מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 13 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

asta, אני מבין שפעם נפל לך מחשב, הלך הדיסק הקשיח ומאז אתה בטראומה. אתה גם לא קונה יותר ביצים במכולת מחשש שהן יפלו וישברו לך בדרך, אז אתה מזמין באיביי ביצים שעשויות מפלסטיק קשיח.

מה בדיוק הקטע שלך? לא לקנות דבר בגלל שהוא עלול ליפול ולהישבר? גם אני יכול לחטוף בכל רגע נתון שבץ לב ולמות. אז מה, חבל שנולדתי? אתה בעצמך כותב שלכל מי שיש מחשב נייד יודע שפגיעות בדיסק הנייד הן בלתי נמנעות. אז מה, לאשפז כל מי שיש לו מחשב נייד? -קודם כל אולי באמת חבל שנולדת :lol: , ושנית כל את הביצים שלי אני קונה ישירות מהמדגרה במשק , בניגוד אלייך שקונה ביצים במכולת אחרי שעברו שבועיים אחרי שהם יצאו מהתרנגולת ..... :biggrimjackbox: ועכשיו ברצינות: היום יש טכנולוגייה חילופית של אשר יש לה עמידות כמעט מוחלטת ושיש לה עדיפות בכל מה שקשורה ל-UMPC .

ועכשיו בנימה קצת יותר רצינית: מה אני אמור לעשות עם 12GB שמציע ה-asus? הרי אחרי התקנתי 2 תוכנות ורבע ישאר שם מקום בקושי לביצה השמאלית שלי. -מי בכלל אמר לך לקנות את הגירסא של 12 GB ,אני דיברתי על הגירסא של 20 GB

ומאיפה לכל הרוחות לקחת את זה שה- יותר קל משמעותית??-מה ניסגר איתך בן אדם :2gunsfiring: ,כנס לאתר של היצרניות , תוריד את ה-manuall ובסוף המדריך תימצא את הנתונים הטכניים המדוייקים --מסובך מדי בשבילך , אה ? :badhairday:

בנקודה אחרת יש צדק מסויים בדבריך כשאתה מדבר על אורך החיים של הסוללה. אז אם אני אחכה עד שתגיע סוללת 6 תאים ואז אקנה אז כבר לא צריך לאשפז אותי?-

אם זה הייה תלוי , היית כבר מזמן מאושפז ... :smile1:., למה אתה מרשה לעצמך לשים לי מילים בפה??? ,

לא אמרתי לחכות ,

אני כן אמרתי שאפשר להזמין מחו"ל את הגרסא העדיפה בהרבה של ובמחיר דומה למה שאיבורי מביאה. ואגב, אם נצטרך כל פעם לחכות לדבר הבא נבזבז את מרבית חיינו בהמתנות. אבל אני מעדיף לקבל את זה כאן ועכשיו גם במחיר שאצא קצת פראייר בעוד חודש או חודשיים כשאחליף את הסוללה. נראה לי שזה עדיף על קניית חתול בשק ללא אחריות מאיזה אתר עלום בחו"ל.- עכשיו באמת הרגת אותי מצחוק , תריץ פה באתר חיפוש עם המילה :אייבורי . בוא נגיד כזה דבר : יהיה לך קשה למדי לממש אצליהם אחריות וגם אם תצליח לבסוף זה יקרה רק אחרי שתאבד הרבה שערות בדרך . קיצר אח שלי, תשחרר, תתחיל לחיות! :cool2:

אבל אתה יודע מה סבבה , קנה ,קנה את ה-wind הוא הולם אותך

ואתה בהחלט הולם אותו

הערה : אני כותב לא במטרה להעליב אף אחד והכל נעשה בצחוק ובסרקסטיות , בסופו של דבר אני מבטיח לכם שאתם תודו לי שחסכתם מכם ביצוע טעות יקרה ומיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asta - יש לך אזהרה על העלבת משתמשים ושימוש בשפה בלתי-הולמת.

זוהי האזהרה השלישית שלך, ואתה תטופל בהתאם ע"י אחראי הפורום הכללי.

ממליץ מאוד שתלמד לשלוט בלשון שלך אם אתה רוצה להישאר בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא מעניין אותי שהדעה שלי לא מעניינת את המנהלים אבל אני חייב להביע אותה- ממה שאני קראתי, הוא לא העליב אף אחד. ולדעתי הוא לא צריך לקבל אזהרה. לא ראיתי שהוא כתב מטומטמים, הרגע נכנסתי והרגע קראתי את הכל. ראיתי שזה ערוך אבל לא קראתי שהוא כתב מטומטמים. אכן הכל סרקסטי ואזהרה שלישית על זה? לדעתי הגזמתם עם הבחור. בסה"כ רוצה להביע דעה בצורה נחרצת שהיא במקרה הזה להזהיר משתמשים, שלדעתי זה דבר מבורך. שהרי הוא כותב הודעות שלמות לגבי למה זה לא טוב.

