מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 93 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

דן, אתה מטעה פה אנשים ברמות כל כך מעצבנות, יורד על מחשבים בלי לבסס את הדעות שלך, זה ממש מעורר כעס.

M912M = ניידות מושלמת? תסתכל על הזמן שלו ותחשוב שוב.

TABLET TOUCH SCREEN - חובה? ממש לא, רק למי שמעונין, אני למשל בטור מתכנת ממש לא מעוניין בפיצרים האלו.

אני מבקש שתספיק לאמר דברים כמו "זבל מיושן" בלי לספק עובדות.

אישית אני יכול לאמר שהוינד הוא אחלה תמורה לכסף למי שלא רוצה מסך מגע וטאבלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מדוייק .

יש נטבוקים עם צורב מובנה כמו הקונג'יטסו המעולה מתוצרת יפנית שזכה לשבחים רבים אולם הוא לא נימכר כל-כך עקב

מחירו היקר בארץ (כ-3500 שקל ברשת באג ).

העברת מידע מתבצעת באמצעות כבל רשת או כבל USB מיוחד מוצלב\דו כיווני.

עלות הכבלים זניחה(כמה עשרות שקלים).

התקנת תוכנות מיתבצעת באמצעות DOK ,צורב חיצוני .

מי שרוצה לחסוך יכול לקנות מתאם שבצידו האחד יש חיבור USB ובצידו השני חיבור כפול -גם sata וגם IDE .

הכבל עולה כ-50 שקל ומאפשר לעשות שימוש בכל כונן אופטי פנימי שיש ממילא בכל מחשב ולא משנה כלל אם הוא ide\SATA .

ומי בכלל המליץ לך על ה-wind (גדול,מסורבל ,כבד ולא באמת נייד ) או האייסר (מסך זוועתי ,רועש)?

ה-wind הוא PASEE ,משהו ששייך לעבר.

יש היום נטבוקים עדיפים ממנו שנותנים תמורה יותר טובה לכסף כמו 1000he .

אין ל-wind שום הצדקה במחירו הנוכחי -2300 שקל ולאור העובדה שהיבואן שלו יעשה כל שביכולתו להתחמק מאחריות במקרה של בעייה

(בדרך כלל יגידו לך שהנייד נפל ולכן האחריות לא מכסה.....).

במקרה שלך שאתה קונה בחו"ל ,תישכח בכלל את שני הדגמים הביניוניים-נחותים שהמליצו לך עליהם כביכול,

תחשוב רק על TOUCH SCREEN כמו :

הקונג'יטסו

M912M

בקרוב T91 מבית .

אם ניידות אמיתית לא קריטית בעינייך ואתה מוכן לסבול נטבוקים עם מסך 10 אינץ אז הדגמים המומלצים הם:

1000HE

ובקרוב T101 גם מבית .

תתעלם מהרעש "הסטאטי " שאתה שומע כאן מכל מיני חברה לא מעודכנים בעליל שחושבים שמה שהם קנו לפני חצי שנה ,עדיין ניחשב רלבנטי.

בעיניי זה פשוט פטאטי שאנשים הופכים להיות fanboys של המוצר שהם קנו ומאבדים כל שיקול דעת וביקורת עצמית מינימאלית.

אחר-כך את אותם חברה אתה פוגש ב-trade-zone כאשר הם דורשים על החומרה שלהם מחיר שהוא יקר יותר מאשר בחנות כחדש.

הם רק שכחו שמה שהם קנו ,רק לפני מספר חודשים הפך לזבל מיושן,חסר ערך ולא רלבנטי בכלל.

עצוב,אבל זאת המנטאליות ששולטת בפרובינציה שלנו.

עשה חיפוש ,ותגלה את האמת בעצמך,יש לך אצבעות נכון?

תודה על התגובה..

חיפשתי את הדגמים שרשמת פה..את הM912 מצאתי רק במחיר של 600$ בערך .. זה המחיר שלו ?

היפני שרשמת זה עם מסך 7 אינץ'(אם לזה התכוונת Kohjinsha SH610BS) וזה די קטן לי..אני מעדיף יותר בכיוון של 9-10 אינץ'.. אז אולי אני אקח את ה 1000HE ראיתי אותו ב375$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan79 אתה מסיט ובנוסף לכל אומר דברים לא נכונים.

כל מי שיעשה חיפוש קצר ברשת או שיטריח את עצמו לחנויות שמחזיקות את הדגמים יגלה שהצדק עימי.

"מי בכלל המליץ לך על ה-wind (גדול,מסורבל ,כבד ולא באמת )"

"יש היום נטבוקים עדיפים ממנו שנותנים תמורה יותר טובה לכסף כמו 1000he"

ה-WIND הוא *קטן יותר*, ו*קל יותר* מ-1000h/e --

ההבדל זניח לחלוטין -70 גרם בדיוק לרעת האסוס (2 הדגמים עם 6 תאים).

אני פשוט שקלתי את שניהם........,

בנוסף החזקתי את שניהם אחד מעל השני וגם במימדים אין הבדל בולט לעין.

