gtx260 vs ati 4780 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx260 vs ati 4780

emmanuel

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
the guys at AMD just need to decide whether they want it

לא תהיה החלטה פשוטה. כשאוייב מושיט לך יד, צריך לחשוב פעמיים לפני שלוחצים אותה.

בקשר לזכרון:

http://www.yougamers.com/articles/13801_video_ram_-_how_much_do_you_really_need-page7/

512mb זה הכרחי היום, אפשר לומר מינימום... אבל מי שקונה כרטיס highend חדש חושב גם על מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דפדף גם לעמוד הבא ותראה שגם ב COD4 עם פילטרים ה HD4870 לוקח.

ה HD4870 חזק מה 260GTX. הביקורות מראות זאת באופן ברור. עזוב את זה שהוא זול ממנו ב 400-500 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקה של Crysis היא בלי פילטרים בכלל. ובאותו עמוד רשום:

after 1680x1050 you either need to turn the settings down or start throwing down additional cash for one of NVIDIA's more expensive cards

COD4 עם x4 AA עד 1920x1080 ה-4870 מנצח. אבל משהו הראה לך הגדרות מפורטות? ומה עם AF? כל שטות יכולה לצרוך עוד .

ועם כרטיס כזה אתה תשים *רק* x4 ? לא תרצה כבר x8 / x16 ?

חברה, אני לא אומר ש GTX260 מנצח מבחינת ביצועים. אני רק אומר שתחשבו טוב טוב על איך אתם תרצו לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף לזה אל תשכחו להתחשב בזה שהזכרונות בATI יותר מהירים.

בקיצור יותר יעילה בATI מתקזזת קצת עם יותר בNVIDIA (ועדיין הATI חזק ממנו וצריך ליהיות די קטנוני כדי להעדיף את ה260 , לשלם יותר כסף ולקבל פחות תוצאות)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות מראות באופן שיטתי ש HD4870 לוקח את ה 260GTX, עם פילטרים או בלי. בנוסף הוא זול ממנו בהפרש לא מבוטל.

מה עוד אתה רוצה ?

בנוסף אני מאמין שהרוב המוחלט של הגיימרים לא משחקים ברזולוציות גבוהות מ 1600X1200. ככה שסביר להניח שגם עם הפעלת הפילטרים ברמה הכי גבוהה ה HD4870 עדיין ינצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני רוצה? אני לא רוצה כלום. ביקשו ממני לא להתייחס למחיר אז לא התייחסתי. ע"פי הרזולוציה שלו כבר המלצתי לו HD4870.

מה אתה רוצה? - זאת השאלה...

liviur, זה שהזכרונות יותר מהירים לא כל כך קשור. אם משחק רוצה לשים נאמר 600mb של טקסטורות ב-vram,

הוא ישים 512 על הכרטיס מסך ועוד 88mb על המערכת - מה שברוב המקרים יפגע בביצועים.

אני יודע שהכרטיס הבא שלי (לא בזמן הקרוב) יכיל יותר מ-512mb, ויהי מה. נתקלתי בהגבלות (או מצבים גבוליים) כבר עם 8800gt.

אני לעיתים עוסק בניטור מצבים כאילו ולא מתעלם. אני שואף להתקדם מהבחינה הזאת.

אבל נכון, זה לא מעניין את הרוב (לפחות עד שהם נתקלים בזה).

אז שיהיה בהצלחה "לרוב המוחלט של הגיימרים". :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שלא עוררתי סערה בקרבנו,אך תודה רבה לכולם על התגובות המהירות נראה לי שאלך על ה4780 בסוף למרות הכול מקווה שיהיה בסדר.

תודה שוב לכולם :yelclap: :yelclap: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר בנושא השוואות עסקינינו

למישהו יצא לראות השוואה בין CF 4870 מול 260 ו/או 280 ?

בינתיים יצא לי לראות רק השוואות של 4870 בודד מול 260 ו280 בודדים ולא במערכות מרובות כרטיסים.

אשמח לתגובות מפני שכבר סופ"ש או תחילת שבוע הבא אני מקבל את המחשב החדש עם שני 4870 ורוצה לראות את הביצועים בx16/x16 מול הSLI של NVIDIA

*עריכה*

כמו כן האם ידוע משהו על 4870x2 כמו שהיה 3870x2? והאם יהיה עדיף לקחת אחד בודד כזה או 2 4870 עצמאיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3341&p=20

יש פה שני עמודים של השוואה בין 4870 CF ל 260GTX/280GTX ב .

SyndromE - נושא הדיון הוא HD4870 vs 260GTX. אני משוכנע שבתור מומחה לתצוגה וגרפיקה של האתר, ראית כמה ביקורות שמשוות בין שני הכרטיסים.

על סמך כל הביקורות אני חושב שאפשר להגיד באופן ברור שה 4870 הוא כרטיס יותר חזק. אני לא חושב שציינת את זה אפילו פעם אחת ובמקום זאת אתה בוחר להכנס לויכוחים על כמות וכדומה. כשמשווים בין כרטיסים משווים בין השכלול הכולל של הביצועים שלהם ולא בקונפיגורציה כזאת או אחרת.

מן הסתם שכאשר משתמש מעוניין לרכוש כרטיס הוא צריך לשאול את עצמו באיזו קונפיגורציה הוא מעוניין לשחק, האמירה הזאת לא מחדשת כלום.

בסופו של דבר, במבחן התוצאה ה 4870 הוא כרטיס יותר חזק. נקודה. הייתי מצפה שתציין זאת באופן ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהד אני לא מאמין

תודה רבה !

קשה לי להאמין ש2560X1600 X4AA הקרוס של 4870 עדיף על 280 !!! אבל כיף לי עם זה, לשחק ככה COD4 על 32" :) וביושוק ? ואווווו אני לא אשן לילות !!!

איזה כיף שחיכיתי כמעט שנתים ולא נגעתי בשום משחק חוץ מCOD4, C&C3 וROLLERCOASTER TYCOON 3 +WILD+SOAKED

ואני מחכה לראות אותם עם כל המליון משחקים החדשים שיצאו ושאני קורא עליהם ביקורות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ohad,

4870 חזק יותר מ-GTX260 ברוב ההשוואות... (אם כל כך חשוב לך לשמוע את זה ממני) :itschy:

אבל ברצינות, זה מה שאתה רוצה לשמוע ?

אני אוהב לגעת בנושאים שאנשים נוטים להשמיט (אחרת בשביל מה אנחנו פה? יש השוואות)

הבחור רצה כרטיס חזק בלי להתייחס לעלות. במצב כזה, של 5% לפה 5% לשם... כדאי להתייחס גם למה שמעבר. להתייחס

אם זה לא נראה לך חשוב - אין בעייה:nixweiss: פשוט אל תתייחס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ביום ש-ATI יחשבו ש-512mb זה לא מספיק (או ה- יהיה נגיש יותר), הם יוציאו גרסאות של 1GB (דיי ברור לדעתי).

מבחינתם אין בעייה אתה מבין. אנחנו אילו שנעשה חשבון אחרכך.

אם אתה לא ממש לחוץ על קנייה, אולי כדאי להמתין טיפה, לא לסדרה חדשה, אלא לרויזיה חדשה \ ייצרניות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...