מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 122 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה דעתכם על הנטבוק הבא:

http://www.tgspot.co.il/umpc/norhtec-next-gecko-netbook/

גילוי נאות: אני חשבתי להיות היבואן שלו בארץ.

מעניין אותי האם הייתם רוצים לקנות כזה, וכמה הייתם מוכנים לשלם עליו?

וכן, הדעה שלכם תשפיע :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי רוכש בגלל כמה סיבות:

1. מעבד חלש מאד

2. חברה לא מוכרת

3. מסך 9" ולא 10"

4. מקסימום 1GB זיכרון

5. מגיע ללא HD

6. מגיע ללא WIFI

7. מגיע עם לינוקס ולא Windows(לא שעם הקונפיגורציה שלו יש יתרון כלשהו לXP על פני לינוקס)

8. אין כונן אופטי

כנראה שזה עדיף על כל מיני צעצועים אחרים שנמכרים סביב ה1000-1200 ש"ח, אבל זה עדיין לא משתלם.

גם אם זה יעלה 1000 ש"ח אני מניח שהאחריות תהיה לשנה כאשר חברות אחרות מציעות שנתיים-שלוש וכונן קשיח ודונגל יעלו עוד לפחות 350 ש"ח(וזה בלי כונן אופטי חיצוני במידת הצורך). זה מביא את המחיר ל1350 ש"ח כאשר ב1800 ש"ח כבר אפשר לרכוש נטבוק דור קודם הרבה יותר חזק, עם יותר פיצ'רים ומחברה מוכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לגבי HD - הכוונה הייתה שאני (היבואן) מספק את ה-HD לפי הזמנה בפועל (כל אחד יוכל לבחור) ושעם HD בגודל 80GB זה יעלה עד 1,000 ש"ח כולל HD.

2. חברה לא מוכרת - מסכים 100%

3. מעבד חלש מאוד - לא כ"כ מסכים - נכון שיש היום לרוב INTEL 1.6GHZ אבל עד לא מזמן היו CELERON 900MHZ ואנשים עדיין קנו.

4. מסך 9" - הוא 9.8" במקום 10.2" ככה שזה כבר הבדל של 0.4" ולא 1" :)

5. יכול להגיע גם עם על-פי הזמנה (זה מייקר את המחיר כמובן)

6. אין כונן אופטי - באף אחד מהנטבוקים אין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכמו רוב הדברים - זה תלוי בשיווק.

אם תשווק את זה למשל לתלמידי תיכון זה יכול לתפוס.

אני, כמו האחרים, מחכים לראות נטבוקים מיוחדים יותר ולטכנולוגיות שמיועדות לכך במקום האלתורים הקיימים כיום כמו צ'יפסט 945 שעומד להיות מוחלף ברוב הדגמים אם לא בכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למכור את המכשיר כסתם netbook לא כ"כ יעזור לדעתי - הוא חלש מאוד, די מכוער, ואני לא בטוח לגבי כמה הוא תחרותי במחיר.

לדעתי צריך למקד יותר את קהל היעד, לכזה שהמגבלות הללו לא יפריעו לו, ולספק כמה יתרונות נוספים.

אם תעשה עבודה טובה על חבילת תוכנה, למשל אם תוסיף לזה את lingoes (מילון חינמי, כולל עברי-אנגלי ולהפך),

ואת wikitaxi (גרסאת ויקיפדיה offline), יחד עם tuxpaint, gcompris וכו', ועם openoffice ,, pidgin,

אפשר אפילו להוסיף את dosbox, ולזרוק פנימה כמה משחקים.

אולי גם את activePython וכמה מדריכים..

ואת חבילת הספרים מ gutenburg project.

אפשר למצב את זה כמחשב שמגיע מוכן לצורך לימודים לגילאי היסודי, עם יתרונות של מחשב רגיל.

אם המחיר יהיה מספיק זול, אני חושב שהורים ישמחו לקנות אותו לילדים שלהם במקום מחשב יקר יותר שייועד בעיקר למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול ללכת בתור תחליף ל EEE700 שעדיין נמכר,

רק חיסרון גדול לפי דעתי זה שהוא פועל על סוללות AA,

כי אם היה מגיע עם נטענת כמו בכול הניידים היה יותר טוב, או שיהיה אפשרות להטעין את הסוללות AA דרך המחשב ושלא נצתרך מטען חיצוני בשבילו.

כי להשתמש הסוללות רגילות לזה, זה לא פרקטי יוצא יקר מידיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון של הסוללות AA נחמד הייתי שם בבאנדל ....

אם אני לא טועה יש ב1000 ש"ח או פחות כל מיני נטבוקים LOW END ככה שזה לא משתלם במיוחד אלא אם תגבה אחוזים מאוד קטנים

באתי לומר 700 שקל עד 900 אבל בעקרון זה פחות מ200$ או בלי רווח רציני אז זה אומר שלא כנראה

אני הייתי שמח עם נטבוק בסגנון "פוקט פיסי" גדול ומסך של 4 אינטש רחב מאוד שנפתח כמו לפטופ בא עם מקלדת QWERTY ודיסק קשיח קטן .... משהו שאפשר לללכת איתו כשהוא מחובר לאינטרנט סלולארי ולדוגמה לתקשר עם שרת בבית לשלוח קבצי טקסט או וכו' וכן יש כאלה אבל תראו את המחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמה מילים על הנטבוק.

הרעיון עם הסוללות AA, נחמד.. אבל השאלה אם הוא יודע להטעין אותם.

אין צורך במטען חיצוני - מבורך

מסך 9.8 - מעולה.

אין WIFI אין בלוטוס - WTF!!!

כמה הוא שוקל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, כמו האחרים, מחכים לראות נטבוקים מיוחדים יותר ולטכנולוגיות שמיועדות לכך במקום האלתורים הקיימים כיום כמו צ'יפסט 945 שעומד להיות מוחלף ברוב הדגמים אם לא בכולם.

:hizuk:

האלתור של צ'יפסט 945 הענתיקה,מיצה מזמן את עצמו,במיוחד כרטיס המסך המובנה המעפן שלא מאפשר להריץ עליו בצורה מיתקבלת

על הדעת אפילו משחקים ארכיאולוגיים בני 6 שנים.

נכון שנטבוק אינו מכונת משחקים ,אבל אני לא מכיר משתמשים שלא רוצים פה ושם להריץ בצורה סבירה משחק בן שנה,שנתיים.

קיבנימט,מתי כבר יגיעו לשוק נטבוקים עם צ'יפסט G40 :badhairday: ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...