The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע)

klayton

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי איך שהבנתי לא יהיה עוד סרט. בהתחלה חשבתי שהארווי יהיה תקדים לסרט הבא, אבל היה רק חצי שעה מנו בקרב מטומטם.

ומסטלה, בגלל שזה כול שניה כאילו עומד להיגמר זה די נמאס.

לא היה מספיק אקשן שם. אין, פשוט לא היו מספיק קטעים עם באטמן. הם היו צריכים לקרוא לסרט הזה "הרווי דנט" או "הג'וקר" במקום האביר האפל.

לא יהיו עוד סרטי באטמן לדעתי.

מבחינה אוביקטיבית הייתי נותן לסרט 7.5-8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה הסרט הזה אכזב אותי דווקא כי הוא עשה כמה דברים מאוד טובים

בטמן מצוין

גוקר מצוין

אפילו דו פרצוף בכלל לא רע

ולמי שדיבר על הקול הצרוד צריך לצפות בסדרה המצוירת

שהיו את הדמויות העיקריות הסרט היה ומספיק קרוב לסדרה המצוירת

הבעיה כמו שכבר אמרו זה שיתרכזו בדברים פחות חשובים

ברוס ווין משוחק בסדר גמור אבל לא אמור לקחת כל כך הרבה זמן מסך

ובכלל יותר מידי דיבורים ופחות מעשים

שיש אקשן הוא עשוי טוב ומראה שהדמויות הם לא "סופר גיבורים\נבלים"

והעלילה מתאימה לסרט בטמן -אפילו קצת יותר אכזרי

הבעיה שרוב הסרט זה יותר ברוס ווין מבטמן -ומה לעשות ברוס מטבעו דמות משעממת

ובגלל זה האכזבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התלהבתי.. אולי כי באתי עם ציפיה ל 9.5 וקיבלתי 7. גם המשחק של הג'וקר לא הדהים אותי... נחמד, כן... אבל מדהים כמו ששיבחו בכל ביקורת אפשרית ברשת?

אני אצפה בו שוב מתי שהו, לפעמים לוקח לי פעמיים עד שאני מעריך סרט ונראה לי שיש בו משהו שפיספסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הסרטים הטובים שראיתי בחיים סרט מדהים הית' לדג'ר-משחק ענק, כול כך חבל שנפטר הלב כואב,יכל להגיע רחוק מאוד...לדעתי צריך לקבל אוסקר!

באמת קשה לתאר את הסרט בכמה מילים כי הוא גאוני..

אני כבר מת לדעת אם מתוכן עוד סרט יש למישהו מידע כולשהו אפילו קמצוץ של מידע אם יהיה סרט ומתי?

מה שבטוח אם הגו'קר יהיה גם בסרט הבא השחקן שישחק אותו יצטרך להכנס לנעליים ענקיות ומעניין אותי לראות אם מישהו יוכל לשחק טוב יותר מלד'גר הענק ז"ל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הלכתי עם ציפיות ממש גבוהות מהסרט, בייחוד כשמאד נהניתי מהסרט הראשון שיצא (batman returns), אני בכללי אוהב סרטי באטמן. אבל הסרט הזה איכזב אותי מבחינת זמן מסך של באטמן ומבחינת כמות סצינות האקשן שהיו לעומת כמות הדיברים. הם הפכו את זה ליותר סרט דרמה מאשר פעולה.

חוץ מזה, לבנאדם אסורה להיות דעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט אתמול, והגאוניות של הסרט בסופו של דבר היא כל הכאוס של הג'וקר... כל פעם משהו הופך על פניו... זה מדהים איך עשו את הסרט הזה.

בקשר למשחק של היט לידג'ר הוא כן משחק טוב וממש נכנס לדמות, ואולי אני לא מבין גדול במשחק אבל אני לא רואה פה הופעה שהיא ממש מהממת.

וכמובן היו יכולים לעשות קצת יותר אקשן בסרט עם באטמן למרות כל הסצנותשהיו היו מושקעות מאוד.

וזה היה די מפתיע שדו פרצופי הופיע בסרט למרות שברגע שראיתי את המטבע ידעתי שיהיה המשך לסרט אבל לא חשבתי שיכניסו אותו לאותו הסרט עם הג'וקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...