מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק

boaz

Recommended Posts

תאמינו לי... כל השנים האחרונות הייתי בטוח שיענק'לה שחר הוא האיש הכי מקצועי וישר שיש בצוות הניהולי של מכבי חיפה בפרט ובכדורגל הישראלי בכלל... טעיתי, ובגדול!

ביום עצוב זה, פרצופו האמיתי של יענק'לה שחר נחשף.

גם אצלו, כמו אצל כל חברי ההתאחדות, הכל מתכיל ונגמר בפוליטיקה, בעסקים, בכסף... כסף...

אין לי כל ספק שיענק'לה בעצם קיבל שוחד, ובכך "מכר" את האליפות תמורת כסף. ואם לא כסף אז קשרים עסקיים שישתלמו לו בעתיד, כביכול.

פשוט זוועה מה שהולך לנו בכדורגל.....

ועכשיו, לכדורגל נטו!

אני חושב שהייתה לנו שנה יפה מאוד בכדורגל. וסיום יפה(מבחינת הספורט, לא מבחינת מה שמסביב) . תחשבו שניה: הייתם יכולים לדמיין בחלומות הכי פרועים, שהאליפות בליגת העל של תוכרע ביחס שערים?!?! אני בטוח שלא... כל הזמן הייתה קבוצה אחת שכבר מאמצע העונה, פתחה פער של 10 נק' ~ והכריעה את האליפות בשלבים מוקדמים יחסית. השנה זה שונה לחלוטין....

בקשר לקבוצתי האהובה, מכבי חיפה, אני חשוב שגם לה הייתה עונה די יפה. אסור לשכוח את ההישגים המרשימים שהיא רשמה בצ'מפיונס, את גביע הטוטו(גם זה נחשב תואר, בכל זאת..) וסיום העונה היפה(שוב אני חוזר ומציין - מבחינת הספורט שבתחום) שהיא עשתה מעורר כבוד.

אז יאללה חיפה בעונה הבאה מחזירים את התואר למקום אליו הוא שייך, קריית אליעזר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האליפות הכי מגעילה 8 הפסדים למכבי בעונה שבה היא זכה באליפות.

לחיפה אין הפסדים ? .

אל תשכחו שמכבי חיפה שיחקה השנה 60 משחקים שזה מעמס אדיר על קבוצה ישראלית בכל הזמנים, ומכבי חיפה בשבילי עשתה דבר יותר גדול מאליפות בתחילת השנה, וזה לשחק בליגת האלופות - מה שמכבי ת"א בחיים אבל בחיים לא תעשה הישג כזה.

אין ביסוס לדברים שלך, איך אתה יודע שמכבי לא תגיע להישגים כאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוני מת!!

ללולולולוני מת!! וכל ביחד

הדם שלנו הוא ירוק, לעולם לא נשתוק יציע ג נשמה, מכבי חיפה מלחמה!!! אוהההההוהוהוההו

תאכלו תלב יבני זונות, לעוצללם לא נשתוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיפה אין הפסדים ? .אין ביסוס לדברים שלך, איך אתה יודע שמכבי לא תגיע להישגים כאלה ?

א. למכבי חיפה יש שני הפסדים פחות, וצריך להתחשב בעובדה שהיא שיחקה 60 משחקים השנה ויעקובו איגביני עזב וקבוצה אחרת הייתה מתפרקת ומוותרת על האליפות ממזמן אבל חיפה קבוצה גדולה, נלחמה עד הסןף אבל הפסד הנקודות והשטויות של ההגנה בראשות דודו אוואט בתקופה שאחרי הנפילה מליגת האלופות, ועל זה אנחנו משלמים עכשיו באובדן האליפות אבל לא נורא כי היינו שנתיים אלופים עשינו הישג מדהים בליגת האלופות והיא אפשר כל הזמן להיות ראשונים. כל הכבוד לשחקנים על עונה מופלאה, על מלחמה ועל תצוגה מדהימה היום רק חבל שזה לא הספיק.

ב. בנוגע לטענה שלי שמכבי ת"א לא תגיע לליגת האלופות, אני מתקן את עצמי ואומר שאין שון סיכוי בעולם ואפילו אם יפלו השמיים מכבי לא תצליח להגיע להישג של מכבי חיפה הקבוצה הטובה בארץ ולהגיע לליגת האלופות.

אני ואתה וכולם פה יודעים שבאירופה יש רק קבוצה אחת שיכולה לייצג וזאת מכבי חיפה - הקבוצה מספר 1 גם בלי אליפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר כאן על שחיטות. אני מדבר על זה שככה אני לא רוצה לראות עונה נסגרת.