"לא באמת נייד", אז מה זה כן נייד? איזה שטויות, תגיד שאתה לא אוהב את ה-WIND, אבל מה זו התגובה הילדותית הזו באורך של הגלות.

שים לב איזה דברים אתה כותב, אתה חובט באנשים, בחברות ובכל העולם בעצם, ולדברים אין בסיס גם, תגיד מה עשו לך שכל כך רע לך?---

אין כאן בכלל שום דבר אישי נגד חברה או נגד אדם ספיציפי או דגם מסויים.

אין כאן בכלל עניין של אוהב \לא אוהב.

אתה לגמרי מפספס את הנקודה.

השאלה היחידה העומדת על הפרק מהו המוצר העדיף בנקודת זמן מסויימת שנותן את הערך המוסף המקסימלי לכסף.

אתה בעצמך היית בהסכמה עימי שאפילו הדגם הישן של ה-1000 עדיף על ה-wind .

אולי אתה מרגיש פגוע שאני "העלבתי "(עד כמה שאפשר להעליב מוצר דומם..... :lol: :lol:)את הנטבוק שרכשת לפני זמן לא רב במיטב כספך

אולם בתור אדם הגיוני ברור לך שה-wind במחירו הנוכחי פשוט לא עומד בתחרות.

"תתעלם מהרעש "הסטאטי" שאתה שומע כאן מכל מיני חברה לא מעודכנים בעליל שחושבים שמה שהם קנו לפני חצי שנה ,עדיין ניחשב רלבנטי.

בעיניי זה פשוט פטאטי שאנשים הופכים להיות fanboys של המוצר שהם קנו ומאבדים כל שיקול דעת וביקורת עצמית מינימאלית." -

אם זה לא הסטה חסרת בסיס אז לא יודע מה זה כן.-

אני מניח שאתה מיתכוון להסתה ולא להסטה ...,כלומר במובן של השמצה....

אז הרגע,אני מבטיח לך שבתגובתי לא התכוונתי בכלל אלייך ואין לי שום אינטרסים איישים WHAT'S SO EVER .

"אין ל-wind שום הצדקה במחירו הנוכחי -2300 שקל ולאור העובדה שהיבואן שלו יעשה כל שביכולתו להתחמק מאחריות במקרה של בעייה

(בדרך כלל יגידו לך שהנייד נפל ולכן האחריות לא מכסה.....)." -

עוד הוכחה שאתה סתם שונא את IVORY, לי במקרה הסוללה התפגרה אחרי שבוע והחליפו בלי לשאול שאלות.--

אני דווקא לא שונא את אייבורי ולפעמים קונה שם חלקים אבל לאור הניסיון של מספר אנשים איתם (אתה מוזמן לעשות חיפוש קצר בפורום זה)

,אני הייתי נימנע מלקנות אצלם לאור הקלות הבלתי ניסבלת של ניסיון ההתחמקות ממימוש האחריות בטענה של נפילת הנייד,גם כשאין שום

סימנים חיצוניים ברורים המעידים על נפילה

במקרה הספיציפי שלך,הם היו עם הגב אל הקיר מפני שבקלות רבה היית יכול להשיג חילופית ,להוכיח שהם טועים ולזנבר אותם טוב,טוב

בבית המשפט לתביעות קטנות.המקרה שלך איננו מייצג כלל את המציאות הכללית.

.

מה שיש לי להגיד לך, שאתה fanboy בעצמך שלא סגור מה הוא רוצה, ושונא מושבע של ה-WIND, כי הוא מצליח. חלאס, אתה לא מחליט מה זה ומה זה לא ומכניס שטויות לראש של אנשים, תקנה משהו ותרגע.-

למרות שאתה יורד כאן לרמה האישית,אין לי שום כוונה להיגרר אחריך מפני שזה לא מכבודי....

מלבד לזרוק טיעונים חסרי בסיס ,מבחינה עובדתית לא סתרת למעשה אף טיעון שלי.

אני מציע לך לנטוש את הגישה הפדגוגית והמיתנשאת,אתה לא מורה ואני לא תלמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, האמת היא שכמות העובדות שאתה מסלף באמת מטרידה. אני שונא להגרר להתנצחויות מיותרות, אך שוב אני חוזר ואומר לטובת מי שנעזר בת'רד זה - אל תקשיבו לדן. מדובר בהטעייה ובסילוף מידע, וטוב תעשו אם תתבססו על מידע של אנשים אחרים, או טוב מכך - תתבססו על ביקורות (לכל הפחות, ולא של YNET) או ניסיון אישי(אפילו קצר) עם המוצרים לאחר שתלכו לראות אותם במו עיניכם.

לגבי הווינד ספציפית, באמת שלא ברור לי כיצד אתה אומר שמדובר בנטבוק כבד, ישן וכל שאר ההמצאות שאני לא יודע מאיפה אתה מקריץ. הרי בעצמך אמרת שהEEE כבד יותר, ולמרות זאת הצגת את הווינד כמגושם וכבד ולא את המתחרה של . הווינד בעל מימדים קטנים דווקא ביחס למחשבי ה-10", ומשקלו די סטנדרטי. ה-EEE הוא דווקא אחד הכבדים וה'מגושמים' בסדרת הנטבוקים, ואולי אפילו הכבד מכולם.

