מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 111 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

dan79,

שמע... אין לי רצון ועניין להכנס לתוך הוויכוח הזה בינך ל-GGuyZ או לדיונים אחרים שערכת בת'רד ה-מגה ארוך הזה (בלילה אחד ארוך ללא שינה עברתי על רובו...).

פידבק קטן אם יורשה לי. וגם בקשה אחת קטנה: תשחרר.

אני מבין שיש לך ניסיון, ואפילו יכול להיות שאתה יודע על מה אתה מדבר, אבל עם כל הכבוד לאלו, קשה לי להקשיב ולהסכים עם דעות/טענות שלך.

למה?

שים לב שברוב הפעמים כאן בת'רד - אתה הוא זה שתוקף. כן, כן, תוקף.

אני לא נעלב מדברים שאתה רושם אבל אתה מעייף אותי.

הת'רד הזה אמור להיות אינפורמטיבי (נכנסתי אליו לראשונה כי גם אני מחפש נטבוק חביב לעצמי) אבל הרבה בזכותך חלק משמעותי ממנו כבר לא כזה.

תודה וכל טוב :)

אתה מוזמן לקפוץ ולפסוח על כל תגובה עתידית שלי.

זה ממש לא "מעלה או מוריד מבחינתי".

לטעמי לצד הויכוחים שחלק גדול מהן היו באמת מיותרים ונבעו משמרנות,FANBOYS,קיבעון מחשבתי ואטימות אינפנטילית

ופתטית של חלק מהמגיבים כאן,הבאתי כאן הרבה מידע אינפורמטיבי שאף אחד לא התייחס אליו בעבר לפניי.

אגב,אם באמת עברת על 165 עמודים בלילה אחד,אז אתה ידידי זקוק בדחיפות לכדורי שינה חזקים ולעזרה מקצועית.....

אני מאחל לך לילה טוב וחלומות פז בתקווה שתוכל להירדם הפעם.

אם לא ,תוכל לחזור ולקרוא את התגובות שלי בשרשור הזה מהתחלה,שהרי הן מעייפות אותך

וזה עדיף על נטילת חומרים כימיים למיניהם\"ספירת כבשים" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוללת ה9 תאים לווינד כמעט ולא מוסיפה משקל, אך היא כן אגב, גדולה ומגביהה את הנטבוק לזווית מצחיקה. זה לא מפריע לי. גם נושא ה-capacity נבדק ואני צפוי לקבל סוללה עם תכולה אמיתית של 6800-7800mAH. עם זמן שימוש ממוצע של 8 שעות נראה עבורי כחלום.

כמו כן, יש אחריות של שנה על הסוללה.

סוללת 9 תאים נשמע אחלה.

לי יש ווינד עם סוללת 6 תאים שרכשתי בנפרד מהמחשב (ושבאמת גורמת למחשב לנטות בזוויות מוזרות) ושנותנת לי זמן עבודה סביר של עד כ-5 שעות, שזה בדרך כלל די והותר לצרכים שלי. אבל קורה שאני מחובר לאינטרנט באמצעות ה- WiFi, ואז אני מוצא את עצמי מציץ כל רגע לכיוון מד הסוללה שהולכת ומתנדפת במהירות.

איפה משיגים? כמה זה עולה? האם זאת מקורית? לכמה שעות עבודה ניתן להגיע איתה? [br]פורסם בתאריך: 5.04.2009 בשעה 00:43:23

לטעמי לצד הויכוחים שחלק גדול מהן היו באמת מיותרים ונבעו משמרנות,FANBOYS,קיבעון מחשבתי ואטימות אינפנטילית

ופתטית של חלק מהמגיבים כאן,

מדויק ונכון, בתנאי שיש בך מספיק יושרה כדי לכלול גם את עצמך בכלל זה.

הבאתי כאן הרבה מידע אינפורמטיבי שאף אחד לא התייחס אליו בעבר לפניי.