דבר שני, כמה עולה WIND בארה"ב למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה WIND בארה"ב למשל?

560$ בערך בארה"ב (כנראה בלי מע"מ), שזה כ-500 ש"ח פחות (שוב, בהנחה שזה בלי מע"מ).

יש לי את האפשרות לקנות בארה"ב, לדעתי זה לא שווה את הטרחה, מקלדת בלי עברית, שקע לא תואם, אחריות נתונה בספק ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא מעניין אותי שהדעה שלי לא מעניינת את המנהלים אבל אני חייב להביע אותה- ממה שאני קראתי, הוא לא העליב אף אחד. ולדעתי הוא לא צריך לקבל אזהרה. לא ראיתי שהוא כתב מטומטמים, הרגע נכנסתי והרגע קראתי את הכל. ראיתי שזה ערוך אבל לא קראתי שהוא כתב מטומטמים. אכן הכל סרקסטי ואזהרה שלישית על זה? לדעתי הגזמתם עם הבחור. בסה"כ רוצה להביע דעה בצורה נחרצת שהיא במקרה הזה להזהיר משתמשים, שלדעתי זה דבר מבורך. שהרי הוא כותב הודעות שלמות לגבי למה זה לא טוב.

יש צורה אחרת להביע דעה נחרצת בלי לקרוא לאנשים: "קשיי הבנה, טיפשים, אידיוטים ו-זקוקים לאשפוז פסיכיאטרי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asta - יש לך אזהרה על העלבת משתמשים ושימוש בשפה בלתי-הולמת.

זוהי האזהרה השלישית שלך, ואתה תטופל בהתאם ע"י אחראי הפורום הכללי.

ממליץ מאוד שתלמד לשלוט בלשון שלך אם אתה רוצה להישאר בפורום הזה.

אין לו מה להישאר פה. הורחק לצמיתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים ידידי מי שמדבר שטויות זה אתה ....

התברר שהאתר הזה עוד יותר יקרן וככול הנראה גם עם אחריות שאי אפשר אפילו לנגב איתה את הישבן

אתה יכול עד מחר להגיד שהכדור הוא מרובע , אבל זה לא ישנה את העובדה שהוא עגול ..

חלק מהאנשים כאן קשיי הבנה באופן חריג אז אני אחזור פעם נוספת על דבריי:

מי שקונה מחשב נייד מסוג - ultra mobile (לקיצור umpc ) שהוא כבד משמעותית ממוצרים דומים אחרים --הוא פשוט מאוד טיפש

מי שקונה מחשב נייד מסוג - ultra mobile (לקיצור umpc ) עם דיסק קשיח שמועד לתקלות עקב זעזועים ואפילו נפילה של 20 סנטימטר - הוא אידיוט חסר תקנה

מי שקונה umpc שמיובא לארץ בגרסא הכוללת סוללת צעצוע שמספיקה במקרה הטוב לשעתיים (ואחרי חצי שנה תגידו תודה אם היא תחזיק שעה )--זקוק לאשפוז פסיכיאטר :screwy:

מי שקונה umpc במחיר מופקע מיבואן שעם האחריות המפוקפקת שלו הוא יכול לנגב את הישבן ,שנייה אחת אחרי התשלום --זקוק להשתלת מוח :silly:

תגידו אתם השתגעתם לגמרי שאתם עדיין שוקלים לקנות את ה-wind, גם אחרי שאתם יודעים את כל העובדות?

למה , למה בשם אלוהים אדירים אתם עושים את זה לעצמכם ?

לא עדיף לקנות ב- ebay (או מאחד מעשרות אתרים אחרים ) UMPC של שהיא חברה פי אלף יותר טובה מ- ובמחיר של 600$ (כ-2500 ש"ח כולל מע"מ ומשלוח שזה בסך הכול כ-100 שקל יותר מהצעצוע שאייבורי מביאים לארץ

http://cgi.ebay.com/ASUS-EEEPC901-W001-Eee-PC-901-20G-intel-Atom-cpu-8-9_W0QQitemZ380049822801QQihZ025QQcategoryZ177QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ה-901 EEE מבית עדיף בכל המובנים , הוא יותר קל , מגיע עם 6600 mah שמחזיקה כ- 8 שעות (בין היתר בזכות פטנט שלהם לחיסכון באנרגיה),

עם דיסק מבוסס שאינו פגיע לזעזועים מכות ונפילות ( שכל מי שהיה לו אי פעם יודע שזה דבר בלתי נימנע ).

