מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 110 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דן, האם קנית כבר נטבוק כלשהו? לא התאפשר לי לעקוב אחר הת'רד זמן מה.

רציתי גם לעדכן כאן שהחברה מפנקת אותי במתנה המתאימה לחנון כמוני - סוללת 9 תאים לווינד - בקיבולת 7800mAH.

אני אמור לקבל כ6 וחצי-7 שעות עבודה כשהכל עובד, וכנראה 8-9 שעות במצבי חסכון למיניהם.

כשהמוצר יגיע אעדכן בנוגע לאיכותו. בפועל, זו סוג של רולטה, שכן הסוללות מיוצרות במפעלים עלומים ורבות מהן סובלות מאיבודי מתח פתאומיים. למרות החסרונות, גם אם אספוג מדי פעם כיבוי לא רצוני של המחשב, עדיין אוכל להנות מזמן בטריה ארוך במיוחד בלימודים, בנסיעות, וכו'. לשאר השימושים יהיה עדיף להשתמש בסוללת 6 התאים הרגילה.

כמעט ורכשתי את ה-M912M ,אולם ממש בדקה ה-90 ביטלתי את ההזמנה,מפני שהגעתי למסקנה שהדגם הזה הוא בן-ZUNA של

נטבוק,אולם הגודל והמשקל מסרסים אותו בתור טאבלט מפני שמשקל של כמעט 1.4 קילו ,אינם מאפשרים להחזיק אותו באמת ביד אחת.

גם זמן העבודה הקצר יחסית צינן את התלהבותי.

נכון לעכשיו אני מתלבט בין ה-SC3 המדהים של חברת קונג'יטסו היפנית (ששוקל רק 700 גרם וגודלו לא עולה על מארז של סרט )

שהוא הטאבלט האולטימטיבי לבין ה-1000HE שמצטיין בזמן עבודה שרק לפני מספר חודשים היה ניחשב בגדר -בדיוני.

לגבי הסוללה בת 9 תאים:

אל תישכח שהיא מוסיפה למשקל ושרבים שקנו לא מקורית של 6 \9 תאים גילו שהסוללה אומנם עובדת,אלא שהיא

מתפקדת כסוללת 2 תאים ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארגנתי לי מגן מסך ב3 שקלים!!

קניתי שקף בקרביץ ב3 שקלים

חתכתי אותו טיפה יותר ארוך מהמסך שלי

ודחפתי אותו בן המסך לבין המסגרת

התוצאה היא, מסך שנראה יותר טוב, ועוד יותר נוח למגע.

ממולץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארגנתי לי מגן מסך ב3 שקלים!!

קניתי שקף בקרביץ ב3 שקלים

חתכתי אותו טיפה יותר ארוך מהמסך שלי

ודחפתי אותו בן המסך לבין המסגרת

התוצאה היא, מסך שנראה יותר טוב, ועוד יותר נוח למגע.

ממולץ!

creative girl !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט ורכשתי את ה-M912M ,אולם ממש בדקה ה-90 ביטלתי את ההזמנה,מפני שהגעתי למסקנה שהדגם הזה הוא בן-ZUNA של

נטבוק,אולם הגודל והמשקל מסרסים אותו בתור טאבלט מפני שמשקל של כמעט 1.4 קילו ,אינם מאפשרים להחזיק אותו באמת ביד אחת.

גם זמן העבודה הקצר יחסית צינן את התלהבותי.

נכון לעכשיו אני מתלבט בין ה-SC3 המדהים של חברת קונג'יטסו היפנית (ששוקל רק 700 גרם וגודלו לא עולה על מארז של סרט )

שהוא הטאבלט האולטימטיבי לבין ה-1000HE שמצטיין בזמן עבודה שרק לפני מספר חודשים היה ניחשב בגדר מדע-בדיוני.

לגבי הסוללה בת 9 תאים:

אל תישכח שהיא מוסיפה למשקל ושרבים שקנו סוללה לא מקורית של 6 \9 תאים גילו שהסוללה אומנם עובדת,אלא שהיא

מתפקדת כסוללת 2 תאים ......