אין לי כח וחשק להתנצחויות עם אף אחד אבל אני מרגיש כמעט חובה להמליץ לכל מי שיעזר בת'רד הזה כמקור אינפורמציה למחשבים אולטרה- (ללא שום כוונה לנגח את דן79, אלא פשוט כהמלצה חמה), שיקח את המידע שדן79 מביא לכאן במגילות שלו בערבון מוגבל מאוד, שכן הן הראשונות להיות נגועות בכל מה שהוא מאשים אחרים בהודעה המצוטטת שלו.

אגב,אם באמת עברת על 165 עמודים בלילה אחד,אז אתה ידידי זקוק בדחיפות לכדורי שינה חזקים ולעזרה מקצועית.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופתטית של חלק מהמגיבים כאן,הבאתי כאן הרבה מידע אינפורמטיבי שאף אחד לא התייחס אליו בעבר לפניי.

הרגע הוכחת את מה שמי שציתת ניסה לאמר לך. אתה תוקף אנשים, אתה מעליב ואתה פוגע. והכי גרוע, אתה מסרב להסתכל על עצמך ולהודות בזה.

אז בוא אני אעזור לך לנתח את התגובה שלך:

"אז אתה ידידי זקוק בדחיפות לכדורי שינה חזקים ולעזרה מקצועית....." לאמר למישהו שהוא צריך כדורים ועזרה מקצועית זה מאוד פוגעני, במיוחד על סמך מה שהוא אמר (אני אחזור אל זה בהמשך).

"אני מאחל לך לילה טוב וחלומות פז בתקווה שתוכל להירדם הפעם. " כאילו לא מספיק שהעלבת אותו אתה ממשיך "לדרוך לו על הפצעים" ומוסיף אלמנט של לעג.

וזאת רק תגובה אחת מבין רבות שבהם פגעת באנשים, מה שכן יאמר לזכותך זה שאתה עושה את זה באופן עדין - מספיק עדין כדי שלא יבעטו אותך מהפורום אך מספיק בוטה כדי שתקפיץ לאנשים את הפיוז.

בנוגע למה שהוא אמר לך, אתה באמת חושב שלהשאר לילה אחד ער זה כזה נורא? עשיתי את זה (ואני בטוח שהרבה אנשים כמוני) הרבה פעמים בחיים שלי, מסיבות שונות כגון קריאת ספר מרתק/משהו אחר מעניין, בילוי עם חברים, סתם לילה לבן, משחק וכו'. אין בזה שום בעייה כל עוד זה לא הופך להרגל (מה שלא קורה מהסיבה הפשוטה שלאנשים יש שגרת חיים לחזור אליה).

ועכשיו בחזרה לנושא:

גיא- אשמח אם תחלוק פרטים ברגע שתבדוק את הסוללה החדשה, וכמובן תתחדש.

דן- השקעה בשוק הנטבוקים היא לא סיכון בשביל חברות מיכוון שהנבוק הוא בידיוק סוג המוצרים שצומחים בתקופות כאלו, הם לוקחים נתח מהשוק של הלפטופים הסטנדרטים.

לאמר שMSI הם חקיינים זה טיפה מוגזם, לאף חברה אין מונפול על נטבוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופתטית של חלק מהמגיבים כאן,

מדויק ונכון, בתנאי שיש בך מספיק יושרה כדי לכלול גם את עצמך בכלל זה.

הבאתי כאן הרבה מידע אינפורמטיבי שאף אחד לא התייחס אליו בעבר לפניי.

אין לי כח וחשק להתנצחויות עם אף אחד אבל אני מרגיש כמעט חובה להמליץ לכל מי שיעזר בת'רד הזה כמקור אינפורמציה למחשבים אולטרה-ניידים (ללא שום כוונה לנגח את דן79, אלא פשוט כהמלצה חמה), שיקח את המידע שדן79 מביא לכאן במגילות שלו בערבון מוגבל מאוד, שכן הן הראשונות להיות נגועות בכל מה שהוא מאשים אחרים בהודעה המצוטטת שלו.

1.אני זוכר אותך מויכוח קודם בינינו וגם את העובדה "שהכיתי אותך שוק על ירך" ומכאן נובעת הגישה השלילית שלך כלפי דבריי.

אז אם דבריך כאן (מודגשים בכחול) מהווים מבחינתך סוג של נקמה ילדותית,אז שיבושם לך.