דרך אגב, נכון שההבדלים קטנים, הרי החומרה של כולם והבנייה של כולם כמעט זהה. ביננו, אם יש מוצרים שקשה לטעות בהם זה נטבוקים. כולם עם אותה חומרה, ובנייתם זולה. השיקולים צריכים להתכנס לנושאים הבסיסיים: כן מסך מגע (M912 או לחכות לאסוסים החדשים), מסך 9" או 10"(השיקול החשוב ביותר לדעתי), גודל ופריסת מקלדת, ממשקיות וחיבורים, וכמובן - עיצוב.

האמת היא שברוב המקרים עדיף ללכת על נטבוק זול יותר אלא אם צריך משהו מיוחד. ה-Wind הוא אחד הזולים בקטגוריית ה-10" ולכן הוא מצליח כל כך. לדעתי האישית הוא גם הנטבוק היפה ביותר, וזו אחת הסיבות המרכזיות שבחרתי בו.

בנוגע לאחריות גם אני דווקא מסכים עם דן שמדובר בחסרון משמעותי. דעתי היא שקבלת אחריות באייבורי משולה למשענת קנה רצוץ, וזה שיקול שיש לקחת בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי שירות טוב מאייבורי, ואין לי את הווינד אבל התנסתי בו - אין בו שום דבר גדול ומסורבל, והוא נורא נייד.-

נכון הוא נייד ולא מסורבל יחסית לניידים עם מסך 15 .

אבל כמו כל דבר בחיים ,זה הכל יחסי.

יש אופציות עדיפות יותר,קלות יותר וקומפקטיות יותר.

אתה מתייחס למושגים יחסיים כאל אבסולוטיים, ואתה בכלל, אבל בכלל לא אובייקטיבי. אתה פשוט חרטטן וזחוח ברמות היסטריות. ואני לא אומר את זה לגופו של אדם - אני לא מכיר אותך, אני אומר את זה לגופם של דברים (שאתה כתבת).-

הבא טיענים עובדתיים אם אתה מסוגל או תשתוק.

בנתיים כל מה שאמרת הוא חירטוט לשמו.

דן, אתה מטעה פה אנשים ברמות כל כך מעצבנות, יורד על מחשבים בלי לבסס את הדעות שלך, זה ממש מעורר כעס.

M912M = ניידות מושלמת? תסתכל על הזמן סוללה שלו ותחשוב שוב.

TABLET TOUCH SCREEN - חובה? ממש לא, רק למי שמעונין, אני למשל בטור מתכנת ממש לא מעוניין בפיצרים האלו.

אני מבקש שתספיק לאמר דברים כמו "זבל מיושן" בלי לספק עובדות.

אישית אני יכול לאמר שהוינד הוא אחלה תמורה לכסף למי שלא רוצה מסך מגע וטאבלט.

לא אמרתי שה-wind ספיציפית הוא זבל .

תקרא טוב ,אמרתי שהוא ביניוני .

אבל להגיד שאני מטעה אנשים,זה כבר השמצה לשמה.

מתעצבן? ,כועס? תפדל זכותך....

נכון הסוללה של ה-m912m מעט מאכזבת ביחס לסוללת 6 התאים של ה-WIND אבל ניתן לרכוש סוללה נוספת ב-300 שקל ואז יש יותר מ-6 שעות עבודה.

(אם אני זוכר נכון סוללת 3 התאים המקורית של ה-wind איפשרה רק עבודה של כשעה וחמישים דקות ובכל זאת כל העדר כאן רץ בהמוניו לרכוש אותו)

אולי בשבילך TABLET TOUCH SCREEN הוא מיותר,אבל עבורי ועבור רבים אחרים זה דבר אלמנטרי שאף נטבוק איננו שלם בלעדיו.

לא סתם הרבה חברות נוספות מלבד אסוס וגיגהבייט הולכות בכיוון של TABLET TOUCH SCREEN .זאת פשוט אבולוצייה טיבעית ומיתבקשת מאליה....

וצר לי מאוד לאכזב אותך אבל ה-wind כבר כמה חודשים טובים איננו תמורה הולמת לכסף למי שלא רוצה מסך מגע וטאבלט.

יש אופציות עדיפות משמעותית.

הגיע הזמן שתעשה חיפוש.

גוגל זה לא מילה גסה....

תודה על התגובה..

חיפשתי את הדגמים שרשמת פה..את הM912 מצאתי רק במחיר של 600$ בערך .. זה המחיר שלו ?

היפני שרשמת זה עם מסך 7 אינץ'(אם לזה התכוונת Kohjinsha SH610BS) וזה די קטן לי..אני מעדיף יותר בכיוון של 9-10 אינץ'.. אז אולי אני אקח את ה 1000HE ראיתי אותו ב375$.

תראה אין לי מושג היכן אתה מחפש מפני שלא הבאת לינק.

