איזה קונסולה הייתם רוכשים היום? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קונסולה הייתם רוכשים היום?

Chymes

Recommended Posts

אחד השיקולים בכל רכישה שהיא היא ההוצאה הכספית, אלא אם כן אתה בעליו של אתר יוקרתי שמכניס לך סכומי עתק ( :xyxthumbs:).

ומה הקשר לג'ויסטיק? קראת את כל מה שכתבתי (שידרוגי חומרה, , תקלות כאלו ואחרות)?

אני מסכים איתך לגבי דבר אחד, בקונסולה אין משחקי אסטרטגיה. מצד שני בקונסולה יש לא מעט משחקים שלא יצאו למחשב אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשוב באמת לציין את העניין של המשחקים...בתור שמשחק רק על מחשב הרבה שנים...יש המון משחקים מעולים למחשב אך חסרים משחקי מכות שזה מאוד חסר לי(כמו מרטל קומבט,טקן וכו' וגם האבקות כמו WWE),חשוב לי לציין כי לי זה חסר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, כמו שליויו כבר ציין, היום הרבה מאוד משחקים יוצאים קודם לקונסולות ורק אחר כך כפורט למחשב, וכל מי ששיחק בפורט יודע מה זה אומר. אני כבר מעל חודש משחק ב GTAIV ומתמוגג כל פעם מחדש מהמחשבה שבקונסולה יש לי את העונג לשחק בו ובמחשב לא. וזה בלי לציין כמובן את לא מעט המשחקים שלא יוצאים בכלל למחשב (STAR WARS החדש הוא דוגמא מצויינת).

[br]פורסם בתאריך: 6.07.2008 בשעה 11:00:06

ולהגיד שקונסולה יותר נוחה ממחשב זה אולי הדבר הכי מטופש שאפשר להגיד - מהסיבה הפשוטה:

אתה תמיד יכול לקנות למחשב ג'ויסטיק שבנוי בדיוק כמו הג'ויסטיק של הקונסולה. ובנוסף לזה יש לך גם מקלדת נורמלית עם מיליון לאחד מקשים, למשחקים הדורשים שליטה רצינית יותר (משחקי אסטרטגיה למשל, שזה דיי בלתי אפשרי בכלל לשחק בקונסולה).

גם לזה רציתי להתייחס. משחקי קונסולה בנויים בדיוק לזה - מערכת ללא מקלדת, אלא לג'ויסטיק. אחרי שמתרגלים לזה קשה להבין איך לא שיחקת בג'ויסטיק כל הזמן ואיך שיכנעת את עצמך שהקומבו המוזר של A/W/D/S שעושה לי שמות באצבעות יד שמאל נחשב למשהו נוח ושימושי. בנוסף ל PS3 אפשר לחבר גם מקלדת (לא למשחקים אלא לגלישה באינטרנט ומסג'ינג) ויש לה גם עכבר. כן, כן - עכבר. אז שוב, נכון, ל PS3 אין משחקי אסטרטגיה, אבל זה החיסרון היחיד ובתור אחד שלא מת על משחקי אסטרטגיה, לא חשית בחיסרון הנ"ל וכבר ציינתי שכמו שאין משחקי אסטרטגיה בקונסולות, יש משחקים בקונסולות שלא יוצאים למחשב בכלל.

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-zl-49-en-70-2c8s.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לגבי דבר אחד, בקונסולה אין משחקי אסטרטגיה.

יש מספר משחקי אסטרטגיה שיצאו ל360 ואני לא צריך להזכיר את WARS ואת END WAR שמפותחים בלעדית לקונסולות ?

מהניסיון שלי משחקי אסטרטגיה על קונסולה זה לא כזה גרוע וזה אפילו נחמד

למרות שזה הז'אנר היחיד שאני מעדיף על מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש פה הרבה אנשים לא אובייקטיביים בעליל

שאני החלטתי לקנות את המחשב החדש

אחד מהפלוסים מבחינתי היה זה שאני יקבל את רוב המשחקים הטובים ל360

וזה מה שקרה וקורה בפועל

בונוס נוסף שלא חשבתי שיקרה זה לקבל גם את רוב משחקי הPS3 הטובים

היום הרבה מפתחים רואים את הPS3\360\PC כסוג של פלטפורמה אחת

בגלל זה משחקים כמו COD4\DIRT\ביושוק\הקופסה הכתומה ועוד הרבה יוצאים ל3 הפלטפורמות ביחד

