איזה קונסולה הייתם רוכשים היום? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קונסולה הייתם רוכשים היום?

Chymes

Recommended Posts

קרירין , פתאום חצי מההודעה שלך הפכה לליהיות "אבל זה מסריח" "זה יכול בתיאוריה לצאת במחשב אם כוכב שבתאי יגיע לאזימוט עם הירח פלוטו בשני לשני והמפתח של EA יתעורר בלילה ויתחיל SLEEPPROGRAMING את הפורט" :)

רק דבר אחד מאוד חורה לי: העובדה שאתה מדבר כאילו בהבנה על נושאים שאין לך מושג.

משחקי נהיגה.

שיחקתי כנראה בכל משחק נהיגה שיצא בשנים האחרונות , מיינסטרים או לא (והפתעה , יש לי הגה ממש יקר של לוג'יטק).

אם אמרתי שאין שום דבר שמשתווה - או שתביא הוכחות! או שלא תתווכח.

ואם במקרה אתה מתכוון לLFS - כי שמעת או קראת איפושהו שהוא ה"סימולט הכי רציני למי שחי בסרט שבמחשב נהיגה זה אמיתי" - תוריד , תנסה את הדמו שלו , ואחרי זה תחזור ותגיד לי אם הוא מתחרה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:screwy:

מה מאיים כלכך בללחוץ next next finish אחרי שההתקנה עולה באופן אוטומטי ברגע שאתה מכניס את הדיסק?

אני חושב שאתם צריכים להבין שמה שנראה לכם לגיטימי מאד מפחיד אנשים שאין להם קשר למחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שלא מסוגלים לעשות את הפעולה הפשוטה הזו, לא יהיו מסוגלים לעשות כלום במחשב.

לא עיבוד תמלילים ב-Word, לא שיחות במסנג'ר, ואפילו לא גלישה ב-YNET (כי איך היא תדע לפתוח את הדפדפן?).

בחייך, אחותי בת ה-9 מתקינה תוכנות בשניה בלי למצמץ. ועוד התקנתי לה ווינדוז באנגלית. מסובך זה לא.

אגב, לגבי המחירים - אתם חייבים להפסיק להשוות את מחיר הקונסולה למחיר של מחשב שלם!

זו פשוט השוואה דבילית. המחשב קיים שם במילא.

ההשוואה צריכה להיות "חומרת משחק" מול "חומרת משחק".

עלות הקונסולה מול עלות כרטיס המסך. נקודה.

כרטיס המסך החזק הוא העלות הנוספת היחידה שצריך להוסיף לאותו מחשב בסיסי שקיים במילא (גם אצל בעלי קונסולות!) כדי להפוך אותו למכונת משחקים.

אם למישהו אין בבית מחשב בכלל (איך זה יכול להיות?! ובכל מקרה זה בטוח לא מישהו שגולש כאן בפורום), והוא מעוניין רק במכונת משחקים נטו - אני מסכים. יותר משתלם לקנות קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לא להסכים, אותו מישהו יכול לקנות מחשב ב3000 שיכול להריץ משחקים יופי טופי(8800GT עם 8400) ולעשות עוד עשרות דברים שקונסולה לא יכולה.

אין שום סיבה בעולם לקיום הקונסולות כרגע והסיבה היחידה שהם כאן היא בגלל שיווק אגרסיבי ופאנבויזם של חובבי .

(מופנה בעיקר לPS3 ול360 כי הWii כן מביא איתו משהו אקסטרה שאי אפשר להשיג למחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אתה בעצם מסכים איתי אבל פשוט לא "נשבר" כמוני גם לא במקרים קיצוניים :P

אני חייב לא להסכים, אותו מישהו יכול לקנות מחשב ב3000 שיכול להריץ משחקים יופי טופי(8800GT עם 8400) ולעשות עוד עשרות דברים שקונסולה לא יכולה.

הנקודה שלי היתה שקונסולה עדיפה רק במצב שבו אין מחשב בכלל בבית ואין כל רצון שיהיה אחד - ולכן, ורק בגלל זה, קונסולה תהיה עדיפה כי למשחקים נטו היא תצא זולה יותר. ברור שמחשב יתן הרבה יותר מעצם היותו מחשב ביתי, אבל בדוגמה הקיצונית הנ"ל (שלדעתי קיימת רק בתיאוריה במילא) לכל אותם יתרונות הרי לא יהיה שימוש..

כמו שאמרתי, ברגע שקיים בבית מחשב - אין שום סיבה בעולם לקנות קונסולה לדעתי (שהיא לא Wii). תשקיע את אותו כסף בכרטיס מסך ותקבל הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה בעולם לקנות קונסולה?

אתה ברצינות עומד מאחורי ההצהרה הזו?

מה לגבי משחקים שיוצאים רק לקונסולה ולא למחשב?