לי בכל מקרה אין שום כוונה לרדת לרמתך....

2.אחת התכונות שלי, זה ביקורת עצמית מפותחת ובכל הפעמים הבודדות שעשיתי כאן טעות לאורך 165 דפים (טעויות שאפשר לספור על יד

אחת ובעניינים טכניים כמו משקל או סוג מעבד),אני טרחתי להתנצל "קבל עם ועדה".

3.אם תימצא טעות עניינית נוספת בדברי בעבר שלא ידועה לי,אני אהיה הראשון שיודה בה ויתנצל.

4.עד אז אפשר לסכם את דברייך כהשמצה בזויה ,נחותה ילדותית וחסרת טעם ..

5.אם השמעת דברי בלע שמאפיינים ילד בן 8,ללא שום נימוק וביסוס גורם לך לאיזה שהוא סוג של סיפוק חולני וביזארי ,אז כל מה שנותר לי

לאחל לך ,זה לבריאות.

6.אני רק מקווה לטובתך שאתה נער בגיל ההתבגרות,אחרת באמת שצר לי עלייך .....

לילה טוב.

[br]פורסם בתאריך: 5.04.2009 בשעה 01:32:29

הרגע הוכחת את מה שמי שציתת ניסה לאמר לך. אתה תוקף אנשים, אתה מעליב ואתה פוגע. והכי גרוע, אתה מסרב להסתכל על עצמך ולהודות בזה.

אז בוא אני אעזור לך לנתח את התגובה שלך:

"אז אתה ידידי זקוק בדחיפות לכדורי שינה חזקים ולעזרה מקצועית....." לאמר למישהו שהוא צריך כדורים ועזרה מקצועית זה מאוד פוגעני, במיוחד על סמך מה שהוא אמר (אני אחזור אל זה בהמשך).

"אני מאחל לך לילה טוב וחלומות פז בתקווה שתוכל להירדם הפעם. " כאילו לא מספיק שהעלבת אותו אתה ממשיך "לדרוך לו על הפצעים" ומוסיף אלמנט של לעג.

וזאת רק תגובה אחת מבין רבות שבהם פגעת באנשים, מה שכן יאמר לזכותך זה שאתה עושה את זה באופן עדין - מספיק עדין כדי שלא יבעטו אותך מהפורום אך מספיק בוטה כדי שתקפיץ לאנשים את הפיוז.

בנוגע למה שהוא אמר לך, אתה באמת חושב שלהשאר לילה אחד ער זה כזה נורא? עשיתי את זה (ואני בטוח שהרבה אנשים כמוני) הרבה פעמים בחיים שלי, מסיבות שונות כגון קריאת ספר מרתק/משהו אחר מעניין, בילוי עם חברים, סתם לילה לבן, משחק וכו'. אין בזה שום בעייה כל עוד זה לא הופך להרגל (מה שלא קורה מהסיבה הפשוטה שלאנשים יש שגרת חיים לחזור אליה).

ידידי היקר ,אתה כנראה באמת משועמם.

הנושא הוא נטבוקים ולא ניתוח פתולוגי של דבריי.

דברייך מהוויםברובם ספאם טהור.

אני לא נימצא כאן בפורום כדי להיות פופולארי\לרצות מישהו.

ממש לא מזיז לי אם דברי מקפיצים או אפילו שורפים למישהו את הפיוזים.

זהו פורום טכני ולא פורום חברתי.

נראה לי שטעית בכתובת וכדאי שתימצא פורום אחר שיספק יותר את צרכיך החברתיים....

דן- השקעה בשוק הנטבוקים היא לא סיכון בשביל חברות מיכוון שהנבוק הוא בידיוק סוג המוצרים שצומחים בתקופות כאלו, הם לוקחים נתח מהשוק של הלפטופים הסטנדרטים.

לאמר שMSI הם חקיינים זה טיפה מוגזם, לאף חברה אין מונפול על נטבוקים.

יש הצפה בנטבוקים שונים ומשונים מתוצרת עשרות רבות של חברות קיקיוניות שתודה לאל שרובן לא הגיעו לארץ.

