The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע)

klayton

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אשת החתול היא לא בדיוק אויבת של באטמן

היא חצי רע חצי טובה כזאת

לבאטמן יש חיכוכים אם אשת החתול לפעמים

אבל היא גם נלחמת נגד הרעים לפעמים

אם יעשו סרט אם הדמות הזאת די בטוח שהיא לא תהייה הנבל העיקרי

ויותר דמות משנה

היה יכול להיות מגניב -אבל אין סיכוי שיעשו את זה

אם היו עושים את האויב -Man-Bat

אם אני זוכר נכון הוא מופיע בסרט המצויר של באטמן

תראו את הסרטון הזה -

http://www.youtube.com/watch?v=1Iin63N6aks

(מהסדרה)

ותמונה

250px-ManBatCv3.jpg

תחשבו איך הם רבים ברחבי העיר

רק חבל שזה לא יקרה כי דיבורים זולים יותר מאפקטים ופעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף דמויות יותר ריאליסטיות שכמו הג'וקר למשל יכולות להיות במציאות זה לדעתי היופי ב2 סרטי באטמן האחרונים שאין דברים ילדותיים או מפלצות או דברים כאלו זה נהיה ממש סרט רציני כבר בלי שטויות וזה מה שאני אוהב בהם..סרטים דימיוניים טובים יש מספיק יש סופרמן וספיידרמן שאני גם אוהב..

אני לא הכי בקיא באויבים של באטמן אבל אני מניח שיש עוד כמה דמויות של רעים שהם סטייל גו'קר בלי כוחות על למינהם..רק אם באמת אין אויב ראוי(כי בבאטמן מתחיל הרע היה קצת משעמם) אז אפשר באמת לעשות סרט עם אויב כמו בתמונה שהבאת פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש בקיא בקומיקס הזה או בקומיקסים בכלל אבל על פי הסרטים הקודמים הג'וקר הוא גם לא ממש דמות הגיונית... אחרי שנפל לחומצה פתאום הוא עם חיוך, נשמע דיי דימיוני ד"א זה כולל גם את הדו פרצופי... ופה בסרט האחרון הצליחו להציג את הדמויות בתור דמויות ריאליסטיות וזה קרה להם במקרים שאכן היו יכולים לקרות למרות שאין ממש רקע איך זה קרה לג'וקר... אבל לפי הסיפורים שלו הוא דיי עבר התעוללות במשפחה... אבל עדיין לא ידועים פרטים על עברו ובעצם לא יודעים מי הוא בכלל בתכלס....

מה שאני רוצה להגיד זה שכל דמות של נבל בקומיקס יכולים להפוך אותה לריאליסטית כל עוד לא מגזימים עם השטויות ומצימידים אותה לחיים האמיתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה חברות הקומיקס עושות מודרניזציה לדמויות מתי שצריך

דמויות ונבלים יכולות לקבל הרבה שינוים

והסרט הזה זה רק דוגמה אחת לזה

גוקר בסרט הזה מאוד שונה מגוקר בסרט הראשון ומאוד שונה מגוקר בסדרה המצוירת

ואני לא קורא בדרך כלל אבל די בטוח שהוא שונה מגוקר שהתחיל הקומיקס

בגלל שלדמויות צריך להיות עבר ואידאולוגיה חייבים להתאים את הדמויות שהמצב בעולם האמיתי משתנה

לדוגמה -מלחמה של הטובים בטרוריסטים ולא ב"נבלי על" סטנדרטיים

הסדרה המצוירת של באטמן התחילה אם הרבה השפעה של המאפיה בשנות ה30

בדומה לסרט הסנדק

הסרט הזה כבר קיבל השפעה מפעולות טרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר זה הבנתי מה שאני מתכוון זה שכל דמות שתשתתף בסרט... יעשו לה את זה לא משנה עד כמה היא בדיונית בסרטים הקודמים או בקטמיקסים... בסופו של דבר היא תהיה מחוברת למציאות היום יומית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר אותה למציאות היום יומית זה בדרך כלל זול וקל יותר להפקה

תחשוב לדוגמה על סרט DBZ אם מיליון פיצוצים וברזולוציה X2 מ1080P

העלות של זה בטח תרקיע שחקים וגם ייקח הרבה זמן

במקום זה לוקחים כמה שחקנים בתחפושת ונותנים להם לברבר שעתיים

+20 דקות פעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט, עוד בבכורה, וממש נהנתי :xyxthumbs:

מחכה בקוצר רוח לסרט הבא, ושלא נחכה שוב שלוש שנים :s07:

ואני בטוח שדו פרצוף כן יופיע שם.