אתה אפילו פחות החלטי ממני, וזה בהחלט נדיר. כל הנושא של אגב תמוה בעיניי. האם באמת ובתמים בדקת את הנושא ואתה אכן תשתמש בטאבלט? כידוע הרכבתי בווינד שלי מסך מגע, אך גם אם הייתה לי האפשרות לסובבו על ציר לא הייתי עושה זאת. השילוב שבין מסך מגע לגלילת עמודים ולחיצה על כפתורים, יחד עם המקלדת הפתוחה מצטייר אצלי כשילוב המושלם. אני באופן אישי לא מסוגל להשאר לרגע בלי המקלדת, ולא - מקלדת וירטואלית זו לא אופציה ריאלית.

מה שכן, אם אתה כבר ממתין, שווה לראות מה הASUS T101 טומן בחובו. הוא לדעתי יהיה פחות מסורס מהT91.

סוללת ה9 תאים לווינד כמעט ולא מוסיפה משקל, אך היא כן אגב, גדולה ומגביהה את הנטבוק לזווית מצחיקה. זה לא מפריע לי. גם נושא ה-capacity נבדק ואני צפוי לקבל סוללה עם תכולה אמיתית של 6800-7800mAH. עם זמן שימוש ממוצע של 8 שעות נראה עבורי כחלום.

כמו כן, יש אחריות של שנה על הסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אפילו פחות החלטי ממני, וזה בהחלט נדיר. כל הנושא של טאבלט אגב תמוה בעיניי. האם באמת ובתמים בדקת את הנושא ואתה אכן תשתמש בטאבלט? כידוע הרכבתי בווינד שלי מסך מגע, אך גם אם הייתה לי האפשרות לסובבו על ציר לא הייתי עושה זאת. השילוב שבין מסך מגע לגלילת עמודים ולחיצה על כפתורים, יחד עם המקלדת הפתוחה מצטייר אצלי כשילוב המושלם. אני באופן אישי לא מסוגל להשאר לרגע בלי המקלדת, ולא - מקלדת וירטואלית זו לא אופציה ריאלית.

מה שכן, אם אתה כבר ממתין, שווה לראות מה ה ASUS T101 טומן בחובו. הוא לדעתי יהיה פחות מסורס מהT91.

סוללת ה9 תאים לווינד כמעט ולא מוסיפה משקל, אך היא כן אגב, גדולה ומגביהה את הנטבוק לזווית מצחיקה. זה לא מפריע לי. גם נושא ה-capacity נבדק ואני צפוי לקבל סוללה עם תכולה אמיתית של 6800-7800mAH. מחשב נייד עם זמן שימוש ממוצע של 8 שעות נראה עבורי כחלום.

אולי שכחת ,אבל כבר דנו בזה בעבר,עוד לפני שעשית מודינג ל-WIND .

להזכירך יש לי נטבוק כבר יותר משנתיים (ARCHOS 604 WIFI )

אם אתה לא יודע על מה לעזאזל אני מדבר אז פשוט תעשה COPY +PASTE

של צירוף המילים הבא לשורת הגוגל שלך :

604 WIFI

רק בזמן שקניתי אותו, לא קראו לו נטבוק אלא נגן "MP4 עם יכולת גלישה ב-WIFI" .

בפועל הוא נטבוק שמריץ מערכת לינוקס מותאמת שמאפשר גלישה לכל דבר ויש לו מקלדת ON SCREEN ומסך מגע.

למעשה הוא TABLET ככול שטאבלט יכול להיות אלא שהוא מבוסס על מעבד חלש יחסית

שייעודו העיקרי הוא הקלטה והקרנת מדיה ולכן הגלישה היא איטית למדי ולא ניתן להריץ עליו

תוכנות כמו שניתן על כל נטבוק בן זמננו.

מי שלא התנסה בזה כמוני ,לעולם לא יצליח להבין בכלל על מה אני מדבר ומה היתרונות של טאבלט עם מסך מגע.

(זה כמו לנסות להסביר לאדם הקדמון מה זה לווין ולמה זה טוב ).

למעשה מבחינתי הטאבלט אפילו יותר חשוב ממסך המגע ,אבל יחד עימו הם מהווים את השילוב המושלם.

ASUS T101 מאוד קורץ לי ,אלא שלא הצלחתי לגלות מתי הוא אמור לצאת

סוף סוף לשוק ומה בכלל הנתונים הבסיסיים שלו כמו זמן עבודה,סוג המסך וכיוצא בזה

(מתערוכת CES ניתן היה להתרשם שמדובר במסך GLOSSY וזה מבחינתי

ומבחינת כ-70 אחוז מהאנשים TURN-OFF מוחלט ).