אני בא למשחקים בשביל לראות כדורגל. כדורגל נטו. אני לא רוצה שאת האליפות נקבע ע"י זה שנשב ליד שולחן עם מחשבונים ונחשב כמה גולים חטפו וכמה הבקיעו. ועם זה מצריך את זה, אז אני הייתי הולך על משחק של מכבי תל-אביב נגד מכבי חיפה. אפילו שזה יהייה בתל אביב. רק בשביל שהעונה תסתיים בכדורגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגעל מלוני כעקרון הוא מתראין והוא מסרב להתראין בקשר להעברת המשחק

לפחות תתיחס כמו גבר, כמו בןאדם עם כבוד

גם אני שמעתי את זה ונדהמתי. הרי עכשיו אני בטוח שהייתה פה עיסקת מכירה של האליפות!!! איך לוני בורח מההסברים להעברת המשחק!! ממש אלגנטי. זכה באליפות וחושב שהוא אלוהים. מתייחס רק לדברים ה"טובים". ממש בושה בשידור חי ברדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווו צהוב עולה!!!

מכבי ת"א אלופה!! בזכות! תפסיקו לבכות חיפה ות"א! אנחנו לקחנו בזכות את האליפות לא כמוכם חיפה שמתחת לשולחן זכיתם במשחקים ימח שימו של שי שטרית והכסף שהוא קיבל ישלם על התרופות החדשות שהוא יצטרך!.

אוהדי חיפה תמישכו לבכות ולהתלוננן אבל תאומים ושחר לא היה איכפת להם בכלל שהמשחק הועבר פתאום שהם הפסידו הם מתלוננים. העיקר ש35000 איש ראו את מכבי ת"א הופכת לאלופת המדינה :jump: . נכון מכבי חיפה בוכה מתי היא לא נכון היא מאשימה שיחוד אבל היא כניראה שוכחת מה קורה במשחקים שלה!

אז אוהדי ת"א אתם הראתם כדורגל זוועתי ובושה בכלל שאתם לא מועמדים לירידה. חיפה נותנת כסף מתחת לשולחן ואחר כך מאשימים! מכבי ת"א רק בזכות לקחה את האליפות! חיפה בוכים ת"א אדום בוכה! אבל! צהוב צוהל ושמח כי מכבי ת"א הגיע לה לקחת והיא לקחה!

אליפות צהובה!!!!

mt.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו כבר לרדת לפרטים.

בואו נסגור את העונה ככה: חרא של עונה, חרא של משחקים, חרא של שופטים וחרא של שחקנים.

נקווה שעונה הבאה יהיה לי חשק ללכת למשחקים בכיף עם חברים ולא לשבת ליד הטלביזיה עם דלי ומגבת ולהקיא אחרי כל משחק.

איזה מזל שיש לי יס, ויש שם את ערוץ הקבוצות על מנצ'סטר יונייטד. זה כדורגל איכותי

אוווו צהוב עולה!!!

מכבי ת"א אלופה!! בזכות! תפסיקו לבכות חיפה ות"א! אנחנו לקחנו בזכות את האליפות לא כמוכם חיפה שמתחת לשולחן זכיתם במשחקים ימח שימו של שי שטרית והכסף שהוא קיבל ישלם על התרופות החדשות שהוא יצטרך!.

[glow=red,2,300]בזכות מה אתם אלופים?[/glow]

אוהדי חיפה תמישכו לבכות ולהתלוננן אבל תאומים ושחר לא היה איכפת להם בכלל שהמשחק הועבר פתאום שהם הפסידו הם מתלוננים. העיקר ש35000 איש ראו את מכבי ת"א הופכת לאלופת המדינה :jump: . נכון מכבי חיפה בוכה מתי היא לא נכון היא מאשימה שיחוד אבל היא כניראה שוכחת מה קורה במשחקים שלה!

[glow=red,2,300]רק שתדע שההיתאחדות ביקשה דיון חוזר בקשר להעברת המשחק, ו"איכשהו" בית המשפט דחה את הבקשה. מעניין מאוד..[/glow]

אז אוהדי ת"א אתם הראתם כדורגל זוועתי ובושה בכלל שאתם לא מועמדים לירידה. חיפה נותנת כסף מתחת לשולחן ואחר כך מאשימים! מכבי ת"א רק בזכות לקחה את האליפות! חיפה בוכים ת"א אדום בוכה! אבל! צהוב צוהל ושמח כי מכבי ת"א הגיע לה לקחת והיא לקחה!

[glow=red,2,300]מאשים בלי ביסוס. נותנת כסף למי?[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווו צהוב עולה!!!

אוהד אופיייני של מכבי ת"א. מאשים את כל העולם, מדבר כמו ילד קטן, ואם כבר מדבר, אז מדבר ולא מבין בעצמו מה הוא מנסה להגיד.

אגב חחח איזה מן אוהד אתה שלא הלכת לר"ג לחגוג עם הקבוצה שלך??? חחח קורא לעצמו אוהד. לך לך לטלביזיה ולמחשב עם כל הצהוב המגעיל שלך ותיחנק שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודי אתה לא תהרוס לי את הכיף! כי מכבי ת"א לקחה בזכות! וחיפה בשוחד והפסידה.

