מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 12 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

דימה, תודה על הלינק, אבל הם גובים גם 99 ש"ח על תיק שבאייבורי נדמה לי מסופק בחינם (זה כבר 300+ ש"ח הפרש). ומה זה החרטא הזה של תוספת 35 ש"ח בשביל לדבר עם נציג שירות? זה כבר גובל בחוצפה :pissed:

מחר נראה לי שאתקשר לברר פרטים. קדחת הם יקבלו ממני ולא 35 ש"ח... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דימה, תודה על הלינק, אבל הם גובים גם 99 ש"ח על תיק שבאייבורי נדמה לי מסופק בחינם (זה כבר 300+ ש"ח הפרש). ומה זה החרטא הזה של תוספת 35 ש"ח בשביל לדבר עם נציג שירות? זה כבר גובל בחוצפה :pissed:

אחי אני חושב שגם שם זה מגיע עם התיק (מגיע באריזה מMSI) פשוט באתר שלהם יש תוספות ללפטופ וזה אוטומטי מציע.. אבל תבדוק את זה

ואם אתה יכול לברר בוודאות לגבי הסוללה אני אודה לך מאוד :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ראיתי את זה... 35 ש"ח על נציג שרות זה מוזר, תחשבו הם יאחרו במשלוח ואתה מתקשר אליהם... ואז הם שוב מאחרים ושוב מתקשר... אופס בזבזת 70 ש"ח.

הצעה שלי להתקשר לפני ההזמנה ולברר את כל הפרטים ועל התשלום המגוכך הזה...

בקשר לתיק, עזוב אותך שטויות... זה תיק חרטא. היום מוכרים בכל מקום תיקים מותאמים לניידים עם רפידות הגנה בפנים, על תיק אני מרשה לך לבזבז קצת כסף, קח משהו טוב בלפחות 150-200 ש"ח... :smile1:

עדיף תיק למחשב שהוא עם כתפיות (כמו תיק רגיל, ואליו התכוונתי) גם מושך פחות תשומת לב וגם יותר נוח (המשקל קרוב לגב) למשל:

http://www.palmnet.co.il/Product.asp?Pid=7850083768&Cat2Cat1ID=3535&Cat2ID=5605&aff=Zap〈=he

אל תתפתו למתנות זולות ושטותיות... תיק מסכן ב-20 ש"ח, עכבר עוד יותר מסכן ב-10 ש"ח... נו מה... :screwy:

עדיף לקבל מוצר יותר איכותי ו/או עם אחריות נורמלית מאשר לקבל עוד עכבר דפוק ולא נוח במתנה שיתקלקל אם בכלל יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמתם עם ה-35 ש"ח. רק ההזמנה דרך נציג מכירות תעלה עוד 35. אתם יכולים להתקשר ולברר כמה דברים שאתם רוצים בחינם.

בדיוק.. הם פשוט רוצים לעודד אנשים להזמין דרך האינטרנט כי כנראה זה מקל להם על החיים.

עריכה:

אההה פאקקקק הם שינו את זה.. זונות

# האחריות הינה אחריות בינלאומית .

# מגיע עם סוללה 3 תאים ( אפשרות לסוללה 6 תאים נוספת בתשלום )

# מגיע בצבעים : שחור , לבן , ורוד.

# אפשרות הרחבת ל-1.5GB בתוספת של 99 ש"ח בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, עכשיו דיברתי איתם ומסתבר שהכל קלאם פאדי. אין להם בכלל של 6 תאים, הם אומרים שתהייה אולי בעוד חודש וגם אז לא ידוע מה יהייה המחיר שלה.

המחשב מגיע כנראה בלי תיק נשיאה וצריך לקנות אחד (דימה, אני לא מתכוון לקנות "מנשא" למחשב, למה מה אני סוחב ג'ריקן מים? אני מתכוון להחזיק אותו בתיק כמו ספר ולכן צריך שיהייה לו תיק קטן וזה הכל).

אפשר לדבר איתם חופשי וגם ההזמנה בטלפון לא תעלה כסף.

אבל כמובן שאין שום סיבה להזמין דרכם אם בחישוב כללי זה יעלה לי 300-400 ש"ח יותר מאייבורי, ששם אני יכול להכנס ולצאת היום עם המחשב.

באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז נכנסתי היום לאייבורי לאחר שהחלטתי לקנות דווקא את השחור (נראה לי שהלבן יתלכלך ומהבחינה הזאת השחור נראה לי הכי פרקטי). מסתבר שהמלאי נגמר ולא משנה הצבע (גם בסניף ת"א אין... היתה התנפלות המונית לאחר הביקורת בידיעות אחרונות). משלוח חדש יגיע לסניף ביום שלישי. לגבי סוללת 6 התאים יש כבר תאריך מוסמך - זה יקרה רק בעוד חודשיים. המחיר עדין לא ידוע. אגב, הם לא ממליצים להתקין את ה-Vista.

בכל אופן ביצעתי את ההזמנה ועל תשלום במזומן קיבלתי עוד חצי ג'יגה זכרון ובסה"כ שידרגו לי ל-2 ג'יגה בחינם. הזמנתי גם את הכונן האופטי (169 ש"ח)

ועכבר בלוטוט' של מייקרוסופט (130 ש"ח). יש גם תיק נחמד שכלול במחיר ועכשיו נשאר רק לקוות שהמינוס בבנק יספוג גם את זה... ???

ועוד משהו: אחריות יצרן ואחריות של אייבורי זה היינו הך (כלומר אותו כנ"ל, יעני אותו דבר). אייבורי הם הנציגים של בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי את העכבר באייבורי עכשיו לאחד טוב והמחשב עובד איתו מצויין .

