מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 46 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

Ancient1 הנה התשובות:

לשאלה הראשונה, יש מערכות הפעלה שפועלות מ-. אבל בעיקרון אתה אמור לקנות סידירום חיצוני.

לשאלה השניה אין לי תשובה, אבל אפשר להעתיק את התיקיה של איי סי קיו, שם נמצאת ההיסטוריה ממה שזכור לי.

מלבד זאת, יש דרך אחרת "לסנכרן" והיא כאשר אתה עובד עם המחשב הנייד, תהיה מחובר ברשת לנייח ותערוך מתוכו מבלי להעתיק את הקובץ לנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי לכולם. פוסט ראשון מקורא פאסיבי :)

עדכון די חשוב:

http://www.lionbattery.com/description.php?noproduit=1631

סוללות 9 תאים של הווינד שדובר עליהם בעבר נכנסו להפצה.

אם למישהו יש לינקים לביקורות וחוויות משתמש, בבקשה פרסמו ( וגם אני, אם אמצא ).

ציטוט המייל שנשלח לרשימת המתעניינים:

Hello everyone! Its time!!!!!!!

We now have the finalized specifications for the NEW Mugen Power® 7800mAh 9-Cell (87wH) battery and were now taking pre-orders. Lets start with the specifications:

Model No.: HLI-MU100XL

Made for the For U100 / Wind (& Medion Akoya Mini E1210 & compatibles)

Battery color: Black, White (Pink is coming)

Cell: Li-ION

Voltage: 11.1V

Capacity: 9-Cell battery

mAh Rating: 7800mAh

wH Rating: 87wH

Original Battery Model No. : BTY-S11

Original Battery Capacity: 2200mAh

Original Battery Cell Configuration: 3-Cell

Expected ship date: Tentatively 10/31 (or before)

Price: US$179.95 (before discounts see below)

So, now that we have much of the details, we are starting to accept online orders through our web site. All shipments will be done on a first-come-first-served basis. As always, standard worldwide shipping is free. And, for those wondering, yes, its free WORLDWIDE shipping.

When you go to our web site do not forget to use the Discount Code: MSIWIND.NET. This code will give you a discount of 10% on both the item and shipping (if you dont take the free standard shipping option). This will being the price of the battery down to: US$161.96. Please note that the discount code is only valid until we begin shipping. At that time we will disable the code and the discount will no longer be available.

If you are wondering where you can get them, they can be ordered here:

Black: http://www.lionbattery.com/description.php?noproduit=1630

White: http://www.lionbattery.com/description.php?noproduit=1631

If you are not comfortable entering your credit card information online and would prefer to order via fax, please go here: http://www.lionbattery.com/manorder.php and download our fax order form. Once youve filled it out, please fax it back to us (+1-450-349-7337) and well take care of your order.

Remember that we accept Visa, MasterCard, American Express, Discover and .

So, let us know if you have any questions or please visit www.msiwind.net for updates and community association.

Mark E Fabian

Operations Manager

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי גיגולים לא מעטים המטוטלת שלי נוטה לעבר ה - (acer aspire one (xp,120gb מחיר:כ-2100, רק עניין הסוללה עוד מטריד אותי..

האם כדאי לרכוש נוספת דרך חבר בארה"ב (ממה שבדקתי, לא אמור לעלות יותר מ60$ ל3 תאים ובערך כפול ל-6 תאים) ולפתור את זה כך?

מסיבות תקציביות אני מעדיף כרגע את הזולה יותר.

החשש היחיד הוא שהדגם שאני מתכוון לרכוש בארץ נקרא AOA150-BL, ומבדיקות באיביי וכו אני לא מוצא סוללות בחו"ל לדגם הזה, אלא רק לדגמים כגון:A110L A150L X150 UM08A72, האם יש הבדל בתאימות הסוללות לדגמים השונים? ועד כמה מסורבל להחזיק עוד בתיק גב רגיל, לניידים מביניכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הרדיסק אתה חושב שאתה צריך zvulun?

כמה אתה מוכן להשקיע סה"כ?

נראה לי שעם כל עזרי האחסון החיצוניים (דיסק און-קי, כרטיסי זיכרון- שאייסר עשו עבודה יפה איתם, כניסה אחת שהופכת לאינטגרלית במחשב ועוד אחת 'חופשית') הארדיסק הוא לא הבעיה מבחינתי- 40GB ומעלה מספיקים בהחלט, בעיקר כדי שאוכל לרוץ עם הXP ולא לינוקס וכדי להתקין אופיס 'רגיל' ולא open. מה שכן חשוב לי הוא אפשרות לחבר את המיני למקרנים חיצוניים (טלוויזיה/פלזמה, לא יותר מזה) לצרכי מצגות וכו', אבל העיקר מבחינתי הוא היתרון הברור של המיני: ניידות קלילה, גלישה שוטפת תוך צפייה באיכות סבירה בוידאו, ו...יישומי אופיס שלא נתקעים מדי דקה.

