The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע)

klayton

Recommended Posts

DonkeyCover_19287_602.jpg

ז'אנר: דרמה, מיסתורין, מתח, פעולה, פשע.

אורך: 152 דקות.

שפה: אנגלית.

מדינה: ארה"ב.

במאי: כריסטופר נולן.

שחקנים: כריסטיאן בייל, הית' לדג'ר(ז"ל), אהרון אקהרט, מייקל קיין, מגי ג'ילנהול, גארי אולדמן, מורגן פרימן.

חברת הפקה: Warner Bros. Pictures, Legendary Pictures, , Syncopy.

תאריך יציאה לקולנוע בארץ: 24/07/2008

תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 18/07/2008

תקציר:

באטמן חוזר להילחם בפשע ובכוחות הרוע. אלא שהפעם באטמן מחליט לא לשבת בחיבוק ידיים ולחכות לדבר הפשע. הפעם הוא מחליט לקחת את העניינים לידיים ומעלה הילוך בכל הקשור למלחמה בפשע. הפושעים כמובן לא מוכנים להרים ידיים וביחד הם מתאחדים ויוצרים כאוס ופחד בעיר תחת שרביטו של הג'וקר.

קרדיט ל~סרטים~ :xyxthumbs:

Joker.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הג'וקר של הית' לדג'ר ז"ל לא נופל מזה של ג'ק ניקולסון (וזה בהחלט מה שאומרים) אז צפוי סרט מעולה ופסיכוטי, בדיוק כמו שהיה הראשון.(שקרירין, לדעתי הראשון היה מעולה, השאר ממש לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא זוכר את הראשון

אבל אני יגיד לך ככה

הקומיקס בהתחלה היה מאוד

הסדרה המצוירת הראשונה הייתה מאוד אפלה עד שבעצם רובין הגיע

מאז חלה הידרדרות שנמשכת עד היום

הסרט של בטמן הקודם אולי הפסיק את הילדותיות אבל היה משעמם לגמרי ויותר מידי דרמה בגרוש

בטמן חוץ מגיבור אמור להיות גם חוקר ומבודד מאוד

ורק בסדרה המצוירת הישנה הצליחו להכניס את זה טוב

בעניין החדש

הגוקר אולי נראה טוב אבל יש גם את בטמן ואת האווירה

צריך לראות איך יעשו את זה בסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי הסרט הראשון היה מאוד מאוד קודר ואפל, הגיבור מסוגר בעצמו ובקושי נפתח לעולם החיצון, עבודת הצילום היתה גם היא מהמעולות, אין כמעט רגע עם אור בסרט, הכל מאוד מלנכולי וקודר. ראית את הראשון בכלל או שאתה מנסה להיזכר סתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי הסרט הראשון היה מאוד מאוד קודר ואפל, הגיבור מסוגר בעצמו ובקושי נפתח לעולם החיצון, עבודת הצילום היתה גם היא מהמעולות, אין כמעט רגע עם אור בסרט, הכל מאוד מלנכולי וקודר. ראית את הראשון בכלל או שאתה מנסה להיזכר סתם?

ראיתי את כל הסרטים

אבל את הראשון לפני איזה מאה שנה ככה שאני לא זוכר הרבה מימנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פנה לך שעתיים בסופשבוע, לך תשכיר את הדיוידי של הראשון, תארגן פיצוחים טובים ובירות, תקפיא את הבית עם המזגן, שים פול ווליום, תכבה טלפונים ותראה את הסרט. אחרי שאתה עושה את כל זה תגיד לי אם הוא טוב או פלופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...