אם יפסיקו לקנות קונסולות אני מבטיח לך שאותן חברות לא ייסגרו, אלא יתחילו להוציא את אותם המשחקים למחשב.

ובכל מקרה עוד לא מצאתי משחק ששווה לי להוציא בשבילו מעל 1000 שקל.

בכל מקרה, אני לא אקנה קונסולה ומהאנשים שראיתי שכן קונים זה בעיקר בשביל אפקט ה"תראו מה יש לי" ולאו דווקא כי הקונסולה טובה יותר,זולה יותר או שימושית יותר מהמחשב.

אני לא פה כדי להמיר אנשים לדעה שלי, אתה רוצה קונסולה? תקנה אחת.

אני רק מביע את דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד מתי תמשיכו ככה לטחון את הפורום בשאלות נוסח "מי יותר טוב?"....

הרי ברור שאין תשובה אחת מוחצת ולא משנה איזה נתונים תביאו!

אני משחק במשחקים עוד מימי קומנדר קין העליזים, שיחקתי הרבה שנים על המחשב עד שגיליתי את עולם הקונסולות ואת קונסולת הXBOX בפרט ומאז אני נהנה לחלוטין מהקונסולה שלי ולא שוקל אפילו להשקיע כסף במחשב על מנת להפוך אותו למכונת משחקים.

אבל, וזה אבל חשוב, כל אחד וההעדפות שלו!!

לדוגמא, אני לא מבין איך אפשר לשבת מול מסך מחשב ולשחק ולהנות כשאפשר לשבת בסלון מול מסך 42 אינץ ולהתרווח בכורסא. אבל, מאידך גיסא, ברור לי לחלוטין שישנם אנשים שיחשבו בדיוק ההיפך וזהמובן לי לחלוטין!

כל אחד, שואב הנאה בצורה אחרת. לעזאזל, מה זה משנה עם במחשב או בקונסולה!?!?!?

לשם שינוי, בואו נרים את הרמה של הפורום (שתודות לקרירין התדרדרה לרמה של ממש ריבים עלובים) ונשפוך פה תוכן רציני בנוגע למשחקים, תערוכות, תאריכי יציאה, שינויים בתעשייה, התקדמות טכנולוגית, כתבות רציניות ועוד ועוד ועוד ועוד......

די, נמאס לי כבר לראות את הפורום הזה מוצף בנושאים על גבי נושאים שהם בעצם טחינה של מים בלי תוכן מעשי.

אני פונה למנהל הפורום - בבקשה תעזור (ותחסום נושאים מיותרים) לפורום הזה לחזור להיות פורום ששווה לבקר בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תכלס , :xyxthumbs:

יש לקרירין (אגב בן כמה אתה? למה הכינוי שלך הוא של דמות מאנימה לבני 9?!)

תגובות ממש טפשיות ושהמטרה שלהן זה להתחיל ריבים / לדחוף את הWii בלי שום קשר לכלום, ואני לא מבין איך לא מוחקים את התגובות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב? אטארי! :)

כ"א לפי הטעם והצרכים שלו, אני רק יכול להגיד שלפני כמה ימים ראיתי בפעם הראשונה משחק PS3 על מסך "32 LCD וזה השאיר אותי "פעור פה" איך שאומרים. ואני אישית מעדיף קונסולה שתחזיק מעמד 3-4-5 שנים פלוס מאשר לדאוג אם המחשב שלי יריץ משחק זה או אחר (במיוחד אם יהיה לי מקינטוש :) )

תמיד יהיו סיבות למה מחשב X עדיף מקונסולה Y ולהיפך. זה הכל עניין של שיקולים אישיים.

ודרך אגב, פותח הת'רד שאל איזה קונסולה לקנות - לא האם עדיף קונסולה או מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני נוטה לכיון ה- בגלל המשחקיות השונה לחלוטין לקונסולת יש לא מעט יתרונות משמעותיים על מחשב.

קודם כל המחיר. 360 ניתן לרכוש היום ב-2,200 ש"ח בארץ הקודש. אני רוצה לראות אותך מרכיב ב-2,200 ש"ח מפרט שיכול להריץ משחק כמו Gears of War בלי להזיע בכלל. שנית, קונסולה לא צריך לשדרג. רוכשים קונסולה, סוחטים ממנה את המיץ 6-7 שנים ועוברים לדור הבא. במחשב, לעומת זאת, יש את המרדף האינסופי אחרי חומרה טובה יותר. כל שנה - שנה וחצי צריך לשדרג כרטיס מסך, להוסיף , להחליף ועוד ועוד. שלישית, לקונסולה אין תחזוקה כמו למחשב. רביעית, קונסולה הרבה יותר פשוטה עם הרבה יותר מלוטשת ממחשב.

אז אולי בשבילכם זה לא יתרון על מחשב, אבל בשבילי כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...