?

ולא הבנתי מה אתה רוצה עם ההוא שעוזר לעצמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי

איחרת את המועד

אבל אל תאשים אותי , אני לא קראתי לאף אחד ספציפי , אתה שאבת ( ובצדק ) את הרעיון מדברי .

עם כל הכבוד אל תגיד: "בסך הכל " ותצפה שאני אתפס על "קטנות" המעשה - לשחק על קלף היחסיות ? סך הכל ביחס למה ?

בקשר לעיניין ההשוואה שלך , שמע נא זה לא ה"מה" זה האיך , כלומר זה שאתה מאמין ( בדרך כלל ועם הרבה יוצאים מהכלל - לצערי ) זה עדיין לא עושה אותך מטומטם ( אני משתמש במילה שלך ^^^) " איך" שאתה את האמונה שלך היא שעושה או לא עושה אותך למה שאתה , ואני יצאתי והצבעתי על אלו שאינם יודעים ואינם מרויחים מזה דבר והולכים ומסיתים ומדיחים אנשים אחרים לצורך בצע כסף של אנשים אחרים ( קרי גוף שלישי ) .

ובקשר לקטע - זהו שזה הקטע - אנשים מרגישים מצויין - רק מה שיש חארות רודפי בצע וכח תאבי שליטה המונעת מתוך הפחדים שלהם ( קרי דפוקים ) שזקוקים לאנשים השמחים והמאושרים ולאנרגיה שלהם במובן הרחב ואז הם "מחרבנים " להם את החיים כי זה לכמה דקות סותם לחארות את החור שיש להם בנשמה .

את סיפור "גן עדן" אתה מכיר ?

זהו - מי שמדיח הוא ה"נחש" - מבין ?

אני מדבר על אלגוריה - כן ?

ולא הבנתי מה אתה רוצה עם ההוא שעוזר לעצמו .

לא הבנתי חצי מהתגובה שלך אבל אני אגיב על חלק חשוב שכן הבנתי ממה שאמרת-שאנשים מרגישים מצוין (כמו בתגובה הקודמת שלי)

אנשים (כולל אתה דרך אגב ) פשוט או מרגישים חרא או לא מרגישים כלום אבל האם הם מרגישים מצוין-אף פעם!

זה עובד בצורה כזאת לגבי כל אחד :

אתה חושב שאם היה לך משהוא אז תרגיש טוב (ללכת לסרט לקבל תואר באוניברסיטה כל דבר)

וכל דבר ודבר שאתה עושה (כולל לחטט באף) זה כדי שתרגיש טוב

אבל כל ניסיון שלך להרגיש טוב לא הולך ואתה לא משיג הרגשה טובה ואז אתה נכנס לייאוש ופותח דיון "מה משמעות החיים"

וזה שאתה אומר לעצמך החיים שלי נהדרים והכל יפה זה לשקר לעצמך כי החיים הם 100% חרא-ולשקר לעצמך זה לא הולך מי יודע מה כי בסוף אתה קולט שהכל חרא

ויש הרבה אנשים כאלה שנמצאים במצב של ייאוש ואז מה הם עושים מזריקים לעצמם כל מיני חומרים ומנסים לטשטש את עצמם

כל החפירה (השימושית מאוד לדעתי) הזאת לא באה מהלינק שהבאתי אלא מחשיבה עצמית

בזה זה לא ניגמר (ראה לינק) אבל הקטע שלפי התפיסה שלך שהיא שהכל נהדר ונפלא לפי התפיסה הזאת הדבר ההגיוני לעשות הוא לקפוץ מהמרפסת (בהנחה שזה יגרום לך להפסיק להתקיים)

אבל התפיסה שלך שחיים של אדם ממוצע הם חיים טובים ויפים(הם לא) וככה זה אן יותר מה לעשות (גם לא) היא תפיסה שגוייה (כי החיים של האדם הממוצע והלא ממוצע הם זבל)

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה חיי בשביל להגיד לאנשים אחרים מי הם ? ( תוך כדי הנחת יסודות רעועים ביותר לתאוריות מופרכות )

למרות שהם לא ביקשו את זה

אז עכשיו אתה מבין ?

כי תסתכל בפוסטים שלי

לא שאלתי אותך שאלה אחת אפילו

מה שלא הפריע לך לתת לי את סיפור חיי כפי שאתה חושב אותו ( מיותר לציין שאתה טועה על כמה וכמה מישורים באבחנות שלך )

אז כן

אני כעת נאלץ להסכים עם הנחת היסוד שלך - אתה אידיוט ובעיקר בגלל שאתה חושב שהחיים שלך הם " זבל "

ובגלל זה אתה רץ לשכנע אחרים שהחיים שלהם גם כן זבל ?- אתה בן אדם חברתי זה בטוח למה לא תהיה גם בן אדם חיובי ותנסה לראות איך החיים שלך ושלהם טובים ?

למה אתה טורח להכריח אנשים להביט לצד החרא של החיים ?

זה בן אדם דפוק ^^^

( ותודה על הדוגמא המצוינת - אם תצא מתוך הבור הזה שתקעת את עצמך לתוכו אני אשמח לשוחח איתך שוב אבל אם לא , אין צורך - מוצה )

וסליחה באופן הכללי ביותר מראש ( אל תקרא אם אתה לא מוכרח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...