להגיד שהשקעה של מיליארדים בשוק צפוף ורווי במתחרים זולים , זה הימור בטוח ,היא טענה משוללת יסוד בתקופת המיתון הנוכחית.

הוזלת המחירים מצמצמת את שולי הרווח ומאלצת חברות יצרניות לבדל את עצמן באמצעות שיפורים טכנולוגיים מתמידים

וזאת הסיבה שישנה אבולוציה והתפתחות טבעית ומוברכת לכיוון של TOUCH SCREEN TABLETS כמו 912 (גיגהבייט),

,101,91 (אסוס), SC3 (קונג'יטסו) שעונים טוב יותר על צרכי הלקוח הממוצע .

אתה צודק ש- היא לא דוגמא מובהקת לחברה חקיינית קלאסית ,שהרי הם אלו שפיתחו לאחרונה את הדגם ההיברידי הראשון שמשלב את

היתרונות של דיסק קשיח יחד היתרונות של ה-, והצליחו לשבור את שיא העולם בזמן עבודה (12 שעות אם אני זוכר נכון),אבל

יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מהעובדה שה-WIND הוא בסך הכול חיקוי של סידרת EEE מבית ,

וחיקוי טוב למדי יש לומר ,שעולה בכמה פרמטרים על דגמי EEE הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם, שימו לב.

הופנה לתשומת ליבי שהעניינים באשכול זה קצת יוצאים מכלל שליטה.

עברתי קצת על ההודעות האחרונות וברצוני להעיר כמה דברים.

dan79,

אני מציע שתעצור, תיקח פסק זמן ותחשוב קצת "מהצד" על תגובותיך בשרשור זה ואופן ההתבטאות שלך. אני מאמין לך שאין לך שום כוונה לפגוע או להעליב, ואף על פי כן, נראה שחלק מדבריך מצטיירים ככאלה. שים לב, שלא מדובר במשתמש בודד, אלא במספר משתמשים שכולם מעירים לך על כך. כנראה, שיש משהו פוגע בצורת הדיבור שלך, וגם אם זה לא במתכוון, זה עדיין לא ראוי.

על כן, אני מבקש שתמתן את התגובות שלך ולא תחרוג לפסים אישיים. המידע שאתה תורם לדיון הוא מבורך, וגם אם יש עליו עוררין, ויכוח הוא דבר בהחלט מקובל ולגיטימי. אבל הערות כמו "אתה ידידי זקוק בדחיפות לכדורי שינה חזקים ולעזרה מקצועית", או "אפשר לסכם את דברייך כהשמצה בזויה ,נחותה ילדותית וחסרת טעם " הן לא לעניין ולא במקום. תתרגל שלא כולם יסכימו עם דעותיך, גם אם לך הן נראות הכי הגיוניות ומבוססות שבעולם. לתשומת ליבך.

כל השאר,

אודה לכם אם תחזירו את הדיון לפסים ענייניים נטו ותפסיקו להתעסק בדברים שוליים כמו מי אמר מה ולמה למישהו יש נדודי שינה, והאם צורת הדיבור הולמת או לא.

אם לדעתכם מישהו מגיב בצורה לא ראויה, אל תיכנסו איתו לפולמוס שסתם יגרור את כל האשכול לבלאגן. פשוט דווחו לאחראי הפורום.

בפרט, אל תגיבו להודעתי זו בגוף הדיון. מי שיש לו מה לומר על העניין - מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא הטאבלט החדש של ג'יגבייט.

תודה על הלינק.

אבל אישית,אני מאוד מאוכזב,בסך הכול לקחו את ה-m912m ושמו בו את המקלדת של ה-wind + מסך 10 + חריץ לסים

(כלומר תמיכה ב-3G ).

הכי מרגיז זה שהם ממשיכים לספק אתו עם סוללת 4 תאים בלבד,מה שאומר ,אפילו עוד פחות זמן עבודה מ-M912M ,

(בגלל צריכת החשמל הגדולה יותר של מסך 10 אינץ).