לצרכים היותר מורכבים שלי(עריכת וידאו) אני מחזיק בבית מחשב נייח מפלצתי למדי.

עריכה:

התקציב שלי הוא מקסימום 2500ש"ח, שבמבחר שיש היום זה אומר שאני לא ממש רוצה, או ב2000ש"ח עם 3 תאים ורכישה של סוללה נוספת (3 תאים) שעלותה כ-350ש"ח.

אני גם מוכן להמתין עם זה איזה חודש, כי עושה רושם שהתחרות בתחום גוברת, מה שאמור לעבוד לטובתנו.

קראתי שMSI בדרך לשחרר גרסת 101 של הWIND תוך חודש-יים, ואלי גם היבואן של יעשה טובה לעצמו ולנו ויביא את הAO עם 6 תאים.

דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די משוחד לטובת ה-901. אבל זה כי כבר בדפים ישנים בשרשור הזה דיברו על העובדה שהרדיסק SSD יחזיק מעמד זמן רב בניגוד ל-HDD כי המחשב הזה מיטלטל יותר ממחשב נייד רגיל.

בסופו של דבר, אם הבחירה היא בין האייסר ל-MSI הייתי בוחר באייסר בעיקר בגלל מה שנכתב פה ע"י אנשים אחרים על האחריות של אייבורי. אני עדין לא חושב שהם הגיעו למצב שאפשר להגיד על האחריות שלהם שהיא "טובה".

אבל לא הייתי קונה סוללת 3 תאים נוספת לאייסר אלא מחכה לסוללת 6 תאים.

אני ממליץ להתקשר לניופאן ולברר מתי תגיע אם בכלל או לרכוש מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם. פוסט ראשון מקורא פאסיבי :)

עדכון די חשוב:

http://www.lionbattery.com/description.php?noproduit=1631

סוללות 9 תאים של הווינד שדובר עליהם בעבר נכנסו להפצה.

אם למישהו יש לינקים לביקורות וחוויות משתמש, בבקשה פרסמו ( וגם אני, אם אמצא ).

ציטוט המייל שנשלח לרשימת המתעניינים:

Hello everyone! Its time!!!!!!!

We now have the finalized specifications for the NEW Mugen Power® 7800mAh 9-Cell (87wH) battery and were now taking pre-orders. Lets start with the specifications:

Model No.: HLI-MU100XL

Made for the For U100 / Wind (& Medion Akoya Mini E1210 & compatibles)

Battery color: Black, White (Pink is coming)

Cell: Li-ION

Voltage: 11.1V

Capacity: 9-Cell battery

mAh Rating: 7800mAh

wH Rating: 87wH

Original Battery Model No. : BTY-S11

Original Battery Capacity: 2200mAh

Original Battery Cell Configuration: 3-Cell

Expected ship date: Tentatively 10/31 (or before)

Price: US$179.95 (before discounts see below)

So, now that we have much of the details, we are starting to accept online orders through our web site. All shipments will be done on a first-come-first-served basis. As always, standard worldwide shipping is free. And, for those wondering, yes, its free WORLDWIDE shipping.

When you go to our web site do not forget to use the Discount Code: MSIWIND.NET. This code will give you a discount of 10% on both the item and shipping (if you dont take the free standard shipping option). This will being the price of the battery down to: US$161.96. Please note that the discount code is only valid until we begin shipping. At that time we will disable the code and the discount will no longer be available.

If you are wondering where you can get them, they can be ordered here:

Black: http://www.lionbattery.com/description.php?noproduit=1630

White: http://www.lionbattery.com/description.php?noproduit=1631

If you are not comfortable entering your credit card information online and would prefer to order via fax, please go here: http://www.lionbattery.com/manorder.php and download our fax order form. Once youve filled it out, please fax it back to us (+1-450-349-7337) and well take care of your order.

Remember that we accept Visa, MasterCard, American Express, Discover and .

So, let us know if you have any questions or please visit www.msiwind.net for updates and community association.

Mark E Fabian

Operations Manager

זה נראה רע

|:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די משוחד לטובת ה-901. אבל זה כי כבר בדפים ישנים בשרשור הזה דיברו על העובדה שהרדיסק SSD יחזיק מעמד זמן רב בניגוד ל-HDD כי המחשב הזה מיטלטל יותר ממחשב נייד רגיל.