נראה לי שאני אלך על השילוב של SC3 ליום יום ובנוסף ארכוש סוללת ליתיום חיצונית עבור אותם

מיקרים חריגים שיש בהם צורך בזמן עבודה ממושך מהרגיל.

ראיתי בבאג בסניף רמת אביב סוללת ליתיום איכותית מתוצרת פיליפס ההולנדית שמאפשרת

על פי הפרסום 60 שעות עבודה.

אם זה אכן כך ,אז אפילו המחיר הגבוהה שלה (1200 שקל אם אני זוכר נכון ) מצדיק את רכישתה

בהתחשב שהיא קומפקטית וניידת למדיי.

הביעו את דעתכם בעניין ה- T101 כנגד he 1000 ומול השילוב של SC3 +סוללה חיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא חיכית קצת ל- 1000HE, סוללת 6 תאים של 8700.

ממש לא. אני עדיין מעדיף את הווינד, בעיקר בגלל המראה האסתטי שלו. אני לא מתחבר לאסוס, אך מדובר בטעם אישי.

דן, גם דנו בעבר בצורת ההתבטאות הבלתי מרוסנת שלך. תרבות דיון זו לא מילה גסה. לגבי הנטבוק שיש לך, לא, לא ידעתי על קיומו. אני לא עוקב אחר הת'רד לאורכו ולרוחבו.

בכל מקרה זה נשמע לי יותר כמו MID, ואפילו יעיל פחות בגלל כוח העיבוד החלש. ה-MIDים נחלו כשלון חרוץ, כפי הנראה לאור העובדה שלא היה להם ביקוש, אז אני מניח שאתה בעמדת מיעוט. מבחינתי בכל אופן, הוא חסר שימוש, וכעת לאחר שהתנסיתי מספר חודשים עם מסך מגע אני יכול להעיד שגם אני, כמו מרבית בעלי הטאבלטים שדיברתי עימם, מוצאים את מצב הטאבלט המלא (עם מקלדת וירטואלית) כמיותר לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. אני עדיין מעדיף את הווינד, בעיקר בגלל המראה האסתטי שלו. אני לא מתחבר לאסוס, אך מדובר בטעם אישי.

מרבית האנשים עושים קנייה מושכלת בהתבסס על יתרונות מול חסרונות מול מחיר.

אפילו בחורות, שמטבען מודעות במיוחד לאסתטיקה מפעילות שיקול דעת בבואן לרכוש מחשב נייד,שהרי עם כל הכבוד

מחשב נייד אינו בגד שלובשים במשך רוב שעות היום.

אין לי רצון להעליב אותך ,אולם זה נראה לי תמוהה מאוד שאתה ממשיך להעדיף את ה-WIND על פני המנצח הברור

בסיבוב הזה-1000HE (בקטגוריה של הנטבוקים הרגילים).

דן, גם דנו בעבר בצורת ההתבטאות הבלתי מרוסנת שלך. תרבות דיון זו לא מילה גסה. לגבי הנטבוק שיש לך, לא, לא ידעתי על קיומו. אני לא עוקב אחר הת'רד לאורכו ולרוחבו.

צורת ההתבטאות שלי בעבר אינה רלבנטית לצורך הדיון הנוכחי .אני לא משתמש בגסויות ולא עובר על חוקי הפורום

ולרוב הביקורת שלי עניינית ולא אישית.

אם כי ,אני מודה שהיא לעיתים מוקצנת וחורגת מהטעם הטוב,כאשר אני ניתקל בקיבעון מחשבתי שאינו במקומו

ואז אני מנסה לפרוץ אותו,מפני שאין דבר שמעצבן אותי מאשר אטימות מחשבתית.

מה לעשות "שכשחוטבים עצים,עפים שבבים ויש ניפגעים"......

