איזה קונסולה הייתם רוכשים היום? - עמוד 9 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קונסולה הייתם רוכשים היום?

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1-החלק של "ליביו בדיון" היה בצחוק

קצת הומור חברים

בנוגע להגדרות היורדות -תזכירו לי באיזה רזולוציה ופרימים GTA4 רץ בקונסולות ?

הזמן המוערך של ה360 הוא בערך 3 שנים כמו מחשב ב3000 שקל

של הPS3 זה לא ידוע ונשאר סימן שאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהמחשב מחליף חומרה כל הזמן ומפתחים משארים שהחומרה אצל המשתמשים מתפתחת ולא ממש עובדים על אופטימיזציה אלה על תאימות.

לעומת זאת בקונסולה - החומרה "תקועה" , אבל לכולם יש בדיוק את אותה חומרה , והמתכנתים עושים סלטות באוויר כדי שהיא תצליח להריץ עוד דברים (וגם מצליחים! סתם דוגמא קרובה למדי - COLIN MCRAE DIRT לא רץ משהו על הXBOX , אחרי אופטימיזציה כבדה -> RACE DRIVER GRID - שיותר כבד ומבוסס על אותו מנוע בדיוק עם שיפורים - רץ פנטסטי על הXBOX ודוגמאות רחוקות יותר הן ההבדלים בין משחקי ההשקה בPS2 למשחקים של 2006/7) ולרוב מצליחים יפה מאוד.

קרירין:

הזמן המוארך ל360 הוא לפחות 4 שנים (שזה זמן קצר לקונסולה אני מאמין שתחזיק יותר) ועדיין זה לפחות בשנה וחצי שנתיים יותר ממחשב ב3000 ש"ח , מה גם שXBOX עולה פחות מ3000 ש"ח.

בקשר לאיזה רזולוציות - פחות מ720P , נחכה שיצא למחשב , (אם יצא) ונעשה ניסוי או קיי?

מעבד E6600 עם 8800GTS G80 ועם 2 גיגה ? (שזה מחשב בהרבה יותר מ3000 ש"ח של לפני שנה וחצי שנתיים כשהPS3 הגיע לארץ).

רוצה לבדוק מה יריץ את זה יותר טוב?

אפילו המחשב שיש לי כרגע לדעתי לא יריץ את זה יותר טוב במיוחד.

כנאמר , נחכה ונראה קרירין , הDRAW DISTANCE במשחק הזה הוא עצום! וכמות הפרטים והפיסיקה שמחושבים נונ סטופ היא מטמטמת , הרזולוציה ממש לא מספרת את כל הסיפור.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי כמה זמן נשאר ל360

לא כמה זמן יהיה האורך חיים הכללי שלו

וגם הייתי נדיב

הXBOX הקודם נרצח על ידי MS לטובת ה360 אחרי 4 שנים

אני נתתי ל360 5וחצי שנים

בנוגע לחומרה המתפתחת של הPC

היום שיש מולטיפלטפורם זה לא באמת משנה

כל עוד המחשב מקבל פורטים מה360 שהרבה מהם על מנוע אנריל לא צריך שדרוגים כל עוד ה360 בחיים

רק שיתחלף הדור בקונסולות יהיה צורך בשדרוג מחשב משחקים סביר שנקנה היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-אני מניח שרובכם משתמשים ב720P כלומר 1280X720 זו רזולוציה שכל כרטיס מסך מודרני אוכל.

-היום ב2200 ש"ח ניתן להרכיב מחשב מ-0 שיכול להריץ משחקים מדהימים גרפית כמו GRID וכו'

מחשב בסיסי עולה 1200 ש"ח תוסיפו לזה כרטיס מסך 9600 ועוד גיים פאד של Xbox360 ומנסיון הכל רץ חלק ,720P על הגדרות גבוהות שנראות טוב אולי אפילו יותר מהקונסולות.

ולמרות זאת המחשב לא מהווה תחליף מושלם לקונסולות מהסיבות הבאות:

1. בלעדיות על משחקים.

