מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי ת"א תקח אליפות!! בטוח!! סגור!! מכבי חיפה מפסידה את המשחק

boaz

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דודי הצלחת לבטא בדיוק מה חשבתי. חזק.

בדיעבד כל משחק קבע..

כל פספוס מול של גול בתחילת העונה

כמו כל אוהדי מכבי חיפה

יכול להיות שהיא היתה לוקחת אליפות, יכול להיות, אבל היה לה הרבה יותר קשה.

אבל הם שיחקו משחק לא הוגן

אם ניתן להם כזה יתרון איך לא נבוא ונגיד? אמרנו גם מקודם.

בכל מקרה- אני רוצה להביא שני טורים קטנים שחברים כתבו על כל הקטע המסריח, והם נכתבו לפני המשחק היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע טוב מאוד שחיפה לא הייתה מספיק טובה השנה ברוב חלקי העונה בשביל לקחת אליפות, אבל כואב לי הלב שהאליפות הוכרעה בצורה כזאת, על שולחן הדיונים ולא במגרש! תסבירו לי למה מכבי חיפה הייתה צריכה לצאת למשחק חוץ קשה מאוד באשדוד ומכבי קיבלה מתנה ו"התארחה" במשחק "חוץ" "קשה" ברמת-גן? למה?? למה אין הגינות? אם מכבי היו זוכים בכבוד בפ"ת הייתי שותק אבל זה לא היה ככה והיה כאן ביזיון של ההתאחדות וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחי... מה אתה מתבכיין? ולמה לעזאזל הבאת לפה את הטורים האלה? אולי תביא טורים מאיזה אתר ניאו נאצי שיסביר למה צריך להרוג את כל היהודים והכושים?

לא התכוונתי לזה שחיפה ניאו נאצים או משהו, אפילו לא קרוב.

ואני מקווה שכל מי שחושב שאוהד של קבוצה אחרת הוא "נאצי", שישרף בגיהינום. כל מי שמשתמש בביטוי הזה, רואים בבירור שהוא לא יודע מה זה, ושילך ללמוד קצת הסטוריה לפני שהוא אומר את המילה "נאצים".

הדוגמא שהבאתי, היא דוגמא של חוסר אובייקטיביות. איך אוהדי חיפה כרגע יכולים להיות אובייקטיבים?

עזבו עזבו... עדיף שתבכו למה עשיתם תיקו בבית מול בני יהודה, עשיתם תיקו בבית מול מכבי פתח תקוה, נתניה, הפסדתם בבית לבית"ר, וגם למכבי תל אביב.

עובדה שאם הייתם עושים תוצאה אחת יותר טובה מהמשחקים הנ"ל, אז הייתם אלופים. אז תשתקו קצת, ותפסידו בכבוד. אתם אלה שאיבדתם יתרון 9 נקודות שכבר היה לכם עלינו, ואתם הצגתם הגנה של קבוצת תחתית. אז תפסיקו קצת לבכות, ותגידו כל הכבוד למכבי תל אביב על כך שהם זכו.

כולכם יודעים טוב טוב שהכל היה כשר וטוב, ושום דבר לא היה "לא חוקי". אם מישהו כאן עדיין לא מבין למה לא נתנו לכם לשחק בקריית אליעזר, אז בראסמי הוא מפגר שכלית.

"דודי הסטלן", אתה בטח באמת מסטול אם אתה יכול להוציא מהפה כל כך הרבה שטויות. אתה יודע מה זה איצטדיון ביתי בכלל? יש לך מושג? תשאל כל אוהד מכבי איפה הוא היה מעדיף לשחק. בבלומפילד, או ברמת גן, ו95 אחוז היו אומרים לך שבבלומפילד. אנחנו העברנו את המשחקים מול מכבי חיפה ומול הפועל לרמת גן, רק בגלל שרצינו שכל האוהדים שרוצים לבוא למשחקים האלה יוכלו לבוא. אנחנו המועדון היחיד שיכול להביא 40 אלף אוהדים שלנו למשחק, וזאת עובדה.