בכל מקרה זה נשמע לי יותר כמו IMD, ואפילו יעיל פחות בגלל כוח העיבוד החלש. ה-MIDים נחלו כשלון חרוץ, כפי הנראה לאור העובדה שלא היה להם ביקוש, אז אני מניח שאתה בעמדת מיעוט. מבחינתי בכל אופן, טאבלט הוא חסר שימוש, וכעת לאחר שהתנסיתי מספר חודשים עם מסך מגע אני יכול להעיד שגם אני, כמו מרבית בעלי הטאבלטים שדיברתי עימם,

מוצאים את מצב הטאבלט המלא (עם מקלדת וירטואלית) כמיותר לחלוטין.

ה-IMD נחלו כישלון ,מוצדק לטעמי עקב מחירם לעומת השימושיות המוגבלת שלהם.

נכון בהחלט שה-604 מתפקד יותר כ-IMD בכל הנוגע לשימושיות שלו כמכשיר גלישה,אולם הגלישה ב-WIFI לא הייתה

מלכתחילה הסיבה שרכשתי אותו לפני כשנתיים,אלא דווקא היכולת שלו לנגן סרטים ומוסיקה וגם להקליט וידיאו ואודיו

בצורה ניידת ששום IMD לא היה מסוגל לה, גם לא ה-WIND שלך וגם לא ניידים שעולים הרבה יותר ממנו.

ה- ,בנישה שלו נחל הצלחה כבירה ,ואני לא מצטער לרגע שקניתי אותו.

גם כיום הוא משמש אותי ורבים אחרים (צוות כולבוטק ושומר מסך,חיילי יחידות מיוחדות בתיעוד מבצעים ואימונים, ,

צנחנים שמבצעים צניחות חופשיות ובעיקר בלשים מוסווים ויחידות שיטור ואבטחה במיתקנים רגישים שמתעדים את

עבודתם בווידיאו בזמן אמת).

יחד עם זאת הוא לא מהווה תחליף לנטבוק והגלישה ב-WIFI היא אקסטרה נחמדה ושימושית אבל ממש לא ייעודו העיקרי.

יחד עם זאת צורת האחיזה והשימושיות בו נעשית כטאבלט מגע לכל דבר ועניין וזאת הסיבה שאני הבאתי אותו כדוגמא קלאסית מייצגת.

אין לי מושג עם איזה בעלי טאבלטים דיברת,אני לעומת זאת יכול להעיד על כך ,שדיברתי עם קרוב לעשר אנשים שונים ,

(חמש מתוכם בפורום זה בלבד)וכולם ללא יוצא מהכלל אמרו בצורה חד-משמעית שלא רק שהם לא מצטערים שהם רכשו

טאבלט אלא מאז שהם רכשו טאבלט ,הם פשוט לא יכולים לתאר לעצמם קניית נטבוק ללא המאפיין הזה.

(אחד מתוכם,יש לומר לשם ההגינות, נאלץ לקנות את ה-1000he מפני שהוא ניזקק לזמן עבודה ארוך יותר

ואני מניח שאם ל-M912M הייתה בזמנו סוללה חזקה יותר כפי שיש היום (בהזמנה ניפרדת),אז קרוב לוודאי

שהוא היה נישאר עם ה-912).

נראה לי ידידי שאתה קודם "ירית ורק אז ציירת את עיגול המטרה מסביב לחורים",אם אתה מבין את כוונתי.....

כנראה שבשביל להצדיק את הטיעון שלך כל האמצעים כשרים...

אבל מה לעשות,,בניגוד אלייך ,אני מדבר על ניסיון אישי מצטבר של יותר משנתיים עם טאבלט מגע ואתה מוזמן לשאול את כל החברה

כאן שרכשו את ה-m912 (אתה וכל אחד אחר כאן יכול לעשות חיפוש קצר כאן בפורום ,להגיע אליהם בנקל ,ולשאול אותם

בצורה ישירה בהודעה פרטית ולהיווכח שאני צודק).

בשורה התחתונה ,זהו ויכוח עקר לחלוטין משום שאין לך טאבלט ואתה מרשה לעצמך לדבר על משהו שאין לך שום ניסיון אישי עימו.

תגיד האם אתה חושב שהיפנים בחברת קונג'יטסו שהיו הראשונים להוציא לשוק נטבוקים מבוססי טאבלט ומסך מגע היו מטומטמים?

האם אתה באמת סבור שחברות כמו אסוס וגיגהבייט שעומדות בחזית הטכנולוגיה,ושאחריהן כל שאר החברות מיישרות קו ,

הן אידיוטים גמורים?