אז אתה אוהד אופייני של חיפה שלא יודע להפסיד בכבוד מאשים את כל מכבי ת"א בשיחוד אחרי שכל הקבוצה שלו מושחתת.

הפסדתם! אם אין לך מה להגיד חוץ ממזל טוב! אל תגיד כלום כי להפסיד בכבוד אתם לא יודעים! אבל להאשים את ת"א אתם יודעים חופשי.

והדבר הכי מצחיק זה שגברי לוי היה בעד מכבי חיפה! כמה הוא קיבל?

גברי לוי מושחת מספר 1! בעד הקבוצה המשחדת מספר 1! צירוף מקרים?!!? לא ניראה לי!

אוהדים חיפה! לא משנה איך תגידו את זה תמיד בסוף יצא לכם אליפות צהובה! נימני המלך!

אגב חחח איזה מן אוהד אתה שלא הלכת לר"ג לחגוג עם הקבוצה שלך??? חחח קורא לעצמו אוהד. לך לך לטלביזיה ולמחשב עם כל הצהוב המגעיל שלך ותיחנק שם.

ולא הלכתי למשחק כי אני מבאר שבע! וההורים שלי לא הסכימו שאני ילך למשחק בגלל שזה מחוץ לעיר!

ואני מבין לפי זה שאתה עכשיו בוכה כמו ילדה עם המחשב הירוק המשוחד שלך ותבכי עד שתיחנקי שם חמודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אוהד אופייני של חיפה שלא יודע להפסיד בכבוד מאשים את כל מכבי ת"א בשיחוד אחרי שכל הקבוצה שלו מושחתת.

הפסדתם! אם אין לך מה להגיד חוץ ממזל טוב! אל תגיד כלום כי להפסיד בכבוד אתם לא יודעים! אבל להאשים את ת"א אתם יודעים חופשי.

אוהדים חיפה! לא משנה איך תגידו את זה תמיד בסוף יצא לכם אליפות צהובה! נימני המלך!ולא הלכתי למשחק כי אני מבאר שבע! וההורים שלי לא הסכימו שאני ילך למשחק בגלל שזה מחוץ לעיר!

ואני מבין לפי זה שאתה עכשיו בוכה כמו ילדה עם המחשב הירוק המשוחד שלך ותבכי עד שתיחנקי שם חמודה!

אידיוט.. :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהדים חיפה! לא משנה איך תגידו את זה תמיד בסוף יצא לכם אליפות צהובה! נימני המלך!ולא הלכתי למשחק כי אני מבאר שבע! וההורים שלי לא הסכימו שאני ילך למשחק בגלל שזה מחוץ לעיר!

אני לא יגיד לך מזל טוב כי אני לא אוהב גרמנים. ואנחנו לא יודעים להפסיד בכבוד???? אז למה כל פעם שמכבי ת"א מפסידה כל האוהדים שלכם ישר מקללים את לוני הרציקוביץ' ואת ניר קלינגר אההה למה??

גברי לוי היה בעד מכבי חיפה???? עכשיו הוכחת סופית שאתה אוהד של מכבי ת"א, אתה כזה מטומטם שבא לי לצחוק!! באמת אהבל רציני.

וגברי לוי בעד מכבי חיפה?!?!?! אתה כזה מפגר!!! אתם לקחתם אליפות ביום חמישי בהתאחדות כשאישרו להפועל פ"ת להעביר את המשחק לאיצטדיון הביתי הכי ביתי שאפשר!!!! במקום לשחק כמונו במגרש חוץ ולעשות 5-0 במחצית!!! כמו גברים נלחמנו!!!ולנו לא אישרו להעביר לקריית אליעזר!!! למה? כי ההתאחדות צהובה! האליפות הכי מגעילה שאפשר לקחת, תיחנקו איתה אפסים.

ואוהד שקורא לעצמו אוהד אמיתי ילך אחרי הקבוצה גם מבאר שבע עד רמת-גן. כי אני נסעתי עם חיפה עד לקפריסין מול אולימפיאקוס וגם נסעתי לטדי ולאשדוד אמנם לא היום אבל נסעתי והייתי בכל מגרש בארץ כי אני אוהד אמיתי שילך אחרי הקבוצה שלו לכל מקום לא כמוך ישמח מול המסך של הטלביזיה ומול המחשב. תיחנק פשוט גרמני מסריח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליפות צהובה! נימני המלך! דגו התותח! חולה עליך מכבי!

:D ;D :o:hi: :smoke: :hat::lol::biglaugh: :biggthumpup: :jester: :jump1: :grinangel: :ylsuper: :biggrimjackbox: :bigok: :beerchug: :remybussi: :anim-jjd: :ladysman::yelclap: :dance: :beerchug::birthday::birthday::biggringift:

אוהדי חיפה תמשיכו לבכות אבל זה מה שאתם שווים :boid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...