ה-wind מגיע עם סוללה מגוחכת של 2200 MAH שלא מספיקה לכלום (אם זה שכול הזמן מחייב אותך להתרוצץ כמו עכבר מסומם בחיפוש אחרי שקע חשמל בסביבה ולבקש טובות מאנשים , אז אני מאוד מצטער אבל אם אתם קוראים לזה , אז אני צנצנת ), הוא כבד משמעותית וגם גדול יותר בצורה מורגשת ( ואל תגידו לי שיש צורך במסך 10 עבור umpc ,מפני שמסך 9 מספיק ל-99 אחוז מהאנשים שיקנו אותו עבור גלישה באינטרנט ,עיבוד תמלילים וצפייה בתכני מולטימדיה ) ומצויד בדיסק קשיח שעלול להתפגר כל שנייה מנפילה קטנה של

(לי אישית זה קרה , שהתפגר דיסק קשיח מנפילה מגובה של כ-30 סנטימטר )

אני רוצה להזהיר מראש מקנייה של גרסת ה-wind שנמכרת ב-ivory-=---זאת תהיה טעות שאתה הולכים להצטער עלייה קשות

נסחפת עם הקיצוניות אבל בגדול אני מסכים איתך וממש לא חיבים לקנות כל דבר שהיבואנים מביאים לארץ.

אני גם מתכוון להזמין מאתר אמריקאי והיום זה ממש קל לביצוע עבור כל מי שיש לו כרטיס אשראי בין-לאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסחפת עם הקיצוניות אבל בגדול אני מסכים איתך וממש לא חיבים לקנות כל דבר שהיבואנים מביאים לארץ.

אני גם מתכוון להזמין מאתר אמריקאי והיום זה ממש קל לביצוע עבור כל מי שיש לו כרטיס אשראי בין-לאומי.

אולי אני מפספס פה משהו, אבל עכשיו אני כבר חייב להבין: למה להזמין בחו"ל מוצר כלשהו כשבדיוק את אותו מוצר אני יכול לקנות ולקבל כאן ובמקום, במרחק 5 דקות מהבית? מה, בשביל לחסוך 100-200 ש"ח, שגם זה בספק? למה לי לקנות חתול בשק ממקור לא ידוע, בלי אחריות, בלי עברית, ועוד לשלם דמי משלוח, לחכות למוצר ימים ושבועות ולקחת סיכון שהמוצר יפגע בדרך?

אם אני מפספס פה משהו אז אשמח אם מישהו יאיר את עיני :nixweiss: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר זאת פעם אחרונה ודי :

מי שקונה מחשב נייד מסוג - ultra mobile pc (לקיצור umpc ) שהוא כבד משמעותית ממוצרים דומים אחרים --הוא פשוט מאוד טיפש

מי שקונה מחשב נייד מסוג - ultra mobile pc (לקיצור umpc ) עם דיסק קשיח שמועד לתקלות עקב זעזועים ואפילו נפילה של 20 סנטימטר - הוא אידיוט חסר תקנה

מי שקונה umpc שמיובא לארץ בגרסא הכוללת סוללת צעצוע שמספיקה במקרה הטוב לשעתיים (ואחרי חצי שנה תגידו תודה אם היא תחזיק שעה )--זקוק לאשפוז פסיכיאטרי

מי שקונה umpc במחיר מופקע מיבואן שעם האחריות המפוקפקת שלו הוא יכול לנגב את הישבן ,שנייה אחת אחרי התשלום --זקוק להשתלת מוח

תגידו אתם השתגעתם לגמרי שאתם עדיין שוקלים לקנות את ה-wind, גם אחרי שאתם יודעים את כל העובדות?

למה , למה בשם אלוהים אדירים אתם עושים את זה לעצמכם ?

לא עדיף לקנות ב- ebay (או מאחד מעשרות אתרים אחרים ) UMPC של asus שהיא חברה פי אלף יותר טובה מ-MSI ובמחיר של 600$ (כ-2500 ש"ח כולל מע"מ ומשלוח שזה בסך הכול כ-100 שקל יותר מהצעצוע שאייבורי מביאים לארץ )

http://cgi.ebay.com/ASUS-EEEPC901-W001-Eee-PC-901-20G-intel-Atom-cpu-8-9_W0QQitemZ380049822801QQihZ025QQcategoryZ177QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ה-901 EEE מבית עדיף בכל המובנים , הוא יותר קל , מגיע עם סוללה 6600mah שמחזיקה בין 8 ל-7 שעות (בין היתר בזכות פטנט שלהם לחיסכון באנרגיה),

עם דיסק מבוסס שאינו פגיע לזעזועים מכות ונפילות ( שכל מי שהיה לו אי פעם מחשב נייד יודע שזה דבר בלתי נימנע ).