האם אתה באמת מעלה על דעתך שאסוס וגיגהבייט היו מוציאות בתקופה הזאת של המיתון מיליארדים של דולרים על פיתוח וייצור

סדרות עילית כמו-M912 ,T101 ,T91 אם הן לא היו צופות היקף מכירות שיחזיר את ההשקעות הרבות תוך זמן קצר יחסית?

האם אדוני כל כך גאון ורב ממון שהוא עשה סיקרי שוק נרחבים והפעיל קבוצות מיקוד שבהן הוא בדק לעומק את הצרכים והרצונות של

מרבית הלקוחות הפוטנציאלים כפי שנוהגות חברות ענק כמו גיגהבייט ואסוס ?

I REALY DONT THINK SO

מי שבדעת מיעוט כאן הוא אתה, שמשום מה מצליח לקבל מתנות יקרות כמו סוללת 9 תאים בחינם ,מה שכנראה גורם לו

לסובייקטיביות יתרה ומעוור את עיניו ושיקול דעתו האובייקטיבי.

אני צופה שבתוך חודשים ספורים, גם חברות "מעתיקניות" בדרך כלל כמו ואחרות יוציאו לשוק נטבוקים רק בתצורת

עם מסך מגע ואז אנשים כמוך שיחפשו נטבוק סטנדרטי בחנויות יזכו לאותה מידת הצלחה השמורה לכאלו שמחפשים טלוויזיות שחור-לבן

בטכנולוגיית שפורפרת. CRT - יענו הטלוויזיות השמנות שנותנים במתנה לאלטע-זעכן השכונתי-תמורת סחיבתם החוצה

לסיכום אפשר לומר בפה מלא שבתחום הנטבוקים (כמו גם הסלולאריים) העתיד שייך למסכי מגע וטאבלטים

זאת התפתחות אבולוציונית ברורה.

מי שיכחיש זאת,פשוט חי בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא תרבות הדיון רלוונטי בהחלט. יש צורה להתנהג ולהתבטא. אינך עובר על חוקי הפורום כעת, ולא אמרתי שכן (למרות שלא פעם הילכת על חבל דק), אך מפאת כבוד הדדי מינימלי אפשר להתנהג בצורה נאותה, ולא וולגרית ובהמתית.

בכל מקרה, הדיון בנוגע ל-1000HE לא היה רלוונטי בתקופתי, אך מותר לכל אדם ללכת בהתאם לטעמו האישי. מה שבטוח, איני מוכן לקבל טענות כזב, שיש שיגידו שהן בגדר הוצאת דיבה, באשר להעדפתי מוצר מסויים בשל טובות הנאה שקיבלתי כביכול. דברים אלה אגב, לא רק שעוברים על חוקי הפורום - אלא גם על חוקי מדינת ישראל.

ולעניין - איני מקבל מתנות חינם, ואם דבר אחד הוא נר לרגליי בתור מנהל צוות ביקורות באתר הוא האובייקטיביות ושמירה על יושר עיתונאי. המתנה שאליה אתה מתייחס מקורה, כפי שאמרתי אך לא טרחת לקרוא, בחברתי הנפלאה שפשוט החליטה לקנות לי מתנת יום הולדת יפה.

ואם לא די בכך, גם טענת שדבריי משוללי יסוד ושאני 'ממציא' ממצאים סטטיסטיים. אם זה לא ברור למישהו, אני מעולם לא פעלתי כך, ולי להבדיל ממך יקירי, יש ים של קבלות מאחוריי. בכל אופן, לא התייחסתי רק ל-M912, למרות שגם דיברתי עם אדם או שניים שרכשו אותו, אלא עם אנשים רבים שקנו משלל הסוגים והמינים, הרבה לפני שמושג הנטבוק היה קיים. כולם מסכימים שטאבלט במצב סגור ללא מקלדת הוא מיותר.

כל זה אגב, מבלי להתייחס לניסיוני האישי. איני אוהב לנפנף בדברים אלה, ולכן אסתפק בכך שאומר שחומרה רבה עוברת דרכי, ושיצא לי לבקר במספיק השקות מוצרים, תערוכות בארץ ובעולם.