לדעתי זאת פשוט מחטיא את המטרה ,שהרי גם ככה ה-M912M גבולי מאוד בשימוש כ-,

בגלל גודלו ומשקלו שהפכו את האחיזה בו במצב של מסך מקופל,כלומר במצב , ,לקשים

(לבעלי ידיים גדולות ולגברים ) עד בלתי אפשריים(לבעלי ידיים קטנות\לנשים).

הערה:כשאני מדבר על אחיזה אני מתכוון לדקות ולא למספר שניות .

(המשקל שלו כ-1.4 קילו ,נסו לאחוז שקית חלב וחצי ביד שמאל ואתם תבינו לבד על מה אני מדבר......).

כדי שטאבלט יהיה פרקטי באמת, הוא צריך להיות כ-2 שליש מהגודל, ואסור שמשקלו יעלה על קילו .

ראו לדוגמא את ה-SC3 המדהים במשקל של 789 גרם ובגודל של אריזת סרט ,

זה ה-"דבר" לניידות אמיתית ויום יומית :

http://www.engadget.com/2008/07/10/kohjinsha-sc3-convertible-umpc-gets-unboxed-on-video/

http://www.pocketables.net/2008/07/review-kohjinsh.html

(תודה לאל שהוא לא מיובא לארץ ,אחרת כבר כמה מ-"טורפי האדם " כאן,היו יוצאים מהחורים שלהם ,תוקפים אותי

ומאשימים אתי בדברים שלא היו ולא נבראו ,כמו למשל שיש לי אינטרסים מסחריים כלשהם.....)

לדעתי (ואני לא מצמיד לאף אחד 9 מילימטר לרקה, ולא כופה את דעותיי על איש......)כל דבר העולה בגודלו או במשקלו

על ה-SC3 ,מתחיל להעיק כעבור זמן קצר ובסופו של דבר נישאר בבית,ומפספס את מטרתו העיקרית שהיא ניידות

אמיתית בכל מקום ובכל זמן....

כמובן שהוא לא מתאים לאוכלוסיות בעלי צרכים מיוחדים כמו סטודנטים ו\או אנשים בעלי בעיות ראייה ו\או ידיים גדולות

מפני שהשילוב של מסך ומקלדת מיניאטוריים,ממש לא נוח לשימוש ממושך וגם לא מתאים לכאלו שזקוקים לזמן עבודה ארוך

(אלא אם כן הם מוכנים להוצאה כספית נוספת על גדולה יותר ואופציונאלית שמספקת כ-8 שעות עבודה).

תגובות נבחרות מפורומים מתמחים בנושא שמסכמות את היתרונות :

people enjoy having the smallest possible device that can still provide an enjoyable resolution

Also, it depends on your usage model... If you always use your device as a table-top, no need for an UMPC; a netbook or even a notebook is fine. And then the 9" minimal size is a good one. But if you use mostly your device on the go, in your hands, netbooks are just too big and too heavy. In that case 7" is the *maximal* size that you can really accept... And actually 5" is the perfect size. 7" is just a good compromise for something usable in your hands and still usable as a table-top from time to time.

Overall, it's designed well enough to be an excellent UMPC. You really can use this in places where something like an Wind wont go. It's a device you can keep near and put into the smallest of bags. In fact, if youve got the money, buy one of these just to have in your bag at all times. It's the perfect short-use ultra mobile PC

החלטתי להזמין אותו מחו"ל וכנראה שבהמשך אני גם ארכוש רזרבית או חיצונית אוניברסאלית עבור אותם מקרים נדירים יחסית שבהם אני זקוק למשך זמן עבודה העולה על שעתיים וחצי ביום.

סוללה כמו זאת למשל שאתם יכולים לראות בסוף תגובתי:

Philips sce7640/12

(סרקתי מהחוברת של באג.ניתן לראות את הסוללה בסניף באג בקניון שבעת הכוכבים בהרצלייה

ובדיזינגוף סנטר בתל-אביב)

ככול שהצלחתי להבין ה-SC3, מגיע עם מקלדת רב לשונית של אנגלית \יפנית,כך שאני אצטרך

לרכוש סט אותיות דביקות אנגלית \עברית.