היפני באמת מסך 7 ,אבל הוא 1024X600 ,כך שכל רוחב של דף אינטרנט רגיל מוצג במלואו ואין צורך לגלול ימין ושמאלה כמו בדגמים

הראשונים של ה-EEE מסידרת 701 של אסוס.

תראה אם אתה לא לחוץ ואין לך בעייה עם מסכים מבריקים וצורך להריץ ישומים כבדים אז אני במקומך הייתי דווקא מחכה ל-t91 החדש של אסוס

שהוא קל ודק בצורה פשוט מדהימה ומגיע עם מובנה ובתוספת תשלום גם מקלט TV דיגיטלי (גם אצלינו בארץ בעוד מספר חודשים יהיה ניתן לקלוט

סוף סוף את כל הערוצים החינמיים בצורה דיגיטלית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של מישהו אחר - הייתי מסכים איתך. במקרה שלך, אני לא צריך להביא שום דבר, ולא צריך לבזבז את הזמן שלי בציטוטים. לא בגלל שאני לא אוהב את העיניים היפות שלך, פשוט בגלל שכל בר דעת שקורא את המגילות שלך יגיד לך חד וחלק שאתה מסלף ומטעה. אם תוריד את האף אתה גם תשים לב שזה מה שקורה בפועל, ו-לא-, זה לא בגלל שכולם פה מעריצי ווינד עיוורים. אני לא יודע מה עם האחרים, אבל אין לי ווינד והוא על הזין שלי. יותר בוטה מזה אני לא יכול להיות. מצידי שיוציאו עכשיו נטבוק זול יותר וטוב יותר בכל פרמטר, ואז אני אגיד יחד איתך שהווינד הוא חתיכת זבל מיושן, חסר ערך ולא רלוונטי.

דוגמה - אתה מגיב לזה שאמרתי שהכל יחסי בזה שהכל יחסי. גאוני מצידך. האסוס שאתה הבאת כבד (גם אם במעט, יודע מה, גם אם הוא שווה לו במשקל, זה לא מעניין הזוטות האלה) מהווינד, אז על איזה יחס אתה מדבר? לא שבמקור דיברת ביחסיות, פשוט אמר שהוא כבד ומסורבל, ואני אמרתי שהוא חד וחלק לא. כבד לך, לא כבד לי. זה מה שנקרא "להתייחס למושגים יחסיים כאל אבסולוטיים". ואל תספר לי על המתחרים, כי כבר נתתי לך את הדוגמה של ש-אתה- הבאת. גם אם תמצא נטבוק חדש 6 ורבע אינץ' של McShizzito ששוקל מאה גרם פחות מהווינד, הוא לא יהפוך לגדול, כבד ומסורבל. אם מחר ייצאו 3 נטבוקים בגודל 10" ששוקלים 200-300 גרם פחות מהווינד ונותנים את אותה תמורה באותו כסף או פחות - אז מחר תגיד שהוא כבד. כאילו שאכפת לי.

אני בטוח ששום דבר שאני כותב פה לא יחלחל, אבל נמאס לי כבר לקרוא את אותו בולשיט מעוות וחד צדדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הסוללה של ה-m912m מעט מאכזבת ביחס לסוללת 6 התאים של ה-WIND אבל ניתן לרכוש סוללה נוספת ב-300 שקל ואז יש יותר מ-6 שעות עבודה.

(אם אני זוכר נכון סוללת 3 התאים המקורית של ה-wind איפשרה רק עבודה של כשעה וחמישים דקות ובכל זאת כל העדר כאן רץ בהמוניו לרכוש אותו)

אולי בשבילך TABLET TOUCH SCREEN הוא מיותר,אבל עבורי ועבור רבים אחרים זה דבר אלמנטרי שאף נטבוק איננו שלם בלעדיו.

לא סתם הרבה חברות נוספות מלבד אסוס וגיגהבייט הולכות בכיוון של TABLET TOUCH SCREEN .זאת פשוט אבולוצייה טיבעית ומיתבקשת מאליה....

וצר לי מאוד לאכזב אותך אבל ה-wind כבר כמה חודשים טובים איננו תמורה הולמת לכסף למי שלא רוצה מסך מגע וטאבלט.

הגיע הזמן שתעשה חיפוש.

גוגל זה לא מילה גסה....

תראה אין לי מושג היכן אתה מחפש מפני שלא הבאת לינק.

היפני באמת מסך 7 ,אבל הוא 1024X600 ,כך שכל רוחב של דף אינטרנט רגיל מוצג במלואו ואין צורך לגלול ימין ושמאלה כמו בדגמים

הראשונים של ה-EEE מסידרת 701 של אסוס.

תראה אם אתה לא לחוץ ואין לך בעייה עם מסכים מבריקים וצורך להריץ ישומים כבדים אז אני במקומך הייתי דווקא מחכה ל-t91 החדש של אסוס

שהוא קל ודק בצורה פשוט מדהימה ומגיע עם מובנה ובתוספת תשלום גם מקלט TV דיגיטלי (גם אצלינו בארץ בעוד מספר חודשים יהיה ניתן לקלוט

סוף סוף את כל הערוצים החינמיים בצורה דיגיטלית).