אגב, את המודים שביצעתי ועודני , באף נטבוק לא תקבל, ומדובר בתחביב לשם לימוד ועשייה. אך אני לא באמת מצפה שתבין זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא תרבות הדיון רלוונטי בהחלט. יש צורה להתנהג ולהתבטא. אינך עובר על חוקי הפורום כעת, ולא אמרתי שכן (למרות שלא פעם הילכת על חבל דק), אך מפאת כבוד הדדי מינימלי אפשר להתנהג בצורה נאותה, ולא וולגרית ובהמתית.

הביקורת שאני מטיח בך,היא ביקורת לגיטימית ,לא מורידה מהכבוד שאני רוחש לך לאור היכולת הטכנית הגבוהה שהפגנת

בצורה מעוררת הערצה במודינג של ה- WIND והקשיים הטכניים שהצלחת להתגבר עליהן.

בכל מקרה, הדיון בנוגע ל-1000HE לא היה רלוונטי בתקופתי, אך מותר לכל אדם ללכת בהתאם לטעמו האישי. מה שבטוח

צודק,על טעם ועל ריח אין באמת על מה להתווכח.

, איני מוכן לקבל טענות כזב, שיש שיגידו שהן בגדר הוצאת דיבה, באשר להעדפתי מוצר מסויים בשל טובות הנאה שקיבלתי כביכול. דברים אלה אגב, לא רק שעוברים על חוקי הפורום - אלא גם על חוקי מדינת ישראל.

לא האשמתי אותך בדבר,רק רמזתי שיתכן והושפעת בצורה עקיפה ולא במזיד.

ולעניין - איני מקבל מתנות חינם, ואם דבר אחד הוא נר לרגליי בתור מנהל צוות ביקורות באתר הוא האובייקטיביות ושמירה על יושר עיתונאי. המתנה שאליה אתה מתייחס מקורה, כפי שאמרתי אך לא טרחת לקרוא, בחברתי הנפלאה שפשוט החליטה לקנות לי מתנת יום הולדת יפה.

יתכן שתיקנת את דברייך מאוחר יותר,אולם במקור לא ציינת את מקור המתנה,כך שהשארת את זה לדמיון של הקוראים.

לכן את "המרק הזה בישלת בעצמך" ולכן אין לך מה להלין על כך.....

ואם לא די בכך, גם טענת שדבריי משוללי יסוד ושאני 'ממציא' ממצאים סטטיסטיים. אם זה לא ברור למישהו, אני מעולם לא פעלתי כך, ולי להבדיל ממך יקירי, יש ים של קבלות מאחוריי. בכל אופן, לא התייחסתי רק ל-M912, למרות שגם דיברתי עם אדם או שניים שרכשו אותו, אלא עם אנשים רבים שקנו טאבלטים משלל הסוגים והמינים, הרבה לפני שמושג הנטבוק היה קיים. כולם מסכימים שטאבלט במצב סגור ללא מקלדת הוא מיותר.

בשורה התחתונה הטענה שלי בתוקף.אין לך ניסיון אישי עם טאבלט ואתה סובל מדעה קדומה ולא מבוססת.

"הקבלות" שלך מתייחסות ללא ספק על חומרה רבה,אולם כפי שאתה בעצמך מעיד על כך :

לא על טאבלט.

אני במקומך,הייתי מגלה קצת צניעות ובודק באופן אישי על מה כל הרעש ומדוע הרבה משתמשים כמוני,כאן בפורום ובכל העולם,יתקשו לחזור

אחורה ולוותר על התכונות הללו של TOUCH SCREEN .

גם "תחת ידיי "עברו נטבוקים רבים ואני לא פוסל דבר עד שאני בודק אותו אישית אז אנא ממך אל תזלזל בי כפי שאני לא מזלזל בך.

(ואם קיבלת רושם שכזה,אז אני מתנצל על כך).

אני גם מסכים איתך שמקלדת וירטואלית על המסך,היא ממש לא תחליף למקלדת רגילה.

אני עצמי לא אעלה על הדעת הקלדה בת יותר מאותיות ספורות על מקלדת ON SCREEN ,כמו למשל שם אתר בשורת הכתובת בדפדפן.

יחד עם זאת למסך מגע אין תחליף בהרבה צורות שימוש נפוצות,

אם כבר,אז מסך מגע מחליף בעיקר את העכבר ולא את המקלדת הפיזית.