האם קיים אולי סט אותיות יעודי למקלדת של נטבוקים (שהיא,כידוע בעלת כפתורי מקלדת קטנים)

או שבלית ברירה אני אצטרך לשבת ,לגזור ולקצר את האותיות הדביקות עם מספריים?

אגב,בכוונתי להעלות תמונה של ה- שלי שממש קצת מזכיר לי את ה-SC3 במצב

-כלומר כשהמסך שלו מקופל מעל המקלדת.

אולי אז סוף סוף "ירד לכם האסימון" על מה לעזאזל אני מדבר כבר 166 דפים בשרשור זה,שרק בודדים מכם כמו:

I-PINK

Ancient1

yossi_s1

(Arik)

Usagi

(ועוד כמה חברה שאת הכינויים שלהם אני לא זוכר)שהם מדגם מייצג של קהילה קטנה אבל איכותית של רוכשי נטבוקים

מסדרה M912 המהוללת( ובצדק).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים אחרים (כאלה שלא ציינת) לא מסכימים איתך בגלל שהצרכים שלהם (למעשה "שלנו" כי אני אחד מהם) לא תואמים לצרכים שלך.

מה שאתה קונה זה מחשב קטן לשימוש של לרוב ולשימוש תוך כדי הליכה או אחיזה.

מה שאחנו קונים וצריכים זה מחשב שסוחב תכונות שיכולות להיות כבדות יותר (ויזואל סטודיו לדוגמא), זמן סוללה ארוך ולשימוש בישיבה על שולחן או על הברכים.

קיצר, כל ה166 עמודים האלה היו על הבדלי שימוש.

תתחדש על המחשב ומקווה שהוא יספק את צרכיך.

בכל מקרה, מה באמת הולך עם נטבוקים כפולי , יש איזה תכנונים לכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים אחרים (כאלה שלא ציינת) לא מסכימים איתך בגלל שהצרכים שלהם (למעשה "שלנו" כי אני אחד מהם) לא תואמים לצרכים שלך.

מה שאתה קונה זה מחשב קטן לשימוש של לרוב ולשימוש תוך כדי הליכה או אחיזה.

מה שאחנו קונים וצריכים זה מחשב שסוחב תכונות שיכולות להיות כבדות יותר (ויזואל סטודיו לדוגמא), זמן ארוך ולשימוש בישיבה על שולחן או על הברכים.

קיצר, כל ה166 עמודים האלה היו על הבדלי שימוש.

תתחדש על המחשב ומקווה שהוא יספק את צרכיך.

"מצטערת" ,אבל נטבוק מהגדרתו הראשונית הוא קודם כול מכשיר גלישה (NET+ book ),כלומר מכשיר גלישה בגודל של ספר.

כל מה שעולה על גודל של ספר איננו נטבוק,פשוט,ברור ומובן לכל אחד.

כל דבר נוסף (הרצת ,משחקים,תוכנות ) זה "אקסטרה" מבורכת,אבל לא היעוד העיקרי ואסור שתמיכה בתכונות נוספות

תהיה על חשבון הגודל המשקל וצורת השימוש העיקרית.

מה שאתה רוצה זה תחליף ל-DESKTOP ,אז לפחות תקרא לילד בשמו : "LAPTOP"

למה לך בכלל לקנות נטבוק ,כאשר תמורת עוד כמה מאות שקלים אתה יכול למצוא אחלה בגודל 12 +סוללה בת 9 תאים

ועם כפולים וחזקים לאין שיעור ששוקלים בסך הכול כ-250-300 גרם יותר?

ועוד דבר :

תזכיר לי בבקשה ,מי מינה אותך לדובר הראשי של קוני הנטבוקים בקהילה? :bash:

[br]פורסם בתאריך: 9.04.2009 בשעה 22:41:52

רעיון גאוני!

אבל אין לו מסך.. אז תחבו אותו למשקפיים עם מסך.

וכי להזין אותו הבנתי שהוא צורך 5V אז 4 אצבע + מייצב מתח 7805, יעשה אתה עבודה.

קונספט באמת מעניין.

