gtx260 vs ati 4780 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx260 vs ati 4780

emmanuel

Recommended Posts

......איפה צריכת חשמל ב LOAD?

לגבי טמפרטורה- לא סיכמנו כבר ש ATI דפקו מהירות מאוורר של 15% במנוחה?

בדיוק מסיבה זו תראה עליה של מעלות בודדות ב 4870 בין מנוחה למאמץ, וב GTX260 תראה יותר מ 15 מעלות בין מצב אחד לשני.

שים לב בעצמך לצריכה בעומס-

http://translate.google.com/translate?hl=pt-PT&sl=de&tl=en&u=http://www.computerbase.de/artikel/hardware/grafikkarten/2008/test_radeon_hd_4870_cf_geforce_gtx_260_sli/27/

פתאום ה 260 צורך רק 13 וואט פחות מה 4870

ושים לב לטמפרטורה בעומס-

http://translate.google.com/translate?hl=pt-PT&sl=de&tl=en&u=http://www.computerbase.de/artikel/hardware/grafikkarten/2008/test_radeon_hd_4870_cf_geforce_gtx_260_sli/27/

פתאום ה 260 קר יותר רק ב 6 מעלות.

נ.ב- אתה מוכן בבקשה להביא דוגמאות מאתר קצת יותר נורמלי ולא מאיזה חור שתורגם מגרמנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

......איפה צריכת חשמל ב LOAD?לגבי טמפרטורה- לא סיכמנו כבר ש ATI דפקו מהירות מאוורר של 15% במנוחה?

בדיוק מסיבה זו תראה עליה של מעלות בודדות ב 4870 בין מנוחה למאמץ, וב GTX260 תראה יותר מ 15 מעלות בין מצב אחד לשני.

Load פחות מעניין אותי כי המחשב שלי עובד 24/7, ועם צריכת חשמל כזאת אני מפרנס את חברת החשמל.

לא מעוניין להתעסק עם המאוורר, מספיק יש לי את מחלת המאוורר של סדרת 8800 שמסרבת לעזוב את ה-30% באוטומט.

בכל מקרה, אני מאוד מקווה שיצאו כרטיסים קרירים יותר ללא צורך בהתעסקות המאוורר ומשחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע עכשיו זה מבלבל

נראה כאילו OC ל260GTX משפיע הרבה יותר על המשחקים מאשר על הHD4870.

PIKA שאני יבין AC בגרסה המקורית (יש לה שם?) תומך בDX10.1? ואז יש כביכול פאץ' שמוריד אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חוכמה להשוות כרטיס עם OC לאחד בלי OC.

שני הכרטיסים, GTX260 ו HD4870 ניתנים להמהרה מטורפת, כאשר השאלה הסופית היא, כמה אתה מוכן לשלם על הגוף קירור כדי לעשות את ה OC.

בשביל להינות מ DX10.1, אתה צריך SP1 עם כרטיס תומך DX10.1 והתקנה מקורית של AC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם הצליחו להסיר תמיכה של DX10.1 ממשחק שכבר תמך בו, זה לא מדליק לכם נורה אדומה?

הרי ידוע שידה של היא על העליונה בנוגע לשיתוף פעולה עם חברות המשחקים - מספקים למתכנתים הנחיות ואופטימיזיציות ייחודיות לכרטיסיה

(TWIMTBP) תקראו להם מושחתים אבל בשורה התחתונה הם הרבה יותר פעילים בתחום הזה.

מי שקונה AC עם 4870 ולא מתקין את הפאצ'ים (נשאר עם גרסא מקורית) רק בשביל בוסט ביצועים שהוא לא צריך בכלל, על חשבון כמה באגים...

שיהנה. אבל תזהרו מלהחשיב את זה כסיבה לרכישת הכרטיס \ להסתמך על משחק אחד. (אגב, הבוסט מתקבל כאשר שמים AAx4)

נוכל לדעת טוב יותר כאשר יצאו משחקים ל-DX10.1 (אם לא יצא DX11 עד אז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חוכמה להשוות כרטיס עם OC לאחד בלי OC.

שני הכרטיסים, GTX260 ו HD4870 ניתנים להמהרה מטורפת, כאשר השאלה הסופית היא, כמה אתה מוכן לשלם על הגוף קירור כדי לעשות את ה OC.