ובניגוד לגרסאות אחרות של משחקי מולטיפלטפורם לWII\PS2 \נידות\סלולריים

הגרסאות בין ה360\PS3\PC בדרך כלל מאוד דומות

עכשיו נכון פה ושם מפתח בוכה על פרוצים

לפעמים מעכבים קצת את גרסת המחשב

אבל בסופו של דבר גרסת המחשב יוצאת ולפעמים אם תוספות שלא היו בקונסולה

אפילו משחקים גדולים שלא הגיעו למחשב כמו הילו 3 \GTA4\MGS4 יכולים להגיע למחשב

בנוסף כמו שאמרו למחשב יתרונות רבים אחרים

מחשב תומך בהרבה יותר פורמטים של סרטים

למחשב יש יתרונות ברורים לעבודה\גלישה\למידה

למחשב יש אמולטורים בלי סוף

מחשב הרבה יותר פתוח לטכנולוגיות חדשות

חוץ מזה בעניין האיך שאפשר להריץ משחקי PS3\360 בלי בעיות זה שטויות

PES השנה יצא דפוק וקיבל פאץ \GTA4\יש הרבה משחקים אם בעיות שלא תוקנו

יש משחקי PS3 שמחייבים התקנה ובקרוב כנראה גם ב360

אז נכון שיש גם יתרונות כמו מודים שהגיעו גם לPS3\360

אבל אם כבר בארץ עדיף 360\PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינינו קרירין - לך עדיף מחשב מתוך מחשבה שאתה לא קונה בכלל משחקים אז די עם הצביעות.

ולפני שתתן את הXBOX בתור דוגמא - אתה לוקח סיכון / לא יכול לשחק אונליין.

בקשר למשחקים , הרשה לי לגכך בקשר למה שאתה אומר.

רשימה מעורבת בין הXBOX והPS של בלעדיים שיצאו כבר ונעשה להם REVIEW ע"י GAMESPOT שלא הגיעו למחשב (בא אני אתן לך רמז קרירין - רובם גם ממש לא יגיעו):

MGS4

GTA4

BURNOUT PARADISE

NINJA GAIDEN

RATCJET & CLANCK

TONY HAWK

WWE08

RFOM

TEKKEN

GT5 PROLOGUE והמלא בקרוב

FORZA 2

HALO 3 (איחור מטורף לא ממש נחשב בתור יצא)

DEAD OR ALIVE

MOTORSTORM

PROJECT GOTHAM RACING

ואני יכול להמשיך לתת דוגמאות ואנחנו לא מדברים על פרוייקטים ענקיים שלא יצאו עדיין כמו , FFXIII , רוב משחקי הספורט החדשים של EA (שבכלל לא יצאו למחשב) וכו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שלא הזכרתם , המחירים בארץ למשחקי קונוסולות פשוט מטורפים , לעומת המחירים למשחקי מחשב (למשל Assassin´s Creed לXBOX עולה 420 לעומת 220 למחשב)

נכון שגם המחירים למשחקי מחשב יקרים , אבל פה נכנסת האפשרות להוריד משחקים (חוקיים כן?) באינטרנט , למשל דרך במחירים זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינינו קרירין - לך עדיף מחשב מתוך מחשבה שאתה לא קונה בכלל משחקים אז די עם הצביעות.

ולפני שתתן את הXBOX בתור דוגמא - אתה לוקח סיכון / לא יכול לשחק אונליין.

בקשר למשחקים , הרשה לי לגכך בקשר למה שאתה אומר.

רשימה מעורבת בין הXBOX והPS של בלעדיים שיצאו כבר ונעשה להם REVIEW ע"י GAMESPOT שלא הגיעו למחשב (בא אני אתן לך רמז קרירין - רובם גם ממש לא יגיעו):

MGS4

GTA4

BURNOUT PARADISE

NINJA GAIDEN

RATCJET & CLANCK

TONY HAWK

WWE08

RFOM

TEKKEN

GT5 PROLOGUE והמלא בקרוב

FORZA 2

HALO 3 (איחור מטורף לא ממש נחשב בתור יצא)

DEAD OR ALIVE

MOTORSTORM

PROJECT GOTHAM RACING

ואני יכול להמשיך לתת דוגמאות ואנחנו לא מדברים על פרוייקטים ענקיים שלא יצאו עדיין כמו , FFXIII , רוב משחקי הספורט החדשים של EA (שבכלל לא יצאו למחשב) וכו.