לדעתי עשו אותו יחסית "חלש" בסרט הזה, בדיוק כמו שבאטמן בסרט הקודם (בהתחלה שווין בא לראש המאיפה וזורקים אותו לרחוב והוא די "חלשלוש"), אז גם פה, אם יעשו אותו, יראו שהוא התקדם המון, ונהיה פי כמה יותר חזק ומאיים ומפחיד מאשר בסרט הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט מעולה, אולי אפילו מאסטרפיס (אבל עם כל הכבוד, לא מקום 1 ב- IMDb). הגאוניות של כריסטופר נולאן כמבאי בהחלט מורגשת לכל אורך הסרט. הרבה אקשן, מותח, גם פעלולים יפים לא חסרים (אהבתי מאוד את האופנוע).

למרות זאת, מעל כולם בולט הג'וקר, הית' לדג'ר פשוט גונב כאן את ההצגה, משחק מבריק ומצמית. זה אחד ה- villains הכי טובים שראיתי אי-פעם. אומר אפילו שלולא הית' לדג'ר (או מישהו אחר שהיה נתן הופעה דומה, אבל אני בספק, הליהוק הזה, וכל השאר, מושלמים) הסרט היה פחות טוב משמעותית. זה ללא ספק אובדן גדול לעולם הקולנוע. מעניין מה יהיה בסרט הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט, עוד בבכורה, וממש נהנתי :xyxthumbs:

מחכה בקוצר רוח לסרט הבא, ושלא נחכה שוב שלוש שנים :s07:

ואני בטוח שדו פרצוף כן יופיע שם.

לדעתי עשו אותו יחסית "חלש" בסרט הזה, בדיוק כמו שבאטמן בסרט הקודם (בהתחלה שווין בא לראש המאיפה וזורקים אותו לרחוב והוא די "חלשלוש"), אז גם פה, אם יעשו אותו, יראו שהוא התקדם המון, ונהיה פי כמה יותר חזק ומאיים ומפחיד מאשר בסרט הנוכחי.

איך יכול להיות? הרי דו פרצוף מת בסרט ...אאיך יכול להיות שהוא יהיה בסרט הבא? לא הבנתי.. למרות שזה זה אחת הטעויות הבודדות שעשו בסרט הנהדר הזה לדעתי שהרגו אותו אני חשבתי שעליו יהיה מבוסס הסרט הבא והרגו אותו תוך כמה דקות ..[br]פורסם בתאריך: 2.08.2008 בשעה 23:59:45

חבר'ה אני מביא פה ידיעה שמצאתי באנגלית שמבחינתי היא לא משמחת שבסרט באטמן הבא האוייבים יהיו איש השאלות והפינגווין...את הפינגווין אומרים שגו'ני דפ יגלם ואת הפינגויין פיליפ הופמן.. אז ככה אני מאוד מאוד מקווה שזה לא נכון מכמה סיבות קודם כול כי מספיק מחזרו דמויות בסרט החדש וצריך ללכת על רעים שעוד לא נראו בסרטים.. הסיבה השנייה כי אלו לא דמיות ריאלסטיות ואני מצפה שהסרט הבא יהיה אמיתי וריאליסטי בדיוק כמו ה"אביר האפל" ושלא יחזרו לסרטי הבאטמן הילדותיים והלא הגיוונים מעבר..

ועוד משהו נכון שמישהו אמר בתגובות שגם אם חלילה יהיו הדמויות האלו אסור שגוני דפ ואנגלינה ישחקו צריך שחקנים צעירים עם דם חדש שיש להם מה להוכיח.. כמו לדג'ר..

הנה הידיעה המקורית:

http://movies.ign.com/articles/895/895689p1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

קורע מצחוק וכל כך נכון!!

ואני מאמין שיהיה את "דו פרצוף" בסרט הבא.

עוד לפני שעשו את הסרט הנוכחי כבר אמרו שיהיה אותו, אז קשה לי להאמין שיותרו עליו.

מה עוד שהוא ממש לא מת בסרט הנוכחי, הוא רק נפצע קשה וכנראה שזה רק יגרום לו לשנוא את באטמן עוד יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

קורע מצחוק וכל כך נכון!!

ואני מאמין שיהיה את "דו פרצוף" בסרט הבא.

עוד לפני שעשו את הסרט הנוכחי כבר אמרו שיהיה אותו, אז קשה לי להאמין שיותרו עליו.

מה עוד שהוא ממש לא מת בסרט הנוכחי, הוא רק נפצע קשה וכנראה שזה רק יגרום לו לשנוא את באטמן עוד יותר!

מה?! שמת לב שהייתה לו הלוויה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...