איזה קונסולה הייתם רוכשים היום? - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קונסולה הייתם רוכשים היום?

Chymes

Recommended Posts

קודם כל המחיר. 360 ניתן לרכוש היום ב-2,200 ש"ח בארץ הקודש. אני רוצה לראות אותך מרכיב ב-2,200 ש"ח מפרט שיכול להריץ משחק כמו Gears of War בלי להזיע בכלל.

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

אגב, לגבי המחירים - אתם חייבים להפסיק להשוות את מחיר הקונסולה למחיר של מחשב שלם!

זו פשוט השוואה דבילית. המחשב קיים שם במילא.

ההשוואה צריכה להיות "חומרת משחק" מול "חומרת משחק".

עלות הקונסולה מול עלות כרטיס המסך. נקודה.

כרטיס המסך החזק הוא העלות הנוספת היחידה שצריך להוסיף לאותו מחשב בסיסי שקיים במילא (גם אצל בעלי קונסולות!) כדי להפוך אותו למכונת משחקים.

אם למישהו אין בבית מחשב בכלל (איך זה יכול להיות?! ובכל מקרה זה בטוח לא מישהו שגולש כאן בפורום), והוא מעוניין רק במכונת משחקים נטו - אני מסכים. יותר משתלם לקנות קונסולה.

ב-2,200 ש"ח אני קונה אחלה כרטיס מסך, והופך את המחשב המשרדי הממוצע למפלצת משחקים שלא רואה ממטר את ה-360, עם כל הכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל הלייב עולה כסף אבל הוא הרבה יותר טוב ויציב

ואני חושב שעכשיו הוסיפו את זה אבל כעיקרון בלייב אתה יכול לדבר עם חברים שאתה מוסיף לשחק איתם לארגן פארטי

יש גם מסנג'ר מובנה כל מיני אני פשוט לא הכי מכיר את הPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XBOX360.

כבעליו המאושר של 360 אני יכול לומר לך שזו הרכישה הכי טובה שעשיתי.

בהשוואה אפילו היום בין 360 לPS3 - שנה+ לאחר שרכשתי את הקונסולה אני יכול לומר שאין שני לה, תעשה השוואה של משחקים:

חפש בyoutube השוואות שאנשים עשו.

תסתכל השוואות בגרפיקה בסרטוני השוואה של gametrailers.com

ותבדוק ותשווה כמה כותרים מקוריים יש לכל אחד ואחד (בלעדיים לקונסולה מסויימת) (וכמובן שמעניין לשחק בהם, לא basball וכדומה).

ולגבי משחקי , אל תעשה את זה, אל תתחבר!!! (פשוט כי אני אקרע אותך ...)

והכי חשוב!!! לא לקנות בארץ!!!!!!!!!!! להביא מארה"ב בלבד - קונסולה עולה חצי, וכל משחק שתרצה אתה יכול להזמין בין 25 ל-60 דולר גג מebay! (כולל משלוח). מה שאומר שגם המשחקים עולים חצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תכלס , :xyxthumbs:

יש לקרירין (אגב בן כמה אתה? למה הכינוי שלך הוא של דמות מאנימה לבני 9?!)

תגובות ממש טפשיות ושהמטרה שלהן זה להתחיל ריבים / לדחוף את הWii בלי שום קשר לכלום, ואני לא מבין איך לא מוחקים את התגובות האלו.

תבדוק מי באמת דוחף בדיון הזה את הWII הכי הרבה

ותראה שזה עומרי ולא אני

אני רק אומר PC VS 360\PS3 בארץ עדיף

ואני גם מסכים לגמרי אם עומרי שלמי שיש מחשב משחקים אין באמת מספיק סיבות (במילים אחרות משחקים)

לקנות PS3\360 היום

אולי יום אחד הPS3 יעלה שקל תשעים ויקבל גרסה ממוזרת ושקטה ויהיו מספיק בלעדיים חזקים מול מחשב

ואז יהיה שווה לקנות אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה גם עובד הפוך

ומבחינת משחקים גדולים שאין סיכוי שיגיעו למחשב יש רק רשימה קטנה של משחקים בלעדיים לPS3\360