חיפשתי בבסט ביי וCOMPUSA אבל אין שם את כל הדגמים. אז חלק הרצתי בגוגל.. בקשר לT91, מתי הוא אמור לצאת בערך(יש לי עד אמצע מרץ לקנות את המחשב..) ומה אמור להיות המחיר שלו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, האמת היא שכמות העובדות שאתה מסלף באמת מטרידה. אני שונא להגרר להתנצחויות מיותרות, אך שוב אני חוזר ואומר לטובת מי שנעזר בת'רד זה - אל תקשיבו לדן. מדובר בהטעייה ובסילוף מידע, וטוב תעשו אם תתבססו על מידע של אנשים אחרים, או טוב מכך - תתבססו על ביקורות (לכל הפחות, ולא של YNET) או ניסיון אישי(אפילו קצר) עם המוצרים לאחר שתלכו לראות אותם במו עיניכם.

לגבי הווינד ספציפית, באמת שלא ברור לי כיצד אתה אומר שמדובר בנטבוק כבד, ישן וכל שאר ההמצאות שאני לא יודע מאיפה אתה מקריץ. הרי בעצמך אמרת שהEEE כבד יותר, ולמרות זאת הצגת את הווינד כמגושם וכבד ולא את המתחרה של אסוס. הווינד בעל מימדים קטנים דווקא ביחס למחשבי ה-10", ומשקלו די סטנדרטי. ה-EEE הוא דווקא אחד הכבדים וה'מגושמים' בסדרת הנטבוקים, ואולי אפילו הכבד מכולם.

דרך אגב, נכון שההבדלים קטנים, הרי החומרה של כולם והבנייה של כולם כמעט זהה. ביננו, אם יש מוצרים שקשה לטעות בהם זה נטבוקים. כולם עם אותה חומרה, ובנייתם זולה. השיקולים צריכים להתכנס לנושאים הבסיסיים: כן מסך מגע (M912 או לחכות לאסוסים החדשים), מסך 9" או 10"(השיקול החשוב ביותר לדעתי), גודל ופריסת מקלדת, ממשקיות וחיבורים, וכמובן - עיצוב.

האמת היא שברוב המקרים עדיף ללכת על נטבוק זול יותר אלא אם צריך משהו מיוחד. ה-Wind הוא אחד הזולים בקטגוריית ה-10" ולכן הוא מצליח כל כך. לדעתי האישית הוא גם הנטבוק היפה ביותר, וזו אחת הסיבות המרכזיות שבחרתי בו.

בנוגע לאחריות גם אני דווקא מסכים עם דן שמדובר בחסרון משמעותי. דעתי היא שקבלת אחריות באייבורי משולה למשענת קנה רצוץ, וזה שיקול שיש לקחת בחשבון.

חשבתי ששינינו פאזה. לא?

מדוע אני לא מרשה לעצמי להאשים מישהו ספיציפי בדברים מסוימים ולרדת לרמה האישית ואילו אנשים אחרים בקלות דעת מדהימה עושים זאת

מבלי לחשוב פעמיים.

האמת ,אני קצת מאוכזב,ציפיתי ליותר מהאנשים כאן.

לפחות תודה לאל שאנו מסכימים על שני דברים:

הראשון זה לגביי רשת אייבורי והשני הוא שעל כל מי שמתכנן לבצע רכישה של נטבוק ,רובצת החובה לקרוא ביקורות באתרים רציניים (ולא YNET)

והכי טוב להתרשםמניסיון אישי(אפילו קצר) עם המוצרים לאחר שהם ראו אותם בעצמם בחנות כמו דיפו.

אני בטוח שמרבית האנשים שיטרחו לבדוק את דבריי יסכימו איתם (מלבד כל האנשים שקנו את ה-wind והם משוחדים מפני שזהו הנטבוק היחידי שהם

התנסו איתו ולכן על סמך ניסיונם האישי,הקצר והלא מקיף ,הם מרשים לעצמם לחוות דיעה חסרת בסיס ונטולת יכולת השוואה אמיתית).

לגבי ה-wind ,אבד עליו הכלח ועל זה אין בכלל ויכוח.

אם אייבורי לא תוריד את מחירו לאלפיים שקל,אין לו שום הצדקה יותר בשוק הישראלי.

ה-1000h עדיף עליו באותו מחיר וההבדלים במשקל\בגודל זניחים לחלוטין.

הדגם החדש 1000HE במחיר של 375$בכלל לא משאיר לו שום סיכוי .

(אין שום בעייה להזמין מחו"ל ולהדביק מדבקות עיברית\לשלם 100 שקל עבור חריטת עיברית).

אם לומר את האמת ,מבחינה עיצובית נטו, האייסר הכי מוצא חן בעיניי אולם עיצוב חיצוני הוא לא פקטור כלל בעיניי

ולדעתי אתה מייחס לו חשיבות יתירה ובשל כך מאמץ גישה סלחנית כלפיו ושלא בצדק.

