מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 15 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

סורי שאני חופרת פשוט לא בא לי לקחת החלטה ולבזבז את הכסף שלי על משהו שאני יצטער

אממ דרך אגב ממ שתודה שהגבת לי DIMKA :yelclap:

אז לבסוף החלטתי ללכת על הwind ואני יוותר על הקטע של לבצע בו עבודות מקסימום את זה אני יעשה במחשב בבית מה שבעצם אני רוצה מנייד ולשם כך הוא נוצר זה הניידות שלו ממקום למקום ואפשרות להשתמש בו בנסיעות וכו' ואחרי מה שאמרת על הניידים הזולים שאין אפשרות ושיהרס להם הדיסק הקשיח

אממ רק אני רוצה לדעת אם בווינד אפשר לעשות שימושים ב icq מסנג'ר סרטים באורך מלא (כמובן עם רכישת ה6 תאים) משחקים וזהו ברמת העיקרון והאם הוא מתחמם מהר ??

והאם עדיף את המיני של 2133 ??

תודה רבה !! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח , לשימושים כאלה הוא מצוין

אני שמעתי שהוא יחסית מתחמם מאוד קצת

המיני ניידים (או "אולטרא" ) של הם לדעתי נפילה גדולה

בקושי מוכרים אותם ובקושי קונים

במיוחד בגלל המחיר שלהם שהוא מאוד גבוה יחסית לניידים דומים של יצרניות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, Wind גם רגיש לטלטולים... יש לו קשיח רגיל. סרטים ואיי סי קיו זה אידיאלי בשבילו, והוא לא אמור להתחמם.

בקטע של טלטולים ה- EEE עם קשיח מסוג SSD אמור להיות יותר עמיד, עם דגש על "אמור", כי זה לא הוכח.

HP mini או 2133, הוא יקר בהרבה והביצועים שלו חלשים (מעבד חלש מאוד), מבחינת סוללה וקשיח הם דומים. אבל הוא יפיפה והמקלדת שלו הכי טובה בין הניידים הקטנים (wind מקום שני, EEE נחשב לפחות נוח).

אם להגיד את האמת, הייתי מחכה קצת כי הסוללה של ה-Wind קצת חלשה כרגע, וגם יכולים בקרוב להוציא נייד חדש עם מעבד הגיוני... (הבעיה היחידה של זה המעבד, כאילו גם המחיר אבל זה משהו שמשתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שלום זו שוב אני !!

אז די גיבשתי דעה וכנראה שאני ירכוש את הwind בע"ז מה שכן אני מקווה שהוא המיני לפטופ הטוב ביותר שיש בשוק ואם לא אשמח לדעת חחח ואולי לשנות כיוון בעניין הרכישההה

תודו שקשה לבחור בין כל כך הרבה מתחרים

השאלה הגדולה איזה חברה הוציאה את המיני לפטופ הטוב ביותר ?!?!?

acer

dell

msi

asus

hp

טאנקס על כל המידע שנתתם לי !! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר מחקר רציני שעשיתי כרגע שווה לחכות לא לacer ולדל כי הם יוציאו מחשבים פחות או יותר אותו דבר אבל - הדיסק הקשיח יהיה בערך 4-8 ג'יגה

כי לפי מה שהבנתי... עדיין על דל זה לא בטוח. זה מחשב אכזבה ויקר מאוד!!!!

MSI WIND לא רואה ממטר את הEEEPC.

בקיצור משתלם לחכות חודש חודשיים לראות איזה מחשבים יגיעו. וכמובן אני מאמין שיהיה תחרות והמחיר של הMSI WIND ירד כי יהיה לו כמה מתחרים רצינים ולאיבורי לא יהיה ברירה אלא להוריד את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה היה?

כמה שאלות :

1.כמה חיבורי קיימים בWIND?

2.אפשר יהיה להשיג אחריות מאייבורי (לא מלאה) אם אני אקנה בחו"ל?

3.כמה אמורה לעלות סוללת 6 תאים בחו"ל?

4.לא יהיה בעיות אם אני אחבר אותו למסך 37" (יש חיבור VGA) .ץ

5.קיימת לנייד הזאת סוללת 8\9 תאים?

6.מה זאת אומרת רגיש לטילטולים נגיד או מחליק לי אף מטר ואני טופס אותו בלי שיפול אז האהרד דיסק נדפק ? (טיפה הגזמתי)

אני מתכנן אולי לקנות אותו באייבורי או בחול ואז להוסיף סוללת 6 תאים כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה היה?