בלומפילד הוא הבית שלנו. גם רשמית וגם לא רשמית. הוא היה הבית שלנו בעבר, ולתקופה של כמה שנים עברנו לרמת גן. אבל עכשיו הוא גם הבית שלנו. אם אשדוד הייתה מבקשת לפני פתח תקוה, היא הייתה מקבלת את רמת גן. ואנחנו, אם היינו מבקשים את בלומפילד, לא היינו מקבלים אותו. אני אפילו לא יודע למה אני מנסה לשכנע אותך. אני מכיר כמה וכמה אוהדי חיפה שיודעים להפסיד בכבוד, והם אמרו לי כל הכבוד. אתה אבל לא יודע, וגם אם בשנה הבאה נבוא לקרית אליעזר ונזיין אתכם 10-0, אתה תגיד שההתאחדות מושחתת. לנו יש אליפות ולך לא. תאכל זין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחי... מה אתה מתבכיין? ולמה לעזאזל הבאת לפה את הטורים האלה? אולי תביא טורים מאיזה אתר ניאו נאצי שיסביר למה צריך להרוג את כל היהודים והכושים?

לא התכוונתי לזה שחיפה ניאו נאצים או משהו, אפילו לא קרוב.

ואני מקווה שכל מי שחושב שאוהד של קבוצה אחרת הוא "נאצי", שישרף בגיהינום. כל מי שמשתמש בביטוי הזה, רואים בבירור שהוא לא יודע מה זה, ושילך ללמוד קצת הסטוריה לפני שהוא אומר את המילה "נאצים".

הדוגמא שהבאתי, היא דוגמא של חוסר אובייקטיביות. איך אוהדי חיפה כרגע יכולים להיות אובייקטיבים?

עזבו עזבו... עדיף שתבכו למה עשיתם תיקו בבית מול בני יהודה, עשיתם תיקו בבית מול מכבי פתח תקוה, נתניה, הפסדתם בבית לבית"ר, וגם למכבי תל אביב.

עובדה שאם הייתם עושים תוצאה אחת יותר טובה מהמשחקים הנ"ל, אז הייתם אלופים. אז תשתקו קצת, ותפסידו בכבוד. אתם אלה שאיבדתם יתרון 9 נקודות שכבר היה לכם עלינו, ואתם הצגתם הגנה של קבוצת תחתית. אז תפסיקו קצת לבכות, ותגידו כל הכבוד למכבי תל אביב על כך שהם זכו.

כולכם יודעים טוב טוב שהכל היה כשר וטוב, ושום דבר לא היה "לא חוקי". אם מישהו כאן עדיין לא מבין למה לא נתנו לכם לשחק בקריית אליעזר, אז בראסמי הוא מפגר שכלית.

"דודי הסטלן", אתה בטח באמת מסטול אם אתה יכול להוציא מהפה כל כך הרבה שטויות. אתה יודע מה זה איצטדיון ביתי בכלל? יש לך מושג? תשאל כל אוהד מכבי איפה הוא היה מעדיף לשחק. בבלומפילד, או ברמת גן, ו95 אחוז היו אומרים לך שבבלומפילד. אנחנו העברנו את המשחקים מול מכבי חיפה ומול הפועל לרמת גן, רק בגלל שרצינו שכל האוהדים שרוצים לבוא למשחקים האלה יוכלו לבוא. אנחנו המועדון היחיד שיכול להביא 40 אלף אוהדים שלנו למשחק, וזאת עובדה.

בלומפילד הוא הבית שלנו. גם רשמית וגם לא רשמית. הוא היה הבית שלנו בעבר, ולתקופה של כמה שנים עברנו לרמת גן. אבל עכשיו הוא גם הבית שלנו. אם אשדוד הייתה מבקשת לפני פתח תקוה, היא הייתה מקבלת את רמת גן. ואנחנו, אם היינו מבקשים את בלומפילד, לא היינו מקבלים אותו. אני אפילו לא יודע למה אני מנסה לשכנע אותך. אני מכיר כמה וכמה אוהדי חיפה שיודעים להפסיד בכבוד, והם אמרו לי כל הכבוד. אתה אבל לא יודע, וגם אם בשנה הבאה נבוא לקרית אליעזר ונזיין אתכם 10-0, אתה תגיד שההתאחדות מושחתת. לנו יש אליפות ולך לא. תאכל זין.

מי בכלל דיבר על בלומפילד לעזעזאל ? שוב אוהד מכבי ת"א מצליח להראות את טיפשותו בפני רבים. אני עשיתי השוואה בין האישור שנתנו להפועל פ"ת לארח ברמת גן, שהוא כביכול לא האיצטדיון הביתי הרישמי של מכבי ת"א, אבל 35 אלף צופים זה האמא של האמא של האיצטדיון הביתי!!! ועוד נותנים לכם כזה יתרון משמעותי ועוד במחזור האחרון!!! בושה לכם שאתם שמחים עם עליבות כזאת, כן כן, עליבות.