רק טעית בדבר אחד ,הוא עובד על מתח של 12 וולט כפי שאת יכולה לראות בנתונים הטכניים למטה.

http://fit-pc2.com/wiki/index.php?title=Price_and_Availability

ללא דיסק קשיח ,אבל עם שקונים במקום הדיסק הקשיח המקורי,

מקבלים יחידה ששוקלת כ-270 גרם,לא שותה כמעט חשמל ,לא מתחממת

ועמידה כמעט לכל טמפרטורה וזעזוע אפשרי (אם אני לא טועה,החברה הזאת מייצרת גם מערכות לכוחות הביטחון שעמידות

לתנאי שטח קשים כמו מערכות בקרת ירי בטנקים).

אפשר לצייד אותה עם חיצונית שמספקת כ-60 שעות(על פי הפרסום-אל תצלבו אותי אם המידע לא מדויק)

+משקפי המשמשים כמוניטור (בסך הכול 2 מסכי lcd קטנים הנתונים בתוך מסגרת של משקפיים) ומקבלים משהו

קומפקטי שאפשר לשים בתיק צד קטן ולשכוח מקיומו עד שמתעורר הצורך בו.

השאלה היחידה-היכן קונים משקפי מוניטור טובות ובכמה?

Fit-PC2 Specifications

Intel Z530 1.6GHz

1GB -533 on-board

Internal bay for 2.5" SATA HDD

miniSD socket

Full hardware video acceleration of H.264, MPEG2, VC1, and WMV9

DVI Digital output up to 1920 x 1080 through connector

Line-out, line-in, mic

BaseT Ethernet

802.11g WLAN

Bootable from HDD, thumb drive, CDROM, hard disk, over network

100% aluminum

370 grams

including hard disk

Operating Temperature

0 - 45 with hard disk

0 - 70 without a hard disk

12V single supply

Audio -High definition 2.0

אגב,מה זה לכול הרוחות Audio -High definition 2.0 ?

הרי ישנה יציאת קול אנלוגית בודדת שיכולה להעביר רק סטריאו

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מצטערת" ,אבל נטבוק מהגדרתו הראשונית הוא קודם כול מכשיר גלישה (NET+ book ),כלומר מכשיר גלישה בגודל של ספר.

כל מה שעולה על גודל של ספר איננו נטבוק,פשוט,ברור ומובן לכל אחד.

כל דבר נוסף (הרצת ,משחקים,תוכנות ) זה "אקסטרה" מבורכת,אבל לא היעוד העיקרי ואסור שתמיכה בתכונות נוספות

תהיה על חשבון הגודל המשקל וצורת השימוש העיקרית.

מה שאתה רוצה זה תחליף ל-DESKTOP ,אז לפחות תקרא לילד בשמו : "LAPTOP"

למה לך בכלל לקנות נטבוק ,כאשר תמורת עוד כמה מאות שקלים אתה יכול למצוא אחלה בגודל 12 +סוללה בת 9 תאים

ועם כפולים וחזקים לאין שיעור ששוקלים בסך הכול כ-250-300 גרם יותר?

ועוד דבר :

תזכיר לי בבקשה ,מי מינה אותך לדובר הראשי של קוני הנטבוקים בקהילה? :bash:

דבר ראשון, דיברתי בשם אותם אנשים שהתווכחת איתם, מתוך הסקת מסקנות עקב קריאת הדיון.

דבר שני, בסך הכל ניסיתי להביא פיוס לוויכוח שנמשך יותר מידי, משום מה לקחת את זה קשה והגבת בצורה תקיפה.

אם אנחנו כבר עושים פה מדרש שם, כדאי שנרד לעומק המושגים של עולם המחשבים הניידים.

את העבודות שאני הולך לכתוב בשורות הבאות אני בטוח שאנשים אחרים בקהילה ובאינטרנט בכלל יוכלו לאמת לך.

מילה נרדפת ללפטופ היא notebook, למעשה, גם עם מסכי 17 אינץ נקראים notebook ומכאן אתה יכול להיווכח שאין שום קשר בין המילה book בשם המוצר לבין הגודל הפיזי של המוצר. אל תשאל אותי למה ככה החליטו לקרוא להם, אבל ככה זה.

netbook הוא כינוי שניתן לניידים שASUS התחילה לייצר בסדרת EEE מתוך העובדה הפשוטה שהם יועדו בעיקר לגלישה באינטרנט ותוכנות .