בשביל להינות מ DX10.1, אתה צריך SP1 עם כרטיס תומך DX10.1 והתקנה מקורית של AC.

אבל זה העניין בדיוק, לכרטיס 260GTX אפשר להגיע רחוק יותר באוברקלוק רק עם הקרור סטוק.

כל מה שצריך לעשות זה רק להזיז את הסלייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה העניין בדיוק, לכרטיס 260GTX אפשר להגיע רחוק יותר באוברקלוק רק עם הקרור סטוק.

כל מה שצריך לעשות זה רק להזיז את הסלייד.

השאלה כמה תוספת ביצועים זה נותן. וכמו שנאמר, אם ממהירים את מהירות המאוורר על ה4870 גם הוא קריר וסקסי וניתן לOC מכובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם הצליחו להסיר תמיכה של DX10.1 ממשחק שכבר תמך בו, זה לא מדליק לכם נורה אדומה?

הרי ידוע שידה של היא על העליונה בנוגע לשיתוף פעולה עם חברות המשחקים - מספקים למתכנתים הנחיות ואופטימיזיציות ייחודיות לכרטיסיה

אם אתה קורא לזה "פעילים"

אני מניח שאם אולמרט היה נותן לך אישית מעטפות עם כסף גם אתה היית נהנה, זה עדיין לא הופך לא אותו ולא אותך לטובים וזה בניגד לחוק.

זאת ההשוואה היחידה שמבינים במדינה מושחטת? :s07:

שנוידיה תהנה כמה שהם יכולים, בסופו של דבר אם הם ירבו לעשות את מה שהם עושים (בשביל המתקשים: לשחד מפתחות שמעוניינות להוסיף תמיכה ב DX10.1 לא להוסיף אותה) יטילו עליהם קנס כמו על מיקרוסופט, או כמו שטייואן הטילה קנס על ממש לפני חודש.

שלא לדבר על כך שATI יכולים לתבוע אותם.

מי שקונה AC עם 4870 ולא מתקין את הפאצ'ים (נשאר עם גרסא מקורית) רק בשביל בוסט ביצועים שהוא לא צריך בכלל, על חשבון כמה באגים...

שיהנה. אבל תזהרו מלהחשיב את זה כסיבה לרכישת הכרטיס \ להסתמך על משחק אחד. (אגב, הבוסט מתקבל כאשר שמים AAx4)

איזה שטויות... זה לא מביא שום באגים, כל מה שהתמיכה עשתה היא הקלה את רינדור הסצנה בכך שאיפשרה גישה ישירה לחומרה ובכך הורידה את כמות הקוד הנדרשת לעשות את אותה הפעולה על DX9 ו DX10.

משחק אחד זה מספיק כדאי להראות את הפוטנציאל של DX10.1 - חוץ מזה שזה הופך את החיים של המפתחים לקלים הרבה יותר - אם מתחשבים שידה של ATI עכשיו על העליונה אפשר לצפות לראות יותר ויותר משחקים מוסיפים תמיכה, כאשר הדוגמא הכי טובה זאת שחתמה על שיתוף פעולה, יש להדגיש מרצונה, ולא כי מישהו שיחד אותה... אבל אתה בטח תתעלם מהעובדה הזאת גם ככה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות... זה לא מביא שום באגים, כל מה שהתמיכה עשתה היא הקלה את רינדור הסצנה בכך שאיפשרה גישה ישירה לחומרה ובכך הורידה את כמות הקוד הנדרשת לעשות את אותה הפעולה על DX9 ו DX10.

הפאץ' מתקן באגים שלאו דווקא קשורים ל-DX. בנוסף, תראה מה רשום על התיקון האחרון.

