מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 53 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

אוקיי... אני ממש ממש מודה לכם.

תקראו עד הסוף! אל תכעסו!

בבקשה פירוט לגבי המשחקים הבאים:

GTA VICE CITY

GTA III

GTA SA

(אחד מהם בעדיפות כמובן לSA\VC)

COUNTER STRIKE 1.6 ברשת, פינגים, כמה FPS אפשר לסגור ללא דרופים. בDE_DUST2 וכו'.

HALO

NEED FOR SPEED UNDERGROUND בעדיפות לראשון.

NBA 2005\6 או כל NBA אחר שברשותכם, העיקר לקבל קנה מידה לגבי המשחק הזה.

AGE OF EMPIRES III\II בעדיפות לשלישי כמובן אבל מה שברשותכם.

UNREAL TOURNAMENT הראשון כמובן.

WORMS MAYHEM וורמס 4.. משחק חזק ביותר ברשת.

GOOGLE EARTH

זה מובן מאליו שאני לא באמת מצפה ממכם להוריד את הדברים הללו ולבדוק בשבילי את זה... אני נתתי פשוט מגוון רחב של אפשרויות שכל מי שיש לו UMPC ונמצא כאן שייתן מידע איך רצים לו התוכנות הללו (אם הם ברשותו). הבנתם? בקיצור אני מנסה להגיד שבמקום לתת תוכנה אחת נתתי הרבה שאולי יש לכם אחת או 2 מהן... תודה רבה מראש לעוזרים :)

זה באמת מאוד חשוב לי :)

קונה ככל הנראה מחר (ב').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקנתי את המשחקים Unreal tournament 1, Heroes3 - Armageddon's blade

על UNREAL אין מה לדבר... רץ פשוט מהמם, כשראיתי את סרט הכניסה פשוט נהניתי לראות איזה חלק זה עובד. מהר שיניתי לרזולוציה הנטיבית של המסך שלי ופשוט הפצצתי... מה שצריך לזכור זה להשתמש במקשים WASD כדי לזוז, כי אחרת לא נוח (החיצים קטנים יותר, למרות שהצלחתי לשחק ככה, אבל לא נוח לקפוץ ככה), מהר מאוד שכחתי שאני משתמש בנייד, נהניתי מאוד.

Heroes3 לא ציפיתי שירוץ לא טוב כי המשחק פשוט יותר ישן ומושקע מכף רגל ועד ראש, מה שכן הייתה הבעיה זה הרזולוציה שתקועה על 1024X768 (או 800X640) זה הפריע ממש קצת בסרט ההתחלה, אבל שם זה נגמר, המשחק בנוי ככה שלא מרגישים כלל שהמסך מתוח לצדדים, עובד מעולה, נטען ממש בשניה.

שני המשחקים עובדים מצוין. אבדוק במשך היום גם GTA3, רק מקווה שהדיסקים בסדר (היה לי heroes3 shadow of death) והוא סירב לקרוא ממנו :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום WIND 6 תאים באייבורי... לא יודע בקשר לאלה שדיברו עליהם קודם, אלה שבסניף קריות דווקא היו ממש נחמדים.

המשך ביקורות כשאני אסיים להתקין :smile1: ואז אענה לשאלות פניות מענות טענות גניחות ובקשות לתמונות בערום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום WIND 6 תאים באייבורי... לא יודע בקשר לאלה שדיברו עליהם קודם, אלה שבסניף קריות דווקא היו ממש נחמדים.

המשך ביקורות כשאני אסיים להתקין :smile1: ואז אענה לשאלות פניות מענות טענות גניחות ובקשות לתמונות בערום

אני גם הזמנתי אותו דרך הטלפון היום. צריך לחכות כמה ימים בגלל צורב חיצוני . אין במלאי. יש משהו שניסה להדביק מדבקות עם אותיות למקלדת. האם הם מתאימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

כולם נחמדים עד התקלה הראשונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הזמנתי אותו דרך הטלפון היום. צריך לחכות כמה ימים בגלל צורב חיצוני . אין במלאי. יש משהו שניסה להדביק מדבקות עם אותיות למקלדת. האם הם מתאימים?

לא יודע בקשר למדבקות, אצלי זה רגיל כמו בכל מקלדת (חריטה קוראים לזה, נכון? :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

כולם נחמדים עד התקלה הראשונה...

