Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 22 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

תשווה אך ורק מסך 2407 או 2407HC ל 2408.

אל תסתכל על הגוונים. הם שונים כי המצלמה המצלמת גם ככה לא תופסת גוונים אמיתיים. אם משהו נראה לך יפה במסך אחד, אולי זה יהיה מוגזם במציאות.

אני מדבר מניסיון. ה WHITE BALANCE במצלמות לא תמיד מראה אמת.

אם אתה תחפש LAG, תמצא אותו ותשכנע את עצמך שהוא גדול וקיים ומפחיד ו... ו... לעולם לא תקנה מסך או שתחכה באמת לA01 עוד כמה חודשים עד שייגמרו המלאים בארץ.

או שתחפש מישהו פה בפוורם עם 2408 A00 ותלך אליו הבייתה לראות או שתפסיק לפחד ותיקח 2408 רגיל וזהו. חברה שיש להם אומרים שזה כמו כל מסך רגיל

הנה עוד. שפוט בעצמך. כמה עמודים קודם אמרו פה שלא ראו הבדלים.

אני קניתי במקרה A01 לא כי חיפשתי אותו כי פשוט זה מה שהיה ל NEXTOP במחיר המטורף של 2500. אבל החלום נגמר. חוזרים למציאות.

או 2408WFP A00 או כלום עד נראה לי 2009, אלא אם כן יקרה נס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אלכס,הכי חשוב לא כתבת: אם הבעיות שהתלוננו עליהן בגרסה A00 נעלמו או פחתו בגירסה A01.כזכור,משתמשים התלוננו על שתי בעיות בגירסה הראשונה:

1.לאג מוגזם

2.הילה מעצבנת מסביב לטקסט שהיתה אמורה להעלם ברויזיה החדשה עקב תיקון ה sharpness למדרגות של 10 במקום 25.

אז לגבי הלאג אתה אומר שאין גם בגירסה הישנה,אבל אם הבנתי נכון לא מנסיון אישי, אלא מסרטונים ביוטיוב.בדוק את הגירסה החדשה ותגיד אם אתה מרגיש בלאג כלשהו.

אותו כנ"ל לגבי הטקסט:האם אתה מבחין באיזושהי בעיה של הילה או טשטוש מסביב בהשוואה ל 2407 שיש לך?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס,הכי חשוב לא כתבת: אם הבעיות שהתלוננו עליהן בגרסה A00 נעלמו או פחתו בגירסה A01.כזכור,משתמשים התלוננו על שתי בעיות בגירסה הראשונה:

1.לאג מוגזם

2.הילה מעצבנת מסביב לטקסט שהיתה אמורה להעלם ברויזיה החדשה עקב תיקון ה sharpness למדרגות של 10 במקום 25.

אז לגבי הלאג אתה אומר שאין גם בגירסה הישנה,אבל אם הבנתי נכון לא מנסיון אישי, אלא מסרטונים ביוטיוב.בדוק את הגירסה החדשה ותגיד אם אתה מרגיש בלאג כלשהו.

אותו כנ"ל לגבי הטקסט:האם אתה מבחין באיזושהי בעיה של הילה או טשטוש מסביב בהשוואה ל 2407 שיש לך?..

יש לי את הA00, ואין שום הילה מסביב לטקסטים, הכל שטויות.

אני גם לא שם לב ל-lag כלשהו, אבל אם אומרים שיש כזה אז לבריאות...

הדבר היחיד שמבאס אותי הוא שהורדתי את הבהירות הגבוהה וזה קצת פגע באיכות הצבעים המדהימה. חוץ מזה, אחלה מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לאג מוגזם

בשני המסכים רואים אותו דבר בדיוק. שום טשטוש, שום לאג.

אני אומר לך שעבדתי על A00 וכל הבלאגן בגלל כמה גיימרים שרק משחקים אונליין והיה חשוב להם לא למות חלקיק שנייה לפני אחרים והציפו פורומים של .

למשחק רגיל בבית או וכדומה, לא משנה כלום. אתה רואה איך מגיבים בעלי A00 מעליי . . .לא מבינים על מה המהומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות מכרה ב2800, דולר עלה ב 10 אחוז, מחיר באותה חנות עלה ב 20 אחוז - הנושא ניסגר ואין עוד מה לדון על הקשר הרופף בין עליית הדולר לעליית המחירים.

