שאלה | GIGABYTE ומפרטים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | GIGABYTE ומפרטים

acoustic

Recommended Posts

לא ממש, לוחצים על סניף כלשהו והמפרט נפתח...

לגופו של עניין, המחשב נחמד מאוד ו- יצרה לעצמה שם של חברה טובה בסקטור השוק הבינוני-נמוך. לא בקטגוריה של Dell/HP/Lenovo, אבל לא נופלת מחברות כמו Acer/MSI, ואולי רק טיפה מ-Asus/Toshiba.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtract לא לא פשוט תלחץ על אזור מסויים..!

acoustic אז ככה תראה החברה לא קיימת בשוק הישראלי הרבה זמן אבל בשוק העולמי יותר..!

בקשר למפרט שלך מחשב חזק מאד..!

תפרט את השימושים שלך ונגיד לך איך הוא יתאים לך כי בעיקרון הוא ייעלה הכל בצורה מצויינת אולי במשחקים לא תקבל את הרמה הכי גבוהה הכרטיס הזה מפעיל משחקים על הגדרות בינוניות בערך..!

תראה עכשיו דעתי האישית!

לי יש גיגהבייט מהדגם הזה יש לי אותו כבר חצי שנה..אני מרוצה ממנו ממש מרוצה מכל שקל ששילמתי המחשב עובד הרבה שעות ובהרבה לחץ אני לא מרחם עליו ויש לי רק תשבוחות עליו..!

תראה הרמקולים שלו לא משהוא מעלף, זמן של עד שעתיים ומשטח עכבר טעון שיפור..!

מתגמד לעומת המחיר שאתה משלם על מפרט כזה ..!

עשה את שיקולך..!

ד"א גם אני קניתי מ KSP!

אם יהיו לך עוד שאלות ספציפיות יותר אשמח לעזור לך..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי לינק אחר..

אממ השימושים זה לפוטושופ, וזהו תיכנות פה ושם, העיקר שיריץ לי תדברים יש מצב אני אנסה משחקים אבל זה לא ממש מעניין אותי.

בעיקר אני רצה לראות סרטים

ויש לי שאלה אפשר לחבר תמחשב ל TV יש יציאת HDMI? ואפשר לחבר את המחשב למסך אחר? ז"א לדוגמא מסך 22 INCH?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת בזבוז כסף, אם כך. מחשב ב-3K עם כרטיס מסך מובנה (אפילו ה-Gigabyte W566U לצורך העניין) ייתן את אותה התפוקה.

ב-5100 ללא מערכת הפעלה כבר אפשר להביא Inspiron 1525 מאובזר (ואם אחריות ל-3 שנים) או לחילופין איזה R61 בסיסי (שזה כבר ליגה בפני עצמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לא אולי תביא פה איזה כמה מחשבים..

שמע אני צריך מחשב חזק אני לא אקנה מחשב מעפן ב 3000.

אני צריך מחשב נורא חזק. יש לי את הסיבות שלי.

וחשבתי גם בהתחלה על vostro 1510

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לא אולי תביא פה איזה כמה מחשבים..

שמע אני צריך מחשב חזק אני לא אקנה מחשב מעפן ב 3000.

אני צריך מחשב נורא חזק. יש לי את הסיבות שלי.

וחשבתי גם בהתחלה על vostro 1510

מה שאתה אומר לא הגיוני בשום צורה. אין דבר כזה "מחשב מעפן". יש מחשבים שמתאימים לצרכים שלך ויש כאלה שלא. Qttp עושה לך טובה ואומר לך שאתה לא ממש תרגיש בהבדל. למעשה אם אתה לא משחק ולא עובד ב-3D ממש לא כדאי לקנות כרטיס מסך Dedicated.

אם כבר להשקיע אז כדאי להשקיע את הכסף באיכות בניה טובה במקום, זה דבר שמאד מרגישים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה לא מבין?

אני צריך נייד חזק כי אני מעריך שהוא יהיה אצלי לאורך זמן

תוכנות הפלאש הפוטושופ והתיכנות מתקדמות מיום ליום, זה מעמיס יותר ויותר

אני לא יכול לקנות מחשב עם 512 לדוגמא, אני גם רואה ורוצה לחבר לטלוויזיה מן הסתם שאני רוצה כרטיס מסך טוב

תחשבו טיפה קדימה, אם באתי כנראה שחשבתי על זה.

*אני רוצה לשמוע ביקורות על המחשב בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כל הביקורות שנתנו לך הן בקשר לכרטיס מסך כי לכל צרכיך אינך צריך כרטיס מסך עצמאי ולמה לא כדאי לך, לפוטושופ סרטים וכאלה אין בכללל שימוש בו הוא נועד כמעט אך ורק למשחקים אז הם ממליצים לך קח מחשב עם פלסטיקה טובה ואיכת בנייה וגם תרוויח זמן יקר וככה תנצל את המחשב טוב יותר לצרכיך..!

חוץ מזה נתנו לך ביקורת על המחשב כולל את שלי שזה לדעתי אחלה מחשב ואני מחזיק אחד כזה די הרבה זמן כבר..!

אז אם הוא נראה לך והמחיר מתאים לך על זה הוא ישרת את צרכיך..!

בהצלחה..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אשכרה לא מבין?

אני צריך נייד חזק כי אני מעריך שהוא יהיה אצלי לאורך זמן

תוכנות הפלאש הפוטושופ והתיכנות מתקדמות מיום ליום, זה מעמיס יותר ויותר

אני לא יכול לקנות מחשב עם 512 לדוגמא, אני גם רואה סרטים ורוצה לחבר לטלוויזיה מן הסתם שאני רוצה כרטיס מסך טוב

תחשבו טיפה קדימה, אם באתי כנראה שחשבתי על זה.

*אני רוצה לשמוע ביקורות על המחשב בלבד.

טוב, נו. אף אחד לא הציע לך 512mb . אתה צודק בהחלט, אני לא מבינה, אבל שיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...