The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Dark Knight הדיון הראשי(יום חמישי בקולנוע)

klayton

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מחכה לסרט ב24 הוא אמור להגיע לארץ

מאז שיס פלאנט נפתח לא הלכתי לשום אחר ומה שטוב ביס פלאנט זה שכל הפלצנים לא יודעים בכלל שהוא קיים :P והוא ריק בשבתות ;)

הסרט כעת מסתמן כאחד הסרטים הטובים ביותר שאי פעם נוצרו.

מחר הבכורה בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אין ספויילרים בהודעה זו)

אז הייתי היום בהקרנת הבכורה (להזמין כרטיסים שלושה ימים מראש היה חכם, לקחנו את המקומות הכי טובים באולם :D )

הסרט מצויין; הוא ממש לא "מקום ראשון של כל הזמנים", באמת שאני לא מבין איך זה טיפס לגובה כזה ב IMDB-

(מקום ראשון ב TOP 250 כבר שבוע, וזה לא מצעד שמשתנה תכופות, הוא בד"כ סטטי למדי)

וציוני "עילוי" בשאר אתרי הביקורות הרציניים יותר (rotten tomatoes ושות')

(אולי זה המחסור הזה בסרטים מצויינים בזמן האחרון, שגורם לאנשים להתלהב יתר על המידה כשיוצא סרט "טוב מאוד")

אבל הוא בהחלט כן מצוין מצוין מצוין, סוף סוף סרט ששווה את מחיר הכרטיס ומעבר לו.

הית' לידג'ר פשוט אדיר, ואני לא אומר את זה בגלל שהוא ז"ל, הוא פשוט משחק טוב.

לעומתו, המשחק של כריסטיאן בייל בתפקיד באטמן היה רחוק שנות אור ממה שציפיתי,

ולא מה שהורגלתי ממנו בסרטים אחרים שהוא שיחק בהם בעבר

(כולל Batman Begins, שם הוא שיחק את אותה הדמות הרבה יותר טוב!)

בנוסף הקול הצרוד האפל שהוא מדבר בו כשהוא בתפקיד באטמן - זה פשוט לא זה...

השחקנים הקודמים (כולל הוא עצמו בסרט הקודם :) )

ששיחקו את באטמן בסרטים הקודמים עשו עבודה הרבה יותר טובה ,גם במשחק וגם בדיבוב הדמות (כשהוא בחליפה).

אבל זה לא מקלקל יותר מדי את חווית הצפיה, שכן יש מעט מאוד זמן מסך יחסית לדמות הזו (באטמן) וטוב שכך.

(מדובר על הדמות באטמן, את ברוס ווין הוא שיחק טוב יותר, עדיין לוקה בחסר - אבל טוב יותר מבתוך החליפה)

בדיעבד, יש הרבה (מאוד) פגמים שאפשר להצביע עליהם בסרט הזה.

בעריכה (כל האקשן תזזיתי למדי, נראה כמו טריילר לאורך כל הסרט) בחלק מהדמויות,

אפילו פגמים קלים בעלילה (לפאנטים של הקומיקס והעלילה המקורית)

אבל עם כל הפגמים האלה, זה עדיין אחלה סרט, ואחלה תמורה למחיר כרטיס .

המלצה חמה למי שרוצה לראות בימים הקרובים:

בשביל רענון העלילה - תראו קודם את "Batman Begins" בבית, כי מן הסתם קו העלילה ממשיך.

נ.ב-

הסרט א-ר-ו-ך - קרוב ל-3 שעות.

(מה שהיה נהדר, כי למרות האורך המופרז, העניין נשמר לאורך כל הסרט והחוויה נמשכת באותו גובה,

אין נפילות - רק עליות ועליות, את זה כריס נולן יודע לעשות בצורה מצויינת, וגם ב "The Prestige" המצויין הוא עשה את זה)

ולא הייתה הפסקה באמצע (ביס פלאנט לב המפרץ)

אני הסתדרתי עם זה יופי, זה אפילו תרם להנאה שלי,אבל אולי זה לא יהיה הכי נוח לחלק מכם;

אז מי שהולך לראות ביס פלאנט שיתכונן לזה מראש (לקנות שתיה מראש, ללכת לשירותים מראש וכו')

לכו לראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי כוח לעבור על כל הדיון, אבל לעזאזל, מישהו ראה לאיזה מקום הוא הגיע בIMDb? (לינק: http://www.imdb.com/chart/top)

כן, הוא במקום הראשון, עם 115k הצבעות וציון ממוצע של 9.5. כמעט... too good to be true.

אני כנראה הולך לראות אותו היום עם עוד 3 חברים 8)

אחרי הפוסט ראיתי מה אמרו מעלי, יצאתי טמבל :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט ממש טוב, הייתי אתמול ביס פלאנט (הצגה של 00:35 והכניסו אנשים רק באיזה עשרה ל-1, פאשלה מעצבנת)!

הג'וקר פשוט זה הסרט, המשחק שלו ממש אלוהי (ואין לי שום אהבה גדולה לבאטמן או לדמויות של הקומיקס\סרטים האלו), אני נתתי לסרט ציון 9 משום שהסרט ממש כייפי חוץ מקטעים ממש מעצבנים של פרקליטות\משפטים.... חשבתי שיביאו את טלאנסקי עוד מעט.

בהחלט מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ביום חמישי ב10 ביס פלאנט חיפה.

סרט מצוין, בוגר ומשוחק היטב. תסריט ובימוי מעולים. בסוף הסרט לא התרשמתי ממנו יותר מדי

אך ככל שהזמן הלך אני נשבע בקסמו יותר ויותר.

מומלץ בחום לכל שוחרי איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי הכל מלבד הקטע שהוא מדבר בקול צרוד גם עם מי שיודע שהוא באטמן, אחרת מה ההיגיון? אתה משנה את הקול בשביל שלא ידעו מי אתה,

לא כי אתה סתם מתרומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט נחמד, יש מחסור קשה באקשן ויש יותר מידי דיבורים(למרות כשהיה אקשן- זה היה מצויין). באטמן מופיע מעט מאד על המסך לעומת שאר השחקנים בעלילה.

כדי לראות את הסרט יש להצטייד במיימיה, שק שינה, כרית, פופקורן לתקופה ממושכת ושירותים . הסרט פאקינג שעתיים וחצי.... שעתיים וחצי! :o

ההתחלה קצת משעממת והסוף, לטעמי היה לא מספק כ"כ.

המשחק של הית' לדג'ר היה מעולה.

הם הרגו את הבחורה באמצע הסרט -דבר שכמובן הפתיע אבל באותו זמן לא ידעתי שיש לי עוד שעה לשבת בקולנוע שדי הרס את זה.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שסיימו עם הארווי דנט מוקדם.

אבל את מי הם ידחפו בסרט הבא? אניגמה (איש השאלה)? אישה חתול? את מי? (מלבד הג'וקר שהוא VILLAN ראשי שאין לי מושג מי ישחק אותו

אחרי שלדג'ר מת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי היום ב22:00 בגלובוסמקס נתניה חזרתי רק עכשיו

איזה סרט.. פשוט מצויין רק הפריע לי הקטע עם הקול הצרוד :/

ההתחלה בין הכי טובות שראיתי האמצע קצת מסובך כי כל שניה חשבתי שהסרט הולך להגמר במיוחד בקטע עם הבחורה טוב שגמרו עם דופרצוף הסוף היה טוב אני רוצה עוד!

כל מילה מיותרת אהבתי את הטריק עם העט ;)

9\10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...