זהו עכשיו נשאר לי רק לשדרג לכונן של 320 GB שאייבורי יסכימו לעשות שינויים במחשב ואולי לשדרג לזיכרון 2GB ולקנות או לדרוש של 6 תאים והמחשב הזה פצצה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעלם לי הסמל של הבטריה בWIND ליד השעון איך אני מחזיר אותו?

לוח בקרה - power options - להיכנס לתקייה של advanced - ושם לסמן את האפשרות הראשונה של "תמיד להראות ....".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asta תפסיק לדבר שטויות ותן למבוגרים לשוחח.

לכל השאר, מצאתי לינק ל- WIND שקצת יותר יקר ממה שמוצע באייבורי... ונחשו מה? מגיע עם בגרסת 6 תאים...

http://www.pc-4u.co.il/product.asp?productid=1193

200 ש"ח תוספת מחיר, לא יודע אם הגיוני קצת הרבה... אבל זה מחיר הגיוני בעניין של עלות מול תועלת.

אגב לכל מי שרוצה aspire... המחשבים כמעט בגודל זהה! ה- גדול בסנטימר אחד בלבד ומציע אינץ' שלם למסך...

בנתיים ידידי מי שמדבר שטויות זה אתה ....

התברר שהאתר הזה עוד יותר יקרן וככול הנראה גם עם אחריות שאי אפשר אפילו לנגב איתה את הישבן

אתה יכול עד מחר להגיד שהכדור הוא מרובע , אבל זה לא ישנה את העובדה שהוא עגול ..

חלק מהאנשים כאן קשיי הבנה באופן חריג אז אני אחזור פעם נוספת על דבריי:

מי שקונה מחשב נייד מסוג - ultra mobile (לקיצור umpc ) שהוא כבד משמעותית ממוצרים דומים אחרים --הוא פשוט מאוד טיפש

מי שקונה מחשב נייד מסוג - ultra mobile (לקיצור umpc ) עם דיסק קשיח שמועד לתקלות עקב זעזועים ואפילו נפילה של 20 סנטימטר - הוא אידיוט חסר תקנה

מי שקונה umpc שמיובא לארץ בגרסא הכוללת סוללת צעצוע שמספיקה במקרה הטוב לשעתיים (ואחרי חצי שנה תגידו תודה אם היא תחזיק שעה )--זקוק לאשפוז פסיכיאטר :screwy:

מי שקונה umpc במחיר מופקע מיבואן שעם האחריות המפוקפקת שלו הוא יכול לנגב את הישבן ,שנייה אחת אחרי התשלום --זקוק להשתלת מוח :silly:

תגידו אתם השתגעתם לגמרי שאתם עדיין שוקלים לקנות את ה-wind, גם אחרי שאתם יודעים את כל העובדות?

למה , למה בשם אלוהים אדירים אתם עושים את זה לעצמכם ?

לא עדיף לקנות ב- ebay (או מאחד מעשרות אתרים אחרים ) UMPC של שהיא חברה פי אלף יותר טובה מ- ובמחיר של 600$ (כ-2500 ש"ח כולל מע"מ ומשלוח שזה בסך הכול כ-100 שקל יותר מהצעצוע שאייבורי מביאים לארץ

http://cgi.ebay.com/ASUS-EEEPC901-W001-Eee-PC-901-20G-intel-Atom-cpu-8-9_W0QQitemZ380049822801QQihZ025QQcategoryZ177QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ה-901 EEE מבית עדיף בכל המובנים , הוא יותר קל , מגיע עם 6600 mah שמחזיקה כ- 8 שעות (בין היתר בזכות פטנט שלהם לחיסכון באנרגיה),

עם דיסק מבוסס שאינו פגיע לזעזועים מכות ונפילות ( שכל מי שהיה לו אי פעם יודע שזה דבר בלתי נימנע ).

ה-wind מגיע עם סוללה מגוחכת של 2200 MAH שלא מספיקה לכלום (אם זה שכול הזמן מחייב אותך להתרוצץ כמו עכבר מסומם בחיפוש אחרי שקע חשמל בסביבה ולבקש טובות מאנשים , אז אני מאוד מצטער אבל אם אתם קוראים לזה , אז אני צנצנת ), הוא כבד משמעותית וגם גדול יותר בצורה מורגשת ( ואל תגידו לי שיש צורך במסך 10 עבור umpc ,מפני שמסך 9 מספיק ל-99 אחוז מהאנשים שיקנו אותו עבור גלישה באינטרנט ,עיבוד תמלילים וצפייה בתכני מולטימדיה ) ומצויד בדיסק קשיח שעלול להתפגר כל שנייה מנפילה קטנה של

(לי אישית זה קרה , שהתפגר דיסק קשיח מנפילה מגובה של כ-30 סנטימטר )

אני רוצה להזהיר מראש מקנייה של גרסת ה-wind שנמכרת ב-ivory-=---זאת תהיה טעות שאתה הולכים להצטער עלייה קשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asta תרגע ושב בשקט. ואל תקרא לאנשים מטומטמים כי הם לא מסכימים איתך.

האתר שנתתי גיליתי במקרה ובאותה נקודת זמן היה רשום שהמחשב מגיע עם 6 תאים, ככל הנראה הם עלו מהר על הטעות כי התקשרו אולי להזמין אז הם תיקנו את התקלה. שים לב שאמרתי לבד שהאתר יקר יותר ולא שווה קניה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...