צודק ב100 אחוז . גם אני ברכישת הוינד חשבתי שאייבורי נחמדים עד שיום אחרי הסוללה נדפקה לי ואז אף אחד לא הסתכל עלי (אני לא ירחיב אילו מלחמות היו שם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום שיגעו אותי במשרד הפנים (מתברר שלהוציא דרכון חדש זה 4 שעות לעמוד בתור ובסוף ישלחו לי אותו הבייתה... מדינת חלם), אז רק עכשיו מעדכן:

אחד הדיסקים של GTAIII סירב להעתיק כמה קבצים והמשחק לא עבד בלעדיהם, ועוד אמרו שהדיסקים 100 שנה טובים, שטויות. 50% מהדיסקים שלי נהרסו והמחשב הראשון שלי משנת 1998. אבל כיוון שכמה אנשים פה ממש רצו שאבדוק את העניין, הלכתי לשכן לשאול והיה לו את המשחק... יאללה לסקירה...

כיוון שאני לא שיחקתי כמעט במשחק אז קשה לי להשוות אותו לאיך הוא אמור להראות במחשב אמיתי. אבל אנסה כמה שאפשר:

איך שהדלקתי את המשחק, היה Cinematic מאוד מעצבן, חשבתי שאני מקבל בחילה כי הכל היה עם Ghosting מסוג מסוים, חשבתי שזה המחשב שלי, אבל ראיתי שאפשר לכבות את זה ב-Graphics, זה נקרא Trails או משהו כזה, אם אתם לא רוצים סחרחורת תכבו, ממליץ.

המשחק תומך במסך רחב ולא הייתה בעיה להדליק. מה שכן קצת הוריד מהחוויה, שה-FPS יורד כשמסתכלים קדימה והרחוב ארוך (משהו כמו 15, אולי 20 FPS), זה לא קריטי, נסעתי די סבבה עם המכוניות, ואם מישהו תוקף אז לא מאבדים את הראש. אבל מרגישים שזה יכול היה להיות חלק יותר.

עוד קטע על גרפיקה זה שהמכוניות נראות Jagged, אני חושב שזה המשחק ולא ניתן לשפר את זה, לא ראיתי שניתן באפשרויות להוריד או לשפר את ה-Details - מה שכן, ראיתי אפשרות שנקראת Frame limiter, כיביתי אותה, אולי זה מוסיף כמה פריימים, לא יודע... לא ראיתי הבדל.

אגב להוריד רזולוציה ל-800X600 משאיר אותנו עם אותם הבעיות רק שהגרפיקה נפגעת, גם ניסיתי להוריד קצת "Drawing distance" וזה אותו דבר, קיצר לא יודע, זה לא מפריע יותר מדי למי שאוהב את המשחק (שוב, זה יחסית זניח).

הטעינה סבירה, 30 שניות בערך לקח בפעם הראשונה (הוא מתאים את המשחק לסוג המסך או משהו כזה), אחר כך זה בערך 5 שניות :smile1:.

הייתי נותן 8 מתוך 10 על הביצועים של המשחק, כי מרגישים שיש נפילה בפריימים (למרות שזה לא תקיעה, אלה האטה קטנה, אז נסבל), אבל מלבד זאת, המשחק עובד מעולה על רזולוציה הנטיבית (1024X600).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את HL2

עובד על איזה 10 FPS

לא ניתן לשחק ככה

הסרטון ב YOUTUBE מדגים את המשחק במקום מאוד סגור וקטן ששם באמת זה עבד חלק

אבל ברגע שיוצאים לאיזור פתוח יותר המשחק נהיה איטי בצורה מחרידה

המשחקים שכן עובדים חלק וכן ניסיתי אותם הם

C&C GENERALS

GTA VC

MAX PAYNE 2, אז אני מניח שגם הראשון יתפקד בצורה חלקה

MAFIA עובד על FPS נמוך יחסית אבל אפשר לסבול אם מאוד רוצים

DEFCON

SPORE, אומנם אני רק בשלב התא. בעולם הפתוח אני מניח שהוא לא יהיה שחיק

BATTLEFIELD HEROES מקרטע ברמות, אז לא לחשוב עליו אפילו

ICY TOWER עובד טוב D:

שמע ,אני לא יודע מה קורה כאן ,אבל יש חוסר תאימות בין מה שאתה ואחרים אומרים לבין הרשימה שמופיעה ב-wiki :

http://wiki.msiwind.net/index.php/Windows_Games

לדוגמא לגבי max payne-2 ניטען ב-wiki שהוא לא שחיק כלל .

