איזה קונסולה הייתם רוכשים היום? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קונסולה הייתם רוכשים היום?

Chymes

Recommended Posts

גילוי נאות: לי אין אף קונסולה ולא שיחקתי באף אחת מהן. אני מכיר רק את המפרט הטכני. מאחר ואני לא מבין דבר בקונסולת אני מבקש את עזרתכם. תרשמו בבקשה את חוות הדעת על הקונסולות ומה אתם הייתם רוכשים היום. חשוב לציין שאין לי HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי הרבה מה להגיד חוץ מ-

שחק בהן.

אם אין לך טלויזית LCD/פלזמה ההמלצה האוטומטית שלי היא , אבל שוב- שחק בה לפני שאתה קונה, תוודא שלא ישעמם לך.

כבר יש מבחר משחקים טובים גדול (בניגוד ללפני שנה), ככה שאם אהבת את הסגנון, לא תשתעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני לא יודע.

Wii נראת כמו צעצוע סיני זול עם משחקים שככל הנראה מיועדים לילדים יפנים בני 10 עם פיגור שכלי. ומשום מה יש לי תחושה שכל העניין עם חיישני התנועה ימאס מהר מאד.

XBOX 360 דומה יותר מידי למחשב. אחרי מספר חודשים המשחקים הטובים בסופו של דבר מגיעים גם למחשב.

PS3 נראת טוב, מפרט טוב, אבל המחיר גבוה.

תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אקנה קונסולה בחיים כל עוד יחסי הכוחות שלה מול המחשב ישארו כמו שהם היום (זה פשוט דבילי, מחשב ממוצע הרבה יותר חזק, מהנה ונוח).

יוצא דופן הוא ה-, שזו חוויה בפני עצמה והיא בעצם לא סתם מתחרה במחשב אלא מביאה ערך מוסף, מאוד נחמד.

אם הייתי קונה משהו, זה היה ככל הנראה ה-.

אבל זה עניין של העדפה אישית, כי סגנון המשחקים ביניהם שונה לחלוטין.

PS3 ו-XBOX 360 אלה קונסולות של "משחקי מחשב" קלאסיים. מרוצים, מכות, יריות, ספורט, בלה בלה בלה.

ה- שונה מהן, לא תמצא שם (כמעט?) משחקים בסגנון הזה, אלא יותר דברים ספציפיים שמנצלים את היכולות היחודיות של הקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה - אתה טועה חד וחלק, יש משחקים לכל טווחי הגילאים, רובם המוחלט משחקים לאנשים מבוגרים. זה שאותם משחקים משתמשים בדמויות קצת משעשעות זה שינוי מרענן, אבל לא עושה את המשחק ילדותי (סתם לדוגמה, סמאש ברוס. אז נכון שיש מצב שבו פיקאצ'ו ילחם בסוליד סנייק, אבל זה עדיין משחק מכות לכל דבר)

שוב אני אומר- שחק ואז תחליט. לא הייתי בחיים קונה קונסולה בלי לשחק בה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- שונה מהן, לא תמצא שם (כמעט?) משחקים בסגנון הזה, אלא יותר דברים ספציפיים שמנצלים את היכולות היחודיות של הקונסולה

אתה צודק חלקית

יותר נכון להגיד שאין הרבה משחקים איכותיים בסגנון מרוצים\FPS וכו בWII

בטח שמשווים לפלטפורמות האחרות

אבל כן יש המון משחקים מהרבה סוגי ז'אנרים

לWII יוצא +- 10 משחקים בחודש וזה בלי חנות ההורדות

בכל מקרה פותח הדיון הWII שונה מאוד מהפלטפורמות האחרות וזה לא רק בגלל השליטה

חלק מהמשחקים הטובים אפילו מאפשרים להשתמש בשלט גימקיוב

אם אתה אוהב משחקים בסגנון יפני\משחקים של זאת הפלטפורמה הטובה ביותר לזה היום

PC\360\PS3 +- נותנים אותה חוויה ואותם משחקים

איזה משחקים אתה אוהב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אקנה קונסולה בחיים כל עוד יחסי הכוחות שלה מול המחשב ישארו כמו שהם היום (זה פשוט דבילי, מחשב ממוצע הרבה יותר חזק, מהנה ונוח).

יוצא דופן הוא ה-, שזו חוויה בפני עצמה והיא בעצם לא סתם מתחרה במחשב אלא מביאה ערך מוסף, מאוד נחמד.

אם הייתי קונה משהו, זה היה ככל הנראה ה-.

אבל זה עניין של העדפה אישית, כי סגנון המשחקים ביניהם שונה לחלוטין.

PS3 ו-XBOX 360 אלה קונסולות של "משחקי מחשב" קלאסיים. מרוצים, מכות, יריות, ספורט, בלה בלה בלה.

ה- שונה מהן, לא תמצא שם (כמעט?) משחקים בסגנון הזה, אלא יותר דברים ספציפיים שמנצלים את היכולות היחודיות של הקונסולה.

בדיוק הדעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה משחק

בניגוד למה שאתה רואה בסרטונים בהרבה משחקים תנועות מאוד קלות מספיקות

וגם בהרבה משחקים יש תמיכה בידית גימקיוב

בו נגיד את זה ככה בטראומה סנטר זה יהיה מאוד לא נוח

ב"לילות" אתה יכול לשחק אם הידית גימקיוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי כסף לשלושת הקונסולות והברירה היחידה הייתה פשוט איזה לבחור, הייתי כנראה הולך על PS3.

