מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 14 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

דודיפלצת - כנראה שפיספסת.... שאלתי אותו לפני כן אם יש להם בכלא...[br]פורסם בתאריך: 2.08.2008 בשעה 22:55:15

על איזה אומץ אתה מדבר... הוא סה"כ פתח את הסוללת 3 תאים הרגילה והוסיף עוד 6 במקביל וזהו... ב3 תאים קפצת ל9 בלי יותר מדי עבודה

ובלי צורך להבין שום דבר בחשמל כמעט

ומה עם האחריות? במקרה של נזק רציני אתה פשוט מחזיר את הסוללה למצבה הרגיל ומסתיר את מעלליך? זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דודיפלצת - כנראה שפיספסת.... שאלתי אותו לפני כן אם יש להם בכלא...[br]פורסם בתאריך: 2.08.2008 בשעה 22:55:15

ומה עם האחריות? במקרה של נזק רציני אתה פשוט מחזיר את הסוללה למצבה הרגיל ומסתיר את מעלליך? זה אפשרי?

אם אתה פוחד, קנה נוספת של 3 תאים, ותפתח אותה. תהיה לך נוספת וככה אתה נמנע מבעיות

ובכל מקרה אתה לא מתעסק עם המחשב, אתה מתעסק עם הסוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה פוחד, קנה נוספת של 3 תאים, ותפתח אותה. תהיה לך נוספת וככה אתה נמנע מבעיות

ובכל מקרה אתה לא מתעסק עם המחשב, אתה מתעסק עם הסוללה

לא הבנת אותי...

א.אם נניח, היית מרכיב לא מתאימה ( לא מבחינה פיזית אלא חשמלית - נניח, מתח גבוה מידי ) והיה נגרם נזק למחשב, האם יכולת להחזיר את הסוללה המקורית ולאייבורי לא תהיה דרך לדעת איך נגרם הנזק?

ב.אם אייבורי כן מגלים - נראה לי הגיוני שבמידה של נזק למחשב כתוצאה מ"התעסקות בסוללה בלבד", לא תוכל לדרוש את האחריות...אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי היום ליבואן ואמרו לי שהם לא יודעים תגיע בטרייה 6 תאים ואם בכלל

יש לי רעיון

תקשיבו ותגידו איך זה נישמע לכם :

אני קונה את ה-wind ובמידה והיבואן לא יביא את הבטרייה של 6 תאים או שיבקש עלייה מחיר עלא איסטור אז אני פשוט אזמין מחוץ לארץ את הבטרייה

איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם באמת לא מתכוונים להביא את הוינד עם ה6 תאים בזמן הקרוב.. כי בחו"ל הוא כבר קיים אך במלאי מאוד מצומצם..

זה יהיה ממש מבאס לקנות את הוינד עכשיו עם השלוש תאים ולגלות אחרי שבוע aמוכרים אותו עם 6 התאים..

זו תהיה הוצאה לא קטנה לקנות את סוללת ה6 תאים..

[br]פורסם בתאריך: 3.08.2008 בשעה 17:27:46

לקנות או לא לקנות זו השאלה :s05: :s07::bash::nixweiss::kopfpatsch:

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניינת לרכוש מיני לפטופ או רגיל בסביבות ה עד 2800 ¤ אני מאוד מתלבטת ולא רוצה להתבאס לאחר הרכישה

אני מעוניינת שהמחשב יתמוך בצורה טובה באופיס שאוכל לבצע עבודות

לראות בו סרטים לגלוש באינטרנט משחקים (לא כבדים במיוחד ) משהו בקטנה ואשמח מאוד אם תמליצו לי על מחשב טוב שלא עולה על המחיר שרשמתי אני מאוד מתרשמת מ wind אך הקטע של ה3 תאים של הסוללה מבאס אבל שמעתי שיש מצב שהסוללה של ה6 תאים תגיע בקרוב בקיצור אם תוכלו להמליץ לי על מיני לפטופ טוב או העומד בתקנים אשמח תודה רבהה~~

ויש גם את הדגם של ex600 בקיצור אני מאוד מתלבטת וגם בגלל כל התגובות החיוביות על הwind מידיעות אחרונות וכו' ..