ליביו

ליביו קודם כל הייתי צריך לחבר בין משחקי 360 לPS3 לקבל רשימה כזאת

שנית -

BURNOUT PARADISE

הוכרז למחשב

הילו 3 כנראה גם יגיע למרות שאתה לא מתקלג אותו בגלל האיחור

GTA4 כנראה יגיע ואולי גם MGS4 כי MGS1-2 יצאו גם למחשב וקונמי חברה למתרות רווח בפעם האחרונה שבדקתי

TONY HAWK-יצאו מספיק למחשב הסדרה הזאת מעוסה מזמן גם ככה

משחקי המרוצים ברשימה יש מספיק מקבילים במחשב

מה שבאמת נשאר מהרשימה זה משחקי מכות -שאפשר לשחק באמולטורים משחקי 2D יותר טובים במחשב

וגם SF החדש יצא גם למחשב

ומשחק פלטפורמה אחד ובודד שאת זה אין למחשב אבל כבר עדיף PS2\WII\DS למשחקים בסגנון

וזה בלי הבלעדיים למחשב

כמו קריסיס\הרבה RTS וכו שאני אישית לא אוהב אבל נחשבים גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסי הכוחות בהחלט הרבה יותר שווים מהמפרט היבש.

במיוחד כשPS3 וWII צריכים ליהיות מושווים למחשב בגודל MEDIA CENTER בעלויות ובגודל עם מקלדת ועכבר אלחוטיים (פתאום המחירים לא נראים כ"כ נוראיים אה?) והעובדה שהרבה חברות מתחילות להוציא את הפיתוחים העיקריים לPS3 ולXBOX ופורטים למחשב (EA SPORTS , שחלק מהמשחקים השנה אפילו לא יצאו למחשב , COLIN MCRAE DIRT וRACE DRIVER GRID ששניהם בפיתוח ראשי לPS3 ולXBOX ולכן רצים בעיקר על הPS3 פנטסטי ומצריכים מחשב מאוד חזק).

ליביו

לא הגזמת בכלל? כמה כבר עולה 9600GT, חוצמיזה אם תשחרר את הגדרות ה-ULTRA במשחק GRID אז גרסה של ה-PS3 תראה ממש נחותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB - אני מבין שאתה אומר את זה מניסיון , כי האמת מוכיחה אחרת לגמריי.

9600 בהחלט לא מריץ אותו ברמה של הPS3 , ה8800GT שלי מתקשה בלעשות את זה.

קרירין ,

לקחתי את שתיהן בתור דוגמא ולא חפרתי.

BURNOUT PARADISE עדיין לא יצא ממש וגם זה כמו הילו - איחור היסטרי

GTA4 אולי יגיע , בינתיים אין שום דבר על הנייר , לא קצת מדאיג אותך ? איפה ההכרזת גירסאות וכל זה? נראה שבקצב הזה בנובמבר הקרוב (לפי נבואות קרירין) , אני עדיין אשחק בGTA4 , ואתה לא ממש.

MGS4 - שוב הרשה לי לגכך , לפני כמה וכמה שנים הפיתוח מהPS (שהיה הפלטפורמה המובילה , כמו היום במשחק הזה) היה הרבה יותר זול להעביר למחשב ופשוט , עובדה שהשלישי כבר לא יצא בכלל למחשב , וגם 2 אלו שיצאו , בא נגיד שהיה עדיף לשחק בהם בPS)

TONY HAWK - לך מספיק , אני קונה את החדש כל שנה , וכבר לא יצאו 2 גירסאות למחשב , וגם האחרונות למחשב - כמו בסעיף הקודם - פורטים עלובים.

משחקי המרוצים אין למחשב ולו סימולטור אחד שמתקרב לGT או לפורזה, הדבר הכי קרוב זה גריד שהרבה הרבה פחות מענין ומוגבל משניהם.

משחקי מכות , אתה יכול לשחק ב2D , אני מעדיף את הWWE כל שנה וDOA / TEKKEN מודרנים.