Assassin's Creed v1.02 Update

* Fixed a rare crash while riding the horse in Kingdom

* Fixed a corruption of Altair’s robe on certain graphics hardware

* Cursor is now centered when accessing the Map

* Fixed a few problems with Alt-Tab

* Fixed a graphical bug in the final fight

* Fixed a few graphical problems with dead bodies

* Fixed pixellation with post-FX enabled on certain graphics hardware

* Fixed a small bug in the DNA Menu that would cause the image to disappear if the arrow was clicked rapidly

* Fixed some graphical corruption in Present Room with low Level Of Detail

* Character input is now cancelled if the controller is unplugged while moving

* Added support for x64 versions of Windows

* Fixed broken post-effects on 10.1 enabled cards

שמעתי כל מיני סיפורים ברשת, תגובות מכל הצדדים, מלבד AMD/ATI שלא נכנסו לתמונה. אני אומר תשכחו מהמשחק הזה כנקודת ייחוס ונעבור הלאה.

בקשר לבליזרד, WoW הוא לא תחת TWIMTBP ? (עריכה: הוא כן)

http://www.nzone.com/object/nzone_twimtbp_gameslist.html

336 משחקים.. מכובד[br]פורסם בתאריך: 5.07.2008 בשעה 18:53:45

ישנו סיקור חדש ודיי מקיף:

http://www.techpowerup.com/reviews/Point_Of_View/GeForce_GTX_260/1.html

perfrel.gif

יד ביד ממש צמד חמד :)

perfwatt.gif

לצערי הם התייחסו לרעש בלבד ולא סקרו טמפרטורות, אז זה לא עוזר כל כך לדעת ש-4870 שקט יותר במהירות מאוורר בברירת מחדל.

הם גם התייחסו למחיר הגבוה - לפני הורדת מחירים (שרק התחילה לצוץ, בארץ בכלל לא, כרגע - HD4870 נותן עלות\תמורה טובה יותר)

אבל אחלה סיקור בכל מקרה.

The only scenario where I could see the GTX 260 gain an advantage over the HD 4870 is when more than 512 MB graphics memory is used

ובלי שום קשר, תוכנה קטנה למי ש"מפחד" משימוש ב-physx:

imageview.php?image=14146

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Assasin's Creed Edition זאת גרסה מומהרת של הכרטיס או מה?

בכל מקרה לTechpowerUp בנצ'ים קצת מוזרים.

חוצמזה, איפה שה4870 מנצח (ברוב המקרים), הוא מנצח גם ברזולוציות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס לחפור לאנשים ולחשוב שאתה צודק מה אתה חושב שלא רואים שאתה FANBOY של אנוודיה....

חוץ מזה מה שתגיד לא יעזור תגובות גורפות בקרב כל האתרים הנחשבים אומרים שה4780 יותר משתלם מ260GTX לא יעזור לך מה שתגיד אתה הולך עם הראש בקיר...

קיצר invidia הפסידו במערכה הזאת סוף סיפור אפשר לנעול את הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הספקתי לשכוח מהתראד הזה אבל כנראה שחשוב היה לך לבקר אותי, אז אם כבר אתה בקטע,

בבקשה, תסביר לי איפה טעיתי בציטוט הספציפי הזה שלקחת ? :screwy:

אתה יכול לקרוא לי איך שבא לך, אבל בתור אחד שאפילו לא יכול לאיית כמו שצריך (invidia) הייתי ממליץ לך לסתום את הפה,

שהרי אתה בעצמך "fanboy נולד"... (למה "נולד" ? כי אין לך שמץ מלבד לקפץ בדילוגים אחרי עדר של fanboys גדולים ממך - להם לפחות יש רקע)

אז מה, יותר טוב שכולם פה ידברו במונחים של ATI ? "אהה.. תקנה משחה", "אהה... איזה כיף לי התחדשתי ב-ATI", "אהה.. תקנו רק ATI"

תגיד תודה שנשאר בנאדם אחד (או 2) פה בפורום עם מוכנות לדיון מקצועי גם על הצד השני במערכה הזאת FFS !

ולהבא תלמד, "משתלם" יכול להשתמע במס' מובנים. אם אתה מתכוון מבחינה כספית - כל הכבוד למדת משהו חדש. :bash:

"invidia הפסידו invidia הפסידו" ... תתבגר כבר!

(ותן לי לחסוך ממך את התגובה הבאה שלך - לא, לא כואב לי על . כואב לי על התדרדרות הפורום הזה, עם כל הכבוד ל-ATI ולכמה

חברה פה שבאמת מבינים על מה הם מדברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...