הקירורים שלכם - גלריית תמונות - עמוד 34 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירורים שלכם - גלריית תמונות

tronado

Recommended Posts

אתה צודק שאני צריך לנסות מתישהו (:

עוד מעט אני מסיים את התיכון אז יהיה לי הרבה זמן פנוי, ובמקרה יש לי מחשב פנטיום 4 בלי שום שימוש אז אני מתכוון אולי לעשות ובכללי לפרק אותו קצת וללמוד אישית איך מפרקים ומרכיבים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צודק שאני צריך לנסות מתישהו (:

עוד מעט אני מסיים את התיכון אז יהיה לי הרבה זמן פנוי, ובמקרה יש לי מחשב פנטיום 4 בלי שום שימוש אז אני מתכוון אולי לעשות ובכללי לפרק אותו קצת וללמוד אישית איך מפרקים ומרכיבים וכו'.

אני מוכרח להתנצל , הצגתי את זה כאילו זה עניין שבשגרה...

בכל מקרה , מחשב ישן זו הדרך הפשוטה ביותר ללמוד ,ברגע שתפסת את העיקרון , זה כבר לא משתנה (אולי במעט) בין פלטפורמה אחת לשנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GUY המחשב קנוי מפנדה מחשבים ( לא אין פה שום קידום עסקי או איך שלא תקראו לזה ) , ובקשר לשאלות שלך כבר ענו אז מה להוסיף , אם כבר אני כותב אז איזה

מאוורים זולים ושקרטים אפשר להשיג? דרך אגב המחשב שקט מאוד

Xtazy-Mike , קראתי שזה לא טוב \ נכון לשים 4 מאווורים בסך הכל , לפי מה שהיה קשום משהו ניסה את זה והוא אמר שעם 2 מאוורים היה לו את הביצועים הכי

טובים , אני אבדוק ויעדכן יותר מאוחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GUY המחשב קנוי מפנדה מחשבים ( לא אין פה שום קידום עסקי או איך שלא תקראו לזה ) , ובקשר לשאלות שלך כבר ענו אז מה להוסיף , אם כבר אני כותב אז איזה

מאוורים זולים ושקרטים אפשר להשיג? דרך אגב המחשב שקט מאוד

Xtazy-Mike , קראתי שזה לא טוב \ נכון לשים 4 מאווורים בסך הכל , לפי מה שהיה קשום משהו ניסה את זה והוא אמר שעם 2 מאוורים היה לו את הביצועים הכי

טובים , אני אבדוק ויעדכן יותר מאוחר

אהה... רשמתי את זה רק בתור הערה ביניים כזאת.

באמת הכי טוב זה מאוורר אחד מימין שמושך אוויר לכיוון הגוף ואחד משמאל (זה שפונה לכיוון האחורי של המארז) שפולט אוויר לצד האחורי של המארז (ואז אתה מקבל זרימת אוויר בגוף הקירור שהיא באותו כיוון כללי כמו כל זרימת האוויר במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שלי, אחרי נקיון+סידור כבלים+חיבור מאווררים חדשים.

ההתחלה ונקיון האבק:

p2605091357.th.jpg

אחרי ההרכבה וסידור כבלים (כמה שאפשר):

p2605091405e.th.jpg

זה סתם :P

p2605091501.th.jpg

בפעולה:

p2605091517.th.jpg

מבט על המאווררים הנוספים:

p2605091623.th.jpg

בכל מקרה, מרחתי ארקטיק סילבר בכל מקום... הטפ' ירדו בממוצע בכ5-7 מעלות. המחשב גם נהיה שקט הרבה יותר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...