פליזז זה די דחוף לי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-קוסמת

כתבת בתור התחלה שאת צריכה מחשב לעבודות . וכאן כבר המחשב לא מתאים לך. את צריכה סטנדרטי 15.4 ואין הרבה במסגרת התקציב.

קחי גם את הכי זול שתמצאי והוא יעשה את מה שרצית. UMPC לא מתאימים לעבודה, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-קוסמת

כתבת בתור התחלה שאת צריכה מחשב לעבודות . וכאן כבר המחשב לא מתאים לך. את צריכה סטנדרטי 15.4 ואין הרבה במסגרת התקציב.

קחי גם את הכי זול שתמצאי והוא יעשה את מה שרצית. UMPC לא מתאימים לעבודה, זה הכל.

למה לדעתך הוא לא מתאים לאופיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב פעם אני :

אממ מצאתי דגם ואני תאמת לא מבינה גדולה במחשבים :s05:

אז אם מישהו יכול לומר לי לי אם המפרט הזה טוב מספיק בשביל מחשב סטנדרטי שאוכל לראות סרטים מוזיקה עבודות משחקים בקטנה אממ וזהו בעיקרון

אז הנה המפרט (ואני חושבת לשדרג את הזיכרון ל2 גי'גה

מעבד כפולה

Intel Dual T2370 1.73GHz

ערכת שבבים

Chipset 965PM

מסך

"15.4 1280X768

כרטיס מסך משולב

Intel GMA X3000

זכרון

1024MB DDRII

ניתן להרחבה עד 4GB

דיסק קשיח

Toshiba 160GB SATA 5400 RPM

ניתן לשדרג לדיסק 250GB SATA 5400 RPM

כונן אופטי

צורב Dual Layer Multi DVD

תקשורת

כרטיס רשת WiFi 802.11A/B/G

כרטיס LAN 10/100/1000

מודם פקס 56Kb

Bluetooh

יציאות

USB 2.0 X4 ,VGA ,Audio

קורא כרטיסים, מיקרופון מובנה

PCMCIA ,FireWire ,SPDIF

TV-OUT,יציאת ועכבר Touch

והאם הוא עדיף על הmsi wind (התלהבתי ממנו כל כך חח ) במיוחד שהוא בצבע לבןןן :s07:

תודה מראש למי שיענה לי על כך!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-קוסמת

אני חושב שהבקשה שלך דורשת נושא חדש, פה מתמקדים בעיקר בשיחה על WIND, אבל אני סובלני למרות שעבדתי משמרת לילה ואענה לך :smile1:

ובקשר לשאלה שלך. תחשבי אם בא לך לעבוד עם מסך בגודל 10" - כאשר הכל קטן ואת נאלצת להגדיל את גודל הכתב ואז אין לך מקום לעריכה (במקרה הטוב יהיה לך בוורד... power point אין סיכוי, Excel אין סיכוי), כמובן שיש גם בעיה שהמקלדת קטנה, וגם נכון לעכשיו חלשה. כן הוא חמוד וקטן והכל, אבל לעבודה הוא לא נוח.

איפה ה-Wind יהיה עדיף על פני רגילים? כשאת טסה או נוסעת ברכבת/אוטובוסים, ממתינה איפשהו ורוצה להתעדכן בחדשות/מניות, מילואים ודברים כאלה.

היתרונות שלך עם המחשב שכתבת זה שטח עבודה הגיוני, עבודה הרבה יותר מהירה, סידי רום וגם משמש בתור מחשב לכל דבר בגלל העוצמה שלו.

חסרונות? משקל, מחיר כנראה גבוה יותר, תופס הרבה יותר מקום...

הנה סביר במחיר נמוך (אגב זולים לא בדיוק ... את אמורה לעבוד איתם במקום כמו משרד ולא אוטובוס שקופץ כל רגע והורס לך את הקשיח)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=697740

סתם אוהב Gigabyte, לא מכיר את הדגם... שימי לב פה שהמעבד 2 Duo ולא Dual core/Core duo

ההבדלים ביניהם שמיים וארץ... אם זה בחיסכון בחשמל, בפליטת חום, מהירות, יעילות עבודה.... פשוט הכל. בקשר לזיכרון החלטה שלך להרחיב ל-2 ג'יגה, את יכולה לעשות את זה בכל שלב בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...