דרך אגב - הוא גם היה רופף בכיוון של ירידת המחירים בעיקבות ירידת שער הדולר. בכל מקרה - עם הזמן מחירי חומרה יורדים ולא עולים (כלומר למשל מחיר של מסך 19 " לא יהיה זהה לעד - הוא יירד עם הזמן עד שיוחלף במשהו גדול יותר) - אבל זה סתם משהו שקשור לשיקולי קנייה של לקוחות. מידע שטוב לדעת וטו לא, זה לא אמור להפוך לגמריי החלטת קנייה - אלא רק לצנן התלהבות של קונים שגורמת לכולנו מחירים יקרים יותר (בסוג זה של מוצרים שמיועדים בעיקר - "לנו" ולא לשוק הרחב מה שמקל מאוד למייבאים לדעת בכמה כדאי להם למכור - הם רק צריכים לקרוא כאן והם אכן עושים זאת, התלהבות = מחיר גבוה).

לגבי הLAG, צריך לזכור שזה קיים בכל מסך LCD רק ברמה שונה. לכל אחד יש יכולות שונות להבחין בזה לכן אין מה להיבהל ולהיתרגש. אני למשל רואה זאת בבירור בוידאו של אבל אני שם לב בקלות לדברים כאלו - אפילו לחוסר סינכרון בין היציאת הדיגיטלית לאנלוגית בממיר יס שלי, אבל זה אני :) לכל אחד תהיה תפיסה שונה לגבי זה ולכל אחד זה יציק יותר או יציק פחות עד בכלל לא יציק. אני לא חושב שהLAG בדגם הזה הוא מאוד קריטי בכל אופן.

אלכס - צפה להודעה בפרטי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר ביום ראשון8 ותעדכן את כולנו. מלבד בעל החנות אף אחד לא יוכל לומר לך.

יש לי הרגשה שאם יהיו קונים, המחיר כבר לא יהיה 2500 :'(

היי .. היי .. היי... !

אתה מדבר פה על REFURBISHED !!

למה שהמחיר יעלה מעל 2500 ????

בעצמך אמרת גם שאין הבדל בין ה A00 ל A01

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי .. היי .. היי... !

אתה מדבר פה על REFURBISHED !!

למה שהמחיר יעלה מעל 2500 ????

בעצמך אמרת גם שאין הבדל בין ה A00 ל A01

לפי תגובות האנשים אצל כולם יש בראש לאג של שעה :)

זה למה המחיר יעלה. לאף אחד אחר אין? המחיר קופץ. אבל זה תיאוריה דברו עם החנות האם למישהו יש בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני המסכים רואים אותו דבר בדיוק. שום טשטוש, שום לאג.

אז למה הת'רד הזה נמשךכבר 33 עמודים?....

יש לי את הA00, ואין שום הילה מסביב לטקסטים, הכל שטויות.

הרבה משתמשים ברחבי העולם התלוננו על בעיה כזאת,כנ"ל גם בביקורות מקצועיות.בנוסף:

נראה שמכלול צבעים מורחב נוטל חלק לא מבוטל בגרימת הילה מסביב לטקסט ולאו דווקא רק במקרים שקשורים בהפעלת ClearType. זה נפתר ב-2408WFP עם הוספת יותר מדרגות כיוון חדות בקפיצות של 10 במקום 25.

כאו הכוונה שלו היא להבדל בין גירסאות A00 ל A01.המשך הציטוט:

יצא לי גם לקרוא ב-HardForum על בעיות הטקסט של ה-NEC 2690WUXi

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1342407

גם לו יש מכלול צבעים מורחב וזה כבר לא נראה לי כצירוף מקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, לי באמת שלא אכפת איזה מסך תקנה. אין לי חנות לממכר מסכים ואינטרס להגיד לך תקנה זה או זה. מצידי תקנה SAMSUNG או :)

אני אומר עובדה אחת פשוטה:

מתחילת הנושא הגיבו פה מספר בעלי 2408 שאחד אחרי השני פשוט לא הבינו על מה הרעש והמסך נראה להם ככל מסך תקין אחר.

תגיד שהם לא מבינים, תגיד שהם לא חדי עין אבל מה שאני אומר זה שאם אחד אמר, סבבה, אם שניים אמרו סבבה אבל כולם ברצף ? אגב גם באיופאנל התגובות זהות.

נשמע לי, אישית, מוזר להמשיך לרדוף אחר ה A01 הזה שלא יגיע בקרוב לארץ לפי מה שאני ואחרים פה שומעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

llime, דרך מצויינת להפיג חששות היא פשוט ללכת לראות את ה-2408WFP בחנות אשר מוכנה להציגו לפניך (ברזולוציה 1920X1200 דרך DVI בלבד).

תאמין לי את צודק די כמה אפשר לחכות

דיברו על "משלוח גדול אחרי החגים "

נו הגיע משהו? לא

אני מזמין אותו איך שיצא i7 למפרט החדש למחשב שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...