אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

עכשיו אסור לתת להם שום מדינה! ממש בדיחה, מדינה חדשה במאה ה21 עם משרדים רשמיים וכוח של אנשים, ממש כמו מפלגה שעוסקים בלפוצץ אזרחים של מדינה שכנה באוטובוסים, איך אפשר לתמוך בהם ? אני גם לא מבין מה הולך פה ? הרשות והממשלה שלהם לא עושה כלום בשביל לעצור אותם, נראה לכם אחרי פיגוע הולכים וחוקרים את המשפחות של המתאבדים ? שואלים את ההורים של הנער/ה איפה הילד היה בזמן האחרון וכו, לא ! אם זה היה המצב כבר כל השיח'ים שם היו בכלא. ואז כשצה"ל עושה להם ת'עבודה ומחסל במקומם הם באים בטענות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחח מה אתה רוצה שאני יבכה איזה סיפור מרגש :-[

חחח אחי זה כמו שתגיד שכל המלוכסנים הם אחים מה בכלל ההבדל...

ההבדל שהירדנים והסורים ומצרים שונאים! את הפלסטינים וזאת האמת..... הם עוזרים להם כי פשוט הם שונאים אותנו יותר....

עם הסכם שלום או בלי....

כל סיפורי השואה המעפנים שלך לא כל כך משפיעים כי לפי סבתא שלי לפני שעלו הנאצים היה להם דיי טוב באירופה כמה שזה כואב לשמוע היה להם טוב! זה שהיה איזה תקופה חולנית שרודן חולה נפש עלה לשלטון בצירוף מקרים מחריד זה לא אומר שהיה להם רע באירופה

וזה שהרגו מיליוני יהודים זה כי הם לא היום מאורגנים כל אחד דאג לתחת שלו בדיוק כמו היום....

אני מאמין שהתנ"ך זה אוסף של שקרים שנועדו לטב את העם המפגר שלנו כמו כבשים.... אלוהים אמר ככה תעשו ככה הרי 50 אחוז מהמצוות שהדתיים עושים בכלל לא כתובים בתנ"ך... הכל בולשיט לא מאמין למילה שכתוב שם וגם מה שכאילו באמת קרה מעוות על ידי הכותבים

אני שונא את הערבים אבל בסופו של דבר גם להם יש זכויות וגוש קטיף יכולה להיות מיצידי מופצצת יום ולילה על ידי ערבים זה התנחלות מסריחה ומגיעה להם כי הם יושבים שם כדי להרוס ולעצבן ולא כי הם רוצים מדינה יש מספיק מקום בנגב שיעברו לשם

חתיכת בוגד מסריח, אתה צריך להתביש !!! הלווי תעלה לאוטובוס ומחבל יתפוצץ וכל הנוסעים יצאו בלי שריטה רק אתה והוא ימותו !

איך אתה מדבר ? סיפורי שואה מעפנים שלך ? למה מי אתה חושב שאתה ? לך לקטוף זייתים יא בוגד, לך לך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להזהיר אותי כמה שאתה רוצה, זה ממש לא אכפת לי, אני לא מוכן שהיו פה נאצים מוצהרים פומבית !

בושה לבנאדם הזה וגם לפורום הזה.

"אבל בסופו של דבר גם להם יש זכויות וגוש קטיף יכולה להיות מיצידי מופצצת יום ולילה על ידי ערבים זה התנחלות מסריחה ומגיעה להם כי הם יושבים שם כדי להרוס ולעצבן "

להצדיק ירי על יהודים בשטח מדינת ולקרוא לזה זכות זה להיות נאצי בוגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tazok העיתונאית השפיעה עליך יותר מדיי. כמה חבל שאתה מאמין לכל השקרים שלהם.

יש לי דודה בהתנחלות שהעיתונות אמרה שגרה שמה משפחה אחת. שקר אחד גדול. אתה חושב שצה"ל עד כדי כך מטומטם להגן על משפחה אחת פשוט העיתונאית היא שקרנית ובעד הפשלתיאנים ויראו אותם באור הכי חיובי ואותנו בהכי שלילי.

לידעתך גרים שמה לפחות 12-14 משפחות.

בקשר למה שכתבת על השואה. אתה הבן אדם הכי זבל בוגד שרוט וכל הזבל בעולם. אתה לא מתבייש 6 מיליון איש נהרגו ואתה כותב סיפורי שואה מעפנים. האנשים האלו סבלו ויש להם צלקות\טראומות לכל החיים. וזה מה שאתה אומר. אתה פשוט בושה ובושה שיש כמוך .

לך תשמע סיפור מפיו של ניצול שואה אם אתה לא רוצה להפציץ את גרמניה בכל מה שיש לישראל.

אני מאחל לך מכל הלב אם אתה בבית ספר שיהרגו אותך כל היום במכות רצח ושתקבל טרואמה! והטרומאה שתיהיה לך לא תגיע לרבע של מה שיש לניצול. ואם אתה בוגר שתעשה תאונות דרכים עם אחד כמוך ככה ניפתר משתי נבלות בו זמנית.