2. פשטות.

3. ניידות.

4. אין צורך לשדרג חומרה במשך מספר שנים.

כמובן שיש למחשב יתרונות אבל מי שקונה קונסולה לא מחפש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות זאת המחשב לא מהווה תחליף מושלם לקונסולות מהסיבות הבאות:

1. בלעדיות על משחקים.

2. פשטות.

3. ניידות.

4. אין צורך לשדרג חומרה במשך מספר שנים.

כמובן שיש למחשב יתרונות אבל מי שקונה קונסולה לא מחפש אותם.

1. לא תמיד, יש גם משחקים בלעדים למחשב.

2. נניח

3. אני לא רואה אנשים מסתובבים ברחוב עם X360, PS3, בשביל זה יש DS, PSP.

4. אין צורך לשדרג כי אין לך הרבה בררות, חוצמיזה שאפשר להתפשר בהגדרות גראפיות במחשב ככה שלא יהיה צורך בשידרוג הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא תמיד, יש גם משחקים בלעדים למחשב.

2. נניח

3. אני לא רואה אנשים מסתובבים ברחוב עם X360, PS3, בשביל זה יש DS, PSP.

4. אין צורך לשדרג כי אין לך הרבה בררות, חוצמיזה שאפשר להתפשר בהגדרות גראפיות במחשב ככה שלא יהיה צורך בשידרוג הרבה זמן.

1. על כל משחק בלעדי למחשב יש כמה וכמה לקונסולות - כשלרב אלו של הקונסולות הרבה יותר מעניינים ואיכותיים.

2. לא נניח. בתור אחד שעובד עם מחשב מימי הקומודור וער לאחרונה לקונסולה, לא תאמין כמה קל ופשוט להשתמש במכונה הזאת לעומת מחשב. אני אגיד רק כמה מילות קסם שיגרמו לכל משתמש מחשב ממוצע להבין על מה מדובר. בבקשה: דרייברים/XP-VISTA/BSOD/המשחק לא עולה לי/אין סאונד במשחק!!!!.

3. יש לא מעט אנשים שמנתקים את הקונסולה הוהולכים איתה לחבר לשחק. קונסלה שוקלת כ 6 קילו, יחסית קטנה מאוד וקלה מאוד לפירוק והרכבה, כמעט ברמה של .

4. אין צורך לשדרג בשביל להינות ממשחקים - נקודה. הדוגמא הפשוטה לכך היא ה PS2 שעד ימיה האחרונים קיבלה משחקים מדהימים ומהנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Huber, תמיד יהיו טיעונים צודקים לכל צד לכן אני אומר תלוי בגיימר עצמו, במיוחד מה סגנון המשחק שהוא אוהב.

בכל מקרה דעתי ששילוב של PC+Wii עדיף למי שרוצה להנות מעוד חווית משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אנשים (בעיקר גיימרים ואנשים בוגרים בנפשם) לא מתחברים ל , כשאני אחד מהם. אתה יודע שמאז שהגיע אליי ה PS3 כמעט ולא שיחקתי על המחשב?

אני מסכים - עדיין צריך מחשב בלי שום קשר לקונסולה, אבל מאז שיש לי קונסולה אני כבר לא מהרהר כל שני וחמישי איזה משחק כן ירוץ אצלי ב 1600X1200 ואיזה לא ומתי אני אצטרך להחליף את הכרטיס מסך. ברגע שיש קונסולה אפשר לקנות מחשב "רגיל" ולא מחשב ואת ההפרש להשקיע בקונסולה. מבחינתי זה היה השיקול הראשוני ושיקול שהוכיח את עצמו כנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אנשים (בעיקר גיימרים ואנשים בוגרים בנפשם) לא מתחברים ל , כשאני אחד מהם. אתה יודע שמאז שהגיע אליי ה PS3 כמעט ולא שיחקתי על המחשב?

