The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע)

klayton

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמיד חיבבתי את סרטי בטמן וחשבתי שהם מגניבים. אבל אחרי שראיתי את אביר הם נראים כאלה ילדותיים וחסרי משמעות...

באמת שיהיה נחמד לראות מישו חזק פיזית בבטמן הבא. יכולים להיות קרבות יפים. נגיד ההוא שחיברו לו צינורות לגוף שניפחו אותו מהסדרה המצויירת.

הוא יכול להיות שומר ראש של דו פייס. לא הראו בכלל תגופה שלו בסרט הוקדם אלא רק תמונה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין (או מה שלא יהיה שמו) הוא אחלה דמות בקומיקס.

בסרט הרביעי עשו אותו מפגר - לדעתי יש לו פוטנציאל.

בכל מקרה- איש סימן השאלה הוא מגניב, אבל היה כבר, ולדעתי אף היה די טוב, קשה לי למצוא הרבה מה לשפר או לגרום לכך שלא יראה כמו שחזור של הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שאוהב את הסדרות המצוירות מבוססות הקומיקס מאז שצפה בהן לראשונה בערוץ הילדים (הסדרות הן דווקא מדויוקות להפליא בפרטים שלהן בניגוד לרוב הסרטים) ממש ממש אהבתי את האביר האפל...

אני מקווה שהסרט הבא יהיה על אניגמה, הוא אחד הוויליאנים שנראה לי שאפשר לעשות איתם סרט לא פחות "אפל" מזה עם הג'וקר

אגב אני ממש מקווה שסרטי נולן-בייל לא ישתפו גם את רובין, זה מוריד מהפאן הנורא של הסרטים האלה...

אני חושב שבעניין רובין תהייה הסכמה גדולה בחברי הפורום שאסור שהדמות הזאת תהייה בסרטים

הדמות הזאת הרסה את הסדרה המצוירת והרסה את הסרט שהוא הופיע בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדרה המצוירת החל מאחת העונות הם שינו את השם של הסדרה באנגלית והראו כמה שנים אחרי

היה שם את רובין שגדל (והפך לנייטוויג, דמות חזקה לדעתי) והיה רובין חדש...

בכל מקרה רובין יכול להופיע פעם ב אבל לדעתי כשהוא מגיע כל פרק בסדרה זה הורס לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול ראיתי את הסרט,

הי'ת לדגר פשוט קורע מצחוק....

אבל הסרט עצמו יותר מדי ארוך,ויש בו WAY TOO MUCH BULLSHIT וכשאני אומר בולשיט אני מתכוון לקלישאות ולפתגמים הגבוהים שנוזלים שם מהדמויות הפחות מעניינות. (שזה אומר כול דמות שהיא לא הגו'קר)

אבל באמת.....i'll make a pencil disappear TADA!!!!

היה באמת אחד החזקים...וכמובן WHY SO SERIOUS ?

חבל שהוא הלך לעולמו...

אבל תכל'ס סרט טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נאמר אלף פעמים על ידי הבמאי ושאר הקשורים לסרט.

בלי התר לדג'ר לא יהיה גו'קר יותר.

כלומר

לפחות בסדרה הנוכחית לא יהיה, אולי עוד איזה 10 שנים יעשו שוב REMAKE ויחזירו אותו עם איזה שחקן אחר

אבל מה שבטוח, בסרט הבא לא יהיה ג'וקר.

ודרך אגב - הסיבה שהג'וקר לא מת, היא פשוט מהסיבה שהוא אף פעם לא ממש מת בקומיקס.

ולפי מה שאני יודע, היה הרבה תוכניות להחזיר אותו בסרט השלישי, אבל אחרי המוות של התר לדגר התוכניות השתנו מבחינתם, אך הסרט כבר צולם.

לכן נראה כאילו יש מקום שהוא יופיע - אבל לצערנו זה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...