ה-wind מגיע עם סוללה מגוחכת של 2200MAH שלא מספיקה לכלום (אם זה נייד שכול הזמן מחייב אותך להתרוצץ כמו עכבר מסומם בחיפוש אחרי שקע חשמל בסביבה ולבקש טובות מאנשים , אז אני מאוד מצטער אבל אם אתם קוראים לזה נייד , אז אני צנצנת ), הוא כבד משמעותית וגם גדול יותר בצורה מורגשת ( ואל תגידו לי שיש צורך במסך 10 עבור umpc ,מפני שמסך 9 מספיק ל-99 אחוז מהאנשים שיקנו אותו עבור גלישה באינטרנט ,עיבוד תמלילים וצפייה בתכני מולטימדיה ) ומצויד בדיסק קשיח שעלול להתפגר כל שנייה מנפילה קטנה של 20 סנטימטר

(לי אישית זה קרה , שהתפגר דיסק קשיח מנפילה ממש קטנה )

asta - אם יש לכם אינטרנט בכלא....אז :

א. לפני שקניתי את ה - wind -ויש לומר שלא בלב שלם ובמצוקת זמן, חשבתי בדיוק כמוך, ולא שעכשיו אני חושב שאתה טועה, אתה פשוט קיצוני בחשיבתך. אפרט:

כאמור, לפני הקנייה, חשבתי שההבדל של אינץ' במסך אינו קריטי - עם המקלדת של האסוס, למרות כל ההכפשות, אני מאמין שאפשר להסתדר,אבל המסך בווינד כ"כ קטן ( ועדיין יש לי ראייה 6/6 ) , שאתה מבין שכל מ"מ (ו - 2.5 ס"מ הם משהו ), בתנאי שלא עוברים את הקילו וחצי למחשב - כדאי.

ב. בהתחשב בא', אם תצליח להשתכנע ולצאת מתוך הנחה שמחשב 10" עדיף - האסוס 1000 שוקל 1.33 ק"ג עם ו - 1.45 עם HD שזה 250 גרם יותר מהווינד.

ג. מצד שני, היות והאסוס 1000 מגיע עם סוללת 6 תאים, צריך לבדוק כמה ישקול הווינד עם 6 תאים.

ד. בהנחה שהם ישתוו במשקל -- אני מסכים איתך בכל שאר הפרמטרים!!! האסוס נראה עדיף :

יש לו ציר רציני יותר ( שכנראה קריטי אם אסוס החליטה לאחר הנסיון שצברה ב - 701 להתקינו - למרות התוספת הכנראה משמעותית למשקל ), יש לו אפשרות לאוברקלוקינג ואנדרקלוקינג בלחיצת כפתור ( פונק' אלה בוטלו בווינד!), יש לו מערכת סאונד ומיקרופון טובים בהרבה משל הווינד, הטאצ'פאד יותר גדול ואיכותי.

ה. אבל!!!!!!!!! מעל כל אלה, רובץ......ה מ ח י ר ! בעוד שבחו"ל ( למעט בריטניה שם שניהם יקרים) הווינד עולה קרוב ל - 500$, אסוס 1000 עולה 650$ שזה 30% יותר! שלא לדבר על כך שבארץ ההפרש גדל בהרבה בגלל המוניטין של ה - EEE והמחסור ביבואנים גדולים.

ו. עם ה - , אסוס 1000 עולה עוד 20$ נדמה לי וללא - שחלקנו יראו זאת כחסרון.

ז.עצה : הטעויות הגדולות נעשות כאשר אנחנו עומדים מול אופציות כאשר למעשה, בראשנו, כבר בחרנו באחת מראש.

בחיים, אתה יכול לעשות מוניפולציות על מנת לשכנע - אבל אל תפעיל אותן על עצמך - תתחשב גם במה שלא נוח לך....

באהבה ותשוקה גדולה - GONENTOM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קטן בשביל האנשים

BIGGER battery? 7400mAh Battery with 8 hours of life!

http://forums.msiwind.net/viewtopic.php?f=17&t=1245

mini-mini-CIMG5448.jpg

וואו. אם רק היה לי אומץ לעשות כזה דבר - הייתי קונה את הווינד בלי היסוס.

GONENTOM - אם לא קראת את הפוסטים הקודמים - asta הורחק מהפורום בגלל צורת ההתבטאות שלו. אין טעם להתנצח איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. אם רק היה לי אומץ לעשות כזה דבר - הייתי קונה את הווינד בלי היסוס.

על איזה אומץ אתה מדבר... הוא סה"כ פתח את הסוללת 3 תאים הרגילה והוסיף עוד 6 במקביל וזהו... ב3 תאים קפצת ל9 בלי יותר מדי עבודה

ובלי צורך להבין שום דבר בחשמל כמעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...