בקשר לSF - זוכר שלא דיברתי על דברים שאמורים לצאת כן ? דיברנו על משחקים קיימים.

בקשר לRATCHET , עוד סידרה מדהימה לPS3 עם כותר חזק ביותר שלמחשב אין מה להציע בתחום הזה כבר שנים , הוא מנצל את הPS3 מצויין וגירסא שלו פשוט לא היתה אותו דבר אם היא היתה לPS2 או לWII - זה פשוט מראה שלא יצא לך לשבת לשחק בו אפילו שניה.

מה גם שנינג'ה גיידן מבחינתי גם בקטגוריה הזאת (סיגנון אחר , אבל משחקיות לא רחוקה)

ברור שלמחשב יש גם בילעדיים , אבל מפה עד ללומר שלמחשב יש הכל ואין טעם לקנות PS3 / XBOX?

נו באמת , אימרה מגוכחת במיקרה הטוב.

אפילו הCIV החדש יצא לPS3/XBOX (בקרוב אני אדווח איך הוא)

ומה עם משחקים מהסוג שאתה "אוהב"? JRPGים? כמה כאלו יצאו למחשב בשנים האחרונות?

כמה כאלו יצאו לקונסולות בשנים האחרונות?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש פה הרבה אנשים לא אובייקטיביים בעליל

שאני החלטתי לקנות את המחשב החדש

אחד מהפלוסים מבחינתי היה זה שאני יקבל את רוב המשחקים הטובים ל360

וזה מה שקרה וקורה בפועל

בונוס נוסף שלא חשבתי שיקרה זה לקבל גם את רוב משחקי הPS3 הטובים

היום הרבה מפתחים רואים את הPS3\360\PC כסוג של פלטפורמה אחת

בגלל זה משחקים כמו COD4\DIRT\ביושוק\הקופסה הכתומה ועוד הרבה יוצאים ל3 הפלטפורמות ביחד

ובניגוד לגרסאות אחרות של משחקי מולטיפלטפורם לWII\PS2 \נידות\סלולריים

הגרסאות בין ה360\PS3\PC בדרך כלל מאוד דומות

עכשיו נכון פה ושם מפתח בוכה על פרוצים

לפעמים מעכבים קצת את גרסת המחשב

אבל בסופו של דבר גרסת המחשב יוצאת ולפעמים אם תוספות שלא היו בקונסולה

אפילו משחקים גדולים שלא הגיעו למחשב כמו הילו 3 \GTA4\MGS4 יכולים להגיע למחשב

בנוסף כמו שאמרו למחשב יתרונות רבים אחרים

מחשב תומך בהרבה יותר פורמטים של סרטים

למחשב יש יתרונות ברורים לעבודה\גלישה\למידה

למחשב יש אמולטורים בלי סוף

מחשב הרבה יותר פתוח לטכנולוגיות חדשות

חוץ מזה בעניין האיך שאפשר להריץ משחקי PS3\360 בלי בעיות זה שטויות

PES השנה יצא דפוק וקיבל פאץ \GTA4\יש הרבה משחקים אם בעיות שלא תוקנו

יש משחקי PS3 שמחייבים התקנה ובקרוב כנראה גם ב360

אז נכון שיש גם יתרונות כמו מודים שהגיעו גם לPS3\360

אבל אם כבר בארץ עדיף מחשב על 360\PS3

כל ההודעה שרשמת שטות אחת גדולה, GTA 4 קיבל שבוע שעבר פאטצ' 1.2, אין יותר בעיות.

לי אישית לא אכפת מPES אז אני לא יודע על איזה בעיות אתה מדבר יכול להיות שיש אני לא מכחיש אבל אין לי מושג על זה.

בקיצור עכשיו (חודשים - שלוש) קניתי קונסולה PS3 וזאת פשוט חוויה אחרת ממחשב, 1400 ש"ח מספקים לי הנאה שהמחשב שלי, 7000 ש"ח לא מצליח לספק.

במשחקים הרי כל המטרה זו הנאה, ואם הנאה, קונסולות מספקות טוב יותר , אז למה לבחור במחשב?

קרירין אני מצטער אבל אתה ממש לא שווה ייחוס על כל דבר יש לך תירוץ מטומטם.

MGS 1 ו2 שיצאו למחשב הם היו כאלה עלובים היה איזה קטע שמישהו שקורא מחשבות במשחק, לא יכול לקרוא את המחשבות שלך בגרסאת המחשב. זה עלוב!

וMilford Cubicle אין לי מושג איך הגעת למסקנה שקונסולה (PS3 לא יודע מה לגבי ה360) זה רק משחקים, הPS3 שלי חסכה נגן BR, מזרים מדיה, נגד נורמלי, ושדרוג למחשב (טוב זה נכלל במשחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההודעה שרשמת שטות אחת גדולה, 4 קיבל שבוע שעבר פאטצ' 1.2, אין יותר בעיות.

אבל כל העניין זה שהוא צריך פאטצ' כי אמרו שקונסולות לא צריכות

ועובדה שה360\PS3 כן צריכות כמו במחשב

בנוסף יש התקנות חובה בPS3 וכנראה בקרוב גם ב360-כמו במחשב

בקיצור עכשיו (חודשים - שלוש) קניתי קונסולה PS3 וזאת פשוט חוויה אחרת ממחשב, 1400 ש"ח מספקים לי הנאה שהמחשב שלי, 7000 ש"ח לא מצליח לספק.

המחיר של הPS3 זה לא 1400 שקל בארץ

במחירים של ארצות הברית גם מחשב משחקים זול יותר משמעותית

במשחקים הרי כל המטרה זו הנאה, ואם הנאה, קונסולות מספקות טוב יותר , אז למה לבחור במחשב?

בו נבחן את זה

נגיד שאתה רוצה לשחק בCOD4 שנחשב אחד מהגדולים לPS3\360\PC

רוצה לשחק מהכורסה על מסך ואם ידית משחק ?

יש לך אותה אפשרות במחשב בהגדרות גבוהות יותר ואם בדיוק אותה הידית

אני לא מוצא יתרון בהנאה

MGS 1 ו2 שיצאו למחשב הם היו כאלה עלובים היה איזה קטע שמישהו שקורא מחשבות במשחק, לא יכול לקרוא את המחשבות שלך בגרסאת המחשב. זה עלוב!

וכל RTS שמגיע מהמחשב לקונסולות יוצא סופר טוב ? -בטח שלא

לא אמרתי שכל פורט יוצא טוב

אבל את NGS4 לקח הרבה מאוד זמן וכסף לפתח

הוא הפסיק למכור בכמויות גדולות =יש אפשרות שיצא למחשב\360

אני לא יודע מה סיכמה אם קונאמי

אבל לערכתי מדובר בהסכם מוגבל בזמן

שזה יתפוגג במידה וזה נכון האפשרות לMGS4 במחשב תהייה טובה בגלל שכנראה תהייה גרסת 360

ונוח למפתחות לעשות פורטים מה360 למחשב ולאפך

BURNOUT PARADISE עדיין לא יצא ממש וגם זה כמו הילו - איחור היסטרי

GTA4 אולי יגיע , בינתיים אין שום דבר על הנייר , לא קצת מדאיג אותך ? איפה ההכרזת גירסאות וכל זה? נראה שבקצב הזה בנובמבר הקרוב (לפי נבואות קרירין) , אני עדיין אשחק בGTA4 , ואתה לא ממש.

MGS4 - שוב הרשה לי לגכך , לפני כמה וכמה שנים הפיתוח מהPS (שהיה הפלטפורמה המובילה , כמו היום במשחק הזה) היה הרבה יותר זול להעביר למחשב ופשוט , עובדה שהשלישי כבר לא יצא בכלל למחשב , וגם 2 אלו שיצאו , בא נגיד שהיה עדיף לשחק בהם ב

תבדוק נתוני מכירות ותבין למה יש סיכוי טוב לגרסת מחשב

במיוחד לGTA4 שכבר על ה360

משחקי המרוצים אין למחשב ולו סימולטור אחד שמתקרב לGT או לפורזה, הדבר הכי קרוב זה גריד שהרבה הרבה פחות מענין ומוגבל משניהם.

למחשב יש סימולטורים מאוד רציניים

וגם את ההגה האיכותי של לוגיטק למי שמוכן להשקיע

אני לא זוכר מי נחשב הכי איכותי אם אני לא טועה זה משחק בשם SLR או משהו

רק שסימולטורים רציניים פחות מוכרים ממין סטרים

משחקי מכות , אתה יכול לשחק ב2D , אני מעדיף את הWWE כל שנה וDOA / TEKKEN מודרנים.

שחקתי בהרבה משחקי מכות 3D מסריח לז'אנר נקודה

בקשר לRATCHET , עוד סידרה מדהימה לPS3 עם כותר חזק ביותר שלמחשב אין מה להציע בתחום הזה כבר שנים , הוא מנצל את הPS3 מצויין וגירסא שלו פשוט לא היתה אותו דבר אם היא היתה לPS2 או לWII - זה פשוט מראה שלא יצא לך לשבת לשחק בו אפילו שניה.

שחקתי בכל הקודמים

וחוץ ממנו כרגע אין פלטפורמה אחד חזק לPS3 וגם ל360

אפילו באנגו 3 לא יהיה בדיוק פלטפורמה

מה שיש זה משחקים כמו קראש שמסריחים בשנים האחרונות

ואולי אולי סוניק החדש יצא טוב

ומה עם משחקים מהסוג שאתה "אוהב"? JRPGים? כמה כאלו יצאו למחשב בשנים האחרונות?

מבחינת איכות גם לא יצאו הרבה טובים ל360\PS3

רוב ההJRPG עברו לנידות ובמיוחד לDS

למרות 3 שבפיתוח ל360 -אבל לא מדברים על משחקים שלא יצאו נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי לעשות את זה, באמת שלא אבל גם אני יכול להגיב על כל שורה בתגובה שלך והנה:

אבל כל העניין זה שהוא צריך פאטצ' כי אמרו שקונסולות לא צריכות

ועובדה שה360\PS3 כן צריכות כמו במחשב

תמצא לי שורה שאמרתי שהPS3/360 לא צריכות פאצ'ים, אצלי פאצ'ים תיקונים ועדכוני גרסא תמיד יביאו בברכה, אבל הפשטות של ההתקנה וההורדה זה כל היופי, איפה תלחץ על כפתור אחד וזה יוריד לך את הפאצ' ויתקין, במקרה של הPS3, הכפתור הוא X

בנוסף יש התקנות חובה בPS3 וכנראה בקרוב גם ב360-כמו במחשב

התקנות זה מעולה בPS3, א' זה חוסך זמני טעימה ב' המשחק רץ יותר טוב, לדוגמא GH3 אין לו התקנה והוא רץ באמת לא כיף עד שזה מעביר דמויות ועד שמעבירים קטעים משירים בPRACTICE זה לא נעים, במחשב שזה מותקן זה רץ מעולה.

המחיר של הPS3 זה לא 1400 שקל בארץ

במחירים של ארצות הברית גם מחשב משחקים זול יותר משמעותית

המחיר בארץ הוא 3000 ש"ח זה חצי בערך ממחשב גיימניג שיחזיק כמו שצריך

בו נבחן את זה

נגיד שאתה רוצה לשחק בCOD4 שנחשב אחד מהגדולים לPS3\360\PC

רוצה לשחק מהכורסה על מסך ואם ידית משחק ?

לשחק מהכורסא עם Controller של PS3/360 זה ממש כיף, אמנם לא מדויק כמו עכבר, אבל כיף.

אני התבאסתי מהדיוק הלא מדויק הזה והזמנתי לי FragFx לPS3, אתה מוזמן לקרוא עליו, אחלה מוצר, והוא אלחוטי אני משחק איתו מהכורסא ועל מסך גדול, הנאה שלמחשב מאוד קשה לספק

יש לך אותה אפשרות במחשב בהגדרות גבוהות יותר ואם בדיוק אותה הידית

כן? עם מחשב שעולה הרבה יותר.

אני לא מוצא יתרון בהנאה

תשחק, תמצא.

כל שאר מה שכתבת זה בכלל דברים שאני לא כתבתי אלא אנשים אחרים אז שהם יגיבו לך על זה

ועוד דבר, אתה לא מבין איך אני נהנה פשוט להכניס את הדיסק של GTA ללחוץ X ולהתחיל להחריב את LC, ממש כיף

אין את ההתקנות של המחשב.

ושוב אתה תגיד שבPS3 יש התקנות,, נכון יש התקנות אבל זה שונה, זה התקנה שאתה לוחץ X וגמרת, אין דרייברים אין עדכוני אין צורך לדאוג למיקום נכון אין צורך לדאוג לכלום

פשוט X..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...