בקשר מה שרשמת על התנ"ך. לידעת ך התנ"ך זה הספר הכי חכם ועתיק בעולם. כל החוקרים בעולם אומרים את זה. תפתח אותו פעם ותקרא אולי יכנס לך קצת שכל.

לא כתוב מילה אחת בקוראן על להרוג אנשים עם מחבלים אז מאיפה הערבים המציאו את זה.

וזה שאתה שונא ערבים (מלקק להם את התחת כל יום עלק אתה שונא ערבים) אז מה שאתה אומר שהזכויות שלהם יותר חשובות משלנו בגלל שהם רוצים אז צריך לפנות אבל שאנחנו רוצים אנחנו קודם צריכים לראות אם הם מסכימים.

Tazok אתה ביזיון. אני במקומך הייתי מוחק מהתעודת זהות את הלאום יהודי ומשנה לערבי. כי אתה חתיכת חרא שהשטן ברא. אני במקומך הולך לשוטר לוקח לו את האקדח ודופק כדור בראש. והכדור יותר שווה ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מילים כדורבנות

MINIMIZER עם כל הכבוד, מה אתה רוצה שאני אאחל לבן אדם כזה ? אני לא סתם נגדו, דווקא תמכתי בו לא מעט פעמים בפורומים האלה אבל אם מישהו יהודי ישראלי אומר שלהתקיף ישראלים על שטח המדינה זו זכות, אז מה אני יכול להגיד לבנאדם כזה ? פשוט בגידה לשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכם מושג כמה אני עצבני על מה שTAZOK רשם, אבל זה כלום לעומת השמחה על מה הגבתם לו (tazok ו miyota).

אני גם כן לא רואה שום דבר אחר לאחל לבנאדם כזה, וminimizer כשTAZOK מדבר דברים שפלים ומסיטים אתה לא מרסן אותו לעומתינו שאותנו אתה מרסן בכל הזדמנות, אתה MOD שמתאים את הנזיפות שלו לפי הדיעות הפוליטיות שלו שזה בעצם הופך אותך לצבוע.

אני לא מאחל פה לאף אחד למות, אני להיפך, מאחל ל minimizer ול tazok, שנים רבות של חיים תחת רודנות פלשתינאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה באמת שווה תגובה, אבל בכל זאת, ליהודים אף פעם לא היה טוב, בשום מקום אחר כמו בארץ, יהודים אמרו שהם הרגישו טוב, ושינו את עצמם כדי להתאים למקום כדי שאולי ירגישו טוב, והשואה זה רק הדוגמה הכי טובה עד כמה חשבו שהם באמת לא התאימו לשם

מה שכן הויכוח פה עבר גבול או שניים, ולמען האמת, סביר להניח שהרבה הוא לא שווה, אני בטוח שאף אחד לא שינה את הדעות שלו אחרי שהוא הוציא הרבה אגרסיות בפורום.

תעזבו אותכם, תעברו לת'רד אחר, תעזרו לאנשים בפורומים אחרים במקום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח על התגובות הנזעמות פה...

רק מראה כמה חסרי תרבות בסיסית אתם....

תשמע אתה יכול לאחל לי למות בפיצוץ אבל זה לא אומר שזה יקרה.... אתה יכול לאחל מה שאתה רוצה ואני אומר טוב... נו אז מה...

אני לא מזלזל בשואה וחס ושלום לעולם אל תגיד את זה.... אלא אני פשוט לא מאמין שישראל קדושה כמו שאומרים אני מאמין שהיהודים צריכים מדינה ולעולם שום מדינה לא תוכל להחליף אותה אלב עובדה שבמשך ההיסטוריה העם היהודי שרד בלי מדינה ו50 שנה בזמן של היסטוריה זה זמן קצר ביותר ולפי איך שהמצב נראה כרגע אם זה ימשך לא נחזיק פה הרבה זמן זה מה שאתם לא מבינים

המדינה קורסת וכל הימניים הסתומים כמוכם לא רואים את זה...

אין עבודה אין כסף האבטלה עולה כל יום אחוז העניים צומח לשמיים אנשים נכנסים לחובות והכל בשביל שהמדינה תשאר שלמה כי דבר גורר דבר כי אם האינטפדה תיגמר המצב הכלכלי ישתפר ולהכל יש סיכוי טוב להפוך לטוב לפני שהמדינה קורסת אבל אנשים שבכל מחיר ישמרו על מדינה של לא ידברו עם הפלסטינים לא יוותרו בשום מחיר האינטפדה תימשך המצב הכלכלי יהיה יותר רע ופשוט המדינה תיגמר בידים של האנשים שמנסים "לשמור" עליה

כי אתם קצרי ראיה ולא מתסכלים יותר מחש סנטים קדימה זה הבעיה עם הימניים שאין ראיה קדימה אולי רק שבוע קדימה

הראיה השמאלנית היא ראיה לטווח הארוך...