בסופו של דבר, אם הבחירה היא בין האייסר ל-MSI הייתי בוחר באייסר בעיקר בגלל מה שנכתב פה ע"י אנשים אחרים על האחריות של אייבורי. אני עדין לא חושב שהם הגיעו למצב שאפשר להגיד על האחריות שלהם שהיא "טובה".

צודק בכל מילה !

גם לגבי אייבורי וגם לגבי זה שכדי שיחכה לאייסר עם 6 תאים

אני לא חושב שזה יקח כ"כ הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די משוחד לטובת ה-901. אבל זה כי כבר בדפים ישנים בשרשור הזה דיברו על העובדה שהרדיסק יחזיק מעמד זמן רב בניגוד ל-HDD כי המחשב הזה מיטלטל יותר ממחשב רגיל.

בסופו של דבר, אם הבחירה היא בין האייסר ל- הייתי בוחר באייסר בעיקר בגלל מה שנכתב פה ע"י אנשים אחרים על האחריות של אייבורי. אני עדין לא חושב שהם הגיעו למצב שאפשר להגיד על האחריות שלהם שהיא "טובה".

:goodposting:

מסכים איתך בהחלט .

הבעיה שלי היא עם הגרסא שמביאים לארץ שהיא ה-901 עם 12gb .

אני ממש לא מבין איך אפשר להסתדר עם נפח זעום שכזה ...

יש לי נגן mp4 עם 30 GB ואני מרגיש חנוק איתו ....,אז ראבק איך אפשר להכניס גם ,גם תוכנות,

גם כמה משחקים , ,וקצת שירים ב-12 gb ,

איך לעזעזל? :kopfpatsch:.

מילא אם היו מביאים את גירסת הלינוקס עם 20 gb ,אז הייתי מפרמט מתקין את ה- שלי ומוסיף עוד 16 GB ב-DISK ON KEY ,

כך שבסך הכול היה לי 36 gb .

אבל 12GB זה פשוט unacceptable .

דודי רציתי לשאול אותך ואת האחרים כאן בפורום לגבי הנפיצות של התמיכה ב-wifi-n ברשתות ציבוריות (HOTSPOTS ) שניתן להתחבר אליהן חינם אין כסף .

עד כמה העדר התמיכה בתקן זה ב-WIND וב- one הופכת אותם לנחותים לעומת האסוס 901 ?

שאלה נוספת :

ל- one, אין בכלל תמיכה ב-BT ,והוא היחידי שנעדר יכולת כזאת ,עד כמה זה נראה לך באמת כחיסרון ,שהרי ניתן לחבר

כמעט את כל ההתקנים שמתחברים ב-BT גם באמצעות וכך גם לחסוך בחשמל ולהאריך את זמן העבודה

מפני שעצם השידור ב-BT מבזבז הרבה יותר חשמל מחיבור וגם סתם פולט קרינה מיותרת שלא לצורך?

אגב ,שמתי לב של- one ,אומנם יש רק 8gb (בגירסת ) אולם יש לו שני חריצים לזיכרונות ,כך שבתכלס ניתן

לדחוף לו 2 דוקים (יענו disk on key= DOK ) של 16 GB כל אחד ,

כך שבסך הכל יהיה 40GB לפי החישוב הבא :16+16+8 =40

הערה :בדקתי מול ניופאן ולא צפויות להגיע של 6 תאים בעתיד הקרוב וזה אכן חיסרון משמעותי

מפני שלא מצאתי שכאלו לדגם שנימכר בארץ .

הקיצר ,ההתלבטות היא קשה מאוד ,לא זכור לי עוד מוצר שהתלבטתי לגביו כל-כך הרבה וכל כך הרבה זמן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16

אני לא מכיר אף Hotspot שתומכת ב-wifi-n. מאידך, כשאתה מתחבר לרשת ציבורית וכל מה שאתה רוצה זה לגלוש באינטרנט - גם תקן B מספיק לך.

השימוש של n יבוא לידי ביטוי ברשת הביתית כשאתה רוצה להעביר קבצים במהירות או לעשות סטרימינג לסרט למשל.

אי אפשר להגיד בצורה אובייקטיבית כמה האייסר והווינד נחותים לעומת האסוס בעל תקן n כי זה שימוש סובייקטיבי. שים לב שגם בתגובה שלי ל-zvulun לא ציינתי בכלל את הנושא.