ובאמת הצחקת אותי עלק תזיינו אותנו 10-0 חחח להזכירך לפני 12 שנה קיבלתם כזאת מנה ממכבי חיפה בקריית אליעזר, אבל עזבו זה היסטוריה למה להתרפק על רגעי העבר.

ואמא שלך תאכל זין גם בפה וגם בתחת יא גרמני מסריח תמות אמן היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשתו של Sunny Jim, הת'רד הזה נפתח.

אם תמשיכו בקללות, הוא יינעל לצמיתות (וכל מי שאוהב את עושרה של השפה העברית {כמו דודי למשל} מוזהר בזאת לבל ישתמש שוב במילים כאלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... דודי, בראסמי אחי, בלי קללות יותר... חבל.

תראה, אם באמת תציג לי טיעון רציני, ולא סתם שטויות למה אתה חושב שיש איזשהו סוג של שחיתות, אז אין בעיה. אבל למה סתם להגיד שטויות בלי ביסוס? ת-ב-ס-ס את הטענות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JIM

בבקשה ממך, למרות שאתה אוהד מכבי ת"א וחינוך והתנהגות זה לא צד דומיננטי באישיות של האוהדים (צד יותר חזק זה ניבול פה)

תנסה לשלוטו ביצרים ותרסן את עצמך.

זהו אתר פרטי ואתה חתמת שלא לדבר ככה.

בכל מקרה אני לא ניבלתי את הפה עליך ובכלל על אף אחד. (ואני מצפה שהדיון לא ינעל אלה אם אתה מתכוון להרוס אותו בעוד כאלה פנינות שיצאו מהגורה שלך)

אני מצפה שלא תקלל אותי

תאכל זין.
(זה ציטוט שלך)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... זה לא היה אליך... ::)

וכבר התנצלתי בפני מי שהייתי צריך והבטחתי לא לקלל.

ושוב אני חוזר, זה לא היה אליך.

ולא, זה לא אתר פרטי. אתה יודע מה זה אתר פרטי בכלל? כל אחד יכול להכנס לפה, וכל אחד יכול להירשם. משמע, זה לא אתר פרטי. דבר אחר זה הקטע של ניבולי הפה, ואני מצטער, ולא אחזור על זה.

ואם אפשר לחזור לנושא, כפי שהבנתי ממך, אתה תומך ברעיון ה"שחיתות" וחוסר הספורטיביות... אתה יכול בבקשה לבסס את הטענות שלך? או שאתה סתם מעוצבן כי לא לקחתם אליפות ואנחנו כן, אז צריך למצוא תירוץ למה לא לקחתם אליפות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סיקור משחק האליפות מפי אלי ;D :

בעעעעעע איזה שיר גרוע עשו למכבי (יש שיר פעם ב שנים7 אז אי אפשר כבר לשעות משהו טוב????? ;D ;D ;D)

עכשיו למשחק: הייתי אתמול במשחק בשער 2 איזה אויירה נהדרת כמה קהל... פשוט תענוג כל הזמן עודדנו את הקבוצה שלנו אפילו שלושה שעות לפני המשחק ושרנו שירים!!!!

במחצית הינו מה זה לחוצים כי שמענו שהמשחק הופסק בחיפה.... אחרי זה הוא נמשך ואז שמענו כל שני דקות גול בחיפה, 5 שערים ב15 דקות!!!!!!! דבר כזה עוד לא היה אפילו לא באירופה.....

ואנחנו עוד לא כובשים עדיין 0-0 בסיום המחצית הראשונה והנה אני מרגיש שהאליפות הולכת לנו שוב.......

לא חשבנו בכלל מה יקרה במחצית השנייה....

בתחילת המחצית השנייה דווקא פ"ת הגיע למצבים מסוכנים מול השער (למרות יכולת יותר טובה שלנו במחצית השנייה) אז היה את המצב של אדרי שמול שער ריק קיבל כדור וכבר חשבתי הנה האחד אפס גם כל האנשים שמסביב חשבו ככה..... אבל למזלנו הוא החליק.....

אה כן , גם קלינגר עשה חילופים בתחילת המחצית השנייה עובד במקום ביטון (שתמיד אחד מהם משחק,(מי שנמצא בקושר יותר טוב)), וסלאם אבו סיאם במקום ברומר הפצוע (אוי שיהיה לי בריא עם כל הפציעות שלו), ושוב פעם החילופים שלו הוכיחו את עצמם כמו מול בני יהודה.....

