Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 17 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

וניר טק אמרו שחוטפים אותם כמו לחמניות...

1. מה אתה מצפה שיגידו "לא קונים, תקנו שנעיף אותם כבר?"

2. האתר הזה מייצג אולי 1% מקוני המחשבים בישראל. כל האחרים יודעים זה יפה, 2408 יקר =כנראה טוב>קונים.

3. מלאים שונים בחנויות שונות. מי שאמר שזה אין A00 בארץ טועה.

4. שבוע הבא אעדכן על שני משלוחים גדולים חדשים שהגיעו וכרגע במכס, נראה אולי יש גאולה. חכו תכף יעלו את המחיר שלהם עם הדולר. ה2709 כבר עלה ב400 שקל השבוע בזיגזאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כוסס ציפורניים עד להגעת ה-A01 ב2709 שמשך את עיניי בימים אלה,מבחינת מחיר כבר התחילו להקפיץ אותו לסביבות ה4000 אולי בנסיון לעשות קופה על היחידות האחרונות מהמלאי,מקווה מאוד שכשהמלאי החדש המצופה מהרוויזייה החדשה יגיע המחיר יהיה סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי בא לי כבר לקחת את S2231W של EIZO "22 פעם שמעתם בעיות איתם

אפילו שזה 22" רק מרגיז שזה אותו מחיר

אצל פנדה זה כבר עולה 3,249

מעולה גם הדולר עולה וגם קושחה חדשה תקפיץ תמחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר יגיע מלאי חדש עם הקושחה החדשה כמה מכל ההחברה פה יקנו את המסך ישר בלי לחכות ?

אבא שלי רוצה אותו כבר חודש מלפני החגים ואז נגמר המלאי לחבר שלי ביבואן. אני מחכה בקוצר רוח לשני המשלוחים האלה במכס. אם מודיעים לי שבוע הבא שגם הם A00 הוא אמר שאני אביא לו כבר A00 זוהו כיח הוא לא יחכה עוד כמה חודשים למשלוחים הבאים ושה LAG הזה לא כזה משנה לו אם הוא לא "יחפש אותו".

סה"כ המסך מעולה.

אני אבדוק שבוע הבא אם אפשר לארגן גם לחלק מכם מסכים במחיר שאני משיג לאבא מהחבר(2600 ש"ח אם זה לא יעלה ל2700 עם הדולר המעצבן הזה).

*אחריות של יבואן רשמי של יעל פתרונות תוכנה 3 שנים.

אני כוסס ציפורניים עד להגעת ה-A01 ב2709 שמשך את עיניי בימים אלה,מבחינת מחיר כבר התחילו להקפיץ אותו לסביבות ה4000 אולי בנסיון לעשות קופה על היחידות האחרונות מהמלאי,מקווה מאוד שכשהמלאי החדש המצופה מהרוויזייה החדשה יגיע המחיר יהיה סביר.

מה ידוע לך על זה, מה היה רע בקודם ומה שינו בחדשה ואיך ידעים שמה שאני קונה זה החדשה ? אני שוקל למכור את ה 2407WFP האגדי שלי (הדגם הראשון המקורי בלי כל הקקה שבאה אחריו עם ה HC וה2408 הזה) ולקנות 2709WFP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק שבוע הבא אם אפשר לארגן גם לחלק מכם מסכים במחיר שאני משיג לאבא מהחבר(2600 ש"ח אם זה לא יעלה ל2700 עם הדולר המעצבן הזה).

*אחריות של יבואן רשמי של יעל פתרונות תוכנה 3 שנים.

מה ידוע לך על זה, מה היה רע בקודם ומה שינו בחדשה ואיך ידעים שמה שאני קונה זה החדשה ? אני שוקל למכור את ה 2407WFP האגדי שלי (הדגם הראשון המקורי בלי כל הקקה שבאה אחריו עם ה HC וה2408 הזה) ולקנות 2709WFP.

פחות או יותר ל2709 יש את אותם בעיות כמו ה2408 ובעיקר הLAG המפורסם שאפילו גדול יותר,וממה ששמעתי ברוויזיה החדשה הלאג ב2709 עדיין גדול משמעותית ואילו ב2408 בוצע שיפור משמעותי לכך.

לגבי זיהוי הרוויזיה A01 - אתה בעצמך ציינת זאת באחת התגובות הקודמות על ה2408שיש קפיצות של 10 ערכים בOSD,אני רק לא יודע האם זה ככה גם

ב2709.

זו הביקורת - http://prad.de/en/monitore/review/2008/review-dell-2709w.html#Introduction

שים לב שבסיכומה מצויין שהמסך לא יועיל להארדקור-.

לגבי ההנחה שאתה יכול להשיג,דיברת לגבי ה2408 או 2709?

בכל מקרה,אני מצטרף לרצון שלך לקנות את ה2709...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2709 זה בעייתי, חבר שלי לא מוכר כאלה גדולים

2408 זה 99% אני אוכל להביא כמה במחיר טוב כנראה 2700 לפי מה שאמר לי אתמול. שבוע הבא אני אדע יותר. מי שכתב לי בפרטי ומתכנן, האיסוף יתבצע ממני ואני מרמת גן אז תצטרכו לבוא לבד לאסוף. סורי בלי משלוחים לטיזינאבי.

הקטע הכי מצחיק שזה נתקע במכס כי המכס קלט שבמסכים החדשים יש S-VIDEO והם רוצים לקחת על זה עמלת טלוויזיות כי זה יכול לשמש כמסך .

אני נגנב מהמכס שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס,יישר כוח על העזרה עם המסכים.

בכל אופן אם כבר להשתדרג לא נראה לי שכדאי לך לעבור מ2407 ל2408,חבל על הכסף..אם כבר עדיף משהו יותר גדול לטעמי.

אם תמצא איזשהיא קומבינה לגבי ה2709 אשמח אם תעדכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אומרים שזה אמור להיות מצויין על הקופסה עצמה,אבל ככל ששמעתי גם על הA01 רשום A00.

בלי שום קשר לקושחה,אם אתה לא משחק במשחקי רשת FPS מהירים,ואתה לא הארדקור מטורף - זהו מסך מצויין בקטגוריה של מסכים ללא פאנל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...