4850 ...האם הוא באמת "חרא של כרטיס" כמו שטוען המוכר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4850 ...האם הוא באמת "חרא של כרטיס" כמו שטוען המוכר?

hwmenot

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה..לא הצליח לשכנע אותי:)

אז הוא באמת כזה חזק ?

כן. הפגם היחיד הוא החום, ובזה אפשר יהיה לטפל אם הוא יפריע, על ידי העלאת מהירות המאוורר דרך הCCC או במקרה קיצוני על ידי השקעת 100 ש"ח בפתרון אלטרנטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסה לשכנע שעדיף ללכת על ג'יפורס...ושאין להם אותו במלאי ושהוא כרטיס נורא חלש וזבל לעומת ג'יפורס ועדיף כבר ללכת על 9800...

יש בזה משהו?

התשובה בגוף השאלה ... :)

אין להם אותו במלאי אז הוא ניסה לדחוף לך מה שכן יש לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לקבל פה (או בפרטי) את שם החנות....

צריך לדעת מאיפה להתרחק :\ (ולמקרה שאתה דואג, זה שפשוט תציין פה את שם החנות זו לא הוצאת דיבה ולא שטות אחרת בסגנון, לא יתבעו אותך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירוש יותר נכון: אין להם אותו במלאי כי כולם כבר חטפו אותו כמו לחמניות חמות!

אכן חמות. :-\ חמות מידי !!

הכרטיס רותח !! :smile1:

סתם, למרות שהוא חם הוא עבוד סבבה האמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך, זה לא שהכרטיס של ATI חם יותר מהכרטיס של , פשוט המאוורר על הכרטיס עובד במהירות נמוכה ויש אפשרות להעלות את המהירות.

הבאזז עכשיו סביב הכרטיסים של ATI, לא בגלל שהם יותר מהירים,. אלא שNVIDIA עוקפת אותם ממש קצת בביצועים עם מימוש "לא טוב" , הצ'יפ של מאוד גדול, שזה אומר הרבה טרנזיסטורים וזה לא חוכמה, ATI הצליחו להגיע כמעט לביצועים שלהם עם כרטיס בודד ועם פחות טרנזיסטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך, זה לא שהכרטיס חם יותר מהכרטיס של , פשוט המאוורר על הכרטיס עובד במהירות נמוכה ויש אפשרות להעלות את המהירות.

הבאזז עכשיו סביב הכרטיסים של ATI, לא בגלל שהם יותר מהירים, כי הם פשוט לא ... אלא שNVIDIA עוקפת אותם ממש קצת בביצועים עם מימוש "לא טוב" , כרטיס מאוד גדול, הרבה טרנזיסטורים וזה לא חוכמה, ATI הצליחו להגיע כמעט לביצועים שלהם עם כרטיס בודד ועם פחות טרנזיסטורים.

במילים אחרות - הכרטיסים של ATI הרבה יותר משתלמים כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל אופן משוחד, ואני מאמין שיש עוד כאלה. אבל במקרה הזה, באמת שהכרטיסים של ATI עדיפים מבחינה טכנולוגית.

אני מעדיף לעזור לחלשים , אנדרדוגים (במקרה הזה ATI היתה החלשה עד להשקת הכרטיסים לפחות...) כי בסוף זה יהיה לטובתנו.

כמו כן אני גם בעד , אם לא תילחם בINTEL אז המצב שלנו, הצרכנים יהיה לא טוב, ואין צורך להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...