ו....לסיום Miyota אני מת על הפילוסופיה הפנטית המטורפת שלך מת! עליה אנשים מטומטמים כמוך גם לא צרכים לחיות

אני לא זלזלתי בשואה אבל אנשים באים ומביאים פה הצדקה לקיום מדינת בגלל השואה... וזה טעות מרה כי אתה צריך ללמוד היסטוריה שכמעט 1000 שנה עם חיי בגלות היה טוב היה רע אבל הוא שרד וזה לא היה בתקווה לחזור למדינת כי גם שקמה מדינת רק מי שלא היה לו ברירה באה לה כמה שזה כואב לשמוע הרוב ברחו לארה"ב והרבה עדיין בורחים כמה שהמדינה קדושה אנשים בורחים לחו"ל

כל המשפחה של נרצחה בשואה אני לא מזלזל בזה לרגע ואני שונא את הנאצים יותר מאנשים כמוך אבל אל תביא לי פה את הבולשיט שלחה בתצדיק את הקמת ישראל על החרטה הזה זה זלזול בכבוד השואה שאני מקדש יותר מהתנ"ך אתה אל תטיף לי ותקרא לי נאצי כי גם אני יכול לקלל ישראל קמה כי העולם המסריח ריחם עלינו בגלל מה שהנאצים עשו לנו כי אם היית לומד היסטוריה הייתה רואה במשך שנים רבות לפני השואה ניסו להקים פה מדינה והעולם אמר זובי לא נותנים לכם כלום! כלומר בכלל לא היינו אמורים לקבל מדינה

ובקשר להתנחלויות בן דוד שלי בצנחנים ואתה אל תזיין לי את השכל שצבא צריך לשמור על החולי נפש האלה שיושבים עם שני קרוונים מסריחים על גבעה בשום מקום בהצדקה על ארץ ישראל השלמה ופלוגה של חיילים שומרת על 4 משפחות [משפחה חרדים זה 20 ילדים זה לא אשמתי]

ונהרגים שם בשמירה על אנשים שלא צרכים להיות שם ובוא לא נדבר על ההוצאות הכספיות שהולכות להתנחלויות שיכולות לעזור לעניים זקנים ולתשתיות חדשות בעיירות פיתוח

סליחה אדוני אבל אתה לא מבין מהחיים שלך ואתה ימני קיצוני שההורים שלך שטפו לך את המוח בשטויות פנטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tazok העיתונאית השפיעה עליך יותר מדיי. כמה חבל שאתה מאמין לכל השקרים שלהם.

יש לי דודה בהתנחלות שהעיתונות אמרה שגרה שמה משפחה אחת. שקר אחד גדול. אתה חושב שצה"ל עד כדי כך מטומטם להגן על משפחה אחת פשוט העיתונאית היא שקרנית ובעד הפשלתיאנים ויראו אותם באור הכי חיובי ואותנו בהכי שלילי.

לידעתך גרים שמה לפחות 12-14 משפחות.

וואו! 12 משפחות! אתה צודק, טרנספר עכשיו. 12 משפחות ממש השתקעו שם..

אני אישית ראיתי סיקורים של איש אחד שנבנה רק בשבילו כביש עוקף, כדי שהוא יוכל ללכת לים כל יום. הוא גר לבד, אפילו לא חצי משפחה.

אתם מוזמנים להמשיך לריב, לקלל, לקרוא לחברים שלכם נאצים, לאיים שתבואו אלי הביתה במלחמת האזרחים (ולב, משום מה לא נראה לי

שlir@n יהיה אצלי בבית איך שהמלחמה תתחיל), לקוות שאני/משפחתי ילכו בפיגוע כדי ש"נלמד מה זה" ועוד כל מיני דברים שקראתי פה ברפרוף. העיקר בלי דמגוגיה.

Mortar וחבריו, קראו את חוקי הפורום. יש סטיקי או שניים בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מסכים שקללות שאני יצר בשטן או משהו כזה.... באמת לא לרמה שלנו

ואתה יכול לחזור לביצפר יסודי שם שאין לך תשובה חכמה אתה מתחיל לקלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה חשובה לכולם !!!!

Tazok

Mortar

Miyota

אפשר להיות משכנעים גם בלי כל דברי הנאצה הקשים שכתבתם כאן. באמת עברתם כל גבול.

עם כל הדברים שכתבו כאן משתמשים, גם אני מזועזע קשות ונחרדתי. כל אחד חייב להקשיב ולנסות לאזן דברי האחר. אם נשמע לכם כאן משתמש שכביכול כתב דברים קשים - לשכנע אותו בנימוס ודרך ארץ.

אני מתגאה בפורום הזה בזכות רמת הנערים/בוגרים/אנשים כאן ואני לא מוכן לדרדר את הפורום הזה לפסים חדשים של נאצות וקללות.

כדאי שתפנימו את הכללים בחזרה ותבינו כי על כולנו לכבד את דעתו של האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...