כל המחשבים ממותגי הEEE נחשבים netbook-ים, מה7 אינץ ל10 אינץ.

עכשיו כשהבהרנו שכל קשר בין המילה book למוצר הוא מיקרי בהחלט נמשיך לדיון הבא.

כמו שאמרת מספר פעמים בדיון, יש תהליך של התפתחות בשוק הניידים. אתה נתת לדוגמא את הפיכת מסך המגע לאלמנט מרכזי בשוק הnetbook-ים ואכן יש סיכוי לא קטן שבעתיד מסך מגע יהיה מובן מאליו בכל netbook.

אך ההתפתחות הזאת באה לידי ביטוי בעוד תחומים וכך הnetbook-ים הופכים להיות מחשבים חזקים יחסית שמסוגלים לבצע פעולות שפעם לא ציפו מהם.

לא סתם חברות כמו הוציאו נטבוק עם כרטיס מסך נפרד לביצועים גבוהים. הצרכנים דורשים שהנטבוקים יוכלו לעשות יותר.

מה לעשות, netbook-ים הם כבר לא אותם מחשבי צעצוע לגלישה באינטרנט, דברים מתפתחים.

בעקרון, איך שאני רואה את זה (ורבים כמוני) העתיד של הnetbook-ים הוא בשימוש באפלקציות ב"ענן". הענן זה סתם שם שהדביקו לאינטרנט כדי שישמע מגניב =p הכוונה היא לאפליקציות שעובדות באינטרנט, כלומר על השרתים ולא על המחשב שלך. בנתיים יש כאלו תוכנות שהן חלופות לאופיס אך זה יכול להגיע לרמה של משחקי מחשב שעובדים על השרת ולא על המחשב שלך (קרא ערך OnLive).

אך עד שנגיע לזמנים היפים שבהם כל מה שנצרך זה מסך וכל השאר יעבוד באינטרנט התקדמות הטכנולוגיה תוביל לnetbook-ים חזקים שיוכלו להריץ גם את התוכנות הכבדות ביותר וגם סרטי HD למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבשורה התחתונה אין יותר מדי מה להתווכח בשביל מחשב של 200-300 דולר.

תקנו מה שנראה, מתחת למנוע כולם אותו דבר כרגע חוץ מסוללות וציוד הקפי.. גם ככה עוד שנה זה יהיה זבלה כי זה ממש חדש כל העסק של המחשבים האלה ותוך שנה עברנו מסלרון 900 לאטום 1600, שתבינו כמה העסק הזה בחיתוליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אינני טועה את המושג netbook טבעה אינטל כשהחליטה לחלק את "תתי הניידים" לקבוצות.

dan79, כנראה שהביטוי Net-Book אכן בא לרמוז שמדובר במכשיר קטן לגלישה באינטרנט אבל על אותו משקל אפשר גם להגיד שקיימת ההגדרה MID - Mobile Device. מזה אנחנו אמורים להסיק שכל מכשיר אחר לא אמור לגלוש באינטרנט וגם להיות נייד אלא רק כ"אקסטרה" מבורכת?

ואז מה בעצם הייעוד העיקרי של נטבוק?

אני מסכים לגמרי עם Yotam G שנושא הנטבוקים עדין בחיתוליו ולא ברור לגמרי לאן יתפתח. הרי המקור של הנטבוק הוא בכלל ה-OLPC - One Laptop Per Child, מחשב לתלמידים והוא רעיון שקיים כמה שנים לפני שקם המושג הזה של .

אני עדין לא מבין מדוע אינכם יכולים לחיות כשלאחרים דעה מנוגדת משלכם?

dan79 רוצה מכשיר קטן לגלישה באינטרנט, Z Mint רוצה מחשב שיחזיק לו יום שלם בלימודים ויריץ Visual Studio. למה מפריע לכם ששניכם קונים מכשיר שנקרא Netbook בשביל זה? למזלנו השוק רווי בכל כך הרבה מחשבים מהסוג הזה וכל אחד מכם יכול לבחור את זה שמתאים לו ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...