כמה שאלות :

6.מה זאת אומרת רגיש לטילטולים נגיד או מחליק לי אף מטר ואני טופס אותו בלי שיפול אז האהרד דיסק נדפק ? (טיפה הגזמתי)

3 חיבורי USB

לפי מה שהבנתי (מחיפושים ברשת) חודש הבא תצא בחו"ל 6 תאים (לא קיימת 8\9) ואני חושב שבסוף אני אקנה אותה דרך איביי. אני משער ששם ימכרו אותה בכ 30-50 דולר, בעוד שבארץ ימכרו אותה בהרבה יותר (כמו כל דבר אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקשיח באותו זמן עובד (כותב) ואתה מנער אותו, יש לו סיכוי טוב לשרוט את הדיסקים שלו ואתה מאבד זיכרון והמידע על המקום הזה נדפק.

הקשיח יכול למות לגמרי גם כמו שהבנתי, בכל אופן 90% מהניידים מושפעים מהבעיה הזו... ובגלל זה לא הייתי ממליץ להזיז אותו יותר מדי בזמן שהוא דלוק.

ניידים יקרים מכילים איזשהו חיישן תאוצה שמגלה כשהנייד נופל ועוצר את הכתיבה וככה מונע שחיקה של הקשיח עקב טלטולים...

טוענים שקשיח מסוג חסין לנזק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה היה?

כמה שאלות :

המחיר היה 2380.. העלו אותו ב105 שקל ולפי מה שהמוכר שם אומר המחיר רק ימשיך לעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר מחקר רציני שעשיתי כרגע שווה לחכות לא לacer ולדל כי הם יוציאו מחשבים פחות או יותר אותו דבר אבל - הדיסק הקשיח יהיה בערך 4-8 ג'יגה

כי לפי מה שהבנתי... עדיין על דל זה לא בטוח. HP זה מחשב אכזבה ויקר מאוד!!!!

MSI WIND לא רואה ממטר את הEEEPC.

בקיצור משתלם לחכות חודש חודשיים לראות איזה מחשבים יגיעו. וכמובן אני מאמין שיהיה תחרות והמחיר של הMSI WIND ירד כי יהיה לו כמה מתחרים רצינים ולאיבורי לא יהיה ברירה אלא להוריד את המחיר.

לחכות זאת תמיד ההמלצה הכי טובה בתחום המחשבים כי תמיד יש חידושים ותמיד יש שינויי מחירים. אם כולם היו פועלים לפי זה אף אחד לא היה קונה מחשב כי זה פשוט לא משתלם (אבל גם לקנות רכב חדש זה לא משתלם כי שנה הבאה יצא דגם משופר יותר ויפה יותר)

מי שצריך מחשב עכשיו, שיקנה עכשיו מה שזמין בחנויות.

בארץ לפחות אפשר איכשהו להשיג את ה WIND.. הדגמים המקבילים של בכלל לא זמינים בארץ וגם לא מתוכננים בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- GIL1974

אתה צודק באופן כללי, טועה בפרט.

שוק המחשבים ושוק הרכבים הם מאוד מפותחים עם עשרות שנים של פיתוחים טכנולוגיים.

UMPC זה זרם בתוך שוק המחשבים והוא קיים שנה פלוס מינוס... השוק בחיתוליו ונכון לעכשיו כל החברות עושות "ניסויים" לראות מה ייצא להם מזה והאם אנשים ייקנו משהו "בסגנון".

מי שקונה אותם הוא שפן ניסיונות... לכן כאן זה חכם בריבוע (בוע) לחכות. זה לא כמו הרכבים, כל שנה יוצא רכב בנזין עם תוספות קטנטנות...

אבל לפעמים יוצא לך רכב היברידי וזה כבר משהו אחר לחלוטין... בדיוק כמו פה וצריך לתת לשוק הזה לתפוס שורשים קודם.

שים לב שאת המחשבי UMPC מוכרים במספר חנויות שאפשר לספור על כף יד אחת... ונייחים מוכרים במאות חנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוווו אני לא מאמין שהמחיר עלה !

זה ממש לא הגיוני

ממתי המחיר של עולה ?!

המחיר תמיד רק יורד

איזה מוזר

אני מחכה שמחיר ירד ופתאום אני רואה שהוא עולה ??? ??? ???

חשבתי על זה

אולי כדי ללכת היום ולדרוש את זה במחיר הקודם ?

או שזה סתם שטויות ועוד כמה שבועות המחיר ירד מתחת למחיר הקודם ? (אל תתיחסו למה שאמרו באייבורי שהמחיר ימשיך לעלות ,

זה סתם כדי לגרום לך לרוץ לקנות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...