אילו מהמסכים הבאים הכי משתלם לשימוש כולל (עבודה משרדית, סרטים ומשחקים)? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו מהמסכים הבאים הכי משתלם לשימוש כולל (עבודה משרדית, סרטים ומשחקים)?

yuvalkosh

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יאר , A1eX

דיברתם על ה-ה971P, נכון?

כי אם כן, זה מה שאני אקנה. איך הוא בטקסטים?

תגובה של מישהו על המסך מזאפ:

התלבטתי רבות לפני שרכשתי צג זה. קראתי חוות דעת רבות,הן באתר זאפ, והן באתרים שונים בעולם.

כבר רכשתי בעבר צג דומה, ה 960BF, אך זה כבר אזל מהשוק, ובגלל הדמיון הרב, בחרתי בסופו של דבר ב 971P.

יש שני דברים משותפים בינו לבין ה 960BF, עיצוב יפה (לטעמי), ושכיוון המסך נעשה בעזרת תוכנה (בחוות הדעת של ה 960 הערכתי תכונה זו כיתרון). בשאר התכונות ה971P מוגדר כמתקדם יותר (בעיקר מסך TFT).

ובכן, את המסך החזרתי לאחר כשבוע, וקיבלתי את כספי בחזרה (זאת לזכותו של הספק שאסור לפרסם את שמו).

הצג הזה גרוע, וחבל שלא הפנמתי זאת מקריאה בין השורות של חלק מחוות הדעת.

תוכנת הMAGIC TUNE שאמורה לאפשר כוון המסך לא פועלת בצג זה, בדברים החשובים (ביניהם הקונטרסט).

לפני שהחזרתי את הצג, פניתי לתמיכה של היבואן (חיון), ושם נמסר לי שאכן בצג זה תוכנת ה MGIG TUNE לא עובדת בחלק מהמאפיינים בחיבור DVI.

למרות שתשובה זו כבר הביאה להחלטתי להחזיר את הצג, בדקתי גם בחיבור אנלוגי. התוצאה, גם שם לא ניתן היה לכוון את הקונטרסט.

ומה שמקבלים זה תמונה חיוורת שלא ניתנת לכיוון.

אגב, מי שבכל זאת מעוניין לרכוש, רצוי שיבדוק באתר של סמסונג, תאימות לכרטיס המסך שלו, תתפלאו לגלות שכרטיסי מסך רבים (לפחות מסוג NVIDIA) אינם תואמים למסך זה, וגם יבקש לראות תצוגת אינטרנט של הצג בהשוואה לצגים אחרים.

ללא קשר לבעייה בצג הספציפי הזה, תוכנות הכיוון של סמסונג, המצורפות לרב המסכים שלהם, AUTO ROTATION ו MAGIC TUNE, הן בעייתיות ומרובות תקלות.

ברב המקרים הן מפילות את המחשב, ויש לנטרלם ב MSGONFIG כדי שלא יעלו ב STARTUP.

יש מצב שכרטיסי מסך של לא תואמים למסך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שתוכנת ה-SoftMCCS עובדת די טוב עם ה-971P.

אבל כן, גם אני לא ממש מחבב את העובדה שחייבים תוכנה בשביל לכוונן את המסך. נראה לי גישה לא נכונה בעליל. זאת הסיבה שאני עצמי לא הייתי לוקח את ה-971P. אבל ב-19" אין כל-כך אלטרנטיבה ראויה, אחרי שה-Viewsonic VP930 וה- L192P נעלמו ולא ניתן להשיגם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי קצת מוזר שבשביל מסך טוב לשימוש כללי צריך לשלם 2100 ש"ח על הדל 2007

ושאין מסך טוב באזור ה-1500

עד עכשיו לא שמעתי על מסך אחד באזור המחירים הזה שאין עליו תלונות משמעותיות

ה- 226BW הוא ברזולוציה גבוהה קבועה מה שעושה בעיות למי שיש משקפיםם

ה- HP2065 עולה 2000 - עדיף כבר להוציא עוד 100 בשביל הדל

LG-L200CP עולה 1835- עד כמה שהבנתי, עדיף להוציא עוד 265 בשביל הדל

ה Smasung 971P יש לו אחלה מחיר (1600) אבל מציג מריחות, דורש תוכנות מיוחדות לכוונון ולא תואם לכל כרטיסי המסך

בבקשה, אם מישהו מכיר מסך טוב שלא סובל מבעיות מיוחדות ועולה באזור ה-1500, אנא להגיד. אחרת אקנה את .

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מריחות אני לא מרגיש בעבודה שותפת או בסרטים, רק במשחקי FPS מהירים יש טיפה, אבל גם זה בקושי מורגש...

אני משתמש בדרייבר של מהאתר של החברה. אין בעיות.

כמו כן הוא מגיע מהמפעל מכויל מצויין ואני לא חושב שיש צורך לגעת במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי המריחות יותר מ"כמעט לא מורגשות" כפי שתואר פה.

אני גם מתלבט האם לקנות את המסך הזה, אך כפי שהבנתי המריחות במשחקים המהווים 60% או יותר מהזמן שאני משתמש במחשב מורגשות ולכן אני נמנע ממנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי המריחות יותר מ"כמעט לא מורגשות" כפי שתואר פה.

אני גם מתלבט האם לקנות את המסך הזה, אך כפי שהבנתי המריחות במשחקים המהווים 60% או יותר מהזמן שאני משתמש במחשב מורגשות ולכן אני נמנע ממנו..

אפשר לשאול אז איזה מסך אתה כן חושב לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...