אילו מהמסכים הבאים הכי משתלם לשימוש כולל (עבודה משרדית, סרטים ומשחקים)? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו מהמסכים הבאים הכי משתלם לשימוש כולל (עבודה משרדית, סרטים ומשחקים)?

yuvalkosh

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה-Viewsonic הוא מסך די גרוע, אז הוא לא משתלם בשום מדד.

אי אפשר להעריך כמה בדיוק ה- יותר טוב ממסכי "22 ומה עדיף מבחינת תמורה למחיר. כנראה שלרוב השימושים מסכי ה-"22 נותנים תמורה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... אוקיי

אז היית קונה את ה- 226BW? קראתי הרגע בזאפ תגובות לפיהן הוא מציג רק ברזולוציה קבועה וגבוהה מאוד. בעיה למי שיש (כמו אח שלי).

אגב, אני חושב שמכיוון שהשימוש העיקרי הוא לא אז לא עדיף מסך מלא במקום רחב?

הוא ייראה אבל לא כשימוש עיקרי.

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימוש עיקרי בסרטים/משחקים (עד 2-3 שעות ביום טקסט) - ה-22' עדיף ויתן תמורה גבוהה יותר למחירו, בעיקר בזכות גודלו והאספקט הרחב שיותר ממפצים על הפאנל הנחות שלו.

לשימוש עיקרי בטקסט ה-DELL2007FP יתן תמורה עדיפה למחיר והוא גם אבסולוטית טוב בהרבה. מצב ה-PIVOT שלו שימושי מאוד בניגוד ל-22' הרחב שם לא רק שהוא גבוה מדי מכדי להיות נוח, איכות הטקסט צונחת פלאים. לחליפין, ה- HP2065 או ה-LG-L200CP מבוססי IPS יתנו תמורה טובה יותר כיוון שמחירם נמוך במקצת (כ~2000 ש"ח).

דווקא למסכי ה-22' יש dot pitch גדול יותר כיוון שהם גדולים יותר פיזית ממסכי ה-20' הנ"ל אך בעלי רזולוציה נמוכה יותר. עובדה זו גורמת לטקסט להיות גדול יותר אך מפוקסל יותר ולטעמי פחות נוח לעבודה ממושכת.

לדעתי עבודה עם מסך 20' איכותי נותנת טקסט איכותי בהרבה בעבודה ממושכת. כדי להתגבר על הפונט הקטן יחסית (ביחוד לבעלי משקפיים) ניתן לנקוט בכמה דרכים, לפי נוחות המשתמש:

1. להגדיל את ה-DPI ל-120. מגדיל גם פונטים אך גם את כל האייקונים, התפריטים ועוד. לא נתמך היטב בכל התוכנות.

2. להגדיל פונט ל-LARGE בסכמת מערכת ההפעלה. לרוב נתמך היטב ומגדיל פונטים בלבד.

3. פשוט להגדיל את ה-ZOOM במסמכים או את גודל הפונט בעורך הטקסט שבשימוש. פשוט ויעיל.

ןכמובן... לא לשנות רזולוציה! לעבוד אך ורק ברזולוציה הטבעית של המסך!

קרא גם פה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=346741.msg2997174#msg2997174

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש... תודה על התגובה !!

אני מסכים איתך במאה אחוז שעדיף מסך 20' איכותי.

נראה לי ששוב אבחר בDELL, למרות שהפער מחירים בינו לסמסונג ממש גדול 1000 ש"ח

את הHP שהמלצת לא מצאתי בזאפ וה- עולה 1835.

קניתי את הדל לפני יותר מחצי שנה ב-2300 ש"ח. איך יכול להיות שהמחיר ירד רק ב-50 ש"ח?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה971P, המסך איכותי וברור מאוד, לשבת מולו פשוט תענוג. המסך מציג טקסט מאוד ברור וחד, תמונה איכותית מאוד ומלאת פרטים, אין את בעיית הבהירות כמו בTN שלמעלה יותר בהיר/כהה מלמטה, הכל אחיד וחד (פאנל PVA). אם אתה מוכן להיתפשר על 19, זו בהחלט תהיה הבחירה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...