אבל זה נורא תלוי איזה משחקים אתה אוהב.

לPS3 יש את MGS, TEKKEN, Gran Turiamo ועוד :xyxthumbs:

ואלה משחקים שאני אישית נורא אוהב, כל שאתה צריך לעשות זה לבחון אילו משחקים יש לכל קונסולה [בפרט האקסקלוסיביים]

וכך להחליט איזה אתה מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסי הכוחות בהחלט הרבה יותר שווים מהמפרט היבש.

במיוחד כשPS3 וWII צריכים ליהיות מושווים למחשב בגודל MEDIA CENTER בעלויות ובגודל עם מקלדת ועכבר אלחוטיים (פתאום המחירים לא נראים כ"כ נוראיים אה?) והעובדה שהרבה חברות מתחילות להוציא את הפיתוחים העיקריים לPS3 ולXBOX ופורטים למחשב (EA SPORTS , שחלק מהמשחקים השנה אפילו לא יצאו למחשב , COLIN MCRAE DIRT וRACE DRIVER GRID ששניהם בפיתוח ראשי לPS3 ולXBOX ולכן רצים בעיקר על הPS3 פנטסטי ומצריכים מחשב מאוד חזק).

במחשבה שתשתמש בזה עם LCD ותרצה להשתמש בזה גם כנגן BLUE RAY וSTREAMING מהמחשב - הPS3 הוא די התשובה (לדעתי) וגם עכשיו שנה וחצי אחרי כמעט (ולמרות זה שיש לי וגם היה לי בהשאלה תקופה מסוימת ויוצא לי להשתמש בו מדי פעם) הPS3 הוא די התשובה והמכשיר שאני משתמש בו הכי הרבה בבית (נגן מצויין בUPSCALE ורוב השעות משחק , וכל זה לפני משחקים בלעדיים שאני מאוד מצפה להם ומחלקם כבר נהנה).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרת הפוך לחלוטין מהמציאות. PS3 עולה חצי ממחיר מחשב ממוצע שייתן את אותה חווית משחק (לפחות בחול) ומצליח להוציא איכויות קרובות אם לא זהות למחשב חזק (ע"ע MGS, "החרב השמימית", GTP וכו). בנוסף בתור אחד ששנים משחק על מחשב ועבר לקונסולה אני יכול להגיד לך שהקונסולה הרבה יותר מהנה ונוחה. אין כמו להכניס דיסק ופשוט לשחק, בלי צורך לדאוג לדרייברים, עידכונים, קריסות "מעניינות" שמריצות אותך לגוגל ולפורומים להבין למה לעזאזל המשחק שקנית מסרב לעבוד בכלל או עובד עם תקלות וכו'. בקונסולה גם כשיש תקלה במשחק (ע"ע GTAIV) לרב ממש ממש מהר יוצא פאטץ שמתקן אותו ואפילו מתקין את עצמו באפס טירחה. זה בלי לציין את יכולות ה MEDIA CENTER המשובחות של הקונסולה (לפחות ה PS3). בנוסף, כמו שליויו כבר ציין, היום הרבה מאוד משחקים יוצאים קודם לקונסולות ורק אחר כך כפורט למחשב, וכל מי ששיחק בפורט יודע מה זה אומר. אני כבר מעל חודש משחק ב GTAIV ומתמוגג כל פעם מחדש מהמחשבה שבקונסולה יש לי את העונג לשחק בו ובמחשב לא. וזה בלי לציין כמובן את לא מעט המשחקים שלא יוצאים בכלל למחשב (STAR WARS החדש הוא דוגמא מצויינת). ועוד לא נגעתי בנקודה של שידרוגי חומרה. המירוץ המטורף אחרי כרטיס מסך שיריץ לי משחקים ברזולוציה סבירה (מבחינתי 1600X1200) אותי אישית התיש.

יש לציין שכל מה שרשמתי נרשם בהקשר ל PS3, אין לי ניסיון עם שאר הקונסולות.

WII לא ממש אהבתי, ילדותי לי מידיי, ואת ה XBOX360 אני לא ארכוש כל עוד יש את תופעת ה RROD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרת הפוך לחלוטין מהמציאות. PS3 עולה חצי ממחיר מחשב ממוצע שייתן את אותה חווית משחק (לפחות בחול)

מה זה קשור?

איפה ראית אותי כותב שמחשב מתחרה מול קונסולה במחיר?

נראה לי שאתה "טיפה" שוכח או מתעלם מהעובדה שמחשב זה מחשב - הוא משמש לעוד "קצת" דברים חוץ ממשחקים - וקיים במילא.

אם כבר, אתה יכול להשוות את מחיר הקונסולה למחיר שעולה לשדרג מחשב פשוט למחשב - שזה נטו המחיר של כרטיס המסך.

ולהגיד שקונסולה יותר נוחה ממחשב זה אולי הדבר הכי מטופש שאפשר להגיד - מהסיבה הפשוטה:

אתה תמיד יכול לקנות למחשב ג'ויסטיק שבנוי בדיוק כמו הג'ויסטיק של הקונסולה. ובנוסף לזה יש לך גם מקלדת נורמלית עם מיליון לאחד מקשים, למשחקים הדורשים שליטה רצינית יותר (משחקי אסטרטגיה למשל, שזה דיי בלתי אפשרי בכלל לשחק בקונסולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...