באופן אישי אני נוטה להאמין לך יותר ,אני רק רוצה לוודא שלא טעית .

אגב,בהנחה שהרשימה ב-wiki נכונה ברובה אז אני מופתע מאוד מכמות המשחקים שניתן להריץ על הפלטפורמה החלשה הזאת .

מדהים שאפילו ו-DOOM3 עובדים בצורה ניסבלת .

שימו לב ,שחשוב מאוד לעדכן את הביוס ואת הדריברים וזאת משום שכרטיס המסך משולב.

עידכון 2 הדברים האלו יכולים להיות הבדל של שמים וארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F16, מרבית המשחקים שהצליחו להריץ שם מסתמכים על עובדות שקריות של סרטונים עלובים בYOUTUBE. אני לא מאמין בשיט שהמחשב הזה מסוגל להריץ גם לא על 640X480.

DIMKA שוב תודה רבה, מאוד נחמד לקרוא את סגנון הכתיבה שלך :) אגב, לא שאני אומר שזו לא מדינת חלם - אבל אני הוצאתי דרכון תוך פחות משעה וחצי (כמובן שלא ייצרו לי אותו במקום, והייתי צריך לחזור לקחת אותו). תעודת זהות אגב, מכינים במקום... נחמד מצידם :yelclap:

בקיצור רציתי לשאול אותך DIMKA, מה לגבי תוכנות.. נכון לעכשיו השימוש בWIND בתוכנות כמו IE7\FF או WMP או טורנט\אימיול.. , מסנג'ר וכו'.

אלו הדברים שחשובים לי באמת, שיעבדו בצורה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור רציתי לשאול אותך DIMKA, מה לגבי תוכנות.. נכון לעכשיו השימוש בWIND בתוכנות כמו IE7\FF או WMP או טורנט\אימיול.. , מסנג'ר וכו'.

אלו הדברים שחשובים לי באמת, שיעבדו בצורה נורמלית.

אמנם אני לא דימקה אבל נראה לי אני יכול לענות על זה:

FF עובד מצויין גם עם כמה טאבים במקביל (עד עכשיו לא יצא לי לעבוד עם יותר מ7 ביחד אבל לא היתה האטה בכלל)... מסנג'ר עובד יותר טוב מבנייח הישן שלי (פנטיום 4 2.8, ג'יגה ראם) אין לי :silly:

מוזיקה הוא מריץ מצויין ובאיכות... כל השימושים ה"ביתיים" עובדים נהדר.

דבר אחד שאני לא באמת הייתי מודע אליו עד שקניתי: זה מחשב ממש קטן. לי זה סבבה אבל תבדוק אם אתה תסתדר עם זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אמרתי את זה, ואני ימשיך לומר את זה... מבחינתי עדיף EEE701\EEE700 , כלומר 7' אינץ', אבל אין בנמצא מחשב במידותיו אך עם מפרט זהה ל901. לכן אין מה לדאוג בנושא זה. עיקר השימוש שלי במחשב הוא בנייח (בעל צג 37') ועיקר השימוש שלי במחשב ימשיך להיות בנייח. אך אני רוצה גם מחשב קטנצ'יק שאוכל להשתמש בו מחוץ לחדר ולעיתים מחוץ לבית. אין בכוונתי להשתמש בWORD או דברים הדורשים מלל רב, בעיקר מוזיקה, סטרימינג, משחקים קטנטנים וחמודים וגלישה באינטרנט... אה וגם IM...

**נ.ב***

ראיתי את הEEE 4GB... עם LINUX, וראיתי ASPIRE ONE עם וגם HPMINI NOTE עם וגם WIND... אמנם עוד לא ראיתי את ה901 אבל בהתחשב בעובדה שהוא צר יותר מהMININOTE (שנראה כמו סרגל נפתח עם הרוחב העצום והמעוות שלו) אני חושב שאהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...