דקה 64- אותו סלאם הגביה כדור מצויין לפרוחו וכל מה שנשער לו זה להכניס אותו לתוך השער...... ובדיוק באותו זמן של השער מישהו ששמע רדיו הודיע לנו 5-1 למכבי חיפה! חשבתי יששששש אולי סוף סוף אנחנו לוקחים אליפות.......

בדקה ה66- החמצה לא אופינית לנימני פרוחו בעט חלש מ 18 מטר ורפי כהן עדף את הכדור לא טוב ונמני הגיע ומ4 מטר "בעט" ישר לידיו של כהן.......

דקה 69- עובד (גם מחליף), עושה סלאלום אדיר, נכנס לתוך הרחבה ובועט בשמאל, 2-0!.. באותו רגע כבר הייתי שמח עד הגג........

חשבתי עוד אחד, עוד אחד......

והנה הוא הגיע..... רייס הגביה כדור מאגף ימין פרוחו הוריד בראש לקפטן שמקרוב הפעם לא נחשל 3-0!!!!!!!!!, בסוף באו עוד כמה מצבים כאשר נימני קיבל כדור מצויין לראש והוא נגח אותו, כהן לא זז, אני כבר חשבתי שזה בטוח ה4 אבל זה עבר ליד הקורה......... אבל אף אחד לא כעס כבר.....

כל הכבוד לקלינגר המאמן המצויין איזה חילופים הוא עושה (גם כאשר הוא שם את דגו במקום נימני בתור עושה משחק (פלימיקר), הוכיח את עצמו) אין פשוט מאמן עננננננננקקקקקק!!!!!!

עריכה- נזכרתי- מי שרוצה לראות סרוטנים של הקהל הנפלא של מכבי ת"א מעודד את הקבוצה שלו ושר שיכנס לכתובת הבאה.....

http://maccabi-tlv.nana.co.il/Reports/ShowArticle.asp?ArticleID=6408&OpenMenu=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אוהד הפועל, אני חייב להודות שעודדתי אתמול עם כל הכאב את מכבי תל אביב.

אסור היה לחיפה לקחת את האליפות הזאת. משום מה, רוב הדברים שהסריחו השנה באו מהכיוון של חיפה.

אני לא חושב שאפשר להאשים את עגיב ושחר על ההעברה, הם פשוט לא התנגדו כדי לא להעכיר את המצב בין הקבוצות והאמינו בביה"ד.

אוהדי חיפה, אתם האחרונים שיכולים לבכות על קיפוח מצד ההתאחדות, להזכיר לכם את חוק יעקובו? את הדד-ליינים שעברו לפני שהחתמתם

את ברדה טל וזנדברג?

אני באמת שלא אוהב את מכבי תל אביב, אבל לפחות הם השיגו את מה שהם השיגו בזכות.

שלוש המשחקים האחרונים של חיפה היו שערוריה. אם זה פ"ת שהחליטה לעלות עם 4 בלמים בלי לתרגל את זה באימון, אם זאת הפליטת פה של מנור חסן אחרי המשחק נגד הפועל, אם זה שי שטרית בתפקיד סנטה קלאוס, או אם זה הגנת אשדוד שנראית כמו בית שאן (והיא מאוד נראתה

ככה, השחקנים היו שם אבל פשוט עמדו).

שלא תחשבו, אני לא אשכח למכבי ת"א הרבה דברים (גזענות, שחצנות מגעילה, מכביזם, חזי שירזי והעברות משחקים)

ואני מודה להפועל שהגיעו למקום שלישי עם הרכב חסר ב2 שחקני נבחרת פותחים ומשמעותיים מאוד לקבוצה, מכת פציעות וסרגיי קלשנקו אחד.

העיקר שיש לנו שביט אלימלך אחד.

מזל טוב לידידיי מעבר לכביש (מכבי ת"א) ותודה שהצלתם לנו את הליגה מעוד שמעון מזרחי אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רציתי להגיד לכולם שבארץ קיימים הרבה דברים מסריחים בכדורגל אז הגיע הזמן שמכבי ת"א גם תהנה מזה, מה קרה ברגע שלא הכל פועל בהנפת השרביט של שחר אתם מתעצבנים?????, 5 שערים ב15 דקות?????? מה זה???????????????

וגם אפשר לחשוב שבגלל משחק אחד לקחנו אליפות?????, על אליפות עובדים כל השנה ומשחק אחד לא קובע את גורל האליפות!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...