למרות מה שחלק חושבים GTA4\וMGS4 מאוד יכול להיות שיגיעו למחשב וכרגע הם הגדולים ביותר ל360\PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיפה בכל הוויכוח הזה שאף אחד לא אומר מה הסיבה האמיתית שאנשים בארץ לא רצים לקנות PS3 :silly:

וזאת גם הסיבה שהמחשב ישאר תמיד בעיני הישראלים הפלטפורמה המובילה. רמז: לא צריך אפילו דיסקים במדינה הקטנה והממזרה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה גם עובד הפוך

ומבחינת משחקים גדולים שאין סיכוי שיגיעו למחשב יש רק רשימה קטנה של משחקים בלעדיים לPS3\360

למרות מה שחלק חושבים GTA4\וMGS4 מאוד יכול להיות שיגיעו למחשב וכרגע הם הגדולים ביותר ל360\PS3

אתה מדבר שטויות. יש כל כך הרבה משחקים טובים לXBOX360 ולPS3 שאין למחשב.

אני אומר לך תסתכל על המפרט שיש לי. הוא מריץ לי כל משחק חלק לגמריי חוץ מקרייסיס שאותו מריץ על 20FPS בVERY HIGH.

ואין לי אשכרה מה לעשות איתו,אני מוצא את עצמי כל כך הרבה פעמים אומר "איזה מזל שקניתי 360 ולא שידרגתי את המחשב" שאתה לא מאמין בכלל.

לא שווה לקנות מחשב למשחקים ואני מדבר מהכי ניסיון שיש,יש לי את שניי הדברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה שחקתי הרבה משחקים שנחשבים גדולים ל360\PS3 במחשב שלי

פשוט כי הייתה גם גרסה למחשב

המשחקים המובילים ביותר של 2007 ל360\PS3 יצאו למחשב חוץ מבודדים

גם 2 המשחקים הגדולים ביותר של 2008 כרגע -MGS4 וGTA4 יכולים לצאת למחשב

אולי לך אין סבלנות לחכות כמה חודשים עד שנה תלוי בכותר

אבל לי אין בעיה כזאת

וכמו שאמרתי זה גם עובד הפוך -קריסיס עדיין לא יצא לקונסולות

הרבה RTS יוצאים מאוחר לקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , אולי תגיד איזה משחקים של הPS3 והXBOX שיחקת במחשב בדיוק?

וכבר הוכחנו שהם לא בודדים לפני 2 עמודים, ולמעשה רוב המשחקים הטובים לכל קונסולה הם אפילו לא מולטי פלטפורם , או לא למחשב.

בקשר לדמיונות שלך עם מכירות , לא מכירות והחשבונות שלך אם שווה לחברות להוציא משחקים למחשב אחרי שהם בקונסולות - אתה ממשיך לומר את זה לגבי כל מני משחקים , רובם פשוט לא יוצאים או יוצאים כפורט גרוע.

yonaelian - צודק ב100%

וכנ"ל MASSIVE.

יש לי גם מחשב מספיק חזק שקניתי לפני כארבעה חמישה חודשים ובאמת שאין לי שום משחק נורמאלי ששיחקתי בו על המחשב מהשנה האחרונה.

השוק הזה כ"כ יבש.

המשחקים החדשים ששיחקתי לאחרונה (וזה כולל את כולם מאז שקניתי אותו) הם:

1) MASS EFFECT - פורט מהאקס בוקס

2) LEGO INDIANA JONES - מולטיפלטפורם לגמרי - הוחלף בגירסאת PS3

3) GRID - מולטי פלטפורם - שיחקתי בדמו - קניתי לPS3

לדבר על קרייסיס ומשחקים ישנים יותר (קרירין , הזכרת קווסטים , אולי תספור לי 2 קווסטים טובים שיצאו ב2008 למחשב?) זה טוב ונחמד

אבל איזה משחק טוב בלעדי למחשב יצא ב2008?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקנות מחשב חדש הרבה זמן עד שקניתי את ה PS3...

אני פשוט לא רואה צורך...

קניות המחשבים הבאות שלי יהיו Laptop לקראת תחילת הלימודים באוניברסיטה בחצי שנה הקרובה.

ומחשב גיימינג חדש לקראת Starcraft 2 ו- 3 בשנה וחצי/שנתיים הקרובות.

ואגב, yonaelian, אם אני לא טועה הנושא הזה דווקא עלה פעם או פעמיים בדיון הזה... ופשוט חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...