[br]פורסם בתאריך: 7.02.2009 בשעה 21:11:06

במקרה של מישהו אחר - הייתי מסכים איתך. במקרה שלך, אני לא צריך להביא שום דבר, ולא צריך לבזבז את הזמן שלי בציטוטים. לא בגלל שאני לא אוהב את העיניים היפות שלך, פשוט בגלל שכל בר דעת שקורא את המגילות שלך יגיד לך חד וחלק שאתה מסלף ומטעה. אם תוריד את האף אתה גם תשים לב שזה מה שקורה בפועל, ו-לא-, זה לא בגלל שכולם פה מעריצי ווינד עיוורים. אני לא יודע מה עם האחרים, אבל אין לי ווינד והוא על הזין שלי. יותר בוטה מזה אני לא יכול להיות. מצידי שיוציאו עכשיו נטבוק זול יותר וטוב יותר בכל פרמטר, ואז אני אגיד יחד איתך שהווינד הוא חתיכת זבל מיושן, חסר ערך ולא רלוונטי.

דוגמה - אתה מגיב לזה שאמרתי שהכל יחסי בזה שהכל יחסי. גאוני מצידך. האסוס שאתה הבאת כבד (גם אם במעט, יודע מה, גם אם הוא שווה לו במשקל, זה לא מעניין הזוטות האלה) מהווינד, אז על איזה יחס אתה מדבר? לא שבמקור דיברת ביחסיות, פשוט אמר שהוא כבד ומסורבל, ואני אמרתי שהוא חד וחלק לא. כבד לך, לא כבד לי. זה מה שנקרא "להתייחס למושגים יחסיים כאל אבסולוטיים". ואל תספר לי על המתחרים, כי כבר נתתי לך את הדוגמה של ש-אתה- הבאת. גם אם תמצא נטבוק חדש 6 ורבע אינץ' של McShizzito ששוקל מאה גרם פחות מהווינד, הוא לא יהפוך לגדול, כבד ומסורבל. אם מחר ייצאו 3 נטבוקים בגודל 10" ששוקלים 200-300 גרם פחות מהווינד ונותנים את אותה תמורה באותו כסף או פחות - אז מחר תגיד שהוא כבד. כאילו שאכפת לי.

אני בטוח ששום דבר שאני כותב פה לא יחלחל, אבל נמאס לי כבר לקרוא את אותו בולשיט מעוות וחד צדדי.

קודם כל עזוב את השפה הבוטה.

זה לא לעניין.

אני אתן לך דוגמא פשוטה שתבהיר את הגישה שלי לנושא.

ניקח לדוגמא 2 בחורות ,מיכל ושרית.

למיכל יש ישבן מפואר אבל הפנים לא כל כך.

לשרית יש פנים חמודות במיוחד וגם בגז' מדהים אבל היא טיפה ,אבל ממש בטיפה קצת יותר מלאה.

את מי תעדיף?

את שרית ,נכון?

אבל מה תעשה אם לחדר תיכנס עינבל ויש לה גם פנים מטריפות,גם ישבן עסיסי אבל בנוסף לכל גם חזה לא מן העולם הזה

שאתה לא יכול להסיט ממנו את המבט?

את מי תעדיף אז?

את ענבל כמובן....

אותו הדבר בהשוואה בין ה-wind VS 1000h VS 1000HE.

ואם מישהו לא הבין ,אז ה-1000HE=ענבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הנטבוקים מבחינה חומרתית אותו הדבר, חוץ ממחשבי המחברת בעלי מסך מגע מסתובב. הכל אותה חומרה, בדיוק. ההבדלים מינורים ולא משמעותיים. מה שצריך להוביל בנאדם לרכוש זה מחיר קודם כל, גודל מסך וזמן אם זה ממש משנה. הניידים החדשים שמבוססים על N280 רק עכשיו יצאו, מה שאמור להיות אותו מחיר לביצועים טיפה יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לאיזה מחשב התכוונת כשאמרת "מיושן"?

קנייה של סט סוללות נוספת בשביל להגדיל את הזמן עבודה = (ונתעלם מזה שזה עוד כסף) פגיעה בניידות מיכוון שזה עוד משקל להסחב איתו ועוד נפח לסחוב. שוב - זה לא מחשב שמייצג ניידות מושלמת.

קודם אמרת שאתה מתעצבן כשאנשים מציגים ומסקרים גרסאות ישנות של מחשבים ושים לב- אתה עושה בידיוק אותו דבר! אתה מדבר על גרסאת וינד ישנה (בעלת 3 תאים) כשכבר איזה חצי שנה יש חדשה (6 תאים). שמעת על המשפט "אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך"?

אולי בשבילך TOUCH SCREEN הוא מיותר,אבל עבורי ועבור רבים אחרים זה דבר אלמנטרי שאף נטבוק איננו שלם בלעדיו.

לא סתם הרבה חברות נוספות מלבד אסוס וגיגהבייט הולכות בכיוון של TOUCH SCREEN .זאת פשוט אבולוצייה טיבעית ומיתבקשת מאליה....