דרך אגב, החנות Qsys הורידה את המחיר ולפי הכותרת נראה שהם מוכרים את ה-20GB. שלחתי מייל אתמול לחנות כדי לשאול ובינתיים - אין תגובה. אני שם לב שכמעט כל ארגון בארץ שאני שולח לו מייל פשוט לא מגיב.

http://www.qsys.co.il/Product.asp?Pid=EEEPC90120GB&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=6&aff=Zap〈=HE

זה שלאייסר אין תמיכה ב-BT נראה לי חיסרון רציני - למי שמחפש מחשב עם BT. יכול להיות שהוא באמת מבזבז יותר חשמל ופולט קרינה, אבל עדין עדיף שתהיה לך את הבחירה בין זה לבין חיבור ב-USB (שלא תמיד קיימת האפשרות) מאשר שיכריחו אותך להשתמש באחד מהם.

בגירסת ה- של האייסר יש 2 חריצים כדי שאחד מהם יהיה "קבוע". למעשה - יגדיל את ההרדיסק במערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16 אתה באמת מאמין שלחבר עכבר / אוזניות בבלוטוט צורך יותר חשמל מצד המחשב?

תחשוב שלעכבר ולאוזניה יש סוללה, ואילו עכבר ואוזניות צורכות חשמל ישירות מהנייד. ובקשר לקרינה, בלוטוט זה קרינה זה?

תקרא קצת פה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Bluetooth

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שלעכבר ולאוזניה יש סוללה, ואילו עכבר ואוזניות צורכות חשמל ישירות מהנייד. ובקשר לקרינה, בלוטוט זה קרינה זה?

תקרא קצת פה:

המתאם שמותקן בתוך המחשב הנייד ומאפשר תקשורת BT צורך יחסית הרבה אנרגיה. לא סתם בכל הניידים האלה יש כפתור שמאפשר לכבות גם את ה BT וגם את ה WIFI כדי לחסוך בזמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא קצת פה:

כל מי שהשתמש בעכבר ובאוזניות BT יודע שהסוללות המיניאטוריות הקטנות שיש בהם נגמרות מהר למדי .

נכון ששימוש באוזניות ובעכבר BT הוא יותר נוח,אולם החסרונות לדעתי עולים על היתרונות מפני שבנוסף להטענה של הנייד יש כל פעם צורך להטעין גם את העכבר והאוזניות האלחוטיות ומדובר בטרחה לא קטנה שמתחילה להעיק אחרי פרק זמן קצר של שימוש.

אולם החיסרון העיקרי לדעתי הוא שההתקנים האלחוטיים גורמים לכך שהסוללה של הנייד(שגם כך לא מספיקה אף פעם ) נגמרת עוד יותר מהר שלא לצורך,עקב ההכרח לקיים תשדורת BT.

דבר נוסף שאני לא סובל בעכברים אלחוטיים זה ה-delay הכרוני שממנו הם סובלים .

ולגבי קרינה ,נכון שלא מדובר בכמות גדולה ,אולם זאת קרינה מצטברת שמתווספת לקרינה שאתה ממילא סופג כתוצאה מעבודתם של רכיבים רבים שנמצאים צמוד אלייך כאשר אתה משתמש במחשב כגון קרינת WIFI ,הקרינה האלקטרו-מגנטית שנובעת מראש הכתיבה\קריאה של הדיסק הקשיח ,הקרינה שנפלטת מלוח האם והמעבד ואפילו מהמסך.(כן כן גם מסך lcd פולט קרינה ,אם כי הרבה פחות ממסך CRT ישן ).

ואל תשכח את הקרינה הנפלטת מהסלולארי שלך (במקרה שלי שניים ,בגלל העבודה המזופתת ) .

אז אל תגיד לי שכל קרינת הרקע הזאת היא בריאה ....

מבחינה ביולוגית ,אנחנו לא נולדנו מותאמים לחיות בסביבה מודרנית רווית קרינה (שרובה משידורי רדיו ,אנטנות סלולאריות, החשמל ומכשירי חשמל ביתיים).

מספיק לבדוק טבלאות סטטיסטיות כדי להבין ששיעור מקרי הסרטן בקרב האוכלוסייה קפץ פי 2.5 מאז שנות השמונים.

מהיכן בדיוק אתה חושב שהקפיצה המבהילה הזאת ,נובעת ? אה ?

אני אומר כזה דבר : לצמצם עד למינימום ההכרחי את הקרינה .

אני חותם לך שבעוד כ-10 שנים יתייחסו לאביזרים פולטי קרינה כמו שמתייחסים כיום לסיגריות וזה יחשב לא חוקי\ גס רוח להתקשר בפלאפון כאשר אתה נימצא בסמוך למישהו לידך או בשטח ציבורי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...