מקלדת וירטואלית היא רק תחליף חלקי למקלדת פיזית כשהמסך בטאבלט מקופל ואין צורך בהקלדה ארוכה.

כל זה אגב, מבלי להתייחס לניסיוני האישי. איני אוהב לנפנף בדברים אלה, ולכן אסתפק בכך שאומר שחומרה רבה עוברת דרכי, ושיצא לי לבקר במספיק השקות מוצרים, תערוכות בארץ ובעולם.

אגב, את המודים שביצעתי ועודני , באף נטבוק לא תקבל, ומדובר בתחביב לשם לימוד ועשייה. אך אני לא באמת מצפה שתבין זאת.

עם כל הכבוד ,מבחינתי ,דעתך רחוקה מאוד מעשרת הדיברות......

אני מעדיף להתבסס על אתרי חומרה מובילים בתחום הנטבוקים ולצערי HWZONE רחוק מרחק שנות אור מאתרי חומרה כאלו....

כמו כן אתה ממעיט מערכי,להזכירך פירקתי ותיקנתי אותו בכוחות עצמי(אם כי יש לומר שלא הייה מדובר

בתקלת חומרה דרמטית)ואני דווקא מבין זאת היטב ועקבתי בעיון רב ובקנאה במודינג שביצעת.

אתה רק שכחת שאולי אני ועוד כמה כאן מסוגלים להתקין מסך מגע בנטבוק מבלי להרוס אותו לחלוטין אבל 99 אחוז כאן

לא יצליחו לעשות זאת.

ואם אתה מסכים איתי לפחות בנושא אחד לפחות, וזה שמסך מגע זאת תוספת מבורכת ושימושית אז אתה תסכים גם שעבור אותו

קונה שמעוניין במסך מגע,אין כיום שום אופציה ריאלית מלבד SC3 או M912

ושוב אני חוזר ואומר אין לי שום רצון או אינטרס כלשהוא לפגוע\להעליב אותך או מישהו אחר כאן.

ואם בכל זאת תופעת הלוואי הלא רצויה הזאת מתרחשת ,אז כל מה שנישאר לי לעשות זה להתנצל מראש.

בסופו של דבר זה ויכוח לגיטימי בין דעות מנוגדות ולכן יש לקחת זאת בפרופורציות ולא להיעלב באופן אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79,

שמע... אין לי רצון ועניין להכנס לתוך הוויכוח הזה בינך ל-GGuyZ או לדיונים אחרים שערכת בת'רד ה-מגה ארוך הזה (בלילה אחד ארוך ללא שינה עברתי על רובו...).

פידבק קטן אם יורשה לי. וגם בקשה אחת קטנה: תשחרר.

אני מבין שיש לך ניסיון, ואפילו יכול להיות שאתה יודע על מה אתה מדבר, אבל עם כל הכבוד לאלו, קשה לי להקשיב ולהסכים עם דעות/טענות שלך.

למה?

שים לב שברוב הפעמים כאן בת'רד - אתה הוא זה שתוקף. כן, כן, תוקף.

אני לא נעלב מדברים שאתה רושם אבל אתה מעייף אותי.

הת'רד הזה אמור להיות אינפורמטיבי (נכנסתי אליו לראשונה כי גם אני מחפש נטבוק חביב לעצמי) אבל הרבה בזכותך חלק משמעותי ממנו כבר לא כזה.

תודה וכל טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן אני מסכימה איתך לחלוטין.

טאבלט זה פשוט דבר מדהים

ואני עוד לקחתי את למקומות לא הכי רגילים. כמו שליטה יותר רפלקסית. ופחות מבוססת דיוק.

אני יודעת שקשה לתאר את הצורת עבודה של במילים אבל תחשבו על זה שלא צריך לדייק בכל התנועות על המסך.

לדוגמא, מניפים את היד על המסך בצורה אלכסונית והחלן גודל על כל המסך, וגרירה של האצבע על הטקסט גוללת את הדף.

אז נכון שזה ממש לא שימושי להקלדה של 40 עמודים. אבל תחשבו על גלישה באוטובוס או קריאת EBOOK. או סתם כדי לשים סרט.

אתם בטוחים שהמקלדת היא זו שתעזור לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...