שמע, אין נתונים שמראים לכמה אנשים באמת אכפת מהאופציות האלו אז אין מה להתווכח פה, בנתיים זה פיצרים שרק מי שרוצה אותם יקנה אותם ולכל השאר חבל לבזבז עוד כסף עליהם (לפחות עד שזה באמת יהיה מיינסטירמי ויעלה אותו דבר).

הגיע הזמן שתעשה חיפוש.

גוגל זה לא מילה גסה....

המתמודד הדגול שלך מול הוינד ה1000h עולה כמה מאות שקלים יותר בארץ, אולי בחו"ל זול יותר אבל צריך לקחת הרבה דברים בחשבון שמעלים את המחיר- מס, מכס, חריטה/מדבקות, זה שווה רק כשאתה עצמך נוסע לחו"ל ויכול להעביר אותו בשדה תעופה בעצמך (בטענה שיצאת איתו מהארץ או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הנטבוקים מבחינה חומרתית אותו הדבר, חוץ ממחשבי המחברת בעלי מסך מגע מסתובב. הכל אותה חומרה, בדיוק. ההבדלים מינורים ולא משמעותיים. מה שצריך להוביל בנאדם לרכוש זה מחיר קודם כל, גודל מסך וזמן סוללה אם זה ממש משנה. הניידים החדשים שמבוססים על N280 רק עכשיו יצאו, מה שאמור להיות אותו מחיר לביצועים טיפה יותר טובים.

להגיד שאייסר הוא אותו דבר כמו ה- wind בגלל ששניהם מבוססים על מעבד ו-chipset זהים

זה כמו להגיד שחתול זהה לכלב מפני שגם לכלב וגם לחתול יש 4 רגליים .

אני אישית לא אגע באייסר במקל מפני שהמסך המבריק שלו גומר לי את העיניים ואני אעדיף את הסירבול ,המגושמות והכובד של ה-wind

(היחסית חברה,חלס לנסות לצלוב אותי)-(1380 גרם עם סוללת של תאים (ולא כמו שרשום באתר של אייבורי -1200 גרם)

על פני הקומפקטיות והמשקל המגוחך של האייסר -995 גרם.

אל תכתיב לאנשים אחרים את ההעדפות האישיות שלך .

לא כולם אותו דבר.

לכל אחד יש דרישות שונות.

אתה גם טועה לגבי ה-n280 -שאל כאן את דימקה.

בשביל לנגן אפילו קבצי וידיאו ב-720Pצריך להמהיר את ה-n270 בצורה משמעותית.

לעומת זאת ה-n280 בשילוב ה-FSB הגבוהה יותר ,מאפשר לנגן את אותם קבצים ללא .

בשבילך זה אולי זניח ,אולם עבור אנשים אחרים זה עשוי להיות קריטי.

שנה בבקשה את הצבע של התגובה שלך לכחול.

זה בלתי קריא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עזוב את השפה הבוטה.

זה לא לעניין.

אני אתן לך דוגמא פשוטה שתבהיר את הגישה שלי לנושא.

ניקח לדוגמא 2 בחורות ,מיכל ושרית.

למיכל יש ישבן מפואר אבל הפנים לא כל כך.

לשרית יש פנים חמודות במיוחד וגם בגז' מדהים אבל היא טיפה ,אבל ממש בטיפה קצת יותר מלאה.

את מי תעדיף?

את שרית ,נכון?

אבל מה תעשה אם לחדר תיכנס עינבל ויש לה גם פנים מטריפות,גם ישבן עסיסי אבל בנוסף לכל גם חזה לא מן העולם הזה

שאתה לא יכול להסיט ממנו את המבט?

את מי תעדיף אז?

את ענבל כמובן....

אותו הדבר בהשוואה בין ה-wind VS 1000h VS 1000HE.

ואם מישהו לא הבין ,אז ה-1000HE=ענבל

נורא אירוני, כי השפה שלך בוטה בהרבה משלי.

לא מת על הדוגמה שלך, אבל אם אני זורם איתה - אתה קראת לשרית הטיפה אבל ממש טיפה יותר מלאה - דבע שמנה וזקנה.

אני בכלל לא נכנסתי איתך לויכוחי דגמים והצהרתי שווינד הכי טוב בעולם, הנקודה כללית יותר, והיא שבשלל התגובות שלך גם אם אתה נשען על טענות שבבסיסן הן נכונות (ובחצי מהזמן גם זה לא קורה) - אתה מפליג בתיאורים ומתבטא בקיצוניות שתוצאתה עיוות וסילוף, וזה לא מוצא חן לא בעיניי ולא בעיניי אחרים. בגלל התכיפות בה זה קורה אני לא מוצא טעם לצטט אותך כל הזמן ולתקן. בגדול, ניתן להקצין בכדי להמחיש - אני בעצמי עושה את זה הרבה פעמים, אבל זה פשוט לא מה שאתה עושה, אתה סתם מקצין עד כדי סילוף או פשוט אומר דברים שגויים. ואלה הן העובדות האמיתיות, אז תתמודד איתן כמו גבר ולהבא תשפר את מה שדרוש בתגובות שלך.

גם אני חושב שהגיגבייט מגניב ביותר, והאסוס מהווה אלטרנטיבה, שכל אחד ייבחר לו. זה לא אומר שצריך להמעיט מהווינד ברמה כזאת לא פרופורציונלית עד כדי שקרית.

(היחסית חברה,חלס לנסות לצלוב אותי)-(1380 גרם עם סוללת של תאים (ולא כמו שרשום באתר של אייבורי -1200 גרם)

על פני הקומפקטיות והמשקל המגוחך של האייסר -995 גרם.

אל תכתיב לאנשים אחרים את ההעדפות האישיות שלך .

לא כולם אותו דבר.

לכל אחד יש דרישות שונות.

לא מנסה לצלוב אותך אבל אצל אייבורי ה- 6 תאים הם 1.3 קילו, מה שתואם מקורות אחרים שמצאתי בגוגל, וזו מבחינתי עוד הטעייה.

שוב האירוניה מכה, זה בדיוק מה שאנשים פה מרגישים שאתה עושה. למשל - לא את כולם מעניין מסך מגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לתת את חוות דעתי האישית על הנטבוק שרכשתי.

אני עם נטבוק M912X.

הסולל מחזיקה שעתיים וחצי שלוש שעות, שאני רוצה לשמוע אני מכבה הכל הכל ואז המחשב מחזיק המון זמן ובקושי מתחמם, בערך 5 שעות

עוד לא נתקעתי במצב שהסוללה נגמרה לי באמצע עבודה, מצד שני אני מקפידה שכל םעם שאאני לייד חשמל זמין אני מחברת אותו לחשמל.

השימושים שלי בנטבוק הם בעיקר במיטה שאני שוכבת בחצי ישיבה על כרית גבוהה והנטבוק על הבטן. חוץ מזה הנטבוק משמש אותי בנסיעות ארוכות בעיקר כנגן וראיית סרטים באיכות DVIX אבל לפעמים גם 720P. אני נוסעת הרבה בשעות הלילה (ואני נוסעת ברכבת) אם רוצים לחסוך בסוללה אפשר להוריד את הבהירות ל25% ורואים מעולה. והWIFI והBT מכובים כי לראיית סרטים הם לא נחוצים, בשעות היום לסרטים ניתן לראות סרטים על 50% בהירות, אבל בשמש חייבים 100% בהירות.

חוץ מזה אני מששתמשת בנטבוק כשלט על המדיה סנטר שלי, ועל מנת לשלוט על התאורה בחדר.

אני עובדת עם לינוקס ומצאתי ששימושיות במסך מגע בלינוקס היא מדהימה יחסית לחלונות, אני מוצאת את המסך מגע כאלמנט ששינה את צורת העבודה שלי לחלוטין.

דבר שמאוד אהבתי ולא ראיתי בשום נטבוק או אחר, זה שהופכים את המחשב לטאבלט פיסי המסך ננעל ולא זז, זה פשוט נוח!

אני מאוד רוצה להוסיף למחשב חיישן שמסובב את המסך ב180 מעלות שמסובבים את המחשב (כמו באייפון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לתת את חוות דעתי האישית על הנטבוק שרכשתי.

אני עם נטבוק M912X.

הסולל מחזיקה שעתיים וחצי שלוש שעות, שאני רוצה לשמוע אני מכבה הכל הכל ואז המחשב מחזיק המון זמן ובקושי מתחמם, בערך 5 שעות

עוד לא נתקעתי במצב שהסוללה נגמרה לי באמצע עבודה, מצד שני אני מקפידה שכל םעם שאאני לייד חשמל זמין אני מחברת אותו לחשמל.

השימושים שלי בנטבוק הם בעיקר במיטה שאני שוכבת בחצי ישיבה על כרית גבוהה והנטבוק על הבטן. חוץ מזה הנטבוק משמש אותי בנסיעות ארוכות בעיקר כנגן וראיית באיכות DVIX אבל לפעמים גם 720P. אני נוסעת הרבה בשעות הלילה (ואני נוסעת ברכבת) אם רוצים לחסוך בסוללה אפשר להוריד את הבהירות ל25% ורואים מעולה. והWIFI והBT מכובים כי לראיית הם לא נחוצים, בשעות היום לסרטים ניתן לראות על 50% בהירות, אבל בשמש חייבים 100% בהירות.

חוץ מזה אני מששתמשת בנטבוק כשלט על המדיה סנטר שלי, ועל מנת לשלוט על התאורה בחדר.

אני עובדת עם ומצאתי ששימושיות במסך מגע בלינוקס היא מדהימה יחסית לחלונות, אני מוצאת את המסך מגע כאלמנט ששינה את צורת העבודה שלי לחלוטין.

דבר שמאוד אהבתי ולא ראיתי בשום נטבוק או אחר, זה שהופכים את המחשב לטאבלט פיסי המסך ננעל ולא זז, זה פשוט נוח!

אני מאוד רוצה להוסיף למחשב חיישן שמסובב את המסך ב180 מעלות שמסובבים את המחשב (כמו באייפון).

כמה עלה לך המחשב ומאיפה רכשת אותו?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...