4850 ...האם הוא באמת "חרא של כרטיס" כמו שטוען המוכר? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4850 ...האם הוא באמת "חרא של כרטיס" כמו שטוען המוכר?

hwmenot

Recommended Posts

השאלה היא מה יוצא לך מזה..?

מה טמפ' נמוכות תורמות לי לחיים ?

*לא אני אדיוט. אני יודע שטמפ' נמוכות יותר באופן כללי ועוזרות נניח לעשות OC יציב ויעיל יותר..

אבל במצב סטוק - מה אכפת לי נניח אם הכרטיס על 90 או על 60 ?? מה זה משנה לי כמשתמש ?

הדבר היחיד שהחלפת גוף תורמת לי זה ביטול אחריות היצרן על הכרטיס..

שלא תבין אותי לא נכון - אני במקרה אחד שהחלפות , משחות טרמיות ו OC היו השם האמצעי שלי.. אבל מה הרווחתי מזה ? נאדה.

קניתי 7900GT בזמנו ו VF900 ZALMAN וישר רצתי להחליף לו את הקירור שיהיה קריר יותר וכל זה.. מה הרווחתי מזה ?? כלום.

הכרטיס בכל מקרה מת אחרי שנה (בלי קשר לחום בכלל.. הוא פשוט היה פגום מהיצרן..) ממש במקרה היבואן לא עשה לי באלאגן על זה שהחלפתי לו ..

כרטיס חם אומר גם מארז חם. שהכרטיס על 15% מאוורר החלק של המארז שהוא יושב בו חם מאוד, שהוא על 35% הוא טיפה רועש מדי לטעמי (יש לי בעיה עם רעש....)

אקסלרו או משהו דומה= שקט+קירור טוב. מה עוד אפשר לבקש? סה"כ 120 שקל השקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המקסימום של ה-4850 הוא בסביבות ה-125 מעלות - במצב זה המחשב יתכבה מעצמו.

המאוורר אמור לעלות לבד ל-100% בסביבות ה-104 מעלות.

http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1032773169

http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=64108

לצורך הענייו, מצהירים באתר הרישמי שלהם על טמפ' מקסימאלית של 105 מעלות ל-GTX260/280/9800GT ו-85 מעלות ל-9800GTX+

ניסיתי עכשיו את התוכנה - הכרטיס מסך קפץ ל-92 מעלות, ולדעתי אם לא הייתי עוצר את הבדיקה הוא היה ממשיך לעלות... עשיתי את זה על 1600X1200, עם MSAA 16X.

בהתחלה שקיבלתי את ה-8800gt עם סטוק הישן עם המאוורר הקטן הייתי תופס אותו ב-fur על 99-100~ כשהמאוורר צורח :lol: .

עם הזמן הטמפ' המקסימאלית אפילו ירדה ב fur - כנראה "הרצה" לגריז התרמי. לפחות ידעתי שאם הוא עומד בזה הוא יעמוד בהכל.

עכשיו, עם הזלמן ומהירות מאוורר נמוכה יחסית (מתחת לאמצע). עם אותם הגדרות כשלך הוא לא עובר אצלי את ה-69. למרות שתכלס הסיבה שהחלפתי

קירור היא קודם כל שקט... עם התפלצנות של ונחושת קרה על הדרך. זה נחמד אני אוהב לסחוט חומרה ו\או תפוזים.

:elkgrin:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו עם השטויות של החום יש לי 4870 ונכון הוא 80 מעלות אבל שאני מדליק תקירור שלו הוא יורד ל 45 מעלות אז תפסיקו לבכות על החימום כי זה באמת לא נורא חוץ מיזה התמיכה שלו היא עד 130 מעלות ולא 120 כמו לגיפורס ובכללי הכרטיס שלי לא רואה שום כרטיס של גיפורס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדיון מוצה לגמרי.

בנוגע לבעיות החום של הכרטיס יש פיתרון לכך והוא כבר הובא אם לא עשרות פעמים אולי יותר.

שאלת הכדאיות לקניית הכרטיס תלויה בכיס ובדרישות של הצרכן.

בכולאופן,הדיון מוצה.

ננעל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...