אין קשר לגיל, יכול להנות ממשחק "בוגר" כמו Mass effect, ומצד שני לשחק משחק "ילדותי" כמו מאריו.

אני אישית אוהב גם את הסגנון של , אגב עד היום אני משחק ב- SNES המקורי!

ואם כל הכבוד עם PS3 אתה מותר על ז'אנרים טובים כמו אסטרטגיה, fps, ואל תביא לי את הטיעון שאפשר לשחק fps עם גיימפד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB - יש עכבר ל PS3 זה אחד, ושתיים - אני נהנה ב FPS גם בקונסולה.

http://gizmodo.com/gadgets/gaming/splitfish-fragfx-ps3-controller-reviewed-verdict-mouse-on-a-console-done-right-272899.php

אסטרטגיה אני ממש לא אוהב, מה שמשאיר רק RPG, הדבר היחיד שאני עדיין משחק על מחשב.

לגבי , אפילו היצרן בעצמו הצהיר שהוא פונה לנתח שוק אחר מהנתח שאליו פונים שאר הקונסולות - קרי HARDCORE GAMERS. בנוסף הרבה, הרבה, הרבה אנשים כבר הודו שהם רכשו את ה כהתלהבות ראשונית ומאז הוא צובר אבק. ה מבחינתי ומבחינת הרבה הרבה אנשים היא לא תחליף למחשב/קונסולה אלא מעין קוריוז או תוספת במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופשי,

שתבין , היום הדלקתי את הWII אחרי כ"כ הרבה זמן שכל הסוללות בשלטים היו גמורות ולא שמתי לב שכשהעברתי את הדירה לפני חודשיים שכחתי לחבר את הכבל לסאונד (שיחקתי מאז פעם אחת לפני בלילה בלי קול)

אבל מה , מאריו קארט לWII לא רע בכלל

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Huber כמה תיקונים

קודם כל אמרה שהיא פונה לשוק רחב יותר ולא רק לשוק הגימרים

היא לא אמרה שהיא מוותרת על השוק הזה ומטרואיד וזלדה פונים רק לגימרים

הרבה אנשים (בעיקר גיימרים ואנשים בוגרים בנפשם) לא מתחברים ל , כשאני אחד מהם.

דווקא הרבה אנשים כן מתחברים לWII כולל גימרים

נכון לא כדבר שהולך לבד ובגלל זה יש שילובים WII+PS3\360\PC

אבל עדיין לWII יש זיכיונות של ובלעדיים אחרים

זה שהרבה אנשים לא משחקים בו

אז אני יגיד לך ככה יש לי הגה למחשב שרוב הזמן מובטל

במחשב עצמו רוב המשחקים מאכזבים אותי

ועכשיו נפנה למשהו אחר

אני זוכר בוויכוחים על שאנשים זרקו

הWII לא יכול לעשות פיזיקה \הWII לא יכול לעשות

אני יגיד לך ככה שחקתי במחשב החזק שלי הרבה משחקים שיצאו לקונסולות

ברובם או כולם הAI היה מטומטם כולל ברמות הקשות ביותר והפיזיקה הייתה רק ליופי ובלי שימוש רציני למשחקיות

בודדים כמו HL2 באמת עושים שימוש בפיזיקה

ואני יגלה לך סוד

נינטנדו עשתה פיזיקה עוד בהשקה של הN64

ואם אתה לא מבין לגלים במשחק יש השפעה על האופנוע ים

אבל יתחילו לזבל לך שזה לא פיזיקה כי אין מנועה סופר דופר משוכלל

ששולח ניוטרונים מוטענים מלאים פלזמה למסך

ועוד שלל שטויות אחרות

בכל אופן נכון לWII אין את הגרפיקה והפרזנטציה של האחרות

אבל יש לו את היתרונות שלו

אם מישהו קונה את זה מסיבות לא נכונות ומתאכזב אין מה לעשות

יש גם כאלו

מבחינתי זה מכונת המשחקים המובילה